FAMILIEBERICHTEN a De Philishave 90-Super 12 PHILIPS UITNODIGING MAANDAG 23 FEBRUARI 1976 TROUW/KWARTET P12-RI Kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-91 34 56, tst. 704 „Vreest niet. want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zljt Mijn". Na een kort verblijf In het ziekenhuis ..Bethel" te Delft nam de Here voor ons nog onverwacht ln stil geloofsvertrouwen tot Zich. mijn gelief de onvergetelijke Man, onze lieve Vader en Opa Pieter Buitelaar echtgenoot van Margaretha Neeltje Starreveld op de leeftijd van 64 Jaar. M. N. Buitelaar-Starreveld Peter - Elly en Ilse Jaap - Ina Naaldwijk. 21 februari 1976 Kleine Woerdlaan 51 Liever geen bezoek aan huis De overledene ls opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, te Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 24 februari a s. van 7-8 uur n.m. en na de begra fenis ln de zaal van de kerk. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 25 februari a.s. om 1.30 uur n.m. in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk. Werp al uw bekommernis op Hem. want Hij zorgt voor u 1 Petrus 5 vers 7 Heden heeft de Here uit de familiekring weg genomen onze geliefde Schoonzoon. Zwager en Oom Pieter Buitelaar echtgenoot van M. N. Starreveld Waddinxveen: P. Starreveld Vorden: N. A. Luth-Starreveld H. Luth Den Haag: C. Breukelman-Starreveld H. Breukelman Waddinxveen: J. P. Starreveld neven en nichten 21 februari 1976 Psalm 23 4 b (onber.) Want GIJ zljt bij mij: Uw stok en Uw staf die vertroosten mij. Heden behaagde het de Here onverwacht uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde Man. onze Broer, Zwager, Schoonzoon en Oom Jacobus Pieter van Deventer echtgenoot van M. M. van der KaaiJ eerder weduwnaar van L. M. Lievaart op de leeftijd van 65 Jaar. Namens de familie: M. M. van Deventer-van der Kaaij Ede. 21 februari 1976 Willem Pijperlaan 28 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Monuta Stichting. Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot condoleren op bovenge noemd adres woensdag 25 februari van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 26 februari a.s. des nam. om 2.30 uur ln de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande. In welke dienst zal voorgaan Ds. J. Banga. predikant te Ede. waarna de be grafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis ln de aula. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur Jac. P. van Deventer op de leeftijd van 65 jaar. Zijn grote werklust en toewijding voor ons bedrijf blijft ln onze dankbare herinnering. Dlrektle en Personeel van Deventer B.V. Boek/en Offsetdrukkerij 's-Gravenzande. 21 februari 1976 Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat Geef mij Uw vast gelelde op 't smalle pad Alleen kan lk niet verder geen enk'le schree Neem trouwe Zleleherder mij arme mee God nam tot Zich. mijn lieve Man en onze lieve, onvergetelijke Vader en Grootvader Jan Nijenhuis echtgenoot van Sophia M. Boer eerder echtgenoot van Petronella Goedvree Oud-directeur van de Christelijke Mavo-school te Putten Wethouder en loco-burgemeester der gemeente Putten Ridder ln de orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 66 jaar. Putten: S. M. Nljenhuls-Boer Brltswerd (Pr.): D. Nijenhuis K. M. Nljenhuls-Roosendaal Jan Dtederik Hasselt: H. L. Eekhof-Nijenhuis J. R. Eekhof Ras Al Khalma: H. F. Nijenhuis Utrecht. Joan M. Nijenhuis Utrecht: Pernel B. Nijenhuis Hoog karspel: G. Visser Putten, zondag 22 februari 1976 Koren laan 30 De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 27 februari ln de Ned. Herv. kerk aan het Kerk plein, aanvang van de dienst kwart over één. Teraardebestelling om half drie op de Nieu we Algemene Begraafplaats te Putten. Ge legenheid tot condoleren donderdagavond as. van 19.30-21.30 uur ln de aula van de Chr. Mavoschool aan de Korenlaan en na afloop van de begrafenis ln „De Aker" aan het Kerk plein. Delfzijl: Appingedam: Dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons is geweest, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen, mijn geliefde Man. onze geliefde Vader en Grootvader Johannes Enjo Jager op de leeftijd van 78 jaar. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 8 K. Jager-Noordhoff B. Jager M. Jager-Rutgers Ultwierde: S. Jager G. Jager-Slooten Leende: J. Jager R. A. G. Jager-Küppers Appingedam: P. Dallinga-Jager K. Dallinga Ommen: G. Wlersema-Jager E. Wiersema en kleinkinderen Delfzijl. 20 februari 1976 Van Julsingha-tehuis, Wilhelminapark 23 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 februari om 14.00 uur. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur ln de aula van het Van Julsingha-tehuis. Zij, die deze dienst willen bijwonen, worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condo leren in het Van Julsingha-tehuis. Wilhelmina park 23 te Delfzijl. 'De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken'. Moegestreden en thuis gehaald mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Zuster Japke Kleijwegt-van der Woude op de leeftijd van 74 jaar. Maarn: P. Kleijwegt Dalfsen: J. Roosjen-van der Woude L. Roos jen Alphen a/d Rijn: A. Koster-Kleijwegt K. H. Koster Zaandam: A. Kleijwegt E. Kleijwegt-ten Have Rotterdam: P. van der Woude Delft: T. Bakkeren-van der Woude Maam. 21 februari 1976. Sparrenlaan 12. ^een bezoek aan huls. Geen bloemen. De overledene is opgebaard ln het Uitvaart centrum aan de Cordesstraat. hoek Traay te Driebergen. Aldaar gelegenheid tot condoleren dinsdag 24 februari, 's avonds van 8.00-8.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woensdag 25 februari op de algemene begraaf plaats te Maarn. Voorafgaand wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden ln de aula van bovengenoemde begraafplaats. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. H. Riezebos. Op Zijn tijd nam de HERE tot Zich. Zijn moe gestreden kind. mijn lieve Man. onze lieve Vader en Grootvader Hendrik Strijker op de leeftijd van 79 Jaar. Ps. 42 (ber.) Nijeveen: L. Strijker-Oosterveen Hoogeveen: A. Spit-Strijker Naarden: R. Strijker M. W. L. Strijker-Strating Axel: J. Strijker J. J. Strijker-Wilschut St. Thomas (Can.) A. Vonk-Strijker C. Vonk Nijeveen: G. Strijker A. Strijker-Vink St. Thomas (Can.) J. Oegema-Strijker H. Oegema Nijeveen: W. Strijker A. Strijker-Moes Lelystad: A. Hessels-Strijker P. Hessels Dwlngeloo: H. de Weerd-Strijker J. de Weerd Nijeveen: A. Oosterhuis-Strijker D. Oosterhuis en kleinkinderen Nijeveen. 20 februari 1976 Griftestuk 2 De begrafenis Is bepaald op woensdag 25 fe bruari a.s. om 14.00 uur vanuit de Geref. kerk te Nijeveen. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. ZIJ, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aan wezig te zijn. Na de begrafenis is in het Dorpshuis „de Schal ie". gelegenheid de familie te condoleren. .En mij hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid.' Heden nam de Here van ons weg. na een smartelijk lijden, onze lieve, zorgzame Moe der en Oma Geertje Koedijk weduwe van Cornells Kloosterboer op de leeftijd van 77 jaar. Nieuwendam: T. Kloosterboer Broek op Langedijk: D. Kloosterboer T. Kloosterboer-Blom Purmerend: D. de Heer-Kloosterboer L. P. de Heer Purmerend: C. Drechsler-Kloosterboer F. W. Drechsler Aalsmeer: G. Aiderden-Kloosterboer H. Alderden Heerhugowaard: C. Kloosterboer J. W. Kloosterboer-de Krijger en kleinkinderen. Broek op Langedijk. 21 februari 1976. Huize 'Horizon'. Prins Hendrikkade 34. Correspondentie-adres D. Kloosterboer. Sluiskade 2. Broek op Langedijk. Condoleancebezoek dinsdagavond 24 februari van 19.30-20.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden cp donderdag 26 februari om 14 30 uur vanuit Huize 'Horizon' na voorafgegaan te zijn door een rouwdienst, welke aanvangt om 14.00 uur. Nieuwe vorm. De nieuwe Philishave 90-Super 12 is op-en-top funktioneeL Hij is slanker en z'n scheervlak is iets schuiner geplaatst. Zo ligt-ie nog prettiger in de hand,scheert-ie nóg makkelijker en wordt het scheervlak volledig benut Nieuw scheergevoel. Nieuw zijn de negen standen voor hoogst individueel scheren. Want ieder type baard, elk type huid, eist z'n eigen scheerdiepte. Gemakkelijk instelbaar dankzij handige schuifregelaar. Nieuwe techniek. De nieuwe Philishave heeft nu maar liefst 36 mesjes in plaats van 18, terwijl ook de druk van de mesjes tegen descheerkoppen is versterkt. Daardoor scheert hij nóg vlugger, nóg dieper. Nieuw scheergemak. Nieuw tenslotte is ook d<? tondeuse voor snor en bakkebaarden. Geheel inklapbaar en met 'n simpele drukbeweging klaar voor gebruik. Helemaal nieuw dat zie ie-dat voel ie Dit is 'm dan: Nieuw van binnen, nieuw van buiten. De nieuwe Philishave, van Philips. Het beproefde 90-Super scheersysteem met de verende ronde koppen is natuurlijk onveranderd. Maar voor de rest is-ie helemaal nieuw. Met tal van technische verbeteringen. Met veel nieuw scheergemak, voor een totaal nieuw scheergevoel. Uw nieuwe Philishave 90-Super 12, waarmee u zich nóg sneller, dieper en schoner scheert. Type HP 1121. Met handige aan/uit schakelaar, soepel spiraalsnoer, in stevige, luxe lichtgew icht cassette. Bekijk 'm. Voel 'm. Hij ligt voor u klaar. ,Zie, Ik heb u in Mijn handpalmen gegrift Voor ons geheel onverwacht nam de Here uit ons midden tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Maria Hoogendoorn-Vreken op de leeftijd van 77 Jaar. Alphen a/d Rijn: J. Hoogendoorn Zaandam: A. Hoogendoorn J. Hoogendoorn-Versteeg Hilversum: N. Brouwer-Hoogendoorn T. Brouwer Nieuwveen: J. Hoogendoorn Baarn: W. Hoogendoorn W. Hovius Amsterdam:' G. M. Sprey-Hoogendoorn W. Sprey Amsterdam: C. Hoogendoorn A. M. C. Hoogendoorn-Kuyper en kleinkinderen. Alphen aan den Rijn: 21 februari 1976. Anna van Burenlaan 719 (Westerhoven). De overledene is opgebaard in één der kamers van de Salvatorikerk, ingang Ambonstraat te Alphen aan den Rijn. waar dinsdagavond 24 februari a.s. gelegenheid is tot condoleren van 7.30-8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdag 25 februari 1976 op de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 2.30 uur n.m. Ook ls er gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Uit Engeland ontvingen wij het droeve bericht dat de Here tot Zich genomen heeft, onze ge liefde Zwager en Oom Evert Hoeksma geliefde echtgenoot van Zw. Bosma. Hij werd 68 jaar. Aduard: Aduard: Aalsmeer: Ezlnge: K. Bosma-Rozema M. Renkema-Bosma A. Bosma T. Ritzema-Bosma K. Ritzema neven en nichten. Door God thuisgehaald, onze lieve Man, Vader en Grootvader Jacob Uiterwijk Winkel eerder gehuwd geweest met Trijntje Bork op de leeftijd van 84 jaar. Hoogeveen: S. Uiterwijk Winkel-de Bruin Enschede: H. Uiterwijk Winkel J. E. Uiterwijk Winkel-Meijer Hoogeveen: H. Uiterwijk Winkel A. Uiterwijk Winkel-Schipper J. G. Uiterwijk Winkel D. Uiterwijk Winkel-Plantinga en kleinkinderen Hoogeveen, 20 februari 1976 Jhr. de Jongestraat 86 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 februari a.s. om 12.00 uur vanuit het „Her man Bavinckhuis", Hoofdstraat 97, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 11.00-11.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 11.30 uur. Met droefheid geven wij kennis dat de Heer onver wacht tot Zich heeft geno men onze geliefde Broer en Zwager Evert Hoeksma ln de leeftijd van 68 Jaar. Purley. Surrey. Engeland. 21 februari 1976. Aduard: H. Wolters Kollumerzwaag: G. Bulthuis-Hoeksma J. Bulthuis Grouw: E. Turks tra-Hoe ksma Elmonte (Callf.): S Hoeksma D. Hoeksma Smith Nijmegen: H. Mulder-Hoekama G E. Mulder Den Haag: S. Hammlng-Hoeksma G Hamming Veendam: A. Hoeksma-Mendelts Dieren 8. Hoeksma D. Hoeksma-Stulp De krant brengt nieuws, da's bekend. Wert inieuws. Plus al 1 nieuws dat niet zo wereld- echokkend ia. Zoals: i vergadering van de gemeenteraad, Inbraak bij De Jong. En dat interesseert u toch óók 7 Het is ons een droeve plicht te berichten dat* heden geheel onverwacht onze procuratiehou-f der, de heer M. J. Sauer is overleden. Zijn ijver, stiptheid en vasthoudendheid zullei ons altijd tot een voorbeeld blijven. Rotterdam, 21 februari 1976 Directie en medewerkers u E. van de Sandt b.v. L P voor het bijwonen van een klankbeeld van dia' en geluidsband over de geschiedenis van heU volk Israel onder de titel EEN VASTE BURCHT IS ONZE GOD C U zult het volk volgen in haar eeuwenlangr- bewogen geschiedenis: U zult gekonfronteerd worden met de bijbelse geschiedenis van het land, doch ook met het Israel van nu. Deze avond wordt georganiseerd door HET ZOEKLICHT in het kader van haar reizen nai Israel. Deze avond wordt gehouden DONDERDAG 26 FEBRUARI f ROTTER^ DAM Zaal "de Doelen". Aanvang 20.00 uur. Toegang gratis Voor meer informaties: ZOEKLICHT REIZEN. Gedempte Gracht Zaandam. Tel. 075-17 89 51. 87^

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14