öt de kimme Hoofd Verpleging/ Verzorging arts dJ Sterrenberg LTP de verpleging heeft u nodig 2 paviljoens-hoofden diakonessenhuis utrecht If? LOEMENDAAL' docenten verpleegkunde (m of v) het nieuwe spittaal de elf ranken KENVERZORGENDEN (mnl./vrl.) streekziekenhuis warnsveld /bijzutphea stafverpleegkundige VERPLEEGKUNDIGE waarnemend hoofdverpleegkundige stafverpleegkundige verpleegkundige prot. chr tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bennekom KOORDI NEREND HOOFD VERPLEEG KUNDIGE VERPLEEGKUNDIGEN, Stichting en kliniek voor verslavingsziekten VERPLEEGKUNDIGE m/v tG21 FEBRUAR11976 TROUW/KWARTET 13 vcrplMghult-reaktlvcrlngKintrum rotlerdam-lombardljan t moderne verpleeghuis met een ca- van 150 bedden voor somatisch i hebben wij plaats voor enkele full- verpleeghuis is gunstig gelegen naast het •station Lombardijen. Icitaties kunt u richten aan de verpleeg- ■dig direkteur van het verpleeghuis, Aeso- splaats 2, Rotterdam-3024. Tel.: 328400 De Protestants Christelijke Stichting voor verpleging i bejaarden en langdurig zieken te Amsterdam, waarvan uitgaan de verpleeghuizen Horizont en De Poort, vraagt voor haar medische dienst een die geïnteresseerd is in verzorging en begeleiding van chronisch lichamelijk zieken en geestelijk gestoorde bejaarden. Lesgeven aan de leerlingen van de opleiding tot zieken verzorgende behoort eveneens tot de werkzaamheden. Medewerking wordt verleend aan het volgen van n cursus e.d. ter ondersteuning van de kennis van de geriatrie. Onze voorkeur gaat uit naar een arts met een protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring volgens de richtlijnen van de L.A.D. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aart de medisch direkteur p/a De Poort. Hugo de Grootkade 20. tel.:020-82 63 05. ot. Christelijk Psych, Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Graag zouden wij het team. dat de opleidingen binnen ons ziekenhuis verzorgt willen uitbreiden met twee 'i Voor dezefunktie is het bezit van een diploma verpleegkundige A, B of A B vereist. Wij verwachten dat de nieuwe docenten zowel individueel als in teamverband mee zullen werken aan de verdere ontwikkeling en de dagelijkse uitvoering van de opleidingsprogramma's binnen ons ziekenhuis. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij uit hun sollicitatie te sturen aan de adjunkt-direkteur personeelszaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93 te Den Haag-Loosduinen. Telefonisch kunt u inlichtingen vragen onder no. 070-254125, toestel 269. Rond september van dit jaar zullen 2 nieuwe laagbouwpaviljoenen „Nieuwe Maan" en „Morgenster" in gebruik genomen worden, met in elk 5 grote ver schillende groepen huisgenoten. Op korte termijn zouden wij graag twee leidinggevende personeelsleden in de verpleging willen aanstellen, die in deze nieuwe paviljoens de taak op zich nemen van paviljoenshoofd. Naast het ontwikkelen van het beleid binnen de woongroepen zullen zij de kontakten met de familie onderhouden en de Z-leerlingen, die in de groepen werkzaam zijn, aktief begeleiden. Om 'n goed leef- en werkklimaat te bereiken wordt van hen dus een grote inzet en betrokkenheid verwacht. Zowel gedurende een ruime inwerkperiode in het hoofdgebouw biedt een nauwe samenwerking met kollega-paviljoenshoofden en andere diensten bin nen „Sterrenberg" regelmatig de mogelijkheid ideeën te toetsen en problemen te bespreken. Vereist is: - Tenminste een B Z opleiding met een voltooide kaderopleiding of een hogere beroepsopleiding in de sociale hulpverlening, gekoppeld aan een behoorlijke ervaring in de intramurale zwakzinnigenzorg. - Een bewust christelijke levensbeschouwing, - en een dynamische en demokratische instelling ten opzichte van mensen. Bij benoeming zijn vertegenwoordigers uit het „veld" betrokken. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige. Inlichtingen worden u graag verstrekt door Mej. M. J. J. D. Linders, Hoofd verpleging. Uw sollicitatiebrieven kunt u richten aan de heer A. J. Windig, personeels- funktionaris op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting" In de polikliniek van het ziekenhuis houden ongeveer 20 specialisten hun spreekuur. Er is een grote toeloop naar de spreekuren en de werkzaamheden van de afde ling E.H.B.O. nemen toe. In verband met een veranderende organisatiestruktuur zoeken wij kontakt met een ervaren voor de funktie Hoofd Polikliniek/E.H.B.O. Wij vragen: ruime verpleegkundige ervaring, bij voorkeur als O.K.- verpleegkundige leidinggevende en organisatorische kapaciteiten. Wij hanteren de rechtspositieregeling van de Gemeente Zutphen en wij verlenen onze medewerking bij het vinden van passende huisvesting. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoold Personeelszaken, Ooyerhoekseweg 8 te Warns veld. 76-11 Christelijk Verzorgingstehuis In onze staf komt binnnenkort de plaats vrij van de in de rang van eerste verpleegkundige. Haar of zijn werkzaamheden zijn vooral gericht op de begeleiding van de leerling-bejaardenhelpsters en -verzorgsters. Verder heeft hij/zij het toezicht op de verpleging van onze bewoners, welke op hun eigen kamer worden verpleegd. Weekenddiensten evenals bereikbaarheidsdiensten, ongeveer 1 x per 3 4 weken; Geen nacht- of avonddiensten: Interne plaatsing is mogelijk. Alle gewenste inlichtingen kunt u krijgen van onze direktrice, mevrouw H. Pluim, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. Beemsterstraat 546, Amsterdam - telefoon 020-366766 Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden, heeft in de Verplegingsdienst de volgende plaatsingsmogelijkheden: voor een afdeling Interne Geneeskunde (mei 46 bedden) een Aanstelling zal geschieden in de rang van 1e verpleegkundige A. Voor een Chirurgische afdeling (met 48 bedden) een die zal worden aangesteld ter aanvulling van de huidige staf in de rang van 1e verpleegkundige. Voor beide funkties is vereist: diploma ziekenverpleging A, ervaring in het leiding geven op een verpleegafdeling. diploma kaderopleiding of de bereidheid deze opleiding t.z.t. te gaan volgen. Tevens zoeken wij voor de avond- en nachtdienst een die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A. De aanstelling is afhankelijk van de ervaring. Verdere inlichtingen over bovenstaande funk ties worden gaarne verstrekt door zr. C. Bok. hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) 52 81 11, toestel 609. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Personeelsdienst. Bosboom straat 1 te Utrecht. Het verpleeghuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" maakt deel uit van het komplex Prot. Christelijk Streekziekenhuis Bennekom. "De Breukelderhof" wil voor haar ruim 160 bewoners een echt "thuis" zijn. Daarom wordt in goede sfeer getracht om gezamenlijk een zo prettig mogelijk leef- en werkklimaat voor bewoners en personeel te scheppen. Wegens huwelijk van ons huidig koördinerend hoofd ontstaat de vakature KOORDINEREND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE Samen met de verpleegkundig direktrice heeft de koordinerend hoofdverpleegkundige de dagelijkse leiding over de 5 afdelingen van "De Breukelderhof", waar behalve verzorging én verpleging van de bewoners de praktijk opleiding tot ziekenverzorgende plaatsvindt De theoretische opleiding wordt verzorgd door de tot ons ziekenhuiskomplex behorende Prot. Chr. School voor verplegenden en verzorgenden. Naast de diploma's ziekenverpleging A en B en de stafopleiding achten wij oprechte belangstelling voor de verzorging en verpleging van psychisch gestoorde bejaarden onmisbaar. Ook vraagt de funktie behalve leidinggevende en organisatorische kwaliteiten goede kontaktuele eigenschappen. Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van protestants christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direktrice Zr. D.J. de Knijff, telefoon 08389 - 91 01. Uw sollicitatie kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. In psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" is weer plaats voor die het A-diploma reeds bezitten met de vereiste vooropleiding MAVO-4/HAVO-diploma. Zij kunnen als 2e-jaars leerling de opleiding gaan volgen tot psychiatrisch verpleegkundige (B-diploma). De eerstvol gende opleiding daarvoor begint 1 mei 1976. Gestart wordt met een speciaal voor hen opgezet intro ductieprogramma, waarin o.a. aandacht wordt geschonken aan gespreksvoering, psychiatrische verpleegkunde enz. Gegadigden met een Christelijke levensinstelling worden verzocht spoedig te solliciteren. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Siemons, personeelsza ken (tel. 03417 - 4848, toestel 230). Aanmeldingen s..v.p. richten aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis 5=" □□r i Ermelo Consultatiebureau voor alcohol en drugs. Spaarne 106, Haarlem tel.: 023-319294 Voor onze kliniek (24 bedden) zoeken wij een: Opleiding B, (A strekt tot aanbeveling) Met als specifieke taak de opvang, verpleging en therapeutische begeleiding van alcohol-verslaaf den. Wij verwachten van deze nieuwe collega: a) een actieve bijdrage in de ontwikkeling van de groepsverpleging. b) het vermogen om in een multi-disciplinaire therapeutische ge meenschap te participeren. c) daarnaast de bereidheid zich d.m.v. trainingen in ons specialisme te bekwamen. Aan onze kliniek zijn verbonden: O.m. een arts, psychiater, psycholoog, gedragstherapeut en m.w. Ons verpleegkundig team, dat qua leeftijd evenwichtig is samengesteld, heeft de souplesse nieuwe collega's vanaf ongeveer 25 jaar in te werken. Inlichtingen worden gaarne door de coördinator van de kliniek Y.F. Fikkens, verstrekt. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van de stichtingen, H. Hesseling, Spaarne 62 te Haarlem. De Gereformeerde Stichting Bejaarden zorg Zwolle zoekt per 1 juli 1976, wegens voorgenomen vertrek van de huidige funktionaris. een De funktie omvat: Leidinggeven aan een assistente en vijf bejaarden/ ziekenverzorgsters en twee nachtzusters voor de verzorging en verpleging van 100 bewoners van het hoofdgebouw. Bij diens afwezigheid waarneming van dë direkteur. Voor deze funktie zoeken v;i| een verpleegkundige met diploma A en/of B van 30 jaar of ouder. Van hem/haar verwachten wij: - Een positief-chnstelijke levensovertuiging - Belangstelling en begrip voor de bejaardenzorg - Organisatorische kwaliteiten - Goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden: - Een prettige werksfeer - Salariëring volgens de landelijke regeling voor personeel in bejaardentehuizen (grenzen 2.000,- tot 2.800,- bruto per maand); goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Eventuele medewerking bij het zoeken van huisvesting. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. De stichting beheert het bejaardencentrum De Nijstad. dat dit jaar naar een nieuw complex, De Wissel, te Berkum gemeente Zwolle zal ver huizen. Het omvat dan een hoofdgebouw met appartementen voor een honderdtal bewoners en voorts diverse typen woningen, zowel voor verzorgingsbehoevende als voor zelfstandige bejaarde echtparen/alleenstaanden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, werkervaring en sollicitatiemotief te richten aan de direkteur, de heer A. van Dijk, p/a Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54-55, Amsterdam-Z.. onder nummer SA 1854.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 13