exclusieve B1 europese meubelkunst 7895» piet klerkx ivaahvijk zand donk b.v FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 19 FEBRUARI 1976 TROUW-KWAI Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. 28 februari 1976 hopen Cor de Vries Jannie van Berkel met hun kinderen Leonard en Cora hun 25-J«rlf huwelijks feest te vieren. Dirk Huizinga Kommerzljl: fam de Boer Grljpskerk: fam. Hl ems tra Niezijl: fam. Kauta NlesUl: fam. Rozema Canada. St. Ann: fam. Sljtsma Maandagavond om 10 uur is plotseling op geroepen om voor de Heer te verschijnen onze lieve Pa en Opa Pieter Gerhard Hoving sinds 19 december 1975 weduwnaar, van Iet je Tolsma op de leeftijd van 87 jaar Groningen. 16 februari 1976 Huize 'Patrimonium'. Correspondentie-adres Rigelstraat 35. Delfzijl. Jesaja 57 15 Harden berg: K. W. Hoving M. Hoving-Huizenga Groningen: W. H. Vos-Hoving E. Vos Delfzijl: A. R. Kerssies-Hoving R. Kerssies De Bilt: B. H. Hoving H. W. Hoving-Viel Australië: H. L. Hoving A. W. Hoving-Meijer Nijmegen: L. R. Hoving G. Hoving-Zeef Delfzijl: G. P. Hoving K. Hoving-Holthof Baam: K F. B. Hoving M. Hoving-Bouw Delfzijl A. C* van Hemmen-Hoving D. van Hemmen Nw. Zeeland: P. F. Bos-Hoving L. T. Bos Klein- en achterklein kinderen De overtedene is opgebaard in een der rouw kamers van Huize 'Patrimonium Beukenlaan 36. Groningen. Bezoek donderdagavond van 7-8 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 20 februari a.s. om 13.00 uur in Huize 'Patrimonium', waarna de begrafenis om 14X10 uur op de begraafplaats 'Selwerderhof' zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Huize 'Patrimonium'. (Zijn leven was Christus zijn sterven gewin). Heden behaagde het de Here na een kortston dig lijden tot Zich te nemen onze lieve en zeer zorgzame Man. Vader, Grootvader en Over grootvader Cornelis Ravensbergen op de leeftijd van 85 jaar. Heemskerk: G. Ravensbergen-van Egmond Amsterdam: Wed. G. Ravensbergen-'t Hart 's-Gravenhage P. Timmermans-Ravensbergen (Lsd): J.Timmermans Rijnsburg: D. Heemskerk s-Gravenhage: G. S. Ravensbergen A. A. Ravensbergen-Hofman Heemskerk: H. L. Koen-Ravensbergen W. Koen Amstelveen: A. Baten burg-Ravensbergen A. Batenburg Klein- en achterkleinkinderen. Heemskerk. 18 februari 1976. Corr. adres: De Zevenhoeven 58. De overledene ligt opgebaard in het uitvaart centrum te Heemskerk. A. Verherenstraat 6. Bezoek aldaar 's middags van half vier tot vier uur en 's avonds van half acht tot ecF.t uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 2) februari op de Gereformeerde begraafplaats. Sandtlaan te Rijnsburg. Dc rouwdienst zal .vul den gehouden in de Gereformeerde Tmmari"-3!- kerk. Kerkstraat te Rijnsburg aanvang 11.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.45 uur Voor de dienst gelegenheid tot condo leren Na de dood is 't leven mij bereid. God neemt mij op in Zijne Heerlijkheid. Ps. 49-6 Uit de moeiten des ouderdoms werd door God verlost onze geliefde Vader, Groot- en Over grootvader. mijn lieve Meneer. Jacobus Arie Oranje sedert juli 1964 weduwnaar van Ingena Wilhelmina Catharina Piso op de leeftijd van 83 Jaren. Dankbaar mogen wij terugdenken aan zijn hartelijk medeleven met een niet aflatende zorg voor ons en anderen, daarbij van een diep geloof blijk gevende. Velp (Gld.): M. E. Regoord-Oranje C. Regoord Velp (Gld.): E. O. Oranje J. Oranje-Schepenaar AmsterdamM. Regoord Terblijt: C. Boekhoff-Regoord E. Boekhoff Danielle. Mathijs en Babiehe Delft: J. W. Regoord en verloofde Velp (Gld A. Regoord Velp (Gld.): J. P. Oranje en verloofde Wageningen: H. den Ouden Wagenlngen. 18 februari 1976. Ritzema Bosweg 75. Verzoeke geen bloemen en geen toespraken. De gedachtenisdienst zal worden gehouden op zaterdag 21 februari a.s. om 9.30 uur in de Bevrijdingskerk. Ritzema Bosweg 18. Wagenin gen. Daaraan volgend vindt de teraardebestel ling plaats om 10.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Wageningen. Na afloop bestaat gelegenheid tot condoleren in 'd Avondwake', van Uvenweg 217. Wagenin gen. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons betekende, geven wij u kennis dat de Here heden tot Zich heeft genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Albert Melenberg Echtgenoot van J. de Ruiter, op de leeftijd van 78 Jaar. „Maar in dit alles zijn wij meer dan overwin naar door Hem. Die ons heeft liefgehad." Rom. 8:37. J. Melenberg-de Ruiter Kinderen en kleinkinderen. Vroomshoop, 17 februari 1976. Julianastraat 28. De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden zaterdag 21 februari a.s. om 11.00 uur in het gebouw ..Irene" te Vrooms hoop. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats ..Dennenhof' ten Den Ham. Vrijdagavond 20 februari a.s. van 8.45-9.00 uur gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer Hammerstraat 27 te Vromshoop. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Ps. 23 Heden nam de Here op in Zijn heerlijkheid, mijn lieve onvergetelijke Vrouw, onze Moeder en Oma Johanna Christina Douw-de Graaf op de leeftijd van ruim 68 jaar. Het genadeverbond is onze enige troost Zondag I Heidelb. Cath. Ze is nu thuis in Gods Vaderhuis, waarvoor ook voor haar plaats was bereid. Soli Deo Gloria. TilburgC. M. Douw Sr. Aalten: E. Jansen-Bets W. J. Jansen en kinderen Eist: M. de Klerck-Bets J. G. de Klerck en kinderen Sassenheim: F. A. Bets-Smink en kinderen Tilburg: L. C. Douw H. Douw-van Vondel en kinderen Uden: S. A. van Eek-Douw G. A. van Eek en kinderen en verdere familie Tilburg. 17 februari 1976. Azuurweg 348 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 21 februari om 14.45 uur op de centrale begraaf plaats-West, Hoflaan. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Opstandingskerk, Prof. Cobbenhagen- laan. welke aanvangt om 14.00 uur. De overledene is opgebaard in rouwkamer Wilhelminapark 127. Gelegenheid tot het brengen van een laatste groet, vrijdag van 19.00-19.30 uur en zaterdag van 12.00-12.30 uur. Condoleren na de begrafenis in de ontmoe tingsruimte van de Opstandingskerk. Liever geen bezoek. „De rechtvaardige zal uit geloof leven." Rom. 1:17b. Heden is ingegaan tot de vreugde van zijn Heer. waarvan hij zo vaak zingend getuigde, mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa, Teunis de Jong op de leeftijd van 66 jaar. Loosduinen: M. de Jong-Kruis Dunnvllle (Can.)Rev. W. de Jong J. A. de Jong-Koene Steenwijk: C. Grasmmeijer-de Jong A. Grasmeij er Loosduinen: E. de Jong H. B. de Jong-Leene Deventer: D. Roodhuizen-de Jong A. Roodhuizen Tietjerk: M. Elskamp-de Jong A. G. J. Elskamp Zoetermear: Th. de Jong C. de Jong-van Doorn Koekange: T. de Jong W. de Jong-Doornbos en kleinkinderen. Loosduinen, 17 februari 1976. Oude Haagweg 17. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Geen bloemen. Bezoekuur aan het Rouwcentrum „Waldeck". Tramstraat 84, vrijdagavond van 18-19 uur. De dienst van Woord en Gebed zal zaterdag 21 februari a.s. om 10.30 uur aanvangen in de Ontmoettngskerk, Aaltje Noordewierstraat (hoek Louis Davidsstraat). waarna wij hem in familiekring zullen begraven in het familie graf bij de Abdijkerk. Gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk na de begrafenis. Bedroefd geven wij u kennis dat na een lang durig geduldig gedragen lijden de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Anna Cornelia Moerman echtgenote van L. Moerman, op de leeftijd van 75 jaar. L. Moerman J. Moerman A. Moerman-de Leeuw van Weenen A. Moerman P. Moerman-de Leeuw van Weenen en kleinkinderen Zwartewaal. 17 februari 1976 Molendijk 2 Geen bloemen Rouw- en condoleancebezoek a.s. donderdag 19 en vrijdag 20 februari, beide avonden van 7.30 - 9.00 uur aan het woonhuis Molendijk 2. Op zaterdag 21 februari a.s. zal om 14.00 uur aan het woonhuis een korte rouwdienst wor den gehouden waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Zwartewaal. omstreeks 15.00 uur. „Heer. wees mijn Gids op heel mijn levenspad. Weest Gij mijn Gids". Heden overleed in zijn Heer en Heiland, na een langdurig en smartelijk lijden, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Johannes Hendrikus Jansen op de leeftijd van 70 jaar. Zijn diepbedroefde: C. F. Jansen-Eijgenraam J. M. Jansen B. Jansen-Robles A. F. Jansen Naomi en Helene Delft. 16 februari 1976, Palamedesstraat 37. De overledene is opgebaard in één der rouw kamers van het Rouwcentrum. Oostsingel 146. alwaar gelegenheid is tot condoleren donder dagavond van 78 uur. De rouwdienst, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. C. Hofland, wordt gehouden in „Het Hart van Delft", Vlamingstraat 44 te Delft, vrijdag 20 februari a.s. om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algempne begraafplaats "Iepenhof", ten oosten van Rijksweg 13 om circa 12 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Hoe brand ik van verlangen om te komen in uw heiligdom'. Psalm 84. Met droefheid geven wij u kennis van het heen gaan van onze lieve Zus, Schoonzus en Tante Geertruida Aaltje van den Hooven echtgenote van W. van Gijzen eerder weduwe van G. Poldervaart op de leeftijd van 72 jaar. Fam. van den Hooven. Zuidland. 16 febr. 1976. Dr. Willem Dreesstraat 46. Heden ging in tot het feest van zijn Heer mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom, Jacobus Toet op de leeftijd van 65 jaar. Mede namens verdere familie: A. Toet-Dijkhuizen Rijswijk, 18 februari 1976. Min. Slotemaker de Bruïnestraat 13. Condoléancebezoek 's middags van 2-4 en 's avonds van 8-10 uur. Geen bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 21 februari te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen. Vertrek vanaf Min. Slotemaker de Bruïne straat te 11 uur. Op 16 februari heeft de Heer plotseling vanuit de kring van zijn gezin en uit het midden van onze gemeente tot Zich geroepen, onze Ouderling en beminde Vriend Cornelis Jacobus Stroo in de leeftijd van 69 jaar Veel werk heeft onze mede-ambtsdrager mogen verrichten in dienst van zijn Heer; zoals de verzorging van het scribaat, het wijkwerk en de laatste jaren het bezoeken van ouderen en alleenstaanden. Zijn geloven is nu aanschouwen geworden. Wij bidden mevrouw Stroo. haar kinderen en klein kinderen Gods nabijheid toe. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 20 februari, om 14.00 uur in onze kerk. waarna de begrafenis volgt te Hoek van Holland. Namens de Raad van de Gereformeerde Kerk te Hoek van Holland A. Haaima, Praeses C. J. Seele, Scriba 'De Heer heeft mij gezien en onveri ben ik opnieuw geboren en gel Ge» Van ons is heengegaan onze lieve, zoj dige Man en Vader Hendrik Andries Bongers M. C. Bongers-Peppink Jan-Marius. Ingrid en Marl Joyce en Theo Erik en Joke Marnix Karen Anneke, Hans en Jean Paul ert verdere familie Voorschoten. 16 februari 1976 Leidseweg 305 De begrafenis heeft in stilte plaatsg Heden nam de Here tot Zich na een durige ziekte mijn geliefde Vrouw, onze Dochter, Schoondochter, Zuster, Schoon en Tante Adriaantje Vermeer echtgenote van H. Lanser op de leeftijd van 54 jaar. Uit aller naa H. Lanser Pernis, 18 februari 1976 Burgemeester van Esstraat 219. Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek donderdag van 7-9 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal gelijktijdig met de i van wijlen de heer Gerrit Vermeer gen< worden vrijdag 20 februari a.s. om 1.1 in de aula van de algemene begraafpla Pernis. waarna de begrafenis aldaa plaatshebben. Vertrek vanaf de Burgemeester van Es 219 om 1 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid de aula gelegenheid de familie te condo plet klerkx biedt u het beste van het betere. Kosten nog moeite werden gespaard bij het vervaardigen van dit geheel met de hand i gebeeldhouwde Louis XV salonameublement. j, De mooiste damast-velours met een prachtig stijlpatroon, dikke I donszachte kussens, waarvan de zitkussens uitneembaar en I tweezijdig te gebruiken zijn. P Massief edel noten en vóór e alles het beste ambachtswerk, werkelijk een topprestatie. Magnifieke driezits- en romantische tweezitsbank, kompleet met de schitterende fauteuil, een rijk bezit voor héél uw leven. Driezitsbank en tweezitsbank: Nederlands grootste interieurverzorgingscentrum Tel. 04160-36981 Een wondermooie, massief mahonie slaapkamer. Opvallend is de bijzonder luxueuze vormgeving en het daarvoor gebruikte edele materiaal. Het bed. heerlijk royaal tweepersoons (200 x 200 cm) Is rijk met gekapitonneerde velours gedekoreerd en voorzien van een uitgekiende en sfeerrijke ombouw met indirekte verlichting. De kapitale 10-deurs-garderobekast heeft veel bergruimte. Dit juweel van een" slaapkamer, zeldzaam goed vakwerk, PIET KLERKX PRIJS: spreiding betaling mogelijk franco thuisbezorging ook op maandag en zaterdag geopend vrijdag koopavond tot 9 uur

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16