s-en vormingswerk J 41 V leid(st)ers gezins-en bejaardenverzorging maatschappen jk werkende J.J.W. 's-GRAVENHAGE J.J.W. JEUGDWERKADVISEUR(SE) prot.chr centrum voor reaktivering van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof"Bennekom academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam bedrijfsmaatschappelijk werk(st)er maatschappelijk werker of werkster Algemene Stichting voor Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk Flevoland ffl direkteur-coördinator (mnl./vrl.) Het Intergemeentelijk Automatiseringscentrum Midden-Nederland PART-TIME PERSONEELS- FUNKTIONARIS ZATERDAG 14 FEBRUARI 1976 TROUW/KWAP De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk te 's-Gravenhage (stichting voor de begeleiding en advisering van overwegend door protestantse vrijwilligers geleid jeugd- en jongerenwerk) heeft een vakature voor Taak begeleiding en advisering van leiding en besturen in het jeugd- en jongerenwerk van de aangesloten organisaties; vorming en training van vrijwilligers; meedenken in vragen rondom jeugd en samenleving; bijdrage leveren aan de beleidsvoorbereiding voor het be stuur van J.J.W. werken in teamverband met 6 kollega-jeugdwerk-adviseurs Voorwaarden: op de funktie gerichte theoretische kennis en praktische er varing van f 2.275,00 - f 3.130,00 p.m. afhankelijk van opleiding, en ervaring. Salaris: Wie zich aangetrokken voelt tot deze funktie en aan de voorwaarden meent te voldoen, kan mondeling of schriftelijk kontakt opnemen met de teamleidster van JJW, mv. G.H.J. den Otter, Javastraat 12, tel.; 070-46.27.20. Wegens uitbreiding van het maatschappelijk werk zoeken wij, in nauwe organisatorische sa menwerking met de Prot. Chr. Stichting voor maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging te Ede een maatschappe lijk werker (m/v) Het centrum biedt plaats aan 150 bewoners en maakt deel uit van het complex van gezondheids voorzieningen te Bennekom waartoe tevens behoren - een algemeen ziekenhuis - een verpleegtehuis voor psy chisch gestoorde bejaarden - een school voor verpleegkundi gen en verzorgenden. In grote lijnen bestaat het werk uit: a. het kontakt te leggen met de aspirant-bewoner en diens familie, voorafgaande aan de opname, b. het deel uitmaken van de op name-commissie, c. het onderhouden van kontak ten met betrokkene en familie tijdens het verblijf in "De Hal- derhof", d. het begeleiden van de bewo ner in zijn sociale situatie e. het voorbereiden van ontslag en overplaatsing, f. het informeren van de andere disciplines omtrent achter gronden en omstandigheden van de bewoner. g. het meedenken in het te voe ren beleid. Als opleiding achten wij het di ploma Sociale-Academie richting maatschappelijk werk noodzake lijk. Wij verwachten van gegadig den een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring volgens de adviezen van de Nationale Ziekenhuisraad. Bij het zoeken naar woonruimte kan ondersteuning worden gege ven. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de huidige maat schappelijk werker K.J. Pool en de dirigerend geneesheer H.L. van Aller. tel. 08389-91 01 Sollicitaties worden met belang stelling tegemoet gezien door C.J. Michelsen. hoofd perso neelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. Bi] ons ziekenhuis, waar circa 2000 personeelsleden werkzaam zijn. is een vacature voor Deze heeft onder andere tot taak het signaleren van eventuele in het gevoerde personeelsbeleid (te verwachten) knelpunten met betrekking tot de individuele personeelsleden en de hierbij behorende advisering. Zij/hij verleent hulp aan personeelsleden die moeilijkheden ondervinden, welke verband houden met de werksituatie. De problemen kunnen uit het werk zelf of uit de werk omstandigheden voortvloeien of in de privésfeer hun oorsprong vinden en hun weerslag hebben op het werk. Zij/hij bespreekt bepaalde door de verschillende disciplines gesignaleerde problemen in een sociaal team. waarin als regel de bedrijfsgeneeskundige en de personeelsconsulent(en) mede zitting hebben. Van kandidaten verlangen wij een voltooide opleiding Sociale Academie en enige jaren ervaring. Wij zoeken iemand met levensbeschouwelijke opvattingen, die in overeenstemming zijn met het protestants-christelijke karakter van ons ziekenhuis. Ook zij die geen volledig dienstverband wensen kunnen reageren. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst. De Br elelaan 1117 te Amsterdam gemeente lalmelo Bij de gemeente Almelo bestaat ten behoeve van het vormings- en ontwikkelingswerk voor volwassenen de vacature van coördinator (mnl./vrl.) Zijn taak bestaat in hoofdzaak uit: - ondersteuning bij de formulering van een samenhang end beleid in het kader van permanente educatie; - coördinatie van de uitvoering van het beleid: - voorbereiden en stimuleren van eventueel noodzakelij ke nieuwe ontwikkelingen; De werkzaamheden zullen worden begeleid door een stuurgroep waarin bij het werk betrokkenen zijn verte genwoordigd. De eisen waaraan moet worden voldaan zijn: - concrete praktische werkhouding; - opleiding op minstens h.b.o.-niveau; goede contactuele vaardigheden; - inhoudelijke kennis van vormings- en ontwikkelings werk. Het salaris ligt tussen de grenzen van f 2520.- en f 2952.- per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeen te Almelo is voor de ziektekostenverzekering aangeslo ten bij het I.Z.A. - Overijssel. Van gegadigden wordt verwacht dat zij bereid zijn aan een medische en een psychologisch onderzoek mee te werken. In de selectieprocedure is een gesprek met de leden van de stuurgroep opgenomen. Zij die op grond van kennis en ervaring in aanmerking menen te komen voor deze funktie worden verzocht binnen 10 dagen een sollicitatieformulier aan te vragen bij de hoofdgroep Personeelszaken en Organisatie iStadhuis Almelo, tel. 054^ -4 11 11, toestel 493). Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de chef van de afdeling OSCZ, de her- .P.H. Oudenho ven, tel05490 4 11 11, toestel De WILLIAM SCHRIKKLR VOOGDIJ STICHTING is een instelling die vrijwel uitsluitend voogdij aanvaardt over geestelijk gehandicapten minderjarigen, die zowel in inrichtingen als pleeggezinnen wonen. M.i.v. 1 mei ontstaat, door vertrek van een der medewerkers, een vakature. die wij zo spoedig mogelijk vervuld zagen door een (full-time) Wij vragen. Praktijkervaring Enige kennis van de problematiek in de zorg voor geestelijk gehandicapten Diploma Sociale Akademie MW Salaris volgens richtlijnen van het ministerie van Justitie. In verband met de samenstelling van ons team, behoeven urgentie kursisten niet te reflekteren. Sollicitaties worden binnen veertien dagen verwacht. U kunt uw schrijven richten aan de sollicitatiekommissie, t.a.v. de heer P.A. v.d. Steenoven, van wie U ook informatie kan krijgen over de funktie. Nicolaas Maesstraat 52 Amsterdam tel. (020) 761075/723953. Grutterswal - Postbus 175 - Lelystad Tel.; 03200-27014 Binnen onze (gecombineerde) instelling wordt het MW uitgevoerd zowel in samenwerkingsprojecten eerste lijnsgezondheidszorg als vanuit het eigen bureau van de stichting. De stichting heeft de Flevopolders tot werkgebied, waarin woonplaatsen als Dronten, Biddinghuizen, Swifterbant, Lelystad en in de toekomst Almère. De stichting voert zoveel mogelijk een regionaal beleid waarin toch de specifieke plaatselijke nuances tot uitdrukking moeten kunnen komen. In de Flevopolders is maar één algemene stichting voor AMW werkzaam. Onze stichting heeft echter een zodanige structuur dat alle groeperingen en geledingen tot hun recht kunnen komen. Een van de problemen van de welzijnszorg in dit gebied is de zeer snelle bevolkingstoename. Daarom is het werken binnen de stichting en de stichting zelf voortdurend in ontwikkeling. Wij denken aan een opgeleide MW-er(ster) met diploma S.A. of H.S.A., bij voorkeur met enige tijd praktijkervaring in het A.M.W. en het samenwerken met andere disciplines. Supervisie behoort in de nabije toekomst tot een van de begeleidingsmogelijkheden. Wij hanteren de COAM rechtspositieregeling. Salariëring geschiedt volgens de rijksregeling. Verkrijgen van woonruimte behoort in deze polder niet tot de problemen. Sollicitaties en brieven kunt u richten aan: Algemene Stichting voor Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk Flevoland, Postbus 175, Lelystad. Voor telefonishe informatie kunt u tussen 09.00 en 17.00 uur bellen (03200) 2 70 14. en vragen naar de heren van Wenum of Venhorst. "STIMA" Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Groningen De "STIMA" is sinds juli 1973 werkzaam op het terrein van de gezinsverzorging en het maatschappelijk werk in de stad Groningen. Ten behoeve van de twee werksoorten zijn bij de stichting een tweetal secties ingesteld. De sectiebesturen voeren elk een eigen hulpverleningsbeleid, zulks in nauw overleg met de mede werkers. Bij onze stichting is plaats voor een Aan de direkteur-coördinator is de zorg opgedragen voor een goede onderlinge afstemming van de uitvoerende werkzaamheden van de stichting, zoals vervuld door de beide secties en de administratie. Van de direkteur-coördinator wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage zal leveren aan de ontwikkeling van de organisatorisch en inhoudelijk in beweging zijnde dienstverlening. Van de functionaris wordt gevraagd: coördinerende kwaliteiten, ook bij belangentegenstellingen, bereidheid te willen werken in een open sfeer op democratische grondslag, bij voorkeur kennis van en ervaring op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening, •juridisch/economische kennis strekt tot aanbeveling. De gebruikelijke salaris- en rechtspositieregeling in het welzijnswerk zijn van toepassing alsmede opname in het pensioenfonds PGGM. Eventueel kan een psychologische test tot de procedure behoren. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan het bestuur, Zaagmulderseweg 65. Groningen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het secretariaat, tel. (050) 12 58 54 maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta inter levensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk Onze stichting bestaat uit: 600 gezinshelpsters en -verzorgsters (full parttime): 25 leidsters gezms- en bejaardenverzorging, een staffunction voor vorming en training, een staffunctionaris werkbegeleiding, een meen teamleider gezms- en bejaardenverzorging. 16 maatschappelijk kers. een administrateur en 8 medewerkers, een directeur en een bestuui Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten: Zwolle. Kami i Hosselt. Zwartsluis en IJsselmuiden. totaal 120 000 inwoners. In verband met de snelle uitbreiding van ons werk in 1976 hebben wij u loop van dit jaar ongeveer VIJF VACATURES voor: Voor onze bureaus te KAMPEN en ZWOLLE. Wij roepen nu reeds sollicitanten voor deze functie op waarbij in die j tredmg zowel spoedig als op een later tijdstip geregeld kan worden. Wij bieden: - opname pensioenfonds - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regeling - werkbegeleiding - werken in teamverband Vereisten: - opleidingsniveau: N12-N19-N20 HBO. - M.W. of Sociale Academie Ook kandidaten die hun opleiding medio 1976 denken te voltooien kuni' reflecteren. Telefonische informaties in te winnen bij de staffunctionarissen. Telefoon: 05200-31240. Sollicitaties te richten aan de Directie. Rhijnvis Feithlaan 96 te Zwolle. Het Intergemeentelijk Automatiserings centrum Midden-Nederland, een snel groeiende organisatie, waarin eind 1976, naar verwachting 50 personen werkzaam zullen zijn, zoekt op korte termijn een vakaturenr. 7615 Funktie-informatie: De funktionaris ressorteert rechtstreeks onder de direktie en is verantwoordelijk voor de verdere opzet en konkretisering van het personeelsbeleid, waaronder karrière- planning, opleiding en vorming en verzorgt daarnaast de gebruikelijketaken als werving, selektie. introduktie en personeelsbeheer. Funktie-vereisten: De gedachten gaan uit naar kandidaten met als opleiding Sociale Akademie, richting personeelswerk of vergelijkbare hogere beroepsopleiding met enige jaren ervaring in het personeelswerk. Bekendheid met de automatisering en/öf de personeelsrege lingen bij de overheid wordt op prijs gesteld. Geboden wordt: Een nieuwe zelfstandige funktie bij een nog jong en dynamisch bedrijf. Een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring kan uitlopen tot f 3.819,- per maand volgens de schaal van 1-1-1976 bij een volledig dienst verband. Werktijden in overleg vast te stellen. De bij de overheid gebruikelijke arbeids voorwaarden zijn ook op het centrum van toepassing. Sollicitaties met vermelding van personalia en volledige gegevens over opleiding, ervaring en salaris en vermelding van het vakaturenummer binnen 14 dagen richten aan de direktie van het Intergemeentelijk Automatiseringscentrum Midden-Nederland, postbus 13071 te Utrecht. c it.. ut-fc - U

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18