Amro Continu Crediet: opnemen en aflossen naar behoefte. i Coupon amro bank FAMILIEBERICHTEN Een voorbeeld Waarom Continu Crediet? Hoe neemt u op? Hoe lost u af? Wat zijn de kosten? Kwijtschelding na overlijden DONDERDAG 12 FEBRUARI 1976 TROU W-KWARTET PS1 - IDE Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Zoon geboren alles wel Wlm en An« GEBOREN: Maarten Han Zoon van Hans en Tineke Ver- GEBOREN: Sharon Margalith Dochter van Marton en Peter Kaufmann- Pellx. Op 26 februari 1976 D.V. hopen onze ouders en grootouders C. Dubbeld E. J. Dubbeld-v. Oosten de dag te gedenken, dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren op 27 februari as. van 19.30 uur tot 20.30 ur in Chalet 'Ockenburgh', Mon- s terse weg 8 b. Loosduinen. Neede: Kees en Annie Stonehaven: Nel en Dik Edam: Bas en Addy Poeldijk: Dirk en Tlny Loosduinen: Gerrit en Jeanne en kleinkinderen. Loosduinen, februari 1976 Ouvertureetraat 16 Dankbaar voor wat God ons in hen gaf en geeft, delen wij mee dat onze Ouders en Grootouders M. C. van Staaveren H. van Staavereü-Vlug op 26 februari D.V. hun 40-jarlg huwelijk hopen te gedenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Aalsmeer, febrüari 1976 Hornweg 30. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 27 februari a s. van 16.30 tot 18.30 uur in Restaurant ..De Oude Prins". Ouderkerk aan de Amstel. Door een ongeval werd plotseling uit onze kring van de Christelijke Mavo te Stadskanaal .weggenomen Janneke Boekeloo echtgenote van onze gymleraar Jan Veldman. Toen zelde Hij die op de troon gezeten was: „het is voorbij". en 'k zag dat er opnieuw een wereld was. En 1c zag. dat wat daar was geleden, wat daar was geschreid. bevrijd was in een Vrede voor altijd. Lied 113:4 uit: Liedboek voor de kerken. Bestuur Personeel Leerlingen. Zacht en kalm ging van ons heen onze Vader, Groot- en Overgrootvader Johannes van den Broek weduwnaar van Jannetje Blankenspoor op de leeftijd van 87 jaar. Zijn enige troost in leven en sterven was Jezus Christus. Barneveld: R. van den Broek van Randen* Ary. Marjanne en Suzanne Johan, Roel en John Voorthuizen; M. E. van den Broek Apeldogfm» E. F. van Dommele- van den Broek P. A. van Dommele Kees. Ans en Peter Ermelo: G. A. van den Broek Voorthuizen. 10 februari 1976. Hoofdstraat 148. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag 13 febru ari van 20 tot 21 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Rubensstraat 67 te Voort hulzen. De begrafenis za lplaatshebben zaterdag 14 fe bruari om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Voorthuizen. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de Gereformeerde Kerk te Voorthuizen. Zij die de rouwdienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 13.20 uur aldaar aanwezig te zijn. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze oudste Broer en Zwager Johannes van den Broek weduwnaar van Jannetje Blankenspoor op de leeftijd van 87 jaar. Lisse: G. Griffioen- van den Broek Voorthulzen: A. van den Broek-Vermeer A. G. van den Broek G. van den Broek AmstelveenE. J. van den Broek M. van den Broek van Ommen Voorthuizen. 10 februari 1976. Tot ons leedwezen melden wij u het overlijden van ons Erelid, de heer J. Oudshoorn Van Pallandtlaan 15. Sassenhelm. Als secretaris-penningmeester heeft hij vele jaren met grote accuratesse zijn werkzaam heden voor onze Vereniging verricht. Vereniging van Huiseigenaren ..Sassenhelm en Omstreken" Namens het Bestuur. J. Dijkstra Heden overleed mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gurbe Veenstra oud-dlrekteur van „Het Hoogeland" Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Op de leeftijd van 85 jaar. „De He» is mijn Herder" Psalm 23. Beekbergen: A. Veenstra-Bruitkamp Amsterdam: G. J. Schipper-Veenstra J. Schipper Hoogezand: I. Veenstra-Gaykema Tj. Veenstra Carst-Wouter Mare - Peter BeekbergenB. Veenstra G. Veenstra-Waldner Monique Marion (U.S-A.)E. Veenstra A. Veens tra-Kort Paul Alberta Magaret Nancy Beekbergen: J. Veenstra M. Veenstra-Hofset Gurbe Erik Roland Hilde-Christien Haren (Gr.)J. G. Neutel-Veenstra G. Neutel Anje-Margriet Erica Karin Beekbergen. 9 februari 1976. Hulieweg 37. Gelegenheid tot condoleantiebezoek donder dag a.s. van 19.00-20.00 uur in het Rouwcen trum van de „Monuta Stichting". Derk Kamp- huisweg 6. Naghelen (Apeldoorn). Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 13 februari om 13.00 uur in de zaal van 'Huilenoord', Kuiltjesweg 1. Beek bergen. Deze dienst zal geleid worden door de weleer waarde heren ds. A. de Mijere en ds. M. J. van de Ende. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Beekbergen. Volstrekt enige en algemene kennisgeving. Tot onze diepe droefheid is in de ouderdom van bijna 63 jaar geheel onverwacht van ons heengegaan, onze lieve Man, Vader, Schoon vader en Broeder Dr. Gosuinus Blomhert Buitengewoon Lektor aan de Rijks Universiteit te Lelden. Hoofd afdeling Interne Geneeskunde van het Gemeentelijk ziekenhuis Leyenburg te 's-Gravenhage. 's-GravenhageE. Blomhert-Tours B. Blomhert C. G. Blomhert-Clark Utrecht: C. Blomhert Amsterdam: J. D. Blomhert S. E. Blomhert 's-Gravenhage, 10 februari 1976 Adelheidstraat 14 Liever geen bezoek De crematie zal plaatsvinden zaterdag 14 fe bruari om 12.00 uur in het crematorium Eike lenburg, Eikelenburglaan 7 nabij het einde van de Sir Winston Church ill-laan te Rijswijk. Vertrek vanaf het sterfhuis om 11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van'de crematie in de ontvangkamer van het crema torium. Met grote droefheid in ons hart geven wij kennis van het overlijden van onze Vriend Willem Cornelis Houdkamp Tot 1 augustus 1975 was hij leraar Engels aan onze academie. Daarna ging hij met vervroegd pensioen en vestigde zich met zijn vrouw in Emmeloord. Het is niet onder woorden te brengen hoeveel hij voor ons allen heeft betekend. Zijn onder wijskwaliteiten waren groot en dwongen bij iedereen respect af. Wij zijn God dankbaar voor alles wat Hij ons in deze collega geschonken heeft. Hij trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Oegstgeest, 10 februari 1976. Bestuur, directie, personeel en studenten van de Christelijke Pedagogische Acade mie te Oegstgeest, Hazenboslaan 101. Psalm 23 1 en 6b. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Plotseling nam de Heer tot Zich, onze lieve zorgzame Moeder en Schoonmoeder Jacoba Krjjna Adriana Hamelink weduwe van Johannes Petrus Prins op de gezegende leeftijd van 83 Jaar. Honselersdijk: M. A. Prins Reeuwijk: A. M. Langenberg-Prins H. J. Langenberg Honselersdijk: T. Prins Honselersdijk. 9 februari 1976. Merelstraat 39. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Herv. kerk „De Voorhof", ingang Fa zantlaan te Honselersdijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 13 februari a.s. van 19.3021.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden, zaterdag 14 februari a.s. in de Herv. kerk „De Voorhof" te Honselersdijk. Aanvang van de dienst om 11.00 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de Alg. be graafplaats, Geestweg te Naaldwijk om ca. 11.00 uur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Zuster en Tante Catharina Johanna Kersten Zij mocht 85 jaar worden. Uit aller naam, S. A. C. Kersten 's-Gravenhage, 10 februari 1976. Apeldoornselaan 81. Aan huls geen bezoek. Geen bloemen. Bezoek aan de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275, woensdag en donder dag van 18.0019.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 13 februari om 10.30 uur in de Valkenboskerk, ingang Loosduinsekade 359, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Door God thuis gehaald in de volle zekerhefc van zijn geloof mijn lieve Man, onze zorgzan» Vader en Opa 1 Dirk Vos de Mooij echtgenoot van W. van Maanen op de leeftijd van 70 Jaar. (Psalm 21 W. Vos de Mooij-van Maanes °n' Kinderen en kleinkinderen. Eibergen, 11 februari 1976 Eikenlaan 40. De begrafenis waarbij u wordt uitgenodigd al plaatsvinden op zaterdag 14 februari om 14 ua 111 op de Nieuwe Begraafplaats, Haaksbergsewq i te Eibergen. Vooraf om 13.30 uur wordt er eet )0 korte rouwdienst gehouden in de Gereformeer- de Kerk, Hemstêa 3 te Eibergen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 13 februai van 19 tot 20 uur in de aula „Salem", J W f?i Hagemanstraat 46 te Eibergen. Liever geen bezoek aan huis. IN PLAATS VAN KAARTEN Tijdens de ziekte en na het heengaan van onze] Man en Vader Hermann Wanink hebben familie, vrienden en bekenden, evenals gemeenteleden uit Campen, Stedum en Heemse hun meeleven en gebed naast ons gestaan. Het is ons een behoefte u daarvoor heel harti dank te zeggen. C. P. H. Wanink-Dekker Frederik Heemse. februari 1976 Hessenweg 45. DANKBETUIGING Hiermede betuig ik mijn welgemeende dank voor hartelijke bewijzen van medeleven en belangstel ons betoond na het overlijden van mijn geliefde 1 Teunis Pronk A. Pronk-Ver! Februari 1976 Terschellingsestraat 29, Scheveningen. Kok neemt Continu Crediet. lost u 3% van het overeengekomen kredietbedrag af. geleend bedrag maandelijkse aflossing b.v. 3% f 3.000,- f 90,- f 5.000,- f150,- f 7.500,- f225,- f 10.000,- f300,- f 15.000,- f450,- Uiteraard zijn ook hogere termijnbedragen mogelijk. Stel, uw Continu Crediet bedraagt f5.000,- met een vaste aflossing van 3% per maand, dus f 150,-. U neemt bijvoorbeeld f 4.000,- op. Wat over blijft is dan f 1.000,- plüs de eerste f 150,- die u aflost. Met andere cijfers:'t bedrag dat u altijd nog kunt opnemen is f 1.150,-.Hoe ziet uw Continu Crediet er na vijf maanden uit? K'JK. U MOET HEM NATUUfIL'JK EEN BEETJE OPKNAPPEN. toegestaan krediet eerste opname f5.000,- f4.000,- blijft voor u beschikbaar in 5 maanden lost u af: 5 x f 150,- f 1.000,- f 750,- voor opname beschikbaar f 1.750,- „Ik zocht al jaren naar een caravan. Een tweedehandsje natuurlijk. Nou ja, en dit was een koopjeAl moest ik er wel voor lenen: ik heb zo'n Continu Crediet Van de Amro Bank. Ach, ik wil hem volgend jaar eigenlijk helemaal opknappen. En het geld dddrvoor krijg ik weer van datzelfde Continu Crediet. Prima toch? Weet je, met zo'n Continu Crediet kan je steeds weer opnemen, wat je hebt afgelost." Tot nu toe is de bekendste manier van lenen van de Amro Bank de Amro Privélening. Dat is 'n eenmalige lening, die u in een afgesproken aantal vaste maandelijkse termijnen aflost. Een lening trouwens, die veelal voor één speciaal leendoel wordt afgesloten. Maar er is nu óók een gemakkelijker manier van lenen: het Amro Continu Crediet. Ook een Amro Continu Crediet kunt u natuurlijk afsluiten voor één speciaal leendoel. Maar daarnaast biedt deze nieuwe manier van lenen u de ruimte om voor allerlei zaken, verwachte of onverwachte, direct geld op te kunnen nemen. Want een Continu Crediet sluit u één keer af en u kunt voortdurend blijven opnemen. Met de Amro Bank komt u een bedrag overeen waarover u maximaal wilt beschikken. Dat is uw Continu Crediet.Wanneer, waarvoor en hoe u daarover wilt beschikken, maakt u helemaal zelf uit. Of u het bedrag in zijn geheel opneemt of in gedeelten, maakt u ook helemaal zelf uit. Bovendien kunt u steeds weer opnemen, wat u hebt afgelost. Zelfs na enkele aflossingen kunt u, als dat nu eenmaal zo uitkomt, direct alweer geld opnemen. 't Bedrag en 't tempo van de aflossing bepaalt u samen met de mensen van de Amro Bank. Meestal "VOCK? UW GEZIN LUKT DEZE MAAT ME ZÉéfi GESCHIKT. (N.B.: Om het zo duidelijk mogelijk te houden is in bovenstaand voorbeeld geen renteberekening opgenomen.) Bij deze manier van lenen worden alleen de rentekosten berekend. Deze zijn afhankelijk van het overeengekomen kredietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de inkomstenbelasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog te betalen bedrag. Dus over het uitstaande saldo. Als u mocht komen te overlijden voor uw 65e jaar, dan wordt de gehele restantschuld kwijt gescholden. Wilt u gebruik maken van deze gemakkelijke manier van lenen, dan bent u van harte welkom op een van onze Amro Bank kantoren. Wilt u nog meer informatie of wilt u het Continu Crediet schriftelijk afwerken, vul dan even de coupon in voor onze uitgebreide folder met aanvraag formulier. Naam: Adres: Woonplaats: 8)1 Coupon in open envelop zenden naar: Amro Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. I I 12-2

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12