Koffie zetje met zorg...Omdatje koffie drinkt wanneer je samen bent.Met je vrienden, je man, je kinderen.Dat zijn momenten van gezelligheid. En dan is alleen de lekkerste koffie goed genoeg.Vandaar dat vertrouw de rode pak.Van Douwe Egberts. Kunt voor wat dubbeltjes weten wat er te koop is FAMILIEBERICHTEN Douwe Egberts koffie...lekkere koffie. WOENSDAG 11 FEBRUARI 1976 BINNENLAND TROUW/KWARTET Heden overleed mevrouw A. Blokker-Biersteker Sonja Hermans. Amsterdam Pedro Frederico Almeida, Rio de Janeiro, Ingrid Blonk. Schagen Wij zullen haar erg missen. Heden ging naar het Vader huis met zijn vele wonin gen. onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Geertje Bosscher op de leeftijd van 78 Jaar. Stadskanaal, „Maarsheerd". Utrecht: H. van Dltmarsch- Bosscher Zuldwolde: H. Bosscher H. Bosschcr-Batterlnk Haarlem: G. Bosscher-Louwrens Zuldwolde: A. Bosscher C. J. Bosscher-de Graaf Stadskanaal: H. Bosscher Neven en nichten De begrafenis zal plaatsvin den op donderdag 12 febru ari 1976 om 1.30 uur. ZIJ die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 1.00 uur aanwezig te zijn ln de aula aan de Meppelerweg te Zuldwolde (Dr.). Zuldwolde (Dr.), 8 februari 1976. Hoofdstraat 148 (Condole- antle-adres). Indien wij dan met Christus gestorven zijn, geloven wij, dat wij ook met Hem zullen leven, (Romeinen 6 8-9). Heden ging van ons heen, in haar tachtigste levensjaar, mijn lieve Vrouw," onze Moeder en Oma Maaike Alons-Streekstra Eindhoven: W. Alons Naples (USA)S. B. Vanelzas-Alons R. A. Vanelzas Heemstede: F. C. Alons J. Alons-Slikker Eindhoven: J. C.' Gispen-Alons J. H. Gispen Eindhoven: I. J. G. Alons F. A. J. Alons- van Duinen en kleinkinderen Eindhoven. 6 februari 1976 Luytelaar 37 De begrafenis heeft inmiddels in de familie kring plaatsgevonden op de begraafplaats 'De Oude Toren' te Eindhoven. Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9 00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Heden nam de Here tot Zich. onze geliefde Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Willemina Sonnenberg-Bloemendal In de ouderdom van 85 Jaar. 'Beveel gerust Uw wegen' M. H. Boonstra-Sonnenberg F. Boonstra G. W. van Woerden- Sonnenberg Jac. van Woerden H. J. Sonnenberg J. H. Sonnenberg-Idema W. Willemsen-Sonnenberg J. Willemsen G. J. Sonnenberg J. Sonnenberg-Blömer Klein- en achterkleinkinderen. Voorthulzen. 10 februari 1976 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 14 februari a s. om 11.00 uur in de aula Molen straat 33 te Putten: waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraaf plaats te Putten. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begrafenis in de aula. ZIJ die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen worden verzocht om 10.45 uur in de aula aanwezig te zijn. Correspondentie-adres Verl. Dorpsstraat 8 te Putten. Enschede: Afrika. Jagersfontein: Afrika. Estoourt: Hoevelaken Putten: Op zaterdag 14 februari hopen wij met onze ouders Johan Bosscha en Corrie Bosscha-van der Baan hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. De kinderen. Receptie van 15 tot 18 uur n.m. in recreatiecentrum 'De Noordster' te Dwingeloo. Hoogeveen. De Fazant 39. 20 februari a.s. zullen onze ouders ds. en mevrouw W. Baas-Jonkman 25 jaar getrouwd zijn. Tevens gedenken wij het feit dat vader op 25 februari 25 Jaar geleden ln Bozum als predikant werd beves tigd. Wij willen u graag In de gelegenheid stellen hen met deze jubilea geluk te wensen op woensdag 25 februari 1976 van 19.30-21.00 uur in het Woestduincentrum. Woestdulnstraat 16-18 te Amsterdam. Teun en Marja Joke en Aad Jan Willem Elsa Amsterdam, februari 1976 en oma Jannetje de Wit-Keller Hij werd 85 jaar. Leiden: F. Overvliet-de Wit M. Overvliet Marja en Henk Anke Frans Rijswijk (Z.H.): B. de Wit Z. de Wit-Verheul Martina Maarten Leiden: D. Vos-de Wit R. H. Vos Monique Renée Bob Leiden, 10 februari 1976. Huize „GroenhovenWitte Rozenstraat 21. Correspondentie-adres: Rich. Holstraat 17, Lelden. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 78 uur, Witte Rozenstraat 19. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 14 februari in Huize „Groen hoven". aanvang 10 uur, waarna de begrafenis te 11 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan het „Groene of Willibrordkerkje" te Oegstgeest. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in het kerkgebouw. Psalm 42:1 en 6. Heden behaagde het de Heere ln vrede tot Zich te nemen, mijn lieve Man. onze zorgzame Va der en Opa Peter Beekman in leven architect, in de ouderdom van 86 Jaar. Soest: D. Beekman-Nijeboer Den Haag: M. A. de Zoeten-Beekman S. de Zoeten Soest: H. H. Beekman G. Beekman-Drieënhuizen Zeist: W. C. Knopper G G. Knopper-de Zoeten Den Haag: P. S. de Zoeten Soest. 9 februari 1976. Heuveiweg 22 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het Mor tuarium van het Ziekenhuis "Zonnegloren". Soesterbergsestraat 125, Soest. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag avond 12 februari 1976 van half acht tot acht uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 13 februari a.s. om 13.30 uur in 'De Rank'. Soesterbergsestraat 18 te Soest, waarna aan sluitend de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest om circa 14.15 uur. douwe VGBkRTS (je weet dat 't goed is) Roodmerk 2rs Door God thuisgehaald na een moedig gedra gen lijden. Zijn kind. onze innig geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Geertje Verbeek echtgenote van Kuin Vissers Op de leeftijd van bijna 61 Jaar. Lemmer: G. Verbeek-Cupido Zaltbommel: J. Hildebrand-Verbeek A. Hildebrand C. Vissers W. Vissers-Vissers M. Vissers-Jonkers Neven en nichten Zaltbommel. 9 februari 1976 'De Wielewaal', kamer 52 iedereen leest de krant altijd en overal Voor de vele blijken van mede leven betoond bij het overlij den van onze geliefde Dochter. Zuster. Schoonzuster en Tante Christina Paulina Thomassen-Horj us betuigen wij onze hartelijke dank. J. M. Horjus M. E. Horjus-de Gunst Alkmaar, febr. 1976. Rembrandtstraat 32. ^psssst! niet verder vertellen hoor; maar u kunt het zeker als u voor wat duppies 'n krantje koopt f en dat even lekker doorleest iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altyd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altyd en

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12