FAMILIEBERICHTEN <£H5>geeft u een vinger in de pap vrije universiteit amsterdam secretaresse "Fort Prins Frederik" EEN JEUGDIGE MEDEWERKERI ZATERDAG 7 FEBRUARI 1976 BINNENLAND TROUW/KVARTE" Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 1 $.30-20.00 uur 020-220383. Jan TQmes Hessels en Geertje Hoving geven kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden D.V. op 20 februari 1976 om 14 uur ln het gemeentehuls te Kerkelijke bevestiging en In zegening van het huwelijk om 14.30 uur In de Gereformeerde kerk van Bellen door De. Joh. Ribbe rink. Klatering 21. Ericalaan 33, Bellen, Ons adres wordt Klatering 21. Bellen. OETROUWD: J. L. Cusell S. Schensema Albert van der Ploeg Joukelien van D(jk hebben het genoegen u. mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk. De voltrekking hiervan zal D.V. plaatsvinden op 20 februari ln het gemeentehuls te Halfweg om 13.30 uur. De kerkelijke Inzegening zal plaatsvinden om 15.00 uur ln de Pelgrlmskerk aan de Van Boshuizen- straat te Bultenveldert door de weleerwaarde heer ds. 8. A. Boonstra. Er Is gelegenheid te feliciteren van 17.00 tot 19.00 uur ln het Euromotel (bij de Utrechtse brug). U bent daar van harte welkom. Amsterdam, februari 1976. DaalwUk 818/Valkhof 137. Toekomstig adres: Daalwijk 818. Amsterdam. Zondag 15 februari a.8. zijn onze Ouders en Groot ouders H. Otten J. Ot ten-Mos 25 jaar getrouwd. Gelegenheid te feliciteren maandag 16 februari vanaf 19.30 uur ln ,Jt Kamphüs" te Witmarsum. Groningen: Roelof Kollumerpomp: Anneke en Plet Sjoukegerrit en Jannet Witmarsum: Geert Hans Gysbert. Japlksweg 15. Witmarsum. «De Heer ls Mijn Herder. Op 19 februari a.s. hopen onze Ouders J. P. van Hoorn H. van Hoorn-van Gftssel 40 Jaar getrouwd te zijn. Laan van Meerdervoort 1735, Den Haag. Gelegenheid tot feliciteren: vrijdagavond 20 februari van 7.00-8.30 uur ln de Morgenster, ingang naast de Maarten Lutherschool. Hun dankbare kinderen: Jannie en Bob Jenneke en Glrble Henk en Bep Roel en Corrie en kleinkinderen. 2 Tim. 4 vers 1-8 Na een lijden van enige weken nam God tot Zich onze Broer en Zwager Tibbe Siebesma Geref. Em. predikant geb. te Sneek op 4 april 1907 echtgenoot van Tony de Ruyter Sterke God zijn vrouw en kinderen. Leeuwarden: S. Slebesma-Hoekstra Zeist: H. van Loenen Hlllegom: G. Buurman-Siebesma H. Buurman Zeist: P. Slebesma-Branderhorst Bois-Normand Pr.: K. Dijkstra-Siebesma G. Dijkstra Heerenveen: T. Smilde-Slebesma B. S milde Groningen. Oppenhelmstraat 19a. 4 februari 1976. De raad der Gereformeerde kerk van Pleter- buren en de deputaten voor de Evangelisatie ln de classis Warffum hebben vernomen dat hun emeritus predikant Ds. T. Siebesma door zijn Heer en Heiland ls thuis gehaald. Met grote dankbaarheid gedenken zij zijn ar beid voor de kerk en de evangelisatie. De Heer zij zijn weduwe en kinderen nabij.. Namens de kerkeraad: A. J. Karsijns, praeses Mw. G. Beljers-Stuut, scriba Namens de deputaten: K. A. Wietsma. voorzitter J. A. de Jong, secretaris Na een liefdevolle verzorging ln Huize 'Avond zon' ls onze lieve Tante Margje Oosthoek geb. 21 nov. 1886 overgegaan naar een nieuw bestaan voor God. Zij slapen en ontwaken als ln een ogenblik God zal hen wakker maken. HIJ waakt voor hun geluk. Zo worden zU veranderd tot heerlijkheid en eer. Zij geven zich uit handen en leven in den Heer. Namens neven en nichten M. J. Hagen-Hinderink Rijnsburg, 5 februari 1976. Huize „Avondzon", Oude Vlietweg 9. Correspondentieadres Kon. Julianalaan 4. Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 9 februari aj. om 3 uur n.m. in de aula van Huize "Avondzon"Ingang Smidstraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats van de Ned. Herv. kerk aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln "De Voorhof". Vliet N.Z. 36 te Rijnsburg. Na bijna 22 Jaar onbewust geleefd te hebben is heden van ons heengegaan naar haar Hemels Vaderhuis onze Innig geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Catharina (Tineke) Engel Zij ls verlost, God heeft haar welgedaan. Namens de diepbedroefde familie: J. P. Engel A. E. Engel-v. Damme Willem en All Johan Martien Jan Willem en Peter Wilnls. 6 februari 1976 Burg. Padmosweg 147 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 10 februari a.s. om 14.00 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Wilnis. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk te Wilnis om 13.30 uur, welke geleid wordt door Ds. J. D. F. Langhenkel. Gelegenheid tot condoleren thuis of na de begrafenis in „De Schakel". Liever geen bloemen God nam tot Zich onze lieve kleindochter en Nichtje Tineke Engel Haar leven ging over tot aanschouwen. Amstelveen. W. Engel A. Engel-de Hoop Hippolytushoef: J. A. Engel H. Engel-Co lijn Amstelveen: W. A. Engel N. Engel-Roodenburg Amstelveen: G. Engel A. Engel-Stolk WleringerwerfA. W Colijn-Engel H. Co lijn neven en nichten. Wilnis, 6 februari 1976. De vrede Gods die alle verstand te boven gaat zal uw harten en gedachten behoeden in Christus Jezus. De Heer over Leven en Dood heeft tot Zich geroepen Huibertje Vreugdenhil weduwe van C. Blesheuvel ln de ouderdom van 76 jaar. Dlrksland: J. A. Biesheuvel Hoogeveen: Delft: Lelden: Valkens waard: A. C. Biesheuvel G. Biesheuvel-Hoogerwerf C. H. D. Biesheuvel J. M. A. Blesheuvel E. Biesheuvel-Gtltllch A. P. Loman-Biesheuvel K. Loman en kleinkinderen Schiedam, 6 februari 1976 Bejaardencentrum „De Harg", Hargplein 100 Moeder ligt opgebaard in de aula van het Be jaardencentrum ..De Harg Hargplein 100, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag 9 februari a.s. van 20 tot 20.30 uur. Dinsdag 10 februari wordt er een rouwdienst gehouden om 13.30 uur door de weleerwaarde heer Ds. J. Nierop in de aula van het Bejaar dencentrum „De Harg", Hargplein 100, waarna er om 14.30 uur een kort afscheidswoord ge sproken wordt in de aula van de Algemene Begraafplaats, Laan van Spiertngshoek te Schiedam door de weleerwaarde heer Ds. C. A. Vreugdenhil, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Overgebracht uit haar aardse lijden naar het eeuwig zalig leven onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Huibertje Biesheuvel-Vreugdenhil geboren 21-8-1899. A. Kats-Vreugdenhil C. A. Vreugdenhil H. G. Vreugdenhll-Reims A. C. Vreugdenhil W. Vreugdenhil-de Vrijer M. Vreugdenhil E. Vreugdenhil-Hofman A. Vreugdenhil W. M. Vreugdenhll-Riesmeljer A. J. Vreugdenhil B. S. Vreugdenhil D. Vreugdenhll-van den Bosch neven en nichten. Schiedam. 6 februari 1976. Dankzij Golgotha is bevorderd tot Heerlijkheid onze Zoon en Broer Tabe Rienks jeugdleider te Amsterdam. HIJ vraagt ons nu hijzelf eeuwig zingen mag voor Gods troon aan de Jeugd van Amsterdam, die hij zo lief heeft, een boodschap door te geven: •DAT JULLIE BEHOED WORDEN ALTIJD VOOR HET VELE KWAAD VAN DEZE WERELD, DAT LN ZO'N VERLEIDELIJKE VERPAKKING TOT JULLIE KOMT.' Tante Meiltje Rienks Harrie Rienks Fro uk Rienks-Grlm Ga be Rienks Aaf Rienks-van Thiel Thijs Rienks José Rienks-Hoogendoorn Lutske Kwakkelstein-Rienks Leen Kwakkelstein Sytske van Boeijen-Rlenks Mellle de Bruin-Rienks Ruud de Bruin Emllie Colenbrander-Rienks Pier Rienks Ada Rienks-v. d. Weljden Voor zijn gezin vragen wij mede namens alle vrienden: God zij met hen. door onze liefde Amsterdam. 3 februari 1976. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; gez. 293 1 Naar wij vast geloven ls mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Jacob de Vries op de leeftijd van 75 Jaar ln zijn Heer en Hei land ontslapen. A. H. de Vries-van Baardewijk Lelden: W. de Vries H. G. de Vrles-van der Beek Australië: F. de Vries H. de Vries-van Werkhoven Amsterdam J. E. Sitter-de Vries F. H. Sitter Rotterdam: A. H. de Vries Nijkerk: J. B. Kalee-de Vries C. A. Kalee Maassluis: A. G. G. Hollesteln-de Vries N. Holles te ln Afrika: T. de Jong-de Vries M. H. de Jong en kleinkinderen Rotterdam, 5 februari 1976 Groenezoom 325 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Gelegenheid tot bezoek zaterdagmiddag van 16.30-17 uur en maandagavond van 19-19.30 uur ln de rouwkamer Goereesestraat 10. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 10 fe bruari om 11.30 uur in de Breepleinkerk te Rot terdam Zuid door Ds. A. Griffioen. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condo leren. De begrafenis zal daarna plaatsvinden op de Zuider Begraafplaats de Slinge 50 om 12.50 uur. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Heden overleed nog vrij onverwacht op 75-jari- ge leeftijd onze geliefde Broeder en Oom Jacob de Vries echtgenoot van A. H. van Baardewijk Joh. G. de Vries G. W. M. de Vries-de Bruyn A. de Vries E. H. de Vries-Hazelzet T. de Vries W. de Vries A. A. de Vries-Knulst neven en nichten Rotterdam, 5 februari 1976 In Jezus ontslapen mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Hendrika Berber Langbroek-Kok in de leeftijd van 82 jaar. Rotterdam: J. C. Langbroek Wapenveld: S. H. Riphagen-Langbroek R. A. Riphagen Eindhoven: B. Langbroek Zwijndrecht: H. Langbroek G. Langbroek-Timmers Leeuwarden: W. Langbroek C. J. Langbroek-Knop en kleinkinderen. Rotterdam, 6 februari 1976. Lede 124. De overledene is opgebaard ln de rouwkamer van het Ikazia Ziekenhuis. Montessoriweg 1, Rotterdam-Zuid. Bezoek aldaar maandagavond 9 februari van 8 uur tot 8.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdagmiddag 10 februari op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. Aankomst aula 2.40 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. 'D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan'. Het behaagde de Heere tot Zich te nemen on ze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Over grootmoeder Cornelia Maria Groenheyde weduwe van Abraham A. Hanemaaljer geboren 27 februari 1889. Namens de familie: Corry M. Hanemaaijer. De Lier, 5 februari 1976. M. A. de Ruyterstraat 5. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 7 februari a.s. ln gebouw 'Het Anker'. W. J. Baron van Ghentplein te De Lier, van 15.30 tot 17.00 uur De rouwdienst wordt gehouden maandag 9 fe bruari a.s. in 'Het Anker'. Aanvang van de dienst om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats te De Lier. De Raad en de Commissie Beheer van de Ge reformeerde Kerk te Rotterdam-Alexander- stad geven met droefheid kennis van het over lijden van de heer S. de Zoete Vele Jaren heeft hij met veel Inzet deel uitge maakt van onze Raad en de Commissie van Be heer. Wij zijn dankbaar voor het vele werk, dat hij voor onze kerk heeft mogen verrich ten. Namens de Kerkeraad Ds. J. Tevel, praeses. P. Moet, scriba. Namens de Commissie van Beheer, J. W. van der Schalk, voorzitter. W. J. de Jongh, secretaris. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden op maandag 9 februari om 14 uur in de Verrijzeniskerk, Springerstraat 340. Rotterdam, 5 februari 1976. De kaars is uit, het licht brandt door. Heden heeft God na een moedig gedragen ziekte tot Zich genomen mijn geliefde Vrouw en mijn onvergetelijke Moeder Nel Dorresteyn-van Leeuwen in de ouderdom van 83 jaar. Utrecht: r. Dorresteljn W. Dorresteljn. Utrecht. 6 februari 1976. Oude Gracht 140. Geen bezoek Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 februari om 14.00 uur op de begraafplaats "Den en Rust' te Bllthoven. Na afloop ls er in de koffiekamer gelegenheid de familie te condoleren.' De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Delf shaven deelt met leedwezen mede dat uit het midden van de gemeente ls weggenomen de Heer Jacobus Soeting oud 70 jaar. Met grote trouw en toewijding heeft hij ge durende vele jaren zijn beste krachten gegeven ln de functie van boekhouder van onze kerk, ook toen dit door zijn ziekte uitermate bemoei lijkt werd. Zijn naam zal onder ons ln dankbare herinne ring blijven. God, die hij van harte diende, sterke zijn vrouw en kinderen. Rotterdam, 3 februari 1976. Namens de Kerkeraad Th. Vollenhoven, praeses. M. de Kievit, scriba. Door een ongeval is heden plotseling uit de kring van de Christelijke Mavoschool .Prins Willem Alexander' te Purmerend .weggerukt op de leeftijd van 40 jaar de heer Jan Lucas Hogewind die sinds 1969 zijn beste krachten heeft gegeven aan onze school als leraar biologie. Moge zijn vrouw en kinderen uit de blijde we tenschap, dat hij met lichaam en ziel het eigendom was en is van Jezus Christus, de kracht ontvangen dit zware verlies te dragen en dit als blijvende troost ervaren. Namens het Bstuur, Personeel en de Leerlingen J. N. Goede, voorz., Mevr. F. de Regt-de Zeeuw, secr., S. van der Ploeg, directeur. Purmerend, 5 februari 1976. Wetende dat Jezus ook voor hem gestorven en opgestaan is, geven wij U kennis van het over lijden van onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Simon Houtman echtgenoot van Elisabeth van Tilburg op de leeftijd van 55 jaar. Mede namens kinderen en klein kinderen: E. Houtman-van Tilborg. Schiedam, 5 februari 1976. Singel 116. Maandag 9 februari a.s. wordt er te 12.00 uur een rouwdienst gehouden in de Aula van de Algemene Begraafplaats. Laan van Spierings- hoek Schiedam, waarna de bijzetting zal plaatshebben in het familiegraf op de begraaf plaats aldaar. Vertrek van het woonhuis te 11.45 uur v.m. Geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de Aula van de begraafplaats. De Here heeft tot Zich genomen na een ernsti ge ziekte, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Hendrik Bouwers echtgenoot van J. Joldersma op de leeftijd van 73 jaar. Klazienaveen: G. Hartman-Bouwers S. Bouwers W. Bouwers H. G. Bouwers-de Rode Neede: H. Homans-den Heier neven en nichten Klazienaveen, 6 februari 1976 Gij hebt mijn rechter hand gevat t Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnmen. In dit geloof heeft geleefd en is gesorvens mijn geliefde Man Luitje Smit op de leeftijd van 84 jaar. Spijk (Gr.), 6 februari 1976. Hoofdweg Zuid 2. M. Smit-Busz. Een rouwdienst zal worden gehouden o dins-i dag 10 februari om 13.30 uur ln PiwRegeJ waarna de begrafenis zal plaatsvinden Na de plechtigheid gelegenheid tot cónóleren.l Liever geen bezoek aan huls. Plotseling nam de Here van ons weg, tnzep lieve en zorgzame Moeder en Oma Aleida Johanna Lammers-te Linde weduwe van H. Lammere sedert 2 mei 1975 op de leeftijd van 72 jaar. Nijmegen H. G. Lammere W. H. J. Lammere- Nusseldi Eindhoven: J. Lammere Zelhem: J. W. Mateman-Lammerk H. Mateman F! en kleinkinderen Dinxperlo, 5 februari 1976 Correspondentie-adres Wolfersveenweg 12, Zelhem De rouwdienst wordt gehouden op dinsdagfo 10 februari1 a.s. in de Geref. kerk te Dinxper lo om 14.00 uur, waarbij u beleefd wordt uit-fei genodigd. Voor uw medeleven en deelneming bij het overll, van mijn lieve Man en onze lieve Vader Hendrik IJzerman zeggen wij u hartelijk dank. J. IJzerman-Romeijn en kinderen Molenaarsgraaf, februari 1976. Van Beierenstraat 6. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het lijden van onze Moeder en Oma, Mevrouw H. G. Parlevliet-Donner zeggen wij u hartelijk dank. 'Ons is eens te meer gebleken, dat zij niet alleen ons, maar ook voor anderen veel heeft belek Uit aller naam: N. Parlevliet. Katwijk aan Zee, februari 1976. Wij Willen allen die ons tijdens de ziekte en na overlijden van Evelien hebben geholpen en getroost heel hartelijk bedan! Almkerk, februari 1976. v. d. Duyn van Maasdamstraat 7. C. den Bok J. den Bok-van den Giessj Henry Marjan Grootouders en familie. Hessel Wybenga De Kerkeraad gedenkt in lankbaarheld hetgeen hij lis koster ruim 23 Jaar roor de gemeente heeft ge- laan ln gehoorzaamheid lan zijn Heer. Dienst van Woord en Ge bed op dinsdag 10 februari )m 13.30 uur. Ds. J. M. Snijders. praeses. J.-J. van Daalen. scriba. Symen Wielsma echtgenoot van T. Koolstra geboren te Grljpskerk, 19 Juni 1907. overleden te Apeldoorn, 3 februari 1978. Krommenie: R. Wielsma M. Wielsma-van Urk Haren: J. D. Alkema Den Haag: S. Wielsma Voor uw medeleven betoond bij het overlijden van mijn geliefde Man en onze zorgza me Vader Pieter v. d. Maas Schoonhoven. Oude Singel 160. Mede namens mijn kinderen dank lk allen, die blijk gaven Jan Evertse H. Evert6e-Post Dalfsen, februari 1976. Naam:_ Adres Plaats: Bedrijfstak:. .-Antwoordnr. 1096 Utrecht Voor Prof. dr. F. Bickelhaupt en de vakgroep Organische Chemie binnen de subfaculteit Scheikunde zoeken wij zo spoedig mogelijk een Haar taak bestaat onder meer uit: het maken van afspraken hët voeren van correspondentie, het uitwerken van rapporten en publicaties, het typen van scripties en dictaten; bijhouden van het archief. Voor deze functie is vereist een middelbare schoolopleiding, typediploma, goede kennis Engels en Duits, ruime ervaring, goede accuratesse en grote mate van zelfstandigheid. Desgewenst kunnen inlichtingen worden verkregen bij de beheerder van het Scheikundig Laboratorium, de heer J. P. Eusman, telefoon020 - 71 74 51. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 320-576 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. f IL Wij vragen voor het Recreatie Centrum het in Ooltgensplaat Wij ZOEKEN: een jonge krachten die Alle voorkomende werkzaamheden wil verrichten, zowel o) het kampeerterrein als in de kantine, goed met mensen kan omgaan, bij afwezigheid van de beheerder ook'zelfstandig kan werken Wij Bieden een prettige werkkring, veel afwisselende werkzaamheden, een goed salaris overeenkomstig capaciteiten, een mogelijkheid om zowel intern als extern aanwezig te zijn. Lijkt U dit iets? Schrijf dan een briefje of bel even op naar onderstaand adres: K. Baas, Fort Prins Frederik, Ooltgens plaat. tel. 01873-625.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8