Rabobank Toch maar mooi van British Leyland. ^Dutc^ IrtuKÓyiattt Society ^tmeeóó VAREN OP DE MAAS DIT IS UW VAKANTIE stichting opleiding leraren BEHEERDER Automobielbedrijf A. van den Ban B.V. GABARO-SCHIEOAM B.V. Van Gorp Motors B.V. Automobielbedrijf Vader Garagebedrijf van Dam BV administrateur/ receptionist (mnl. of vrl.) Amerika-Nederland Ameri ka-Nederland Het Doopsgezind Broederschapshuis te Elspeet Medewerk(st)er ZATEPPAG 7 FEBRUAR11976 TROUW/KVARTI 7 en 10 daagse bootreizen naar de Belgische Arden nen en Frankrijk. 7 dagen Maastricht-Dunant v.v. vanaf f 300.- 10 dagen Maastricht-Givet v.v. vanaf f 340. - Comfortabele passagiersschepen met sfeervoile inrichting en een prima keuken. Vraagt gr a tis kleuren folder bij: REDERIJ BOONSTRA Kampen - Weegbree 6 - Tel. 05202 - 2474 en 5139. De Stichting Opleiding Leraren (SOL) te Utrecht, een opleidingsinstituut met ca. 300 medewerkers, vraagt op zeer korte termijn a) een directie-secretaris(esse) b) een secretaris(esse) ad. al De directie-secretaris!esse) werkt onder verantwoordelijkheid van de directeur. Taken: 1. leiding geven aan het directie-secretariaat, 2. het agenderen en notuleren van bestuurs- en directievergaderingen; 3. het organiseren van afspraken waarbij de directeur betrokken is; 4. het verzorgen van de bestuurscorrespondentie; 5. het verzorgen van de agenda en de correspondentie van de directeur; 6. het uitwerken van concepten t.b.v. bestuurs- en directiecorrespon dentie; 1een voltooide middelbare opleiding en een opleiding tot secretaris (esse); 2. ervaring in een soortgelijke funktie; 3. een sterke betrokkenheid bij - en kennis van - onderwijsproblematiek; 4. leiding kunnen geven binnen een klein team. ad. b) De secretaris (esse) werkt onder verantwoordelijkheid van de direc- tiesecretaris(esse). Taken: 1. het verzorgen van de agenda en dé correspondentie van de adjunct directeur; 2. het uitwerken van consepten ten behoeve van de directie; 3. het uitwerken van de economisch-organisatorische correspondentie van bestuur en directie en het notuleren van de desbetreffende be sprekingen; 4. het verzorgen van de correspondentie die voort vloeit uit het perso neelsbeleid; 5. het bijhouden van het archief. Vereisten: 1. een voltooide middelbare opleiding en een opleiding tot secretaris (esse); 2. snel en accuraat kunnen stenograferen en typen; 3. bereidheid in een klein team samen te werken; 4. ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. De SOL beidt voor beide functies een rechtspositie conform overheidsin stellingen, t.w. opname in het A.B.P., A.O.W. voor rijksrekening, inscha ling in één der ambtelijke rangen, afhankelijk van leeftijd en vooropleiding. Serieuze gegadigen wordt verzocht hun sollicitaties met curriculum vitae en opgave van referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, in te zenden aan de directie van de SOL, Postbus 9049 te Utrecht. atdadreef 7, postbus 9049, utrecht, telefoon (030) 61OO 81 De'Princess'. Een heel nieuwe voim van autorijden. Wegens interne promotie van de huidige functionaris vraagt de RAB08ANK te ZEIST voor spoedige indiensttreding een voor één van haar grootste bijkantoren. Na een inwerkperiode za! de aan te stellen functionaris worden belast met de leiding van het desbetreffende kanjoor. Zijn taak zal ondermeer bestaan uit het behandelen van financieringsaanvragen zowel in de bedrijvensector als van particuliere cliënten en het geven van beleggingsadviezen. De functionaris die wordt gezocht zal moeten voldoen aan de volgende vereisten: - middelbare of gelijkwaardige opleiding - goede contactuele, commerciële en leidinggevende eigenschappen. - uitstekende omgangsvormen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - hij moet kennis dragen van alle bankdiensten en in staat zijn deze kennis in de praktijk toe te passen - leeftijd 30 tot 35 jaar De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Eigenhandig geschreven brieven, vergezeld van een recente pasfoto, worden gaarne vóór 20 februari a.s. ingewacht bij de directie van de Rabobank te Zeist, postbus 82 te Zeist. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Personeelszaken, de heer C.E. ten Houte de Lange, te bereiken onder nummer (03404) -19344 toestel 45. 12 kantoren te Zeist, Austerlitz, Driebergen. Doorn, Den Dolder, en Soesterberg. Prijzen inkl. BTW. af fabriek. Imp. British Leyland. Gouda. Tel. 01820 - 1 1122. Mini - Allegro - Marina - Maxi - Princess - MG - Triumph - Rover - Jaguar - Land-Rover - Range Rover. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Informatie en Proefrijden Dubbelsteynlaan 51Dordrecht. Tel. 078 - 61600 Jan van Riebeeckweg 2. tel. 152242, Schiedam. Verkoop: Soerweg 13, Magazijn; v. Pottumstraat 25, Werkplaats: Soerweg 15, Rotterdam. Tel. 010-29 52 11* Walraven van Hallstraat 4, Uilenvliet 1, Zwijndrecht. Tel. 078 - 25086 Informatie en Proefrijden Wattstraat 2, 's-Gravenzande. Tel. 01748 - 2466/4855, b.g.g. 01740 - 25431 HET RECREATIECENTRUM /W31 "DE JAGERSTEE LV^l zoekt op korte termijn een Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er met: - minimaal Mavo 4 opl. adm. ervaring - goede kontaktuele eigenschappen - flexibele en zelfstandige werkinstelling - een leeftijd van 20-25 jaar. Wij bieden - een afwisselende baan - prima sec. arbeidsvoorwaarden - dienstwoning op het terrein - goede salariëring Brieven binnen 14 dagen aan C.J. Otto, Officiersweg 86, Epe. Inlichtingen 05780-3330 bij onze huidige medewerkster Barbara Voge lenzang. Een chnstel<|ke emigrantenvereniging die de geestelijke en culturele banden tussen deze twee landen wil bewaren en bevorderen Ons werk bestaat uit: Samenwerking met de wereldomroep In Hilversum. Het bevorderen van radio- en tv-programma'e In de Nederlandse taal over plaatselijke stations. Kunsttentoonstellingen. Historische tentoonstellingen In musee. Muziekuitvoeringen. Uitwisseling van koren, orkesten en musici. 0.1.S. Tijdschrift del Iedere drie meenden verschijnt (nu een Kerkdiensten In de Nederlandse taal. Reisfllms. Reisprogramma's. Wilt u ons werk steunen? Hebl u familie of vrienden in Amerika? Wordl dan lid van de 01 S. Nederland Contributie f 10.- per (aar Giro 16530451 nv DUTCH IMMIGRANT SOCIETY van Duvenvoordelaan 68. Voorburg Wenst u nadere informatie? Vul dan onderstaande coupon in en zend deze aan bovengenoemd adres Adres Woonplaats (konferentie- en vakantieoord) vraagt een die - direkt onder de direktie staat, - boekhoudkundig onderlegd is, - belangstelling voor personeelszaken heeft, - enig organisatorisch inzicht heeft. Informatie bij: ds. H.R. Keuning, tel. 05120-12706 G. Boelensstr. 40, Drachten, of ds. J.C. Beekhuis, tel. 023-321250 Garenkokerskade 90, Haarlem. Schriftelijke sollicitaties bij de sekretaresse: Mej. G. Veldman "Oranjewoud" fl. 623 Heerenveen-Z. Elk jaar komen er nieuwe auto-modellen. Maar eens in de zoveel tijd komt er een echt nieuwe auto. Zo'n helemaal nieuwe auto stellen we u hier voor. De Princess'van Leyland. Een prachtige, nieuwe verschijning in de hogere midden klasse. Helemaal nieuw in ontwerp én constructie. Ontwerp: een nieuwe aërodynamische 'wig'-vorm, laag van voren, oplopend naar achteren. Weinig luehtweerstand (zuinig in benzine verbruik). grote stabiliteit. Méér ruimte dan welke andere wagen in deze prijsklasse, voor alle passagiers, óók op de achterbank! En de kofferruimte is groot en royaal toegankelijk. Constructie: Motor dwars voorin, met voorwielaandrijving en Hydragas lucht-vering. Keus uit drie modellen. De mooie Princess 1800 DL DeLuxe). de luxueuzer uitgeruste Princess 1800 HL, beide met 1800 cc viercilinder-motor. en de bijzonder fraaie Princess 2200HLS, met 2200 cc zescilinder-motor. Alle drie met een tot nu toe ongekende standaard van rijgenoegen, binnenruimte en zitcomfort. Kom nu de Princess bekijken, er in zitten., cr mee rijden. Princess 2200 HLS f 18.990,- Princess 1800 HL f 16.240,- Princess 1800 DL f 15.530,- Princess 22(H) HLS

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26