de verpleging heeft u nodig T JL r r Leerling- Verpleegkundige ineen psychiatrisch ziekenhuis I subhoofden de verpleging heeft u nodig „wat houdt dat in vragen veel meisjes DIREKTEUR DELTAZIEKENHUIS (1e) ziekenverzorgende randerode 'sHeeren Loo-Lozenoord 'sHeeren Loo-Lozenoord paviljoenshoofd sH. "DE OPEN HOF" bejaardenverzorgster of ziekenverzorgster diakonessenhuis utrecht, 't Salaris en al les eromheen? Je opleiding nu en straks. Hoe spreken wij af? ij "Mariënhaven", Ziekenverzorging ZIEKENVERZORGENDE 7ATER0AG 7 FEBRUAR11976 TROUW/KWART! Randerode is een verpleeghuis, dat een leef gemeenschap biedt aan 120 somatische en 240 psycho - geriatrische bewoners en of patiënten. Vanuit verschillende disciplines wordt door ongeveer 380 medewerkers fsters) de verzorging, begeleiding en behan deling verwezenlijkt In onze verpleegdienst hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor Zij zullen samen met enkele kollega's de verpleging1 en verzorging van ongeveer 15 psycho-geriatrische be woners tot taak hebben. De 1e ziekenverzorgenden funktioneren als leid(st)efs van het verplegend en verzorgend team, onder super visie ven de hoofden van een verpleegafdeling. Graag verstrekken wij op verzoek nsdere informatie. Sollicitaties kunnen zowel telefonisch als schriftelijk worden gericht aan het Hoofd Personeel Organisatie (tel. tot 17-2-1976: 056 - 21 28 88. Ut. 27). INTERCONFESSIONEEL VERPLEEGHUIS ZRMOjgOOMUUM X) -APELOOORN TELOS5-230644 (Prot Chr. Inrichting voor gteil.izw.kktn) te Erme lo Voor enige paviljoenen vragen wij op korte termijn, in verband met huwelijk van de huidige leidinggevenden, enkele mnl. of vrf. Van de te benoemen leidinggevenden wordt verwacht dat zij een hechte werk- en leefgemeenschap vormen met het betreffende paviljoenshoofd en het aanwezige personeel. Vereisten: minimaal bezit van het Z-diploma in staat leiding te geven beschikken over goede contactuele eigenschappen prot. chr. levensovertuiging. Voorkeur verdienen zij die bereid zijn de Kaderopleiding te volgen. Wij bieden een salariëring volgens de salarisrichtlijnen van de N.Z.R. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst. mevr. M. J. C. Vellenga, telefoon (034t7) 2541 toestel 317. Schriftelijke sollicitatie aan de geneesheer-directeur, uiterlijk vóór 15-3-1976. "sH, S (Prot. Chr. Inrichting voor geeitMzwakken) te Ermelo In verband met huwelijk van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn voor een van onze paviljoenen een Hij/zij dient in staat te zijn met het aanwezige personeel een hechte werk- en leefgemeenschap te vormen om een thuis te kunnen bieden aan 47 mannelijke pupillen. Vereisten: minimaal bezit van het Z-diploma ruime ervaring in leidinggeven beschikken over goede organisatorische en contactuele eigenschappen prot. chr. levensovertuiging. Voorkeur verdienen zij die de Kaderopleiding gevolgd hebben of bereid zijn deze in de toekomst te volgen. Wij bieden een salariëring volgens de salarisrichtlijnen van de N.Z.R. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst. mevr. M. J. C. Vellenga. telefoon (03417) 2541 toestel 317. Schriftelijke sollicitatie aan de geneesheer-directeur, uiterlijk vóór 1-3-1976. Bejaardencentrum (bij Amstelstation) te Amsterdam zoekt op korte termijn: JONGE MENSEN die na gebleken geschiktheid voor bejaarden verzorger of - verzorgster opgeleid kunnen worden. NACHTZUSTER 7 nachtdiensten, 7 nachten vrij. Bejaarden-, ziekenverzorgster of ervaren ver pleeghulp. Ons tehuis biedt plaats aan 80 bewoners. Salaris volgens de C.A.O. voor Bejaardentehui- Uw soUicitatë en lof verzoek om verdere inlichtingen kunt U richten aan de Directrice van "De Open Hof", Fahrenheitstraat 115 te Amsterdam, tel. 020-92.06.22. Diakonessenhuis Utrecht zoekt een assistente voor de patiëntenadministratie Zij zal in een team van 7 personen me dewerken aan: het verzamelen van gegevens over de in het ziekenhuis verrichte werkzaamheden per patiënt: het berekenen en opmaken van de nota's en het maken van overzich ten voor de ziekenfondsen. Onze gedachten gaan uit naar kandi daten met een opleiding op MAVO- nivo. Sollicitaties kunt u richten aan de af deling Personeelszaken, Bosboom straat 1 te Utrecht, tel. 030-528111 Het Deltaziekenhuis in Poortugaal is een psychiatrisch ziekenhuis. Op het moment zijn er ongeveer 1100 patiënten opgenomen: mensen die psychisch uit balans zijn. Een groot gedeelte van hen kan na een tijdje, gezond en wel. terug naar de maatschappij. Anderen hebben minder kans op een snel herstel en zullen daarom wat langer in het ziekenhuis moeten blijven. Al deze mensen hebben naast medisch-psychologische begeleiding van specialisten, ook verpleegkundige leiding nodig. Verzorging die jij hun kunt geven. Voel je er wel voor, lees dan eens verder. Je kunt beginnen als leerling-verpleegkundige als je Mavo-4, INAS of een gelijkwaardige opleiding hebt. Dat wil zeggen: als je tenminste 17 jaar en 7 maanden oud bent. Je krijgt dan een 3-jarige vakopleiding voor het B-diploma. Hieraan vooraf gaat een pré-klinische periode van 2 maanden. Je werkt in de praktijk en daarnaast volgje in diensttijd lessen in onder meer psychiatrische, somatische en sociale verpleeg kunde en aktiverende therapie. Met het B-diploma op zak heb je watje noemt goeie papieren voor de toekomst. Zowel in j-. het Dcltaziekenhuis, Beslist niet zo gek: een aanvangssalaris van f1141,-; na het B-diploma kan het oplopen vanaf f 1590,-tot f2102,-. Met opleiding en uniform- klcding voor rekening van het ziekenhuis. Daarbij een aantrekkelijke reiskostenvergoeding, tenminste 20 werkdagen vakantie en 7,8% vakantietoeslag. Als je intern wilt zijn. is er een gezellige kamer voor je beschikbaar. Heb je zin, dan kun je een baantje trekken in het eigen zwembad. ^2 Met bus 65 en metro zit je zo in Rotterdam, dus f- als je 'ns uit wilt... Als je de bon invult, sturen wij je informatie. Dan kan je alles nog eens op je gemak nalezen. Je kunt ook meteen een afspraak maken om eens langs te komen. Via een briefje of telefonisch. Dit is het nummer: 010 -142433 en dit het adres: Deltaziekenhuis, Albrandswaardsedijk 74, Poortugaal. Stuur mij meer informatie naam adres via een aanvullende stafopleiding, als daarbuiten. De eerstvolgende (opleidingen beginnen op 3 mei en 9 augustus a.s. opleiding geboortedatum 65/0161 STICHTINGEN "HET HOOGELAND" en "HULLENOORD" BEEKBERGEN. De inrichting "HULLENOORD" behoort tot de organisatie van genoemde protestants-christelijke Stichtingen en geeft plaats aan 175 geestelijk-en lichamelijk minder valide mannen, die in geriatrisch dan wel psychiatrische zin hulp behoeven. De relatie met de overige inrichtingen van de Stichtingen, waarin thuisloze en zwakzinnige mannen worden verzorgd en verpleegd, bepaalt mede het karakter van de opgenomen patiënten. Voor deze inrichting is een vakature van Van deze funktionaris wordt verwacht, dat hij in staat is, in samenwerking en overleg met o.a. de stafdiensten medische-en paramedische zaken en sociaal-paedagogi- sche zaken verantwoordelijkheid te dragen voor het funktioneren van de inrichting. Behalve de verpleegtechnische aangelegenheden zal de te benoemen funktionaris inzicht moeten hebben in de benadering van lichamelijk-en geestelijk gehandicapte patiënten. Voor deze funktie wordt gedacht aan een ervaren verpleeg kundige, met diploma A. en/of B., terwijl een hogere beroepsopleiding noodzakelijk is. De salariëring - op basis van de regelingen van de N.Z.R.- is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en zal in overeenstemming zijn met de belangrijkheid van de funktie. Protestants-christelijke levensovertuiging is noodzakelijk. Psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Sollicitaties, te richten aan het bestuur, kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, worden gezonden aan de Direkteur der Stichtingen, Loenenseweg 44. Beekbergen [tel. 05766-2525die bereid is nadere informatie te verstrekken en terzake coördinerend op te treden met de hoofden van de stafdiensten. Mrg. Aengenentlaan 1, Warmond. Telefoon 01711-1 93 00 In ons tehuis voor verpleging- en verzorging-behoevende bejaarden start op 1 maart 1976 de nieuwe cursus, ie opleidt tot het wettelijk erkende diploma Aan deze cursus, die 2 jaar duurt, kunnen jonge mensen deelnemen, die bij de aanvang van de cursus minstens 17 jaar oud zijnen de O.V.B. of I.N.A.S. op leiding hebben gevolgd. In vele gevallen is ook 3 jaar met succes doorlopen voortgezet dagonderwijs (T-stroom) voldoende om toegelaten te kunnen worden tot de cursus. Wij bieden U een aantrekkelijk salaris (na 3 maanden wordt dit verhoogd met 14% onregelmatigheidstoeslag) en 7,8% vakantietoeslag; 2 x per maand ver goeden wij de reiskosten voor bezoek ouderlijk huis (de eerste f 2.50 is voor eigen rekening) en de eerste aanschaf dienstkleding wordt gratis verstrekt. Wij beschikken over goede huisvestingsmogelijkheden. (Een prettige bijkom stigheid is nog dat ons huis dichtbij het Zuid- Hollands watersportgebied is ge legen. Nadere inlichtingen worden gaeme verstrekt door de directrice. Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond. Heb je het diploma ZIEKENVERZORGING behaald? Wil jewerken in een psychiatrisch ziekenhuis? Werk je vanuit een Christelijke overtuiging? Solliciteer dan naar de funktie van in ons ziekenhuis. Wij geven de mogelijkheid eventueel de voortgezette opleiding voor groepsziekenverzorgende te volgen. Je kunt telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen bij d afdeling personeelszaken. Ons telefoonnummer is 03417 48 48. Een sollicitatiebrief schrijven kan ook; richt deze aan de Geneesheer-Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24