de verpleging heeft u nodig w DIREKTRICE paviljoenshoofd groot°schuylenburg hoofd verpleging van de psychiatrische afdeling opleiding tot ziekenverzorg(st)er VAN DEN BERGH-STICHTING coördinerend hoofd INTENSIVE CARE onze lieve vrouwe gasthuis VERPLEEG KUNDIGEN-A verpleegkundig hoofd ^Gemeente Rotterdam HOOFD VERZORGING Fysiotherapeut(e) hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen HOOFD VERPLEEG KUNDIGE. interfunction Bejaardencentrum teHEINO 'DE MAAT' prot.chr centrum voor reaktivering van langdurig lichamelijk zieken "De HalderhoPBennekom Afdelingshoofd Leren voor een boeiend beroep en verdienen tegelijk Stichting De Rustenburg RotterdaiHu CAPELSE VERPLEEGHUIZEN stafverpleegkundigen ziekenverzorgenden TROUW/KW ART! Voor twee van onze pedagogische paviljoenen met elk 24 pupilleakomt binnenkort de functie vrij van. Hij/zij zal worden aangesteld in de rang van 1e verplegende A. Taken: coördinatie en supervisie van alle voorkomende werkzaam heden samen met zijn/haar team opstellen en begeleiden van pedagogische behandelingsplannen. Vereisten: Z.- en/of B.-diploma protestants christelijke levensbeschouwing. Oe voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in leiding geven. en die in het bezit is van een diploma/getuigschnft stafopleiding. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot br. G. P. Bi|lsma. hoofd Verpleegdienst, telefoon (055) 260906. toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn Protestant* Christelijke Inrichting *oor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20, NOORDWIJK - BINNEN Wij vragen een STot zijn/haar taak zal behoren: a. het regelen en coördineren van het personeelsbeleid in een aantal paviljoenenin overleg met het hoofd van de verpleegdienst; b. het regelen van diensten, vakanties, vrije dagen van het verplegend personeel in overleg met de paviljocnshoofden; c. het begeleiden van de paviljoenshoofden in hun uitvoerende taak. Er wordt gedacht aan iemand met een A-. B- en/of Z-diploma, die de stafopleiding heeft gevolgd of deze alsnog wil gaan volgen. Ook functionarissen die een andere opleiding hebben genoten en een dergelijke organisatorische, begeleidende werkkring ambiëren kunnen voor deze functie in aanmerking komen. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging ccn voorwaarde. Het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie te Amsterdam zal bij de sollicitatie eventueel mede adviseren. Inlichtingen bij het Hoofd van de Verpleegdienst, tel. (01719) 5941. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. 1 m«« a s. start in ons ziekenhuis een kursus voor verpleegkundigen die in het bezit zijn van het A-diploma. Gedurende de opleidingsperiode. waarin aan de theorie ruime aandacht wordt geschonken, is men werkzaam op de Intensive Care Afdeling (o a (open) hartchirurgie. vaatchirurgie. longchirur- gie. grote algemene chirurgie, beademing) en loopt men stage op de afdeling Hartonderzoek. Operatieafdeling Thoraxchirurgie. Anaesthesieafdeling en Coronary Care Unit. In verband met de voorbereiding op de kursus is indiensttreding per 1 maart a.s. gewenst of zo spoedig mogelijk daarna. Voor informatie over de opleiding kunt u zich wenden tot mevrouw zr M van Kinsbergen-Joordens. verpleegkundig docente van deze afdeling, telefoon 020-732069. toestel 12. Uw sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij het Hoofd van de afde ling Personeelszaken •mslerdam oost Ie ootlerperkitreet 179 1*1.020-5992106 In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een FYSIOTHERAPEUT Onze gedachten gaan uit naar een ervaren medewerker, die zelfstandig kan werken en mee wil werken in een team. Behandeld worden zowel klinische- als poliklinische patiënten. Onze afdeling is modern van opzet en ingericht met adekwate behandelapparatuur. Er heerst een prettige werksfeer en er wordt zeer nauw samengewerkt met de afdeling ergotherapie en logopedie Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van mrps Psychiatrisch Ziekenhuis □o Ermelo ADV. NED. GASTHUIS iOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor enkele verpleegafdelin- die genegen zijn de verpleegkundige lei ding van de afdeling mede te vervullen. Promotiekansen zijn aanwezig. Pensioenvoorziening via P.G.M.M. Er wordt een speciêle kursus gegeven in de oogheelkunde en de oogheelkundige verpleging, waardoor deze werkkring een interessante ervaring voor u kan worden. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaatsvinden. FC. DONDERSSTRAATOS UTRECHT TEL 030 71*414 Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor de operatie-afde ling van het Bergwegziekenhuis een Aanstelling zal geschieden in de rang van hoofdverpleegkundige. De gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige, die in het bezit is van de O.K.- aantekening en met ervaring op een operatie-afdeling. Het met goed resultaat gevolgd hebben van de "stafkursus" strekt tot aanbeveling. Belangstellenden voor deze verantwoorde lijke funktie kunnen kontakt opnemen met de adjunkt-dircktrice mevr. zr. S. Veenstra. Bergselaan 62, Rotterdam-3011. telefoon (010) 657777. aan wie ook de sollicitatiebrieven kunnen worden gericht. Prol. Chr. Bejaardencentrum "De Haven" SPAKENBURG-BUNSCHOTEN 20u gaarne in kontakt komen met een Bent U een verpleegster A of B met moderne opvat tingen betreffende beleid en leiding geven? Kunt U dit combineren met "ouderwetse" opvattingen over verantwoordelijkheid en naastenliefde? Dan hebben onze 105 bejaarden U dringend nodig! Salariëring en rechtspositie volgens de C.A.O. voor be jaardentehuizen. Mooie woonruimte aanwezig. Wenst U voor U reflecteert meer informatie? Bel tel. 03499 20 24-vraag naar Dhr. van Veen. Sollicitaties richten aan de direkteur van Bejaardencen trum "De haven" - Op de ree 161 - Bunschoten. - In Driebergen, gunstig gelegen in de provincie Utrecht, is sinds een jaar het nieuwe verpleeghuis "Nassau-Odijckhof" in gebruik. Het huis biedt plaats aan 120 somatisch zieken. Bij de behandeling tellen de reactivering en revalidering zeer zwaar. Daarvoor beschikt het huis over een uitstekend geoutilleerde afdeling fysiotherapie, waar de meest uiteenlopende behandelingen worden uitgevoerd. Tevens worden op deze afdeling enkele stagiaires begeleid. In verband met het vertrek van een huidige fysiotherapeut(e) is er dringend behoefte aan een die met de aanwezige collega's in teamverband wil werken. Gelet op het karakter van ons huis verwachten wij van de gegadigde een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling fysiotherapie, de heer J.W. Doove of door de geneesheer direkteur, tel. (03438)5811. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten tot de heer A. Voorwinden, geneesheer direkteur, Nassau-Odijcklaan 3, Driebergen. KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJ DERS Wij zoeken voor de Dames-afdeling (32 bedden), annex Kinderafdeling (12 bed den) een: Haar taak zal bestaan uit: - het geven van leiding aan verpleegkun digen en ziekenverzorgsters op organi satorisch en verpleegkundig gebied. - het, in samenwerking met de artsen, be vorderen van optimale patiëntenzorg. - het meefunctioneren in de waarne mend-directrice-diensten tijdens weekenden of vakanties. Voor het vervullen van deze functie den ken wij aan een verpleegkundige met kin deraantekening of aan iemand die in de kinderverpleging over ruime ervaring kan beschikken. Zij die in het bezit zijn van het diploma Ho gere Opleiding voor Verpleegkundigen of Stafopleiding, genieten de voorkeur. Er wordt een speciêle cursus gegeven in de Oogheelkunde en Oogheelkundige ver pleging, waardoor deze werkkring een in teressante ervaring voor U kan worden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Pensioenvoorziening via P.G.M.M.. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de Verpleegkundig Directrice, waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. FC DONDERSSTRA 17651 TRECHTTELM71UH In ons ziekenhuis, het Diaconcsscnhuis te Arnhem, trachten wc vanuit een positief Christelijke levensopvatting, werkelijk iets voor dc patiënten te betekenen. Wij streven ernaar een optimaal leefklimaat voor hen en voor onze medewerkers te realiseren. Voor de medewerkers onder meer door een goede introductie, een regelmatige begeleiding en een goede communicatie. Aan het dat wij zoeken, stelt dit nogal wat eisen. Buiten dc vaktechnische, zoals het B-diploma en ervaring in een leidinggevende functie, lijken een gezond enthousiasme en een goede inzet voor een juiste taakvervulling belangrijk. Uit ervaring weten wc echter dat een optimaal werkklimaat pas dan te realiseren is. wanneer functie-eisen en persoonlijke kwaliteiten op elkaar afgestemd worden. Wij van onze kant zijn gaarne bereid tot een open gesprek waarin een wederzijdse oriëntering mogelijk is. Bent u geïnteresseerd, belt u dan naar Mej. A. Oomens. Mej. C. Krakers of Drs. M. F. M. Gitmans op onderstaand adres of naar het Diaconessenhuis (tel. 085-430800. toestel 366 of toestel 347: Zr. W. Hoogenboom. hoofd verplegingsdienst). Zij zullen u graag nader informeren en zeer spoedig een afspraak met u maken voor een oriënterend onderhoud. adviesgroep voor personeel julianaplein 15-17 's-hertogenbosch tel. 073112 8766* is een huis voor bijna 60 bewoners. Bovendien horen bij dit centrum nog 27 bejaardenwoningen. Het Bestuur van deze Ned. Herv. Stichting zou graag in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van i.v.m. de a.s. pensionering van de huidige Direktrice. Onze gedachten gaan uit naar iemand met organisatorisch! en leidinggevende kwaliteiten en met kennis en ervaring op het terrein van de bejaardenzorg en/of verpleging. De gegadigde dient meelevend lid van de Ned. Herv. Kerk te zijn. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O. voor de bejaarden tehuizen. Als woonruimte kan een flat in het huis worden aangeboden Uw sollicitatie kunt U, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, -richten aan de secretaresse van het Stichtingsbe stuur, Mevrouw J. Veenstra-van der Sloot, R. van der Beekstraat 12 te Heino. Tel. 05729-1519. Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot. - Chr. Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van "De Hal- derhof" hebben gekozen voor samenwerking in teamverband om te proberen met haar 150 bewoners en haar personeel een prenig leef- en werkklimaat te scheppen. "De Halderhof" is een modem ingericht anderhalf jaar oud ge bouw waar aan de hoogste ei sen voor een adequate behan delingswijze wordt voldaan. Voor één van de 5 afdelingen zoeken wij een ip de rang van 1e verpleegkundige Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewo ners. De taak bestaat uit: het plannen van de werkzaamhe den, het opleiden van leerling ziekenverzorgenden, overleg gen in teamverband en het on derhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma ziekenverpleging A of A en B en daarnaast de bereid heid hebben zich in te zetten voor de verpleging van langdu rig zieken. Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van protestants christelijke le vensovertuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de verpleegkun dig direktrice, Zr. H.E. Vaartjes, tel. 08389 - 91 01. Uw sollici tatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer C.J. Michelsen, Edeseweg 118, Bennekom. Dat kan. als je 17 jaar bent geweest, tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs hebt gehad (b.v. MAVO 3,0.V.B. of INAS) en als je het fijn vindt om voor andere mensen te zorgen. Op I maart 1976 starten wij weer met een Een interessante kombinatie van theorie en praktijk (in onze verpleeghuizen waar zowel somatische als psychiatrische patiënten worden verpleegd), na twee jaar afgesloten met een eindexamen en het officiële diploma Ziekenverzorging. Je begint direkt met een uitstekend salaris en prima bijkomende voorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvcrgoeding.gunstige vakantieregeling, vergoeding voor onregelmatige diensten, intern wonen op een gezellige kamer. Heb je belangstelling? Bel snel voor een afspraak (010) 770377. Of stuur een briefje aan de direktrice. Mathenesserlaan 500. Rotterdam. üj< DE ICHTHUS KLINIEK - DE MEERHORST - CAPELLE A/D IJSSEL De Ichthus Kliniek en de Meerhorst vormen samen een gecombineerd verpleeghuis voor 180 psychisch gestoorde bejaarden en 120 somatisch zieken. De ingebruikneming van het tweede deel van de nieuwbouw voor laatstgenoemde categorie vereist nu uitbreiding van de verpleegkundige staf. Daarom vragen wij enkele met diploma A en/of B Zij die al enkele jaren ervaring hebben, kunnen worden aangesteld in de rang van Ie verpleegkundige. Bovendien hebben wij nog plaats voor Ter verkrijging van woonruimte zal desgewenst gaarne medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te nchten aan het Hoofd Personeelszaken, Hoofdweg 57, Capelle aan den Ussel. tef. 010-508744. HELP ANDEREN TE LEVEN, KOM ZE TE HUL *7

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22