M Vier verschillende VW's met hetzelfde perfecte comfort r personeelsfunctionaris bureau sekretaris/notulist Personeelswerker/ster /5> DE CENTRALE igj LEVENSVERZEKERINGBANK vrije universiteit amsterdam gewoon hoogleraar jong export manager ALLROUND DIRECTIESECRETARESSE Een heel jaar garantie ongeacht het aantal kilometers ZATERDAG 7 FEBRUAR11976 TROUW/KWART! De Revalidatiekliniek Overtoom te Amsterdam-West »s een categoraal ziekenhuis met een oecumenische basis, uitgaande van de Nederlandse Hervormde Diaconessemnrichting. Om het personeelswerk in deze sector te continueren zoeken wij op korte termijn een Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder de directie, die verantwoordelijk is voor het personeelsbeleid. Het taakveld omvat voorselectie van sollicitanten vastleggen van personeelsgegevens activeren van beoordelingen introductie van nieuw personeel. In dit taakveld behoort ook een stuk administratief beheer, alsmede de begeleiding van de individuele medewerkers en organisatorische groepen. Vereist worden een middelbare schoolopleiding en enige ervaring in personeelswerk, terwijl een opleiding in personeels werk gewenst is. Leeftijd 25 30 jaar. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u verkrijgen bij Zr. T. M. Knuit-Simons. directrice, telefoon 020 - 18 02 02 of de heer M. J. Ruisch. telefoon 020 - 17 68 17. toestel 175. Schriftelijke sollicitatie te richten aan Revalidatiekliniek Overtoom. REVAUDATIEKUNIEK Overtoom 283. Amsterdam. 121 R Bij het bureau G.S.A., Landelijke Gereformeerde raad voor Samenlevings- Aangelegenheden te Leusden bestaat een vakature voor een fulltime (mnl. of vrl.) die in het bijzonder belast is met het voorbereiden, bijwonen en notuleren van diverse vergaderingen die in GSA-verband plaatsvinden. Vereisten: - diploma HAVO/VWO - goede stijl - belangstelling voor weizijnsvragen - typevaardigheid - P G. Salaris nader overeen te komen in onderling overleg. Schriftelijke sollicitaties te richten tot het bureau G.S.A., postbus 203, Leusden. Informatie verkrijgbaar bij G.J. Hazenkamp, tel.: 03496-3244. De Centrale ^ferzdsmmigeiro Kan op de afdeling PERSONEELSZAKEN binnen de groep die zich bezig houdt met het ontwikkelen en uitvoeren van het personeelsbeleid plaatsen een Gedurende de eerste 1 jaar zal hij/zij zich voornamelijke bezighouden met werkzaamheden ten behoeve van het funktieclassificatiesysteem. Gedurende en na deze periode zal het takenpakket in onderling overleg worden vastgesteld. Voor nadere informatie over de funktie kunt U kontakt opnemen. met de heer S. Faber, telef. 070-814641 tst. 244 (na kantooruren 079-213453). Indien U in het bezit bent van het diploma Sociale Academie Personeelswerk, nodigen wij U uit Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan n y t.a.v. het hoofd van de afd. P.Z. Rijnstraat 28 - 's-Gravenhage. Bij de Subfaculteit der Semitische Taal- en Letterkunde van de Faculteit der Letteren wordt gevraagd een in het Arabisch en de Islam in de aanstaande vacature Prof. dr. D. S. Attema. De te benoemen hoogleraar zal worden belast met onderwijs en onderzoek, vooral op het gebied van het klassieke Arabisch en van de theologie en filosofie van de Islam. Bovendien wordt verwacht dat hij of zij bereid is desgevraagd bestuurlijke taken te verrichten. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit is vereist. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot Prof. dr. M. J. Mulder, decaan van de subfaculteit (kamer 11A-40. Vrije Universiteit. De Boelelaan 1105. Amsterdam. tel.020-548 37 73; of Ampèrestraat 48, Badhoevedorp. tel.02968-43 37) Hun die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten wordt verzocht eveneens contact op te nemen met Prof. Mulder. Schriftelijke sollicitaties, met bijvoeging van een curriculum vitae en een lijst van publicaties, kunnen uiterlijk tot 1 maart 1976 worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105 Postbus 7161, Amsterdam, onder vermelding van VLJ 1 VW-POIO plezierige, korte, solide auto 2 VW-GOLF compacte, ruime gezinsauto 3VW-PASSAT. elegante, pittige, limousine 4VW-SCIRÖCCO wondermooie, snelle sportcoupé Een van onze relaties in Zuid Holland is een gerenommeerd, 50 jaar bestaand, produktiebcdrijf met een wereldnaam, ongeveer 100 man personeel, een verkoopapparaat in Europa, een export (70%) naar ruim 50 landen (Europa, Amerika, Australië en Afrika) en .een zeer góed gevulde orderportefeuille. De oorspronkelijke export manager is com mercieel adjunkt direkteur geworden, zodat er nu plaats is voor een circa 30 jarige man met exportervaring en een gedegen kennis van in ieder geval Engels en Duits en bij voorkeur ook Frans. Hij wordt ge assisteerd door drie medewerksters. De eerstkomende tijd zal zijn werk hoofdzakelijk op kantoor dienen te geschieden en zal reizen zelden voor komen. De funktie biedt goede perspektieven zowel wat ontplooiings mogelijkheden als honorering betreft. Wij verzoeken geïnteresseerden hun geschreven sollicitatie met curri culum vitae in te zenden. Degenen die naderhand voor psychologisch onderzoek worden uitgenodigd, ontvangen zelf een rapport en advies. psychologisch bureau h.kuhlemeier singel 226 dordrecht 078-41400 Onze Groep Informatie Systemen (GIS) heeft een zéér eigen taak in onze accountantsmaatschap. Bij zeer veel bedrijven en instellingen in Nederland adviseren zij op het gebied van de administratieve organisatie. De 3 bestuursleden zoeken op korte termijn een die als hun rechterhand velerlei zaken, ook van confidentionele aard, gaat waarnemen. Zo behandelt zij zelfstandig hun correspondentie, houdt de agenda's bij, onderhoudt schriftelijk en telefonisch contact met relaties, en beheert het bestuursarchief. En opleiding op middelbaar niveau is gewenst, zodat een redelijke kennis van engels verwacht mag worden. Ervaring in een soortgelijke functie en goede contactuele eigenschappen zijn echt noodzakelijk. Boekhoudkundige kennis of interesse is beslist niet nodig. Wij bieden haar interessant werk in een dynamisch, gemiddeld jonge groep, een goede salariëring en, naar wij menen, een prettige werkkring. Schriftelijke sollicitaties graag te richten aan ons kantoor Kaap'Hoorndreef 10, Utrecht t.a.v. Mevr. A.G. Jobse- Cox. □ijker en Doornbos accountants Alkmaar Amsterdam Arnhem Doetinchem Emmeri 's-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O 's-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle Brussel Willemstad (Curacao) Volkswagen maakte zijn nieuwe VW's veelzijdig en doelmatig, gemakkelijk en zuinig. Zij werden ontworpen met de autowensen van velen in gedachten. Het grote succes van deze nieuwe VW's is daarvoor het beste bewijs. Een stuk van het succes zit in De sympathieke geriefelijkheid In een auto moet u elke dag zitten, rijden, parkeren en bagage vervoeren. Bij het aanschaffen van dit dienstbe toon kunt u dus niet kritisch genoeg zijn. VW hield volop rekening met uw da gelijks auto-plezier. Een auto moet een ding-zonder-ergernis zijn. Waar u zich prettig in voelt. Daarom gaf VW al zijn nieuwe auto's stoelen, waar u met een zucht van genoegen in kunt neerzak ken. Overzichtelijke dashborden. Optimale verwarming. Er werd gestoeid met centimeters om uw hoofd en uw armen ruimte te geven. Brede portieren voor gemak kelijk instappen. En elke VW-nieuweling heeft een grote, brede achterdeur met een wegklapbare achterleuning. Dat maakt alle uitgespaarde ruimte zonder moeilijke operaties toegangke- lijk. Met het grootste gemak. In alle nieuwe typen. Een jaar lang geen zorgen over onverwachte reparatierekeningen. Geen angst dat u door de termijn van uw km-garantie heen'rijdt. Ook al rijdt -J u 4 x Europa rond - uw garantie is 12 maan den lang. Volkswagen: gewoon even rekenen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14