Snel,stil,diskreet. En met opvallend lage onderhoudskosten. iSMMM DeFiatl32[ FAMILIEBERICHTEN W. Langerak, Dus wat dacht u van een proefrit in de vernieuwde Fiat 132? voor blijde rijders VRIJDAG 6 FEBRUARI 1976 TROUW KWARTET PS14-RUJI Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220363. In volle zekerheid des geloofs Is van ons heen gegaan mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Johannes Cornells Bol op de leeftijd van 88 jaar. 'Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart'. Resteren: E. H. Bol-Goos Kinderen en klein kinderen. Resteren. 4 februari 1976 Koningin Emmalaan 19 De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 7 fe bruari a.s. om 13.45 uur ln het Bejaarden centrum ,,'t Anker" te Resteren waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de nieuwe be graafplaats Markstraat te Resteren. Vertrek vanaf ,,'t Anker" om 14.30 uur. Correspondentie-adres F. Bol Seringplantsoen 21 te Rhenen. Op 2 februari Jl. overleed de heer Johan Machiel van der Stelt gepensioneerd hoofd van de Juliana van Stolbergschool te Rotterdam-Zuid In dankbare herinnering aan de Jaren van toewijding in zijn werk wensen wij mevrouw Van der Stelt sterkte bij dit verlies. Namens het bestuur van de vereniging voor lager en uitgebreid lager onderwijs op Geref. grondslag te Rotterdam-Zuid. Y. Stlenstra, voorzitter. Na een kortstondige ziekte overleed heden, in de ouderdom van 70 jaar. mijn lieve, zorg zame Man. onze lieve en gerespecteerde Vader, Schoonvader. Grootvader. Schoonzoon. Broer, Zwager en Oom Paulus de Vos Hzn. Directeur van de Verffabriek H. de Vos Sc Zn. B.V., 's-Gravenhage Mede namens verdere familie: Scheven ingen: P. G. A. de Vos-Veenhuizen Woudenberg: R. H. de Vos C. J. E. de Vos-Schuller tot Peursum Amoud. Jan-Maarten Voorschoten: P. H. Mclnroy Hessling- de Vos J. N. Mclnroy Hessling Fiona, Thecla, Madeleine Voorburg: A. de Vos F. U. de Vos-van der Kraats Remco Schevenlngen: H. Winter Schevenlngen. 4 februari 1976 Doomlksestraat 29 De bijzetting in het familiegraf op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan zal plaatsvinden zaterdag 7 februari om 12.30 uur. Vertrek van de rouwkamer. Fred. Hendrik laan 7 om 12.15 uur. Bezoek rouwkamer zaterdag van 10-11 uur. Geen toespraken Geen bezoek aan huis Met grote verslagenheid geven yrij kennis van het overlijden van de heer P. de Vos Directeur van onze onderneming, in de ouderdom van 70 jaar. Zijn grote bekwaamheid, toewijding en sym pathieke persoonlijkheid zal altijd in onze herinnering blijven. Directie en Medewerkers Verffabriek H. de Vos Sc Zn. B.V. 's-Gravenhage. 4 februari 1976. Satumusstraat 15-17. ..Tc Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn." Psalm 73:12. Heren nam God. toch nog onverwacht, tot Zich onze lieve Moeder. Behuwdmoeder, Groot moeder. Overgrootmoeder. Zuster, Behuwdzus ter en Tante, Jacomina Maljers-Coppoolse weduwe van WILLEM PIETER MALJERS. In de ouderdom van 87 jaar. Leidschendam: J. J. Maljers P. G. A. Maljers-Hartvelt Breda: J. J. Maljers G. J. Maljers-Gomlag Leidschendam: W. P. Maljers J. C. Maljers-Leenhouts en verdere familie. Voorburg. 5 februari 1976. Huize „Sonnenburgh". Sonnenburghlaan 4. Correspondentie-adres Koningin Jullanaweg 57. Leidschendam. Geen bloemen. De overledene is opgebaard ln de rouwkamer van Huize „Sonnenburgh". Bezoekuren van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 9 februari om 12.30 uur in de aula van Huize „Sonnenburgh" door de weleerwaarde heer Ds P. v. d. Beukei. waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan om circa 1.30 uur. Tot onze droefenis moeten wij het overlijden melden van de heer J. Soeting Gedurende vele Jaren was hij met grote toe wijding lid en boekhouder van onze com missie. Rotterdam. 5 februari 1976. Namens de Commissie van Beheer van de Geref. Kerk van Rotterdam- Delf shaven: mevr. A. P. Fokker-de Jong (secretaresse) Het leven was mij Christus Het sterven is mij gewin Na een geduldig gedragen lijden nam God in Zijn Heerlijkheid op onze trouwe en zorgzame Man. Vader en Grootvader Samuel de Zoete op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: A. de Zoete-Hoogenraad Driebergen- J. de Zoete A. de Zoete-Somers Capelle a.d. Ussel: N. J. de Zoete R. N. de Zoete-Hoekstra Rotterdam- J. Brokking-Fossen P. Brokking AmsterdamA. Fossen en kleinkinderen Rotterdam. 5 februari 1976 Viergeverstraat 46 Geen bloemen - Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 6.30-7.30 uur in de Verrijzeniskerk, Springer straat 340 en voor de Dienst in de kerk. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. maandag 9 februari om 2 uur in de Verrijzeniskerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 3.10 uur op de begraaf plaats van de Ned. Herv. Gem. 'Oud Kralin gen'. Kralingseweg 334. Psalm 62 De Heere heeft tot Zich genomen na een ern stige ziekte onze geliefde Broer, Zwager en Oom Samuel de Zoete echtgenoot van A. de Zoete-Hoogenraad eerder gehuwd geweest met H. Maat op de leeftijd van 73 jaar. Amerongen: K. M. de Zoete-van der Jagt Lexmond: C. N. Go vers Amersfoort: M. de Zoete Grand Rapids B. C. Jissink-de Zoete (U.SA.)J. Jissink neven en nichten Rotterdam. 5 februari 1976 Viergeverstraat 46. Alexanderpolder Algemene kennisgeving IN PLAATS VAN KAARTEN Neem mijn leven, laat het, Heer, toegewijd zijn aan Uw eer. Gez. 228 1 Heden nam de Here tot Zich. na een zeer ge duldig gedragen ziekte onze allerliefste Moeder en Oma Anne Marie Krösschell weduwe van Comelis van Dijk in de ouderdom van 76 jaar. Katwijk: C. v. Dijk J. v. Dijk-Kloos Australië: E. M. Meertens-v. Dijk H. J. Meertens Katwijk: T. Brussee-v. Dijk Th. Brussee en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 4 februari 1976 Corr.adres: fam. Brussee. Karei Doorman laan 14 D, Katwijk Rouwbezoek: a.s. vrijdagavond van 7-8 uur in de aula van huize .Duinrandhoek Nolen- straat-Gr. v. Prinstererweg, alwaar de over ledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden a.s. zater dag 7 februari des nam. 2.00 uur in de zaal Irene. Voorstraat 35. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden omstreeks 2.45 uur op de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, tot onze diepe droefheid, mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader. Behuwd- en Groot vader. Broeder, Behuwdbroeder en Oom Willem Langerak op de leeftijd van 63 jaar. A. Langerak-Stoker Jan en Ria Esther Janco Dordrecht. 4 februari 1976 Noordhoevenlaan 27 De overledene ligt opgebaard ln de rouwkapel van .De Gravenhorst". Vijverlaan 1. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdag a.s. van 19 tot 19.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 9 februari a.s. op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam om 14.30 uur. Vertrek vanaf .De Gravenhorst" om 14.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren ln ,De Gravenhorst". Wegens sterfgeval is de slagerij van Rechte Zandweg 89. maandag 9 februari de gehele dag GESLOTEN. Dordrecht, 4 februari 1976. Op Zijn tijd heeft de Heere van ons weg genomen onze lieve Moeder. Groot- en Over grootmoeder Hilje Schenkel-Hekkema in de hoge leeftijd van ruim 95 Jaar. Sinds 30 september 1946 weduwe van L. Schenkel Rom. 8 38 en 39 Uithuizermeeden. 3 februari 1976 Bejaardentehuis 'De Mieden' Eindhoven: W. Hartsema-Schenkel K. Hartsema EindhovenG- Aardema-Schenkel T. Aardema Klein- en achterklein kinderen De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 7 februari in de zaal achter de Geref. Kerk, Kerkstraat 9. Uithuizermeeden. U wordt verzocht om 1.30 uur aanwezig te zijn. Vandaar is het vertrek om 2.00 naar de be graafplaats. Correspondentie-adres K. Hartsema, Cyclamenstraat 12, Eindhoven. De Fiat 132 is een stijlvolle, komfortabele en komplete midden klasser, die door zijn solide konstruktie zeer bedrijfszeker is en ongekend weinig onderhoud vraagt. Sterke motoren. Keus uit 2 versies: de 1,6 liter 90 DIN pk en de 1,8 liter 105 DIN pk. Twee bovenliggende nokkenassen. Top: 160 resp. 170 km/u. Stil komfort Door de perfekt anatomisch gevormde zetels, de stille motor, de voortreffelijke isolatie, de rammel- vrije body. Door het uit blijven van windgeruis, hinderlijke reflekties en trillingen Stil komfort,, ondersteund door verre gaande veilig heid. Kooikonstruk- tie, kreukelzónes, veiligheidssloten, royale schijfremmen, brede radiaalbanden enzovoort. Komplete bescherming. Door 5 laklagen, een zware PVC undercoating, roestwering van binnen uit, harde plastic kappen in de voor- wielkasten. Lage onder houdskosten. De robuuste motor. Het stille komfort. De verregaande veiligheid. De komplete bescherming. Dat alles bij elkaar maakt de Fiat 132 tot een oer- solide auto, die - mede ■door het Fiat Diagnose- systeem - een minimum vraagt aan onderhouds kosten. En hoe laag die zijn,zal uw Fiat Agent u graag toelichten. Bel hem nu voor een proefrit in de Fiat 132. Informeer ook eens naar de gunstige leasingcondities voor de fiat 132. Uw Fiat Agent beschikt over alle gegevens. Imp. Leonard Lang, Daniël Goedkoop straat, Industriegebied/ Amstel, Amsterdam» Tel.(020) 924888.Prijzen af Born,inkl. BTW. Voor ons plotseling, maar op Zijn tijd, heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Geert Hendrik Valkema op de leeftijd van bijna 61 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons is geweest Ulrum, 2 februari 1976 Schapenweg 13 Psalm 23 Ulrum: J. Valkema-Gisolf Henk - Aaltje Gert, Anko en Hans Wiebes - Willie Adri en Jolanda Johan - Hennie Jan Bert Jaap De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 6 februari om 2.30 uur te Ulrum vanuit de Gereformeerde Kerk, Leensterweg. Aanvang rouwdienst 2.00 uur. Geen bloemen Haar geloven werd aanschouwen' Op 3 februari is door haar Heer thuisgehaald onze lieve zorgzame Vrouw. Moeder en Oma Harmina Fijkina Geertruida Moedt-Sijtsema op de leeftijd van 72 jaar. Haar geloof is onze troost' Siddeburen. 3 februari 1976 Oudeweg 23 J. Moedt Aalten: R. Swijtlnk-Moedt J. G. S wij tink EmmercompascuumJ. Keegstra-Moedt R. Keegstra Uithuizen: K. Moedt G. B. Moedt-Nljborg en kleinkinderen. De rouwdienst vindt D.V. plaats op zaterdag 7 februari in de Geref. Kerk te Siddeburen. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.15 uur aldaar aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln gebouw 'Rehoboth'. Romeinen 8 37-39 De Wijkkerkeraad „Meerzicht" van de Gere formeerde Kerk van Zoetermeer geeft met die pe verslagenheid kennis van het overlijden van Zuster M. Bargerbos-Jongsma op de leeftijd van 39 jaar. Met grote liefde en toewijding mocht zij enke le jaren het ambt van ouderling bekleden. Wij zijn dankbaar, dat zij daarbij velen tot een voorbeeld en steun is geweest. Onze gedachten gaan uit naar haar man en opgroeiende kinderen. Wij bidden hen Gods kracht voor de toekomst toe. De teraardebestelling vindt plaats zaterdag 7 februari, 14.00 uur op de Alg. Begraafplaats te Zoetermeer. Daaraan voorafgaand zal er een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Gere formeerde Pelgrimskerk (Stationsstraat) om 13.00 uur. Namens de wijkkerkeraad ds. J. W. Huisman, Praeses G. A. Demper, Scriba. Geheel onverwacht nam de Heere van onze zijde weg onze zeer geliefde Zuster, Behuwd zuster en Tante Cornelia Mounts op de leeftijd van 69 jaar. Oud-Beijerland: D. Stolk-Mourits J. Mourlts 's-Gravenzande: R. Boers-Mourits D. Boers Oud-Beijerland: C. Mourlts W. Mourits-Schlpper en verdere neven en nichten Oud-Beijerland. 5 februari 1976 Sportlaan 2, woning 35 Gelegenheid tot condoleren a.s. zaterdagavond van 7-8 uur in Sabina. Onze zuster is opgebaard in de Aula van het Bejaardencentrum Sabina, Sportlaan 2, Oud- Beijerland. De teraardebestelling zal plaatsvinden as. maandag 9 februari des namiddags 12 uur op de algemene begraafplaats te Oud-Beijerland, vanuit de Aula Rusthuis Sabina. Verzoeke geen bloemen -Dl Zij mocht naar Huis, haar diensttijd was voort God weet hoeveel ze graag nog af wou ronden. Toen heeft Hij stil Zijn Engelen gezonden. En toen was zij vrij. m En in het Vaderhuis werd zij verwacht. De last werd van haar schouders afgenomen. Het werk waarmee zij zelf niet klaar kon komefc Was door Gods Zoon al voor Zijn kind volbracljj Zo heeft de Here op 2 februari JJ. tot Ziel genomen onze geliefde Dochter, Zuster, huwdzuster en Tante Margaretha Bargerbos-Jongsma ln de leeftijd van 39 jaar. yt }i Uit aller naam: M. Jongsma-Hazenberg Paterswoldseweg 530, Groningen. p Ziet BeJ Heden overleed tot onze diepe droefheid geheel onverwacht mijn innig geliefde Man en on: lieve, zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvadei Broeder, Zwager en Oom Daniël van der Wekken op de leeftijd van 70 jaar. I Maasdam: D. van der Wekken - van Turenhouf Leiderdorp: N. C. van Luik van der Wekken) G. van Luik 's-Gravendeel: J. de Geus-van der Wek J. de Geus 's-Gravendeel r H. M. Baars-van der Wekki L. Baars 's-Gravendeel: M. H. Zuiderent-f van der Wekkei A. A. Zuiderent Maasdam: J. Walraven-van der Wek] J. A. F. Walraven Maasdam: D. van der Wekken Kleinkinderen en verdere familie. Hoeksedijk 79 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhui vrijdagavond na 7.30 uur. zaterdagmiddag val 35 uur. zaterdagavond na 7.30 uur en na begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden op maandaj 9 februari a.s. des namiddags om 2.30 uu vanuit het Ontmoetingscentrum, Raadhuis straat 35A te Maasdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16