hoogeveen FAMILIEBERICHTEN M- typiste e in Trouw akraak WOENSDAG 4 FEBRUARI 1976 TROUW/KWARTET 12 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 10.30-20.00 uur 020-220383. God de Heer dankbaar voor Zijn zegeningen berichten wij u dat D.V. op woensdag 11 febr. a.s. onze Ouders en Grootouders Chr. Grevcrs Joh. Grevers-Wiggers hopen te herdenken dat zij 40 Jaar geleden door het huwelijk werden verbonden. U kunt hen op die dag hiermee feliciteren 's avonds na 7 uur in Hotel ..De Ploeg", Ingang parkeerplaats Hovenstraat te Varsseveld. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Sinderen, Kapelweg 9a. Op 30 Januari 1978 la plot seling van ona heengegaan onze Broer. Zwager en Oom Gerben van Etten op de leeftijd van 68 Jaar. Mulderberg. Kocherplanisoen 26. De teraardebestelling heeft inmiddels In alle atUte plaats gevonden. In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn ge liefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Grootvader Jan van den Bos Wzn. echtgenoot van Maria Carolina van den Bos-van Geest, Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 73 Jaar. Naaldwijk: M. C. van den Bos- van Geest Heemstede: H. W. van den Bout van den Bos J. I. van den Bout Marianne, Corriene, Johan, Jan-Willem Naaldwijk: W. van den Bos M. van den Bos-Lievaart Conny, Jan L. J. van den Bos en verloofde H. VerheiJ P. M. Steenks-van den Bos J. J. Steenks Carla, Johan, Mleke J. van den Bos M. P. Schelling van den Bos N. Schelling Marlska, Hanneke Naaldwijk. 3 febr. 1976. 's-Gravenzandseweg 29. Geen bezoek aan huls. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in de zaal van de „Ontmoetingskerk". Anjerlaan 47 te Naaldwijk op donderdag 5 februari van 7-8.30 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 februari a.s. om 1.30 uur n.m. in voornoemde kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algem. begraafplaats te Naaldwijk. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze zeer gewaardeerde Medewerker de heer Jan van den Bos Wzn. Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. In dankbare herinnering gedenken wij dat hij ruim 48 Jaar zijn beste krachten voor ons be drijf heeft gegeven. God trooste zijn vrouw en kinderen met dit verlies. Directie en medewerker? Benzine- en Oliehandel Van den Bos B.V. Naaldwijk. 3 februari 1976. 's-Gravenzandseweg 41. ALGEMENE KENNISGEVING In vol vertrouwen op Jezus, haar bevrijder, is van ons heengegaan mijn zeer geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma T. P. van der Pol-Droogers Zij werd geboren 8 Juli 1922 Dronten. P. A. van der Pol Driebergen: Joke en Frits de Zwaan van der Pol Mariëtte. Brenda. Carlen Groningen: Hanneke en Bert Nijland- van der Pol Maarten Hasselt: Brand en Janny van der Pol-Ekkelboom Peter Groningen: Jaap van der Pol en Hannelles Top Dronten. 2 februari 1976 De Oeverloper 41 Gelegenheid tot condoleance vrijdag C febru ari 1976 van 12.45 uur tot 13.30 uur in de foyer van „De Ark". Om 13.30 uur begint in de grote kerkzaal de rouwdienst, waarna wij haar graag alleen met de naaste familie naar de begraafplaats willen brengen. Geen bezoek Geen bloemen Heden werd plotseling van ons weggenomen, onze geliefde Schoonzuster en Tante T. P. van der Pol-Droogers op de leeftijd van 53 Jaar. Dronten. 2 februari 1976 Zoetermeer: H. J. van der Pol-Bakker Putten: M. van der Pol A. van der Pol-Kaspers Woerden: I. van Reede-van der Pol D. J. van Reede Zeist: C W. van der Pol A van der Pol-Hoek Amstelveen: A van der Pol A. M. van der Pol-Jansen Zeist: B van der Pol N. van der Pol-van der Lee Maarssenbroek: E. van der Pol D. C. van der Pol-Muller neven en nichten De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Dronten. deelt met grote verslagenheid mede. dat na een kortstondige ziekte, tot haar Heer en Heiland is heengegaan T. van der Pol-Droogers zij was hoofd van het kerkelijk bureau, boekhoudster en penningmeesteresse van onze kerk. De kerkeraad ziet met dankbaarheid terug op de toewijding, zorg en liefde welke zij aan de dag legde bij de uitoefening van haar functies. Wij bidden haar man enJrinderen kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Dronten. 2 februari 1976. Namens de kerkeraad, A. K. van Kooy, praeses; G. Ballast, scriba. In Jezus ontslapen onze geliefde Zwager Jan Kalsbeek echtgenoot van Reni Pool. Vroomshoop: W. Keddeman H. Keddeman-Pool Ommen: J. Kassies H. Kassies-Pool Vroomshoop: L. M. Wolters L. Wolters-Pool H. Pool A. Pool-Supër Vroomshoop, 3 februari 1976. In volle zekerheid des geloofs is van ons heen gegaan mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa, Jan Kalsbeek op de leeftijd van 71 jaar. 'Jezus. Uw verzoenend sterven, Blijft het rustpunt van mijn hart.' Gezang 14. Vroomshoop: R. Kalsbeek-Pool Bunnlk: A. C. Bosker-Kalsbeek L. M. Bosker Juko-Rinda-Martin Amsterdam: E. Huckriede-Kalsbeek H. J. Huckriede Lelystad: J. Kalsbeek G. Kalsbeek-Witkop Jos-Erik-Rintse Vroomshoop. 3 februari 1976. Oranjestraat 15. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 6 fe bruari a.s. op de begraafplaats 'Dennenhof' te Vroomshoop. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ge reformeerde kerk te Vroomshoop; aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jan Kalsbeek echtgenoot van R. Pool op de leeftijd van 71 jaar. Amersfoort: M. C. Bouma-v. d. Ros Stadskanaal: H. Wiliering-Kalsbeek H. Willering Canada. G. Kalsbeek-Stoter Brazilië: H. Salomons W. Salomons-Salomons Neven en nichten Vroomshoop. 3 februari 1976. Het leven is: geen vreed' alhier, geen wapenstilstand vragen. Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen. Lied 469:3 Door een droevig ongeval heeft de Heer thuis gehaald Zijn kind, mijn lieve Man, onze zorg zame Pleegvader en Opa Eugène Francois Cleiren op de leeftijd van 70 jaar. Ommen: D. J. Clelren-Rooze Almelo: Lies en Casper Hoevelaken: Jenny Ede: Harry en Joke Uitgeest: Leo en Henny Zwijndrecht: Nel en Kees en kleinkinderen Ommen, 2 februari 1976. Stationsweg 13. De overledene is opgebaard in het Mortuarium, Haven west 1 te Ommen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.30-8.00 uur en zaterdag voor de rouwdienst in de kerk. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op zater dag 7 februari a.s. op de begraafplaats „Laar- manshoek" te Ommen om plm. 12.20 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ge reformeerde kerk, Bouwstraat te Ommen, aan vang 11.30 uur. Zij. die de rouwdienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 11.20 uur aanwezig te zijn in de kerk Liever geen bloemen en toespraken en thuis liever geen bezoek. Het bestuur van de Vereniging voor Chris telijk Voortgezet onderwijs te Amsterdam geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer E. F. Cleiren oud-administrateur van de vereniging. Het bestuur gedenkt met dankbaarheid het vele werk dat de heer Cleiren voor de ver eniging heeft verricht. Namens het bestuur: dr. J. J. Vasmel, voorzitter, mevr. mr. W. J. Boon. secretaris. Amsterdam, 2'februari 1976. In vol geloofsvertrouwen ging van ons heen. mijn lieve Man en onze onvergetelijke Vader en Grootvader Hendrik Wassink op de leeftijd van 79 jaar. ..Want ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden". (Romeinen 8 18) Wierden: H. Wassink-Melenberg Amstelveen: Diny en Louis de Kam Velsen-Noord: Gerda en Plet Brouwer WierdenEvert en Henny Wassink Etten-Leur: Roel en Anneke Wassink Beetsterzwadg: Gerrie en Dick Pruiksma Heemse. Henk en Ria Wassink AlmeloHenny en Piet Mulder Scherpenzeel: Willy en Geert Mast Losser: Hilly en Jan Goutbeek en kleinkinderen Wierden, 2 februari 1976 Plantsoenlaan 34 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 februari om 11.30 uur op de algemene be graafplaats (Vriezenveenseweg) te Wierden. Vooraf, aanvang 10.45 uur zal een rouwdienst worden gehouden in het Chr. Ver. gebouw „het Anker". Wilhelminastraat 28. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren donderdag 5 fe bruari van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van het Prinses Irene ziekenhuis te Almelo, waar vader is opgebaard. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis - Psalm 23 Na een moedig gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader Jacobus Soeting op de leeftijd van 70 jaar. Rotterdam: J. M. Soeting-Jungerius 's-Gravenhage: Bep en Geurt Rijke-Soeting Annelles, Paulien Heenvliet: Wim en Mieny Soeting Maters Petra, Hanneke, Jolanda Alphen a/d Rijn: Marjo en Bert Siebel Soeting Arjen, Sander Berkel en Rodenrijs: Ada en Henk Visser-Soetlng Thomas-Jacobus Rotterdam. 3 februari 1976. Willem Buytewechstraat 227c. Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen. Geen toespraken. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. vrijdag 6 februari om 1.15 uur in de kerk Duyststraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 2.30 uur op de algemene be graafplaats 'Hofwijk' aan de Delftweg 230 (Overschie). Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. „Ik wandel in het licht met Jezus. en 'k luister naar Zijn dierb're stem en niets kan m' ooit van Jezus scheiden sinds ik wandel in het licht met Hem" Blijmoedig en met groot vertrouwen is in Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader en Opa Jan Pieter Hofwegen op de leeftijd van 66 Jaar. Barendrecht: A. L. Hofwegen van der Schoor 's-Gravenhage: Anke en Gert Kool- Hofwegen Manuela, Arthur Zwaag: Eleonora en Bert van der Meer-Hofwegen Barendrecht, 2 februari 1976 Prins Bernhardstraat 29 Geen bezoek aan woonhuis Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 18.30-19.30 uur in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats, op zaterdag 7 februari a.s. om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden 11.30 uur. Wij delen met droefheid mee. dat op 2 februari j.l. de Here uit ons midden tot Zich nam, onze Broeder J. P. Hofwegen Zijn liefde tot de Kerk van Christus, waarvan hij als ouderling ook al in een vroegere ambts termijn getuigde, deed hem het afgelopen jaar dit ambt opnieuw aanvaarden. De God van het Verbond van Wie hij zo veel verwachtte en zo vrijmoedig getuigde zowel voor dit als het toekomende leven, trooste zijn vrouw en kinderen. De Kerkeraad van wijk oost van de Gereformeerde Kerk te Barendrecht Met diepe droefheid geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve Pleegzoon Etie van der Zee ruim 30 jaar mocht ik van zijn liefde genieten. Ik zag dit als een groot geschenk uit Gods hand. Harderwijk. 1 februari 1976 Wittenhagen 81. Mevr. M. A. Mlnk-Swen. Volstrekt enige kennisgeving Op 31 Januari 1976 is overleden onze lieve Moeder en Grootmoeder Aletta de Nys Bik weduwe van Dirk Hendrik Dull in de ouderdom van 87 jaar. Deventer: C. W. Dull L. G. Dull-Pieters Vinkeveen: E. G. Dull S. M. Dull-Rodenhuis Capelle a/d IJssel: I. Severien-Dull H. G. Severlen en kleinkinderen 's-Graveland, 3 februari 1976 Huize „Brugchelen" Corr.adres: Kievitslaan 59, Vinkeveen Wij hebben haar heden in stilte begraven. Bestuur. Raad van Toezicht. Directie en Mede werkers van de Coöperatieve Raiffeisen- Boerenleenbank W. A. te Voorschoten geven met leedwezen kennis van het overlijden op 70-jarige leeftijd, van de voorzitter van het bestuur, de Heer A. Q. Doeswyk Aan zijn persoon en aan de toewijding en kunde, waarmee hij vele jaren de bank leidde, zullen wij een zeer goede herinnering bewaren. V- "J76. Heden nam God van ons weg mijn zorgzame Echtgenoot, onze Vader en Grootvader Johan Machiel van der Stelt op de leeftijd van 80 Jaar. „Indien wij dan met Christus gestorven zijn. geloven wij dat wij ook met hem zullen leven." Rom. 6 8 Rotterdam: A. van der Stelt-Middelhoek Haarlem: C. van der Stelt W. F. van der Stelt-Hofman Barendrecht:' B. Hooymeijer-van der Stelt W. Hooymeyer Amsterdam: A. van der Stelt H. M. van der Stelt-Strijbos Zwijndrecht: M. E. de Haan-van der Stelt S. de Haan en kleinkinderen. Rotterdam-Zuid, 2 februari 1976. Lange Geer 208. Liever geen telefonische condoleance of bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 6 fe bruari a.s. om 13.15 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Rotterdam-Zuid. Aankomst aula 12.25 uur Gelegenheid tot condoleren donderdag 5 fe bruari van 20.00-20.30 uur in de rouwkamer van het Ikazia-ziekenhuis, Rotterdam-Zuid. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Heden nam de Here tot Zich ten gevolge van een droevig ongeval onze lieve Zoon, Broer, Kleinzoon en Neef Simon Boxman op de leeftijd van bijna 25 jaar. JTUoxman C. Boxman-Kraan Henk r Kees Hans en verdere familie Voorschoten, 2 februari 1976 Leidseweg 248 De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Aan het Rouwcentrum geen bezoek. Condo- leancebezoek thuis 's avonds van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 6 fe bruari a.s. om 2.30 uur in de Gereformeerde kerk aan de Leidseweg te Voorschoten, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 3.30 uur op de begraafplaats „Rosenburgh" te Voorschoten. Heden overleed, op de leeftijd van 68 Jaar, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Maria Louisa Landheer geboren Beerman Amsterdam: C. 'Landheer C. Landheer Jr. W. M. A. van Goelst Meijer J. E. Landheer Zaandam: M. L. de Groot-Landheer Joh. de Groot Hansje Amsterdam: H. M. Landheer Amsterdam, 3 februari 1976 Wildenborch 34, Buitenveldert Geen bezoek Geen toespraken De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 6 februari a.s. tegen 11.00 uur op de begraaf plaats „Zorgvlied" aan de Amsteldljk. Heden overleed op 78-jarige leeftijd mijn ge liefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Prof. Mr. Christiaan Zevenbergen oud-hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht Utrecht: H. Zevenbergen-Meinsma Den Haag: E. Maris-Zevenbergen A. G. Marls Oosterbeek: B. Zevenbergen A. Th. C. Zevenbergen- Wierda Hoorn: G. Zevenbergen K. Zevenbergen-Bergman Enschede: H. Klatte-Zevenbergen E. S. A. Klatte en kleinkinderen Utrecht. 2 februari 1976 „De Keizershof", Van Vollenhovenlaan 579 Geen bezoek - Geen bloemen - Geen toespraken Een korte rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 6 februari om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats „Den en Rust" aan de Frans Halslaan te Bilthoven. Na afloop van de teraardebestelling is er ge legenheid tot condoleren in de condoleantie- ruimte van de begraafplaats. Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich onze geliefde Schoonzuster Toos Bouwman-Huisman oud 68 jaar, echtgen. van G. L. Bouwman. Zuidlaren: K. Vlietstra-Bouwman K. Vlietstra Zwolle: Sj. Bouwman D. Bouwman-Hageman Augustinusga: D. Pool-Bouwman H. Pool Artes ia (Califomië): J. Hilverda-Bouwman U. Hilverda Heerde (Gld.): H. Jagersma-Bouwman B. Jagersma DrachtenH. J. Bouwman T. Bouwman-Bootsma 3 februari 1976. Geheel onverwacht nam God uit ons midden Broeder L. Visser scriba van de Geref. kerk van Nieüwveen De kerkeraad en de gemeente zijn dankbaar voor wat hij voor ons allen betekende en voor het vele werk dat hij onder ons heeft gedaan. Moge God de familie Visser sterken. Geve Hij. dat zij met alle problemen, die dit verlies met zich brengt, gaan naar Hem, die ons kan hel pen als een getrouwe Vader. Namens de kerkeraad Nieüwveen. 1 februari 1976. Maar Jezus zeide: „Laat de kinderen geworden en verhindert ze niet tot mij te komen, want voor zodanigen is het Koninkrijk der hemelen". Opnieuw heerst er grote verslagenheid op onze school, omdat God thans plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze leerling van klas 6 a Henk Valstar op de leeftijd van 11 jaar. Dat God zijn nabestaanden moge troosten. Bestuur, Oudercommissie, Personeel en Leerlingen van de Koningin Julianaschool De Lier, 3 februari 1976 Hoofdstr. 62. Psalm 103 Heden nam de Here tot Zich, onze lieve Moe der, Behuwd-, Groot-, Over- en Betovergroot moeder Adriana Jacoba van der Kley weduwe van A. van der Eist in de ouderdom van 93 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Berkel, 3 februari 1976 Bejaardenhuis „Hergerborch" Corr.-adres: C. van der Eist Pastoor Canniuslaan 46 Bergschenhoek. De overledene is opgebaard in de aula van „Hergerborch". Bezoek en gelegenheid tot con doleren aldaar donderdagavond van 78 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 6 februari a.s. in „Hergerborch" om 14.15 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Bergschen hoek omstreeks 15.00 uur. Bestuur, Directie,- Docenten en niet-onderwij- zend personeel van de chr. Ped. Acad. „Reho- both", Koningsbergerstraat 9 te Utrecht geven met leedwezen kennis van het overlijden van mevrouw H. M. Ploeg-Koldenhof 15 jaren heeft ze met grote trouw en toewij ding de huishoudelijke werkzaamheden aan onze school geleid. Dr. H. Bout, voorz. Mr. C. C. Bosselaar, secr. Dr. T. van Veen, directeur Op 28 januari overleed mijn Moeder Anna van de Berg op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam: E. W. Tabeling-Bleyie Leiden 3-2-1976 Zyldonk 164 Zij is in stilte begraven. Voor uw medeleven ons betoond na het heengaan van onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder betuigen wij u onze welgemeende dank. Wilhelmina Catharina Noorlander-Kranenburg Uit aller naam: S. Noorlander Leiderdorp, februari 1976. gemeente De burgemeester van de gemeente Hoogeveen maakt bekend dat. ter voldoening aan artikel 15 der onteige ningswet. een afdruk van het in de Nederlandse Staatscourant van 25 september 1975, nummer 185 gepubliceerde koninklijk besluit van 4 september 1975, nummer 41, houdende aanwijzing van percelen tot onteigening te algemenen nutte ten behoeve van de aanleg van een ongelijkvloerse kruising van de we gen Almelo-Hoogeveen-Groningen (rijkswegenplan 1968, nummer 36) en Meppel-Hoogeveen (rijkswegen- plan 1968, nummer 37) in de vorm van een klaverblad, met bijkomende werken, in de gemeenten Hoogeveen en Zuidwolde van 5 februari af tot 5 maart 1976 ter in zage van een ieder ligt ter secretarie van genoemde gemeente. De burgemeester van Hoogeveen. Mr. J. A. OOSTERHOFF. NATIONAAL NLR) LUCHT- EN RUIMTEVAART LABORATORIUM Wij vragen een vaardige Haar werkzaamheden, die verricht wor den in een klein team. zullen bestaan uit het typen van brieven, rapporten en verslagen, voornamelijk in het Neder lands en Engels. Wij bieden een afwisselende werkkring met een uitstekende salariëring afhan kelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Naar keuze variabele werktijden met spaarmogelijkheden (gemiddelde werktijd 40 uur per week). Kandidaten met een MAVO/HAVO-dl- ploma of een hiermee vergelijkbare op leiding genieten de voorkeur; type-er varing is vereist. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afde ling Personeelszaken, Anthony Fokkerweg 2, Amster dam-W. (bij het Hoofddorpplein). Telefonisch kan een sollicitatieformulier worden aangevraagd onder no. 020-5113113. toestel 246.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12