Het oordeel is nu aan u. een logopediste A/B voor 32 uur per week m nSIMCA 1307 CHKKIER SIMCA 1308 Herhaalde Oproep. GEMEENTE SNEEK. DIRECTEUR OF DIRECTRICE sophia kinderziekenhuis en zuigelingenkliniek verpleegkundigen a/b of b (full-time) verpleegkundigen a/b of b voor de nachtdienst UITNODIGING oan een ERVAREN VERPLEEGSTER DAME voor de HUISHOUDING «sim WgïïKJïr. zz" fcccrd REÜNIE VRUDAG 16 JANUAR11976 TROUW/KWARTET PS 14-RH iel Het gemeentebestuur roept sollicitanten op voor de funktie van voor het pensiontehuis "CRUYCEBROEDERSHOF" "CRUYCEBROEDERSHOF" is een tehuis voor personen, in de leeftijds categorie van 40 tot 65 jaar, lichte begeleiding behoeven ten aanzien van woon- en leefmilieu, zoals ex-psychiatrische patiënten, lichte gees telijk gehandicapten en personen welke zich in sociaal opzicht niet zelf standig in de maatschappij kunnen handhaven. Het pensiontehuis is momenteel gehuisvest in een oud gebouw in het centrum van de stad en biedt plaats aan 20 verzorgenden. Het ligt in de bedoeling binnen afzienbare tijd te komen tot de bouw van een nieuw pensiontehuis, dat aan 30 personen huisvesting kan bie den. De te benoemen functionaris zal worden belast met de dagelijkse leiding van het tehuis, w.o. de begeleiding van de bewoners, terwijl voorts verwacht wordt dat hij of zij initiërend optreedt bij de realisatie van het nieuw te bouwen tehuis. Naast de directeur zijn 5 personeelsleden werkzaam (niet inwonend). Een meer uitgebreide functie-informatie is op aanvraag te verkrijgen bij het bureau onderwijs en personeelszaken van de secretarie (tel. 05150-16 44). Voor deze functie wordt gedacht aan een functionaris in de leeftijdsgroep van 35 tot 45 jaar, die over organisatorische en leiding gevende kwaliteiten beschikt, terwijl ruime ervaring op het aangegeven terrein gewenst is. De diploma's Verpleegkundige B en Sociale Psychia trische Opleiding zijn vereist. Bezoldiging, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 3.263.- per maand (salarisniveau 1 augustus 1975). De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Passende woonruimte kan beschikbaar worden gesteld. Be langstellenden voor deze functie worden uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad een uitvoerige sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders. academisch centrum voor't zieke kind -vV Ter aanvulling van het Pedagogische Team op onze afdeling Kinderpsychia trie, Hoofd Prof. Dr. J. A. R. Sanders- Woudstra. zoeken wij voor een nieuw te vormen groep Psycho-somatlsche patiëntjes: Het Sophia Kinderzie kenhuis en Zuigelin genkliniek vormt, sa men met het Zieken huis Dijkzigt, het Academisch Zieken huis Rotterdam. In het Sophia Kinder ziekenhuis is op het moment plaats voor 185 kinderen tussen 0 en 14 jaar.Dit jaar wordt de kapaciteit vergroot tot 260 bed den. Het aantal perso neelsleden zal dan ca. 900 gaan bedragen. Uitbreiding Naast de bestaande afdelingen voor kin dergeneeskunde, -heelkunde en psy chiatrie, komt in de nieuwe vleugel ruimte voor de volgende spe cialismen: kinderder- matologie, neurochi rurgie, -neurologie, -orthopaedie en plas tische chirurgie. Wij beschikken dan over twee nieuwe ver- pleegafdelingen en een nieuwe operatie kamer. Vakaturenummer S 124. (7 nachten dienst, 7 nachten vrij) Vakaturenummer S 125. Er wordt in multi-disciplinair verband gewerkt. Het in teamverband werken met onregelmatige diensten moet geen bezwaar zijn. Werkbegeleiding is aanwezig. In Rotterdam-Schiebroek staat onze eigen personeelsflat. Mogelijkheid tot het huren van een appartement in deze flat is aanwezig. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zul len worden vastgesteld volgens rijks regeling. Schriftelijke sollicitaties, met vermel ding van leeftijd, opleiding, ervaring en het betreffende vakaturenummer. kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van het Sophia Kinderziekenhuis. Gordel weg 160, Rotterdam-3004, tel. en een die bereid zijn hulp te bieden in de leiding van een kleine ziekenafdeling (18 bedden) en in de huishoude lijke sector van het Prot. Chr. PENSIONTEHUIS „DUINHAGE" te 's-Gravenhage, De Savornin Lohmanlaan 202 (dichtbij bos, duinen en strand) Het tehuis bestaat 12 jaar en er wonen 143 bejaarde da mes en heren. Voor deze functies zoeken wij dames die over kontak- tuele en leidinggevende kwaliteiten beschikken en eventueel de Directrice kunnen vervangen. Indien gewenst is een tweekamer-flat beschikbaar. Salariëring volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Sollicitatie richten aan de secretaris, de heer N. M. Laarman, Sport- laan 19 te 's-Gravenhage. Telefoon 070-331142. De Simca 1307/1308. Een jury van 49 autodeskundigen uit heel Europa heeft beslist dat deze auto het beste voldoet aan de vele, vaak uiteenlopende eisen die het huidigeverkeer.de automobilisten en de passagiers van nu stellen. Zonder op grootte, prijs of klasse te letten werd elke nieuwe auto nauwgezet bekeken waarbij de jury voornamelijk aandacht schonk aan de gedachte achter het ontwerp. En die kwam pas goed z'n totale kosten. Het was duidelijk. Om een dergelijke onderscheiding te verdienen moet een auto meer dan eén goede eigenschap hebben. Hij moet op alle punten uitstekend zijn. En dit jaar wefd de Simca 1307/ 1308 Auto van het Jaar. Was het z'n uitrusting? Of z'n prijs? Z'n techniek of z'n duurzaamheid?Z'n comfort of z'n ruimte? De deskundigen kozen 'm op het totaal van al die overwegingen. Daar zijn we blij mee. naar voren toen voor elke auto het totaalbeeld werd vergeleken met CAR OF THE YEAR En we zijn er trots op. Maar wie velt het uiteindelijke oordeel? U. 1976 H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tal. 023-320431 Haarlim (t i| da Ridderstraat) UW VAKVERBOND IS HET Ravellaan 1 Utrecht Ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van het PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS wordt op woensdag 12 mei 1976 een reünie gehouden voor oud-personeelsleden. Belangstellenden kunnen zich opgeven door middel van onderstaande bon. Enige weken voor de reünie zult U nader wor den geïnformeerd over het programma. Zegt het voort! 1 Zegt het voort!! BON Vóór 15 maart a.s. opsturen aan: Psychiatrisch Ziekenhuis t.a.v. De Reüniecommissie Franeker Hierbij meld ik mij aan voor de reünie op 12 mei 1976. dhr/mevr adres woonplaats Ik kom per openbaar vervoer/eigen vervoer In het dagverpleegtehuis. Paviljoen 7, Noodziekenhuis Zeeburg (afdeling Geriatrie) van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst te Amsterdam, waar een team van artsen, verpleegkundigen, arbeids- en fysiotherapeuten de zorg heeft voor circa 70 bejaarde patiënten, kan worden geplaatst een logopediste A/B voor 32 uur per week voor het individueel dan wel in groeps verband behandelen van afatici. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma van een erkende opleiding voor logopedie. Salaris bij een werktijd van 32 uur per week van f 1.148,80 tot f 1.792,80 per maand. Vakantieuitkering 7,8 procent. De gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Voor inlichtingen, ook betreffende de verdere functie-inhoud, kan men zich wenden tot mevrouw C.T. van Doorenmalen-Hofland, arts. Paviljoen VII, Noodziekenhuis Zeeburg, telefoon (020) 35 46 52. gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst amsterdam Uitvoerige sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de directeur Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder no. 9223 de kurator in het faillisse ment van A. ten Hoven, bouwkundige, wonende te Hilversum aan de Koningsstraat 110-112, brengt ter kennis van krediteuren dat dit faillisse ment bij beschikking van de AR-rechtbank te Amsterdam dd. 16 december 1975 is opgeheven wegens gebrek aan baten. Mr. E. van der Schans, kurator, J.J. Viottastraat 39 Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16