Profiel van de Nieuwe Middenklasse YbIvo66 FAMILIEBERICHTEN Als u dóórdenkt Volvo 66 - Bon VRIJDAG 16 JANUARI 1976 TROUW/KWARTET PS10-RH1^ Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20 00 uur 020-220383. "Ik vertrouw op U Here. Ik zeg Gij zijt mijn God, onze tijden zijn In Uw hand." Na een kort lijden nam God geheel onverwacht in zijn Heerlijkheid tot Zich onze zorgzame Man. Vader en Schoonvader Paul Braun op de leeftijd van 55 jaar. M. Braun-Passchier Marijke en Bert Karei en Rineke Paula 's-Gravenhage. 14 januari 1976. Valkenboskade 409. Condoléancebezoek vrijdag en zaterdag van 19.00-20.30 uur. Geen toespraken. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 19 Januari om 13.45 in de Westduinkerk, Fahrenheitstraat 709 (ingang Hanenburglaan 122). Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats "Oud Elk en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. „Gij zult mij leiden door uw raad, en daarna mij ln Heerlijkheid opnemen." Psalm 73 24. De Here nam uit onze familiekring tot Zich onze beste Schoonzoon, Zwager en Oom Paul Braun op de leeftijd van 55 jaar. Noordwijk: J. Passchier Sr. J. M. Passchier-Rietkerk Joh. Passchier T. Passchier-Blok Leiderdorp: B. Hilverda-Passchier W. Hilverda Nieuw-Zeeland (Hamilton): J. Meeuwsen-Passchier R. Meeuwsen J. Passier Jr Noordwijk: J. Passchier-Karstens Neven en nichten. Noordwijk. 14 januari 1976. Broekerslootlaan 1. De Koning van de wereld heeft uit ons midden .weggenomen Paul Braun In Zijn dienst, eerst als ouderling, later als diaken (voorzitter en thans tweede voorzitter van de Diakon ie) heeft hij met zijn praktische gave meegebouwd aan Zijn Rijk. Mogen zijn vrouw en kinderen ervaren wat de Apostel Paulus belooft in 1 Corinthiërs 10:13 'GIJ hebt geen bovenmenselijke verzoeking te doorstaan. En God is getrouw, die niet zal gedogen, dat. gij boven vermogen verzocht wordt, want Hij zal met de verzoeking ook voor de uitkomst zorgen, zodat gij ertegen bestand zijt.' Met de familie hopen wij maandag 19 januari a.s. in de Westduinkerk de Heer te danken voor zijn werk. vriendschap en collegialiteit. Den Haag. 14 Januari 1976. Namens de Diakonie van de Geref. kerk van 's-Gravenhage-West: A. Vreugdenhll. voorzitter. Mevrouw E. A. Oosterveen-Kraan, secretaris. Mede namens de K.A.Z.: Ds. G. Vesseur. praeses. J. Th. Noordanus. scriba, en kerkeraad wijkgemeente Ir Dr. B. Wentsel, praeses, G. van Deth. scriba. God gaf ons pas onze kleine Naomi, God nam hun Pappie en mijn Rob. Robert Albert Arp geb.: 11-7-1941 overl.: 14-1-1976 Marijke Arp-de Jong Esther Naomie Benthuizen, 14 Januari 1976. Dr. Alb. Schweltzerlaan 14. De begrafenis zal D.V. zaterdag 17 januari om 13 uur plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats 'Rosenburgh' te Voorschoten. Voorafgaand zal een Rouwdienst worden ge houden ln de Gereformeerde kerk. Kon. Ju- lianalaan te Voorschoten (nabij het Gemeen tehuis). Aanvang 12 uur. Voorganger Ds. G. de Zeeuw. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de ontvangzaal van de begraafplaats. Ik heb de vaste grond gevonden waarin mijn anker eeuwig hecht. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man, onze onvergetelijke Vader. Groot- en Over grootvader Dr. Hessel Turkstra oud-rector van het Chr. Lyceum in het Gooi, Officier in de orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 82 jaar. Hilversum: R. Turkstra-Trenning Toongabble Australië: A. E. van den Nieuwenhof- Turkstra P. van den Nieuwenhof Groenekan: J. Vonk-Turkstra P. G. Vonk Hilversum: B. J. van Vliet-Turkstra W. van Vliet Oenkerk: J. H. Turkstra Y. Turkstra-de Jager New Fairfield (UB.A.)B. D. Hewlett-Turkstra B. Hewlett Klein -en achterkleinkinderen Hilversum. 14 januari 1976. Moerbeilaan 58. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. J. O. C. Bouma. zal D.V. worden ge houden op zaterdag 17 januari a.s., 's-middags om 12.30 uur in de Aula van de Begraafplaats "Zuiderhofaan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. „Daar is de Meester en Hij roept u." Johannes 11 28 Voor ons zeer onverwacht nam de Here tot Zich onze Schoonzoon, Zwager en Oom Gerardus Johannes Tysseling geliefde echtgenoot van Bouchina Knol In leven predikant van de Ned. Hervormde Kerk te Sliedrecht. Groningen: G. Knol-Vonck Amsterdam: C. Dubbelman-Knol C. P. Dubbelman Groningen: D. Knol A. Knol-Visser K. Knol W. J. Knol-Dominicus Amstelveen: H. M. van Huizen-Knol S. van Huizen en kinderen 14 januari 1976 Met verslagenheid hoorden wij van het over lijden van Ds. G. J. Tijsselïng predikant te Sliedrecht. Hij diende onze gemeente als herder en leraar van 1965 tot 1971. Zijn vrouw en kinderen dragen wij op aan de Heere. Nederlands Hervormde Gemeente, Uithuizermeeden. Ds. J. de Roo, voorz. Mevr. A. Boelkens-Vink, scriba; H. J. Dijksterhuis, pres.-kerkvoogd. Na een ernstig ongeval nam de Heer onver wacht tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Groot vader Pieter van der Maas echtgenoot van J. J. van 't Veer in de leeftijd van bijna 70 jaar. Tot op de Jongste Dag. Namens allen: J. J. van der Maas-van 't Veer Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 17 januari van 19-20 uur thuis. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 19 januari a.s. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in het Hervormd Centrum, Korte Dijk 12 te Schoonhoven om 14.30 uur. Hierna zal de teraardebestelling plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Schoon hoven om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Centrum. Schoonhoven. 14 januari 1976. Oude Singel 160. Geen bloemen. De schoolleiding, de docenten en het niet- onderwijzend personeel van de Chr. Scholen gemeenschap „Zandvliet" te 's-Gravenhage geven met diep leedwezen kennis van het over lijden van de leerlinge Petra Roodenburg 's-Gravenhage, 13 januari 1976. Uit genade behouden Lammert Johannes van der Herberg Heden is onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde Man. onze toegewijde Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Hij werd 44 jaar Heieen van der Herberg-Scheer Gerdi Gonneke Anne Hans Pieter Haarlem: T. H. van der Herberg-Koole Den Haag: G. Scheer-van de Pol Amstelveen: Heieen en Piet Wolters Krimpen a. d. IJssel: Anke en Kees van der Herberg Haarlem: Gerrit en Astrid van der Herberg Ontario (Can.)Piet van der Herberg Bussum: Joke en Johan van der Hoeven Den Haag: Teun en Gerda Scheer Son: Jan en Elly Scheer Eindhoven: Nelly en Jo Stoelman Leidschendam: Daan en Immy Scheer en kinderen. Loenen (Vel.), 15 januari 1976. Beekbergerweg 32. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 19 januari om 12.45 uur in de Geref. kerk, Brinklaan 48 te Apeldoorn, waar tevens gelegenheid is tot condoleance vanaf 12.15 uur. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Rams- brugweg te Weenum. Plotseling is van ons heengegaan Emil Hendricus Marie Vallen Hoofd legeraalmoezenier bij de Koninklijke landmacht Officier in de Orde van Oranje Nassau In hem hebben wij een collega verloren die eerder dienaar is geweest dan meester. Dat hij mag delen in de vreugde en de vrede van zijn Heer. De uitvaartdienst zal plaatshebben op maan dag 19 januari om 11 uur in de St. Antonius- kerk te Blerick-Venlo. Voorburg, 14 januari 1976. Parkweg 303. Zijn collegae-aalmoezeniers. Veilig in Jezus armen. In vrede is ontslapen onze lieve Moeder en Oma Jannetje Kouwenhoven weduwe van Jacob van Duijn op de leeftijd van 82 jaar. Zij leeft in onze herinnering voort als een zorgzame en ougewekte Moeder en Oma. Noordwijk:' L. van Duijn J. S. van Duijn-Willebrant J. Molewater de la Rive Box-- van Duijn B. M. Molewater de la Rive Box Ede: G. Pols-van Duijn P. Pols Vslp: A. van Duijn Noordwijk: D. van Duijn M. van Duijn-van der Tang A. van Duijn L. van Duijn-van den Hoonaard J. J. van Duijn N. J. van Duijn-Klees en kleinkinderen. Noordwijk aan Zee, 15 januari 1976. Piet Heinstraat 38. De rouwdienst is vastgesteld maandagmiddag 19 januari om twee uur in de aula van de al gemene begraafplaats te Noordwijk, waarna de begrafenis volgt. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van drie uur tut half vijf op het adres Piet Heinstraat 38. en ind 0.1 r c nt I2C Jannetje Geertruida Prins in de leeftijd van 82 Jaar. Haar lichaam is ter be schikking gesteld van de medische wetenschap. Namens neven en nichten: Fam. Slots-Prins, Mede namens onze kinderen betuigen wij u onze danJk voor uiw blijken varn mede leven betoond tijdens de ziekte en bij het heengaan ran onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Willem Jan Albers Uit aller naam: W. Albers J. R. Albere-Vedder Purmerland. januari 1976 Voor de blijken van deel ming en medeleven, betoc na het overlijden van Wibbina Veenstra zeggen wij U hartelijk ds Grijpskerk, januari 1976. 1«en onze dank voor de ve telijke blijken van ming bij het plotsefldng oi lijden van onze Zoon, B: pcr en Oom Oom Frederik Dirk Kirchi echtgenoot van. Tilburg: G. A. Kirchner W. E. Kirchner- van Batent Geleen: Wim en Tineke Kirchner-de Gerwlm, Heima en 118 ns III na en j Hans-\Y.J Amsterdam-Zuid Gerhard Kirchner Adrie Landraad "Leer ons Uw weg. o. Heer'. Met diepe verslagenheid geven wij U kennis van het onverwacht overlijden van onze lie ve Zoon. Schoonzoon. Broer. Zwager en Oom Robert Albert Arp echtgenoot van Marijke de Jong op de leeftijd van 34 Jaar. Voorschoten: A. Arp S. A. C. Arp-Funcke T. de Bruin-Arp Th. M. C. de Bruin IJmulden: A. Th. Arp C. Arp-Schol Amstelveen: [na Arp Voorschoten: F. Th. J. Arp E. M. Breeuwer J.W.de Jong M. E. de Jong-Kwaadgras Vlaardlngen: J. W. de Jong M. de Jong-Geerlof Noordwijk: P. de Jong D. I. de Jong-Koet Delft: C. W. Alphenaar-de Jong J. Alphenaar Vlanen: A. Bakker-de Jong Th Bakker Zwammerdam Els de Jong Neven en Nichten. Voorschoten. 14 Januari 1976. De eigentijdse automobilist Bewust kiezend voor een auto, die in ruime mate voldoet aan de eisen, die verkeer en samenleving aan de auto stellen. Kiezend voor veiligheid. Voor economisch gebruik van materiaal en energie. Voor zinvol comfort Kiezend voor een pakket kwaliteiten, dattesamen het profiel vormt van de nieuwe middenklasse: Volvo 66. Profiel van een veilige auto De Volvo 66 ontleent zijn veiligheid aan een aantal unieke technische kwaliteiten. De zeer betrouwbare wegligging wordt in belangrijke mate bepaald door de achteras-constructie: De vermaarde De Dion-as. Door het geavanceerde automatische versnellingssysteem, de variomatic, is ontspannen en daardoor veiliger - méér op het verkeer gericht- rijden mogelijk. Een gescheiden remsysteem met servo-bekrachtigde remmen. Vóór schijfremmen en achter trommelremmen. Inzittenden worden beschermd door de welhaast onwrikbare kooiconstructie. Een ultra-korte, indrukbare stuurkolom, vér achter de vooras geplaatst Voorruit van gelaagd veiligheidsglas. Stoelen met vaste hoofdsteunen en driepunts rolgordels. Een reflectievrij overzichtelijk dashboard en reflectievrije matzwarte ruitewissers. Tot in details beantwoordt de Volvo 66 aan Volvo's hoge veiligheidsnormen. Profiel van een economische auto Economisch in verbruik en door duurzaamheid. De 1100 cc en 1300 cc motoren paren economisch benzineverbruik aan een pittig acceleratievermogen, dat de veiligheid weer ten goede komt Een sprekend voorbeeld van duurzaamheid zijn de mechanische beveiligingen op de automatische versnelling. Door een automatisch koppel mechanisme is soepel schakelen van N naar voor- of achteruit mogelijk. Ook bij uitgetrokken choke. Een beveiliging maakt uitsluitend starten in de N-positie mogelijk, terwijl een blokkeerinrichting op de krachtige startmotor dubbel starten uitsluit Maar ook de uitgebreide lakbehandeling en roestpreventie van de Volvo 66 dragen in belangrijke mate bij aan de duurzaamheid. Een proces van vijf behandelingen met gebruik van elektrochemische technieken bewerkstelligt mede het lange leven van de Volvo 66. Bovendien is de garantieperiode van de Volvo 66, afgeleverd na 1 januari 1976, voortaan 12 maanden, ongeacht het gereden aantal kilometers. Profiel van een comfortabele auto De veilige wegligging van de Volvo 66 biedt een stuk functioneel comfort Voor- en achterwielophanging dragen tevens zorg voor een stabiel, plezierig weggedrag. Functioneel comfort door een effectief verwarmings-en ventilatiesysteem. Een groot glasoppervlak biedt ruim zicht rondom. Binnenmaten van de Volvo 66 laten ruim en comfortabel vier volwassenen toe. De voorstoelen en de achterbank zitten prettig, geven steun en voorkomen daardoor vermoeidheid. Profiel van de Nieuwe Middenklasse De Volvo 66-serie vormt een nieuwe middenklasse. Op een prijsniveau van de bestaande middenklasse. Voor de serieuze automobilist, die zich realiseert wat een auto voor hem heden ten dage betekent Bekijk en rij daarom de Volvo 66. DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V., Postbus 16. Beesd. 1 Stuur mij uitgebreide informatie over de Nieuwe Middenklasse. I Naam Straat f Plaats Telefoon Kan ongefrankeerd worden verzonden aan DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V, Antwoordnummer 2000 in Beesd. 10', r,u erin 77-9 73-9: T47 7S-9; I-916 «26 II-90 0-89 70-8!

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12