BEZEWtEK FAMILIEBERICHTEN onmisbaar /^vadörV~ familie Dagelijks over de krant nog steeds actueel goed reclame medium gezellig en kritiek strips en hoedjes iedereen komt aan bod DONDERDAG 8 JANUARI 1976 TROUW/KWARTET Dankbaar gedenken wij mèt onze kinderen en klein kinderen. dat wij op 8 Januari 1976 40 Jaar getrouwd zijn. Wij vieren die dag ln Jakarta met Leen en Hans. Lisette en Marleen: Barbera en Jan, Sandra en Gijsbert: en in gedachten zijn bij ons: Frans Amsterdam Hans en Ties, Glliam en Andreas Amsterdam Dleneke Groningen Joost Oegstgeest Jakarta. 8 januari 1976. Johan en Bep Oranje-Gulllaume WIJ danken de Here dat wij u mogen vertellen dat onze Ouders en Grootoudere H. W. Heükoop en A. He ij koop-Mie hiel en op 21 Januari D.V. mogen gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. De receptie zal worden gehouden op 21 Januari van 19.0020.30 uur in „Den Vergulden Turk", Steen- straat 2. Lelden. Fenwick (Can.): Wllnis (Utr.): Spencerville (Can.) Scherpen zeel (Gld.): Wim en Mien Hans en Corrie Henk en Nelly Ans en Kleinkinderen. Leiderdorp. 7 Januari 1976. Willem de Zwijgerlaan 18. Gezang 53 3. Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve Man, onze lieve, zorgzame Vader. Schoonvader, Grootvader, Broer. Zwager en Oom Pieter Lalleman in de ouderdom van 79 Jaar. Mede namens verdere familie: M. Lalleman-Klela 's-Gravenhage: K. P. Lalleman H. Lalleman-van der Toorn Oegstgeest: M. C. E. Tengeler-Lalleman I. Tengeler Schevenlngen: E. A. M. Lalleman Hazerswoude: K. J. P Vinkestljn- Lalleman J. M. Vinkestijn Oostvoorne: B. L J. Ockhuijsen- Lalleman N. C. A. Ockhuijsen en kleinkinderen Schevenlngen. 7 Januari 1976. Jan van Houtstraat 84. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 45.30 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaeriaan 292. De begrafenis zal plaatshebben maandag 12 januari om 10.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 10 uur. Nooit kan het geloof te veel verwachten. Heden nam God. na een langdurige ziekte, tot Zich onze geliefde Man. Vader, Broer en Zwager Pieter Ruitenberg op de leeftijd van 57 Jaar. C. A. Ruitenberg-van Namen Henk Ineke en verdere familie ZwiJndrecht. 7 januari 1976. Rotterdamsedljk 278. Liever geen bloemen Onze man en vader is opgebaard in de Ger. Bethelkerk aan de Rotterdamseweg 71 waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn vrijdag avond van 19.0020.00. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 10 Januari a.s. aanvang 9.45 uur ln de Ger. Bethelkerk. waarna de begrafenis ca. 10.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te ZwiJndrecht. Na afloop van de begrafenis zal er in een der zalen van eerder genoemde kerk nog gelegen heid zijn om de familie te condoleren. Opgenomen ln heerlijkheid onze geliefde Broer. Zwager en Oom Pieter Ruitenberg echtgenoot van C. A. van Namen op de leeftijd van 57 Jaar. ZwiJndrecht: A. Ruitenberg P. Ruitenberg- van Houwellngen Toronto: A. van Namen A. van Namen-Massellnk ZwiJndrecht: H. van Noort G. van Noort-van Namen W. Scheurwater W. Scheurwater van Namen A. den Hoed G. M. den Hoed- van Namen H. I. Ambacht: J van Namen M. van Nam en-de Jong Zwijndrecht: C. Euser B. Euser-van Namen Neven en nichten ZwiJndrecht, 7 januari 1976. Heden overleed onze lieve Schoonzuster H. G. Parlevliet-Donner Wed. van N. Parlevllet A. Parlevllet-Bakker C. J. M. Parlevllet-v. d. Toom J. Parlevliet-Dalmeyer C. C. Pon-Parlevllet Het Bestuur van de Christelijke Huishoud scholen te Katwijk heeft met droefheid ken nis genomen van het overlijden van Mevrouw H. G. Parlevliet-Donner oud-bestuurslid en ere-lid van onze vereniging. Wat zij voor onze scholen gedaan heeft, zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Katwijk. 6 Januari 1976. Enige en algemene kennisgeving. Heden 3 januari 1976 Is in de leeftijd van bijna 85 jaar rustig in haar slaap van ons heengegaan, onze lieve Moeder. Schoonmoeder. Groot- en Overgrootmoeder Netty A. M. Wtfchgel „Mijn hulp is van den Heer. die Hemel en Aarde gemaakt heeft." Ps 121, vers 2. Voorburg: M. G. B. A. Aalbers-Bult B. J. Aalbers Huizen: J. A. H. Bult A. Buit-van Beinum Amsterdam: A. J. Westerhuls-Bult B. B. Westerhuis Heiloo: D. R. W. Bult A. Bult-Sluys Amsterdam: B. M. Bloot-Bult J. R. Bloot Kleinkinderen en achterkleinkind 't Verscholen Hoekje. Raboes 5. Laren N.H. De teraardebestelling heeft in alle stilte plaatsgevonden op de Begraafplaats „Moscowa" te Arnhem. Na een zeer langdurige ziekte heeft de Here heden tot Zich genomen onze geliefde Zwager en Oom Gerrit Kok echtgenoot van Dirkje Venema. Gij zult mij leiden door Uwen raad. en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen. Ps. 73 24. Harderwijk, 5 Januari 1976. Glimmen: H. C. P. Venema Eelderwolde: E. P. Wierenga-Venema GlimmenP. Venema J. C. M. Venema-Elting Groningen: B. Venema A. Venema-Best Eelderwolde: A. Rawee-Venema H. Rawee Groningen: G. Hoiting-Venema C. Guikema-Venema A. Venema Zeist: A. Medema-Venema J. Medema Canada B.C.: J. H. Venema H. Venema-Faber Wildervank: J. H. Ruiter-Venema Neven en nichten. Vanuit de Dr. Daniël de Hoed kliniek te Rotter dam. nam God in Zijn Vaderhuis tot Zich, onze lieve Vader en Opa Jan Kievit op de leeftijd van 72 Jaar. „De Here is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Psalm 23, onber. Numansdorp: J. B. Kievit-Kievit P. Kievit Johan en Lenie Ad Numansdorp 6 januari 1976. Correspondentie-adres, Van Beethovenstraat 1. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 9 ja nuari van 19.30-21.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Numansdorp en direct na de begrafenis, welke D.V. zal plaats hebben op zaterdag 10 januari om 11.00 uur. Vooraf zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in voornoemde aula. Maandagmorgen overleed plotseling mijn lieve Zoon. onze Broer. Zwager en Oom Hendrik de Visser op de leeftijd van 74 Jaar. Wij zullen hem in onze familiekring zeer missen. Soest: S. C. de Visser- Hoogerbeets C. S. de Visser Almelo: G. Bouwmeester R. Bouwmeester-de Visser Soest: Aize de Visser Lydla M. de Visser van de Bosch Nijmegen: T. H. Nijenhuis G. W. Nijenhuis- Schiphorst Maarssen: H. Nijenhuis J. Nljenhuis-Dam Neven en nichten Noord-Scharwoude, 5 januari 1976. Hulststraat 22. De crematie heeft ln alle stilte plaats gehad te Schagen op 7 januari 1976. Van kracht tot kracht gaan zij steeds voort. Hun lied weerklinkt van oord tot oord. tot zij Jeruzalem betreden. Waar alle pelgrims binnen gaan. Om voor Gods aangezicht te staan. Psalm 84 4a. Heden nam God tot Zich. voor ons nog vrij onverwacht onze lieve en zorgzame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Hendrikse sinds 1954 weduwe van Willem van Os ln de ouderdom van 79 jaar. Putten (Gld.): E. van Zelderen-van Os W. van Zeideren Bodegraven: H. J. van Os G. van Os-van Zeideren Schevenlngen J. W. van Os G. van Os-Spijker Bodegraven: W. van Os J. van Os-Zaal C.van Os G. van Os-Domburg Klein- en achterkleinkinderen Capelle a d IJssel. 6 januari 1976. Ichthuskliniek. Corr.-adres: Oranjelaan 1. Bodegraven. De overledene is opgebaard in net Mortuarium van het Dienstencentrum. Dronensingel te Bo degraven. Gelegenheid tot condoleren a s. donderdag 8 Januari van 19 30 -20.30 uur In bovengenoemd Dienstencentmm en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats De begrafenis zal D.V plaatsv.nden vrijdag 9 januari a.s. op ae algemene begraafplaats ..Vredehof' Noordzijde te Bodegraven. Aan komst aula plm. 13 30 uur. Mede namens zijn Ouders geven wij met grote droefheid kennis van het overlijden van onze Kleinzoon en Neef Frank van Dijkhorst Ede: H. van Dijkhorst R. van Dijkhorst-Meiboom Bennekom: T. H. van Dijkhorst C. B. A. M. van Dijkhorst- Snelder Rinske Harderwijk: G. J. van Dijkhorst P. G. van Dijkhorst-Jansen Soest, 6 januari 1976. Heden behaagde het de Heere van onze zijde tot Zich te nemen mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Roelfina Alkina de Raad echtgenote van E. van Oosterom op de leeftijd van 76 jaar. Ps 91 1 onberijmd. Rotterdam. 6 Januari 1976. Sluiskreek 462. Uit aller naam: E. van Oosterom Rouwbezoek donderdag 8 januari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur ln de rouwkamer van het Zuider ziekenhuis, Groeneveld 15 te Rotterdam-Zuid. De begrafenis vindt D.V. plaats op vrijdag 9 januari a.s. op de Algemene Zuiderbegraaf plaats, Sllnge 50 te Rotterdam. Vertrek van het woonhuis om 14.00 uur. Rouw dienst in de kapel van de begraafplaats om 14.30 uur. Heden is in den Here gestorven Jan Faber echtgenoot van Frouktje van Til Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde vriend en zwager 6 januari 1976. De families: Rexdale, (Ontario, Canada): Schuringa-van Til Grootegast: Van Til-Oosterhuis Oostwold (W.K.)Van Til-Drent Middelburg: VanTil-Moes Na een moedig gedragen lijden door God in heerlijkheid opgenomen onze lieve Schoon zuster en Tante Cornelia Lootens geliefde echtgenote van André Schaafsma Zeist: A. Schaafsma-Moerman Amsterdam: J. E. Kuyken-Schaafsma Haarlem: A. P. Kloosterhuis- Schaafsma Hilversum: P. A. Schaafsma C. R. Meester Havelte: M. Overmeer-Elkerbout J. Overmeer Smithville (Can.)A. W. Schaafsma D. Schaafsma-Swen Nichten en neven Swifterbant, 6 januari 1976. Voor ons nog onverwacht is heden ontslapen onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Johanna Paris weduwe van Gabriël Jasper Gerrit de Bel op de leeftijd van 89 jaar. Zij wist haar leven geborgen in Christus. Amsterdam: Th. H. van Andel A. D. A. Rijnders-de Bel E. B. Rijnders Oegstgeest: M. F. de Bel Driebergen: G. R. S. Otter-de Bel A. Otter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Driebergen. 7 januari 1976. Corr.-adres: Welgelegenlaan 81, Driebergen. Een dienst van Woord en Gebed wordt gehou den zaterdag 10 januari 1976 om 11.30 uur in de Hervormde Kerk te Warmond, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in het „Trefpunt", naast de Hervormde Kerk. Wees stil tot God, de God die helpen zal en nooit van U vervreemdt. Wees stil tot God. die last en ongeval door Jezus van U neemt. De Heiland heeft die last gedragen, voor U in bittere lijdensdagen. Wees stil tot God. Wees stil tot God. die elke dag wil zijn de God, die wond'ren doet. Houdt aan Hem vast in al uw smart en pijn, want Hij. zo sterk en goed, zal van het kwaad, dat mocht genaken, eens heerlijkheid en blijdschap maken. Wees stil tot God. Heden heeft de Here thuisgehaald in Zijn eeu wige Heerlijkheid, Zijn moegestreden kind, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Geertrnida van der Lugt-Koornneef in de ouderdom van 68 jaar. G. van der Lugt T. van der Lugt M. van der Lugt-Molenaar Gerrit, Marjan en Frank W. Moor-van der Lugt E. Moor en verdere familie De Lier, 6 januari 1976. Nieuwe Tuinen 6. Gelegenheid tot condoleren: donderdag en vrijdag, 's middags van 3 tot 5 uur en 's avonds van 7 tot 9 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. za terdag 10 januari a.s. om 1 uur n.m. in de Ge reformeerde' Johanneskerk, Jan Vermeerplein te De Lier. waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de Alg. Begraafplaats te De Lier. Hierbij danken wij allen voor de belangstelling en het medeleven betoond na het overlijden van onze lieve Dochter. Zuster. Schoonzuster en Tante Heyltje Jacoba Varkevisser Uw overstelpend bewijs van medeleven heeft ons ge sterkt in het dragen van dit grote verlies. P. Varkevisser J. Varkevisser-Freke Katwijk. Januari 1976. Noord vu jkerweg 2. en verdere familie De Here nam onverwacht op 6 Januari 1976 tot Zich in Zijn heerlijkheid ons Innig geliefd Kleinkind en Neefje Frank van Dijkhorst te Soest. slechts 4 Jaar oud. H. Veenstra J. Veenstra-Boer en kinderen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10