Bang&Olufsen universitair avondonderwijs voor iedereen Alleen de Banq&Olufsen dealer kan u de mee «avanceerde Alleen de Bqng&unnsen dealer nan u ae m kleurentelevisie laten zien en horen: Beavision i VERKOPERS(STERS) FAMILIEBERICHTEN Rechten Economie Geschiedenis HET PAROOL MAANDAG 5 JANUARI 1976 TROUW/KWARTET Stuur mij uitvoerige dokumentatie en dealerlijst. Bang Olufsen Nederland b.v., antwoordnummer 124, 's-Graveland. ^"el. 02150-618 24. (geen postzegel nodig) j Het Beeld: de gepatenteerde „cut-ofl" regeling kontroleert de kleuren 50 x per seconde. Het Geluid: High-Fidelity specialist Bang&Olufsen heeft veel aandacht aan het geluid besteed. De Bediening: simpel en eenvoudig De Techniek: Beovisions hebben een modulen systeem Garantie: 3 jaar - net als al onze andere produkten. Ook in uw omgeving is een geautoriseerde dealer, let daarom op de advertenties in de lokale bladen of stuur de bon even op. antwoordnummer 124, 's-Graveland. Tel. 02150 - 618 24. iit< IBC VERLOOFD Plony B. M. Meinster Drs. H. Talsma Den Bommel. 3 januari 1978. Voorstraat 3. Vooratraat 38 VERLOOFD Roelie Wilms en Wim van Vugl Amsterdam. Bllderdljkkade 33 IV. Ie Const. Huygensstraat 9IV Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 50- jarig huwelijk ondervonden, zeggen wij u allen har telijk dank Amsterdam. 5 Januari 1976. J Broers D. Broers-van Mondfrans Volstrekt enige kennisgeving Op 31 december 1975 is overleden onze liefde volle Man. Vader en Grootvader Johannes Hendrik Sillevis Smitt op de leeftijd van 78 Jaar. Dankbaar zijn wij voor de liefde, de geloofs gehoorzaamheid en de wijsheid, waarin hij ons onvergetelijk is voorgegaan. Zijn leven en zijn levensboodschap stonden in het teken van „Wat Hij u ook zegt. doet dat!" (Joh. 2 5.). Bussum: H. A. Sillevis Smitt- Bavinck Eindhoven: M. van Zwet-Sillevis Smitt C. J. van Zwet Rotterdam: P. A. E. Sillevis Smitt A. W. G. Sillevis Smitt- Fernhout Zwolle: W. G. Sillevis Smitt C. F. Sillevis Smltt- van Zwet Soest: C. B. Sillevis Smitt J. B. Sillevis Smitt- van der Lecq en kleinkinderen Gehoorgevend aan zijn wens hebben wij hem in de beslotenheid van de familiekring be graven. Hij vertrouwde, dat leder deze wens zou res pecteren. 3 januari 1976 Bussum. Tesselschadelaan 3. Op de laatste dag van het oudejaar volgde onze zo geliefde Broeder en Zwager Johannes Hendrik Sillevis Smitt geb. 1 maart 1897. hoofdvlootpredikant b.d.. zijn eeuwige bestemming. Utrecht W. G. Sillevis Smitt M. Sillevis Smitt-Butner Amsterdam: L. Sillevis Smitt A. M. Sillevis Smitt Haarlem: A. Schreuder-Blokhuis Amsterdam: H. H. Sillevis Smitt H. J. Sillevis Smltt- Warning Rotterdam: M. J. Bavinck- Sillevis Smitt Den Haag: J. Bouwes Bavinck C. E. Bouwes Bavinck- van Ameijde Buitenveldert: F. Bavlnck-van der Vegt Bussum: C B. Bavinck C. H. J. Bavlnck- van Bockel De begrafenis heeft 3 januari 1976 plaatsge vonden op de begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam. Heden ging van ons heen onze dierbare Oom Henk voor wie zovele wegen naar de Ene Christus leidden. Namens neven en nichten: P. A. E. Sillevis Smitt. Heemstede E. J. Le Fort-Slllevis Smitt. Amsterdam G. C. Harrensteln. Bussum J. Bovlnck. Breda ..Mijn genade is U genoeg." 2 Cortnthiërs 12 9. Heden heeft de Here plotseling tot Zich ge nomen. mijn lieve Zuster, onze Schoonzuster en Tante Jannetje Maria van Rü op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: M. J. van Rij. Rockanje. 3 Januari 1976. Vestalaan 1 De begrafenis zal plaatsvinden, woensdagmid dag 7 januari as op de Nieuwe Begraafplaats te Rockanje. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden In de zaal van het Bejaardencentrum .Bwins- hoek". aanvang 2 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 2.45 uur. De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Hendrika Torenbeek-van Wijngaarden in de ouderdom van 71 jaar. Zij mocht voor Gods aangezicht zonder ver schrikken verschijnen door Jezus Christus. Vroomshoop: H. Torenbeek Gramsbergen: G. Torenbeek P. M. G. Torenbeek- Verduyn Dordrecht: M. Torenbeek Hoogeveen: P. Torenbeek A. H. Torenbeek-Geuze De Lier: H. Torenbeek M. Torenbeek-Lunshof Wagen ingen: I. Verduyn -Torenbeek J. Verduyn en kleinkinderen Vroomshoop. 3 januari 1976. President Kennedystraat 11. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. don derdag 8 januari om 13.00 uur in de Gerefor meerde Kerk te Den Ham (Ov waarna de be grafenis zal plaatshebben op de Centrale Be graafplaats „Dennenhof" te Den Ham. U wordt verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 janu ari van 19.00—20 30 uur in „Jeugdhaven" te Den Ham. Liever geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen Heden heeft de Here tot Zich genomen, onze geliefde Zuster en Schoonzuster H. Torenbeek-van Wijngaarden op de leeftijd van bijna 72 jaar. BleskensgraafN Bos-van Wijngaarden T. Bos Giessenburg: J. tan Wijngaarden Almelo: W. Hondenbrink- van Wijngaarden L. Hondenbrink Giessenbrug: G. de Ruiter- van Wijngaarden A de Ruiter Vroomshoop. 3 Januari 1976. Uit onze familiekring heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Hendrika Torenbeek-van Wijngaarden op de leeftijd van 71 jaar. Vroomshoop. 3 januari 1976. Zutphen: R. Abels A. N. W. Abels-Meijer Velp: E. Schotveld-Torenbeek Soest: E. Torenbeek E. Torenbeek- van der Herberg Neven en nichten Psalm 73 12 (oude berijming). Het behaagde de Here tot Zich te nemen, na een moedig geduldig wachten, onze Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Gerritje Zandbergen weduwe van Arie Zandbergen op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Familie Schoneveld-Zandbergen Klein- en achterkleinkinderen en verdere ramilie Rijnsburg. 1 januari 1976. Huize ..Avondzon". Oude Vlletweg 9. De overledene is opgebaard in de aula van Huize „Avondzon". Oude Vlietweg 9 te Rijns burg. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 6 januari 1976 om 2 uur n.m. in de aula van Huize ..AVondzon". Ingang Smidstr. te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats van de Gerefor meerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de zaal van de Immanuëlkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg Corr.-adres: Mevr Schoneveld-Zandbergen. Rijnmond 1 te Katwijk aan Zee. Tot onze diepe droefheid overleed op 1 januari 1976 onze lieve Schoonzuster en Tante M. J. Snialbraak-Kruidenier in de ouderdom van 63 jaar. Winterswijk: J. W. Smalbraak Pretoria (Z.A.): D. G. Semmelink- Smalbraak J. Semmplink Llnkóping (Zweden): A. C. D. le Clercq- Smalbraak A. le Clercq Eindhoven: H. B. Smalbraak G. J. Smalbraak-Schieven Nichten en neven Mijn genade is u genoeg Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde, zorgzame Moeder. Behuwd. Groot- en Overgrootmoeder Grietje van der Veen weduwe van Cornelis Noort op de leeftijd van 79 jaar. Berkel: Alb. Noort I. Noort-Roodenburg Canada: N. van Iterson-Noort G. van Iterson Leiden: G. Noort E. Noort-Rijnsburger Maassluis: C. Noort N. Noort-Lansvelt Rijnsburg: A. Noort G. Noort-Noort Joh. Noort-van Egmond Katwijk: Jac. Noort A. Noort-de Ridder Rijnsburg- P Kruyt-Noort J. Kruyt kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg. 4 januari 1976. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 8 januari des namiddags 2.30 uur in de aula op de begraafplaats van de G,eref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. waafrna de. begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Immanuelkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg. Correspondentie-adres: Jac. Noort. Baron van Wijkerslootstraat 3, Katwijk a/d Rijn. Psalm 25 7 (berijmd). Heden nam de Heere tot Zich. onze lieve Moe der. Schoonmoeder. Groot- en Overgrootmoe der en Zuster Neeltje de Roodc weduwe van Arelis van Egmond in de ouderdom van 88 jaar. Rijnsburg: G. van Egmond J van Egmond-de Jager S. Ravensbergen- van Egmond P. D Ravensbergen A. van Egmond J. van Egmond- van der Bent Canada: A van Egmond A. van Egmond-Zandbergen De Lier: M. van Vliet-van Egmond W. van Vliets Rijnsburg: C. Docters van Leeuwen - van Egmond C. W Docters van Leeuwen H. van Egmond P. M. van Egmond-Mullens C. van der Meij-de Roode Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg. 2 januari 1976. Narcissenstraat 7. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren: maandagavond van 79 uur Narcissenstraat 7 en na de be grafenis in de zaal van „De Voorhof". Vliet- N.Z. 36 te Rijnsburg. D^ rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 6 januari a.s. om 11 uur v m. in de zaal van „De Voorhof". Vliet-N.Z. 36 te Rijnsburg, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats van de Herv. Gemeente aldaar. De Heere nam tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacob Aalbers op de leeftijd van 83 jaar. Psalm 121 onberijmd Zwolle: D. Aalbers-Holtland Rouveen A. Bouman-Aalbers G. Bouman Dedemsvaart: H. Aalbers H. Aalbers-Kroon Middenmeer: W. Aalbers H. Aalbers-Pruim Zwolle: A. H. Aalbers A. Aalbers-v.d. Riet Zwolle: A. Oegema-Aalbers Zwolle: J. Aalbers J. Aalbers-van Leussen Zwolle: G. Aalbers Vollenhove: J. Aalbers T. Aalbers-Dijkstra Balkbrug: D. Aalbers J. Aalbers-Aalbers en kleinkinderen Zwolle. 3 januari 1976. Kerkweg 24. Geen bloemen Gelegenheid voor condoleantie dinsdag a.s. van 20.0020.45 uur in de Gereformeerde Kerk „De Hoofdhof". Kerkweg te Berkum. Een rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 7 januari a.s. om 12.00 uur „De Hoofdhof". waarna om plm. 13.00 uur de ter aardebestelling op de begraafplaats „Berg- klooster" zal plaatshebben. efficiënte particuliere opleidingen tot en met het doctoraal examen met reeds gerealiseerde minimale studietijden (b.v. in twee jaar Meester in de Rechten) Examens aan de Rijks universiteit van Utrecht en de Erasmus Universiteit te Rotterdam Aanvang cursussen collo quium doctum (universitair toelatingsexamen voor mulo-gediplomeerden) in januari en september: aanvang cursussen rechten, economie, geschiedenis in februari, juni. oktober. Tijdens de onderwijsperio den éénmaal per week repetitie-bijeenkomsten in kleine groepen van 15 tot 30 studenten, o.a. in Amsterdam Breda Groningen Rotterdam Utrecht Arnhem Eindhoven Den Haag Sittard Zwolle Informatiebijeenkomsten Groningen - Het Tehuis Den Haag - Centraal Eindhoven - Cocagne Amsterdam - Krasnapolsky Rotterdam - Bouwcentrum Zwolle - Hotel Wientjes Utrecht - Lutkenieuwstraat 13 - za 3/1 -11.30 u. - Julianaplein 10 - Vestdijk 47 - Dam 16-20 - Weena 700 Stationsweg 7 ma 5/1 - 20.30 u. -di 6/1 - 20.30 u. - wo 7/1 - 20.30 u -do 8 1 -20.30 u -vr 9 1 -20.30 u. - za 10/1 - 10.30 u. - Jaarbeursgebouw - Croeselaan 6 KIR - Kring van lllrechlse Repetitoren - Instellingvoorgecombineerd mondeling en schriftelijk universitair onderwijs. Veemarktplein 35. Postbus 8107. Utrecht. Stuur mij zonder enige verplichting mijnerzijds uw studiegids. '.dereen leest (e krant De grootste krant van Amsterdam heeft op de afdeling telefonische advertentie acquisitie plaats voor leeftijd tot plm. 30 jaar Wij zoeken mensen die in staat zijn telefonisch een overtuigend verkoopgesprek te voeren. Onze voorkeur gaat uit naar mensen met ervaring op dit terrein, maar ook mensen met een detailhandelsopleiding, bij voorkeur commerciële richting, kunnen wij tot dit interessante beroep opleiden. Wij bieden een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel voor inlichtingen of het maken van een afspraak naar mevr. E. Verwilligen, personeelafdeling Het Parool B. V.tel. 914400 toestel 627. de krant helpt u op weg Wu-JU OOK KRANTEN-' MAM WORDEN VENTJE LAWT-rMAARorrue HOOFD,WANT ER 2UH Hoe, negen aacwen- DEN WVM.ic. Onze Heer nam tot Zich. na een dapper ge dragen lijden, onze jongste Dochtertje. Zusje. Kleindochtertje en Nichtje Evelien Wij mochten haar zes jaar bij ons hebben. Stil maar. wacht maar alles wordt nieuw de hemel en de aarde C. den Bok J. den Bok-van de Giessen Henry Marjan en verder familie Almkerk. 2 januari 1976. Van der Duyn van Maasdamstraat 7. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 7 januari a.s. des nam. om 1.30 uur in de Geref. Kerk te Almkerk. waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 2.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Almkerk. Gelegenheid tot condoleren maandag- en dinsdagavond van 7.009.00 uur Van der Duyn van Maasdamstraat 7 en na de be|tafe- nis in de consistorie van de Geref. Kerk. Evelien ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize .".Antonia". Het hartelijk medeleven na het overlijden van mij innig geliefde Vrouw en onze lieve Moeder. Groot- e Overgrootmoeder Hendrikje de Boer-ten Kate heeft ons goed gedaan. Wij willen hiervoor gaari dank zeggen. Namens de familie: P. Boef- Soestdijk. januari 1976. Joh. Poststraat 406.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14