M/vat doet een adjunct-directrice in een verzorgingsflat? FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 23 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET 1| Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Het Is ons een vreugde u op de hoogte te stellen van twee gedenkdagen, die God ons dankbaar te vieren geeft in gezin en werk: 28 DECEMBER: 25 Jaar getrouwd 14 JANUARI 25 jaar predikant U kunt ons feliciteren op zaterdag 10 januari 1976 van 16.3019.00 uur in de zaal van de Stephanuskerk (Talmaweg) te Dordrecht. J. Wilschut T. A. Wilschut-Bouma Jan en Ankie Tlenke Annet Sita Dordrecht, december 1975. Campanula 53. Onze lieve Ouders R. Plug T. Plug van Pelt hopen dinsdag 30 dec. a.s. te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zijn met onze ouders zeer verheugd en dankbaar dat deze mijlpaal werd bereikt en hopen die dag fees telijk met elkaar te vieren. Wij nodigen hierbij alle vrienden en kennissen har te lijk uit gebruik te maken van de gelegenheid tot fe liciteren op dinsdag 30 dec. 1975 van 19.3021.00 uur in de zaal der Ger. Verrijzeniskerk, Springerstraat 340 Rotterdam (Pr. Alex.polder). Graag tot ziens. Beministraat 276, Rotterdam-14. In plaats van kaarten In volle vrede is in haar Heiland ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria van Tol-Laban weduwe van Leendert van Tol op de leeftijd van 75 jaar. Leiden: A. van Elswijk-van Tol B. van Elswijk C. van Tol I. E. van Tol-Ottevanger L. van Tol H. P. M. van Tol- Paardekooper M. van Tol C. van Aalst-van Tol A. van Aalst M. van Tol A. C. van Tol-Hoogeveen L. van Tol E. van Tol-de Ruiter N. Nieman-van Tol C. F. Nieman C. van Tol G. van Tol-Huisman A. van Tol R. van Tol-Dijck N. van Tol H. van Tol-Fitzner D. van Tol A. van Tol-Knetsch E. Schefferlie-van Tol H. J. Schefferlie A. Haasnoot-vah Tol A. Haasnoot Klein- en achterkleinkinderen Hazerswoude, 21 dec. '75. Correspondentie-adres: L. van Tol, Dorpsstraat 171, Hazerswoude. Geen bloemen Vrijdagavond 26 dec. zal er in „De Driehof", Dorpsstraat 27, van 19.30 tot 20.30 uur gelegen heid zijn tot condoléancebezoek. Zaterdag 27 dec. zal om 10.45 uur een rouw dienst beginnen in de grote zaal van „De Driehof", waarna omstreeks 11.30 de bijzet ting in het familiegraf op de algemene be graafplaats te Hazerswoude-dorp zal plaats hebben. Valkenburg (Z.-H.): Hazerswoude: Leiderdorp: Hazerswoude: Zevenhuizen: Hazerswoude: Rotterdam: "s-Gravenhage: Brooks (Can.): Penticton (Can.): Katwijk: Leiderdorp: Katwijk: De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve Man, onze lieve Vader Hendrik IJzerman op de leeftijd van 69 jaar. Zalig de doden, die in den Here sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. MolenaarsgraafJ. IJzerman-Romeijn Sleeuwijk: Herman en Ma ja Molenaarsgraaf: Piet Hennie Molenaarsgraaf, 22 december 1975. Van Beierenstraat 6. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 23 de cember van 15.00—17.00 uur en van 19.00— 21.00 uur en na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woensdag 24 december om 13.15 uur op de Algemene Be graafplaats te Brandwijk. Volstrekt enige kennisgeving Intens bedroefd, maar geweldig dankbaar voor het leven dat wij met elkaar hebben mogen ge nieten, moeten wij mededelen dat God op 19 december tot Zich nam mijn zo innig geliefde Man, onze onvergetelijke Vader, Schoonvader en Grootvader Mr. Jonathan de Visser Amsterdam: G. S. de Visser-Landweer Bilthoven: S. G. E. de Ferrante- de Visser M. J. de Ferrante Florine, Anna-Claire en Susette Parijs: J. J. de Visser H. A. de Visser-Bierma Eduard Den Haag: G. G. J. Gualthérie van Wezel-de Visser J. S. L. Gualthérie van Weezei Lode wijk Amsterdam, 23 december 1975. Emmastraat 32. Geen bezoek Ingevolge de wens van de overledene heeft de teraardebestelling inmiddels in stilte plaats gevonden. Heden overleed na een kortstondige ziekte, in de volle verzekerdheid des geloofs, mijn innig geliefde Zuster Hermance Johanna Jacoba Poort op de leeftijd van 91 jaar. „Zie, Ik leg in Sion een uiterste hoek steen, die uitverkozen en dierbaar is; en die in Hem gelooft, zal niet beschaamd worden." 1 Petrus 2 vers 6. Dat was haar vast vertrouwen. Uit aller naam: J. J. C. Poort Rotterdam, 19 december 1975. Huize „Meenweide", Grote Hagen 20. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 23 de cember a.s. om 13.00 uur in Huize „Meenweide", waarna de bijzetting in het familiegraf op de Oude begraafplaats te Streefkerk zal plaats vinden om circa 14.15 uur. Heden ontsliep na een dangdurige ziekte en een moedig gedragen lijden mijn lieve Man Martinus Franso op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: J. Franso-Feenstra Doorn, 21 december 1975. Bergweg 2. „Het Zonnehuis". De teraardebestelling is bepaald op woensdag 24 december 1975 op de Nieuwe Begraafplaats (Arnhemse Bovenweg) te Doorn om 11.30 uur. Vertrek vanaf „Het Zonnehuis" om 11.15 uur. De rouwdienst wordt gehouden in „Het Zonne huis", aanvang 10.45 uur. Dankbaar voor wat hij in onze kring en ver daarbuiten heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden Ds. Ite Hamming op de leeftijd van 70 jaar. Met goudshaid Is de HEER bekleed. Zien laifde het gain èn of swet, Zien traauw geldt de geslachten deur, Wat God belooft, doar stait Hai veur! Psalm 100 4. Groningen, 19 december 1975. Werkgroep bijbelvertaling N.T.; Werkgroep Vertaling kerkliederen; Culturele raad voor de provincie Groningen. De Raad van de Geref. kerk van Nieuwendijk (N.B.) geeft met droefheid kennis van het overlijden van Ds. I. Hamming die van 29 september 1946 tot 14 januari 1951 deze kerk gediend heeft. De gemeente en kerkeraad gedenken met dankbaarheid het werk dat hij in opdracht van zijn Heer gedurende deze jaren in onze gemeente heeft verricht. Namens de kerkeraad: Ds. W. B. van der Meulen, praeses; B. van Beek, scriba. Nieuwendijk, 20 december 1975. De raad van de Geref. Kerk te Roodeschool maakt met droefheid bekend dat op 19 dec. jl. is overleden Ds. I. Hamming emer. predikant te Loppersum, die met toewij ding van 1965 tot 1972 onze gemeente als her der en leraar heeft gediend. Hebr. 13 7. Namens de kerkeraad: Ds. J. W. Kuipers, praeses; T. Scholtens, scriba. In dankbare herinnering voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een lang leven vol liefde en toewijding van ons is heengegaan mijn lieve en onver getelijke Man, onze Vader, Schoon- en Groot vader Antonie Cornelis Schalij op de leeftijd van 86 jaar. Nieuwveen: A. Schalij-de Rijk Groningen: G. A. Schalij P. Schalij-van der Ham Amsterdam: D. J. Schalij Drachten: A. C. Schalij W. Schalij-Remus Groningen: M. Schalij Nieuwveen, 22 december 1975. Dorpsstraat 19. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 27 december 1975 op de algemene be graafplaats te Nieuwveen plm. 12.45 uur, voor afgegaan door een rouwdienst in het Herv. Verenigingsgebouw ,,'t Anker", Oude Nieuw- veenseweg t.o. gemeentehuis. Aanvang dienst te 12.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in ,,'t Anker". Geen bloemen De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 (onberijmd) Heden overleed, zacht en kalm, in de Hoop van het eeuwige leven, mijn geliefde Man, onze Vader en Opa Nicolaas Burgersdijk in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Mede namens mijn kinderen: N. Burgersdijk-van der Meer Voorburg, 20 december 1975. Van Arembergelaan 60. Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1, Leidschendam. Bezoekuren van 17—19 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 24 december a.s. om 12 uur door Ds. H. A. van Bottenburg, in de Christus Koningkerk aan de Bruinings Ingenhoeslaan 4, Voorburg, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de fami lie te condoleren in de aula aldaar. „Al wie in Hem zijn geloof bouwt, zal niet beschaamd worden." Rom, 10 11a. In volle zekerheid des geloofs is, geheel on verwacht, van ons heengegaan onze lieve Man, Vader en Opa Nicolaas Johannes Jacobus Piekaar weduwnaar van Sjoukje Boeij inga op de leeftijd van 70 jaar. Amsterdam: Greet Piekaar-Kuik Muiden: Nico en Riet Piekaar Nicolette Ellen Vancouver Ed en Maureen Piekaar Sean Joël Vancouver: Henk en Cora Piekaar Oliver Tamara Adrian en Jo Anne Picard Els Piekaar Amsterdam, 21 december 1975. De Leeuw van Vlaanderenstraat 118-n. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 24 december om 15 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanuit het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vancouver: Amsterdam: Apeldoorn: Zandvoort: Tot onze grote droefheid nam de Heere van ons weg, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde Man, Vader, Grootvader, Broer en Zwager Teunis Roos op de leeftijd van 74 jaar. Psalm 39 (onber.) E. Roos-den Otter kinderen, kleinkinderen en verdere familie Ridderkerk, 21 december 1975. Kievitsweg 11. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 23 de cember a.s. na 13.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 24 december a.s. 14.30 uur op de nieuwe be graafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Voor ons onverwacht maar op Gods tijd werd van ons weggenomen onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Ulbe Eilanden oud 74 jaar geliefde echtgenoot van A. Wiersema Stroobos, 19 december 1975. Psalm 4:3 (ber.). Niezijl: Groningen: Zevenhuizen: Sauwerd: Aduard: Leek: Bedum: A. Eilander T. van Dijk-Eilander J. de Kleine T. de Kleine-Eilander M. Eilander-de Jonge B. Eilander S. Eilander-Smit A. Eilander-Wolters J. Eilander M. Eilander-van der Laan neven en nichten. Zeer onverwacht heeft de Heer uit ons midden weggenomen Willemien Kunst op de leeftijd van 23 jaar. Willemien was voor ons een enthousiaste on derwijzeres en collega. We verliezen in haar een zeer gewaardeerde medewerkster aan de School met de Bijbel aan de Ceresstraat te Stadskanaal. Namens het bestuur: J. Hofstee, voorz.; H. Boels, secr. De collega's: Joke, Fransje, Rika, Tineke, Diet, Henk, Klaas en Piet. De leerlingen van de basisschool. Stadskanaal, 21 december 1975. Op vrijdag j.l. heeft God tot Zich geroepen onze oudste Zuster en Schoonzuster Maria Visser weduwe van Barend Nieuwenhuis P. J. Janssen-Visser H. Visser-Wagner B. Visser-Ketelaar. Na een smartelijk lijden is in vertrouwen op haar Heer ontslapen onze onvergetelijke Zus ter, Schoonzuster, Tante en Oud-tante Alijda Petronella Montague op de leeftijd van 65 jaar. Aan allen die tijdens haar ziekte blijk gaven van hun medeleven betuigen wij onze grote dank. B. C. Bolhuis-Montagne A. Bolhuis G. C. M. van Vliet- Montagne C. J. van Vliet neven en nichten Apeldoorn, 22 december 1975. Loolaan 27, flat 48. Correspondentie-adres 2e Beukenlaan 27, Apeldoorn. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum .JVlonuta-Stichting", Loolaan 67 te Apel doorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condoleantieregister op vrijdag 26 decem ber van 14.0016.00 uur. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 27 de cember te 12.00 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied", Amsteldijk 273 in Amsterdam. Na afloop hiervan is er gelegenheid tot condo leren in de aula. Onze lieve Schonzuster Anke van Lonkhujjzen-Broeksma is 20 december 1975 geheel onverwacht in Collonges (Zwitserland) overleden. Son (N.B.), 20 december 1975. Vermeerstraat 17. Heerlen: D. A. Jager van Lonkhui j zen J. J. Jagqr Nw. Loosdrecht: A. H. van Lonkhuijzen E. van Lonkhuij zen- de Kluyver Hilversum: G. J. van Lonkhuijzen H. van Lonkhuijzen- Wierenga Bergeijck: D. B. van Lonkhuijzen G. E. van Lonkhuijzen- Goldschmeding De crematie zal plaatsvinden op woensdag 24 december a.s. om 14.00 uur in het crematorium te Dieren, Imboslaan 6. aula I. Samenkomst in het crematorium. Opgenomen in Heerlijkheid Elisabeth Schouten-Munnik D. Schouten Leiderdorp: Woubrugge: Leidschendam: Trudy en Herman Mariëlle Mieke en Willem Pepijn Peter en Annelies en verdere familie Leiderdorp, 22 december 1975. Mauritssingel 31. Geen bloemen. De crematie is bepaald op woensdag 24 decem ber a.s. om 9.30 uur in het Crematorium .Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2B te 's-Gravenhage. De Here is mijn licht en mijn heil, voor wien zou ik vrezen? (Psalm 27) Na een korstondige ziekte is door de Here uit ons midden weggenomen onze lieve Moeder en Oma Maria Slootweg-Rijnbende weduwe van Steven Slootweg op de leeftijd van 77 jaar. Lisse: N. van der Steen- Slootweg A. van der Steen Valkenburg Z.H.: W. Slootweg A. Slootweg-Maat J. Slootweg K. Slootweg-Ouwehand A. Visscher E. L. Visscher- van den Houten en kleinkinderen Valkenburg Z.H., 22 december 1975. De Wei 5. Correspondentie-adres Katwijkerweg 32, Valkenburg Z.H. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren van 7—9 uur n.m., De Wei 5. De rouwdienst is bepaald op woensdag 24 de cember a.s. om 3.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Valkenburg Z.H., waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats aldaar. Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lang moch ten behouden, geven wij u kennis dat, in de gezegen de ouderdom van bijna 90 }aar, ontslapen is in haar Heer en Heiland, onze lie ve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe der, Behuwdzuster en Tan- Comelia Marijke Hak Kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Berkel en Rodenrijs, 22 december 1975, Bonfut 3. Verzoeke geen bloemen. De begrafenis plaats vinden woensdag 24 decem ber op de Alg. Begraaf plaats te Berkel en Roden rijs, na aankomst in de kapel om 14.30 uur. Vertrek vanaf de kerkzaal, Rodenrljseweg 9 om 14.00 uur. Zeer onverwacht is van ons heengegaan in de kracht van haar Jeugdige en rijk gezegende leven onze lieve Dochter, Kleindochter en Zuster Wilhelmina Frederika Kunst op de leeftijd van 23 jaar. Gij zijt het licht der we reld. Math. 5 14. 21 december 1975. H. Kunst M. Kunst- Zimmermann D. IJff Anje Dousma-Kunst Ko Dousma Diet Corr.adres: H. Kunst. Noordzijde 175, Gasselternijveenschemond. Er zal een rouwdienst ge houden worden in de Evangelisch Lutherse kerk te Stadskanaal, Hoofdkade 2 op woensdag 24 decem ber, aanvang 12.00 uur. Voor de bewijzen van mede leven en belangstelling ons betoond na het overlijden van onze geliefde Zuster en Tan- Marijtje Vianen 1 Thess. 4 14 „Want indien wij geloven aat Jezus gestorven is, en Dpgestaan, alzo zal ook God diegenen die ontslapen zijn in Jezus wederbrengen met Hem". In dit geloof heeft de Heere van ons weggenomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Jantje Hofman geliefde echtgenote van A. Schuitema, op de leeftijd van 86 jaar. Middelstum: A. Schuitema Groningen: F. Schuitema A. Schuitema-Douma Fulton (U.S.A.) J. Schuitema E. Schultema- Oosterveld Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaats vinden op woensdag 24 de cember 1975 vanuit „De Schakel", gebouw N.H. Kerk te Warffum. Samen komst om 14 uur. Begrafenis om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Warffum. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht uiterlijk 2 uur aanwezig te zijn. Corr -adres: E. Schuitema, Kamerllngh -Onnesstraat 117, Groningen. Heden behaagde de Here na een langdurig ge duldig gedragen ziekte tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze Vader, Behuwd- en Groot vader, Zwager en Oom Alexander Binnendük echtgenote van Maria van der Pot eerder gehuwd geweest met Adriana Wilhelmina IJzerman op de leeftijd van 73 jaar. 'Vaste rots van mijn behoud'. De Lier: M. Binnendijk-van der Pot C. van der Eik-Binnendijk Honselersdijk: De Lier: H. van der Eik C. Binnendijk P. Binnendijk-Lugtenburg S. J. Binnendijk en kleinkinderen De Lier, 20 december 1975. Hoefweg 8. De overledene ligt thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren heden, dinsdag avond van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst wordt thuis gehouden woensdag 24 december a.s. aanvang 1.30 uur nam. waarna de teraardebestelling zal volgen op de algemene begraafplaats te De Lier. ALGEMENE KENNISGEVING Heden is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve Man, Vader, Schoonvader, Groot vader, Broer en Oom Pieter Jacobus Baak Sr. echtgenoot van E. den Duik, eerder weduwnaar van B. W. Verbaan op de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: E. Baak-den Duik Scheveningen, 21 december 1975. Havenkade 15. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00 20.30 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292, 's-Gravenhage. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb- ben woensdag 24 december om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Heidehof" te Ugche- len (bij Apeldoorn) Voor uw deelneming en medeleven, door ons ontvi o gen na het overlijden van onze Zuster A. W. Hekkert-van der Weg zeggen wij u hartelijk dank. Ridderkerk, De Riederborgh: W. A. van der Hilversum, Hazelaarlaan 10: J. A. Hogewoning van der H December 1975. Voor het oprechte medeleven ons betoond tijdens j® ziekte en na het overlijden van onze lieve Vader Grootvader Jan van Calker betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aller deleven was voor ons een grote steun. Uit aller naam: Fam. van Calker. Kolham, december 1975. Hoofdweg 57. Het bestuur van de Chr. Mavo „KAGAWA", Laag veen 18 te 's-Gravenhage tel.: 6/2070 vraagt, a voorde maanden januari, februari en maart een leraar biologie (tijdelijk) voor 10 uur. b een leraar aardrijkskunde (10 tot 14 uur) c per 1 aug. 1976 wegens pensionering een leraar Frans (25 tot 27 uur) Onze school is een categorale mavo-school met 220 leerlingen. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Chr. on derwijs willen dienen. Inlichtingen bij de adj. directeur P. Bleijenberg, tel.: 689663. Sollicitaties met voll. inl. aan de directeur J. Vernel Schrijnwerkersgaarde 48, 's Gravenhage. ZIJ houdt zich o.a. bezig met het economisch indelen, leiden en controleren van alle per soneelsleden, met het verzorgen van eenvoudige, maandelijkse afrekeningen, het onderhouden van gerichte contacten met de.- overigens op zich zelf wonende - bewoners en het organiseren van culturele evenementen. Beeckestein is een nieuw, comfortabel gebouw in een mooie èn gezellige omgeving, die het werken en wonen (een gerief lijke 2-kamerflat wacht op u) hier tot een aan genaam verpozen maakt. Voor deze zelfstandige functie is verpleegsterservaring onontbeerlijk, terwijl een ruime inwerkperiode wordt gewaar borgd. Wanneer u in deze boeiende positie (met goede promotiekansen) uw toekomst ziet, schrijft u d&n uw uitvoerige sollicitatie aan mevrouw Zeylemaker, de heer van Voorst tot Voorst of de heer Nijman. Maar een telefoontje is ook welkom, de nummers zijn resp. 1 82 98,1 26 61 en 1 07 46, kengetal 05700. verzorgingsflat Beeckestein, Laan van Borgele 40, Deventer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12