4 Unieke bierpullen voor f 10,- en 5 doppen. 1 FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 5 DECEMBER 1975 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur020-220383. En Jezus trad naderbij en sprak tot hen, zeggendeEn zie. Ik ben met u al de dagen, tot aan de voleinding der wereld. Slot van het Evangelie naar Mattheus. Naar Zijn belofte heeft de Heer mijn lieve Man Ad Kuiper op de leeftijd van 78 Jaar tot Zich genomen om altijd bij Hem te zijn. E. Kuiper-Kersch Utrecht. 3 december 1975. Van Vollenhovenlaan 507. Mijn man is opgèbaard in de rouwkamer van de Prot. Coöp. Begrafenisver.. Schoolstraat 12. Condoléancebezoek zaterdag van 15.30 tot 16.30 uur. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 de cember om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats „Kovelswade", Koningsweg. Vooraf zal een dienst worden gehouden In de Lucaskerk, Bernadottelaan, om 13.15 uur. Na een kortstondige ziekte is in Jezus ontsla pen onze lieve Broer en Oom Ad Kuiper op de leeftijd van 78 Jaar. Amsterdam: P. W. Kuiper J. W. A. Kuiper-Beekman Den Haag: E. Kuiper-Goudappel Den Haag: E. Kuiper Doorn: J. Kuiper A. L. H. Kuiper van Schuppen Utrecht. 3 december 1975. Bedroefd over zijn heengaan, dankbaar voor wat hij voor ieder van ons betekende, delen wij mee, dat op 3 december 1975 op 78-jarige leeftijd is ontslapen onze Oom Ad Kuiper Moge het woord van Jezus „Wie in Mij gelooft zal leven' tante Bep en ons tot troost zijn. Dineke en Arend Drost-Onvlee Wil en Cor Hagoort-Onvlee Aaf en Kees Mandersloot-Onvlee Corrie en Leen v. d. Graaf-Onvlee Claude en Marjolein Onvlee-van Melle Toos en Herman de Groot-Onvlee Margriet en Kees Klaverdijk-Onvlee An Dubbeldam Dien en Jan Vlijm-Dubbeldam Rie en Oege Goetze-Dubbeldam Co en Johan Top-Dubbeldam Piet en Afaf Dubbeldam-Matar Goof en Loes van Oord-Hamoen Rie van Oord Jan en Hilde Bonda-Fokkema Clara en Harry Bonda-Rietberg Frieda en Henk Rietberg-Baas Max en Greet Gort-Witzand Ab en Jos Wolting-Dening Piet en Willemien Zuldema-Uiterlinden Bestuur en staf van de vereniging Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk namen heden kennis van het overlijden van de heer Ad Kuiper lid van verdienste van het LCGJ voordien ere-lid van de GJV-Bond oud-direkteur van het Gereformeerd Jeugd Centrum „De Witte Hei" Met grote waardering denken wij terug aan het vele werk. dat hij gedurende een lange reeks van Jaren met nooit aflatende geest drift en grote toewijding ten dienste van het gereformeerde jeugdwerk in Nederland heeft verricht. Driebergen. 4 december 1975. Namens bestuur en staf drs. D. Jol. voorzitter. J. Th. Noordanus, algemeen sekretaris. God haalde Thuis, mijn lieve Man, onze zorg zame Vader Cornelis van Leeuwen op de leeftijd van 54 jaar. W. van Leeuwen-van Dijk Wim en Marianne Cees Zwijndrecht, 3 december 1975. Langeweg 28. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Refaja diakonessenhuis. Steenhoven- plein 1 te Dordrecht. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 7—8 u. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 6 december om 12 uur in de Herv. Kerk te Heer- jansdam, waarna de begrafenis zal plaats hebben in het familiegraf op de alg. begraaf plaats te Heerjansdam. Tot onze droefheid werd op 27 november uit ons midden weggenomen onze lieve Schoon zuster en Tante Anna Maria Gispen-Nijkamp sinds 1947 weduwe van Jan Gispen Bennekom: J. H. Elzenga-Gispen Amstelveen: W. H. Gispen J. W. M. Gispen-Harrewijn '8-Gravenhage: H. C. Langerhorst-Gispen Berg en Dal: B. Gispen-van Eijnsbergen 's-Gravenhage: A. M. C. van Eijnsbergen- Gispen Bllthoven: R. Gispen P. N. Gispen-Jouwersma Neven en nichten „Maar na de dood is 't leven mij bereid: God neemt mij op in Zijne Heerlijkheid." Psalm 49 6 (o.b.). Bedroefd, maar zeer dankbaar voor wat wij in hem mochten ontvangen, delen wij u mede, dat de HEERE nog onverwachts van ons heeft weggenomen, onze innig geliefde Man. Vader en Grootvader Hermanus de Jong op de leeftijd van 80 jaar. Sliedrecht: E. de Jong-Bergeijk Rotterdam: K. B. de Jong Sliedrecht: B. van Houwelingen- de Jong H. J. van Houwelingen H'veld-Giessendam: J. van Houwelingen- de Jong W. H. van Houwelingen Sliedrecht: J. de Jong P. de Jong-de Mik en kleinkinderen Sliedrecht, 3 december 1975 Middeldiepstraat 45. Geen bezoek aan huis Geen bloemen D.V. maandag 8 december 1975 zal een dienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Oranjestraat te Sliedrecht, waarin zal voorgaan de weleerw. heer C. M. v. d. Loo, aanvang 10.30 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sliedrecht. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 6 decem ber 1975 van 16.0017.30 uur in het rouwcen- trum, Middeldiepstraat 22. „Jezus Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van mijp hart." Met dankbaarheid aan de Here dat wij haar zo lang mochten behouden, nochtans bedroefd, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve Moeder en Oma Mathilde Radder weduwe van Arie Boonstoppel In de hoge ouderdom van 88 Jaar. Waddinxveen: J. van Tol-Boonstoppel F. M. van Tol C. Boonstoppel A. E. Boonstoppel- Nieuwland Voorschoten: P. Boonstoppel R. Boonstoppel-Verstoep Waddinxveen: A. Boonstoppel N. Boonstoppel- van der Linde Den Haag: B. F. Boonstoppel A. H. M. Boonstoppel- den Boon Klein- en achterkleinkinderen Waddinxveen, 4 december 1975. Zuidkade 34. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op maandag 8 december a.s. des middags om 2 uur op de aude algemene begraafplaats aan de Kerkweg. N aafloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Gerefor meerd verenigingsgebouw, Stationsstraat 16. Zie, Ik maak alle dingen nieuw In deze verwachting ging van ons heen mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma f Elisabeth Marbus-Staub oud 76 jaar. Hij die het licht roept in de nacht, Hij heejt ons heil teweeg gebracht, dat wordt ons niet ontnomen. Hij droeg ons door de diepte heen. de Here Here doet alleen ons aan de dood ontkomen. Bloemendaal: N. A. Marbus Katy Ans Zoetermeer: Corry en Albert AmstelveenW illy Amsterdam: Henk en kleinkinderen. Bloemendaal, 3 december 1975. Pieter Keylaan 2. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouwkamer. Parklaan 36 te Haarlem zaterdag 6 december 's middags van 34 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden maandag 8 december a.s., 's middags om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Vijverweg te Bloemendaal. waarna de begrafenis in de besloten kring van de familie zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren is er na afloop van de dienst in één der zalen van de kerk te Bloemendaal. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven en een ieder, die leeft en in Mij gelooft, zal in eeuwigheid niet sterven. Joh. 11 25. 26. Voor ons zeer onverwacht nam God tot Zich, Zijn kind. onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader Herman Hendrik Scheffer op de leeftijd van 67 jaar. Oegstgeest: W. Scheffer van Brummelen Zwolle: Piet en Corrie van Berkel-van der Mey Hans, Peter Jacqueline Marcel Apeldoorn: Hans en Ans Scheffer-Knauff Herman, Robbert Bart. Wilbert Heemstede: Meino en Rie Scheffer-van Zwol Alice. Udo Zwolle: Joke en Roel Jonker-Scheffer Oegstgeest, 2 december 1975. Karei Doormanlaan 13- De overledene is opgebaard In het Rouwcen- trum Van der Luit. Haagweg 31, Leiden. Be zoek aldaar donderdagavond van 8.008.30 u. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op zaterdag 6 de cember as. om 11.45 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest. waarna de be grafenis zal plaatsvinden. Na afloop gelegen heid tot condoleren in de kerk. TROUW/KWARTET PS14 - R| Op 1 december nam de Here tot Zich, mijn lieve zorgzame Vriendin Johanna Catharina Wigman op de leeftijd van 86 jaar. De oprechte gaat het Licht op in de duisternis. Ps. 112 4 A (onber.) J. M. de Neef. Amsterdam. Jan Tooropstraat 4. Op verzoek van de overledene heeft de cre matie op 4 december in familiekring plaats gehad. Op 1 december overleed onze Vriend en Vader Christiaan Ernst van Riemsdijk geboren 23-10-1900. Dick van Riemsdijk. Amstelveen: Hans van Riemsdijk. Boerakker (Gr.). Heden heeft de Here van ons weggenomen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Marchien Hommes weduwe van Ds. J. van Eerden op de leeftijd van 76 Jaar. „God heeft eeuwig leven gegeven en dit leven is in Zijn Zoon". 1 Joh. 5 11 Apeldoorn: J. de Koning-Hommes N. J. de Koning Nunspeet: J. Hommes J. K. Hommes-Binnema Assen: C. W. Hommes E. H. Hommes-Kramer Leek: T. Hommes-Scholte Zwijndrecht: S. J. Hommes Neven en nichten. Hoogeveen. 3 december 1975. Correspondentie-adres: Hofstraat 75. Apeldoorn. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 december vanuit de Gereformeerde Kerk te Nieuwlande. Gelegenheid tot condoleren van 12.45 tot 13.15 uur. Aanvang van de rouwdienst 13.30 uur. Tijdens een vakantie op Gran Canaria over leed geheel onverwacht mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Grootvader, Broer en Zwager Johan Daniël Witte op de leeftijd van 54 jaar. Uit aller naam: W. G. H. Witte-Steenks Rijswijk, 23 november 1975. Kerklaan 40. Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Honor Postremus", Emmastraat 11 te Rijswijk. Zaterdag 6 december om 2 uur zal een rouw- dienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Laan Hofrust te Rijswijk, waarna om 3.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kerk. Met grote verslagenheid vernamen wij het onverwacht heengaan van onze zeer gewaar deerde Directeur, de heer J. D. Witte Met zijn nooit aflatende ijver waarmede hij het bedrijf heeft geleid is hij ons een lichtend voorbeeld. Wij zullen hem in dankbare her innering houden. Medewerkers Automobielbedrijf Witte Rijswijk, Kerklaan 40-44. In verband met het overlijden van onze direc teur de heer J. D. Witte zal het bedrijf zaterdag 6 december 1975 de gehele dag GESLOTEN zijn Automobielbedrijf Witte, Kerklaan 40-44, Rijswijk. Ik zal tot den Heere zeggen: mijne toevlucht'en mijn burg, mijn God op wién ik vertrouw. Psalm 91 2. Heden werd geheel onverwacht van ons weg genomen onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Janny van Onck weduwe van Johannes van der Linde op de leeftijd van 83 jaar. Wezep: A. G. van der Linde T. A. van der Linde- Bergman Utrecht: W. J. van der Linde Amstelveen: J. van Wezep- van der Linde Klein- en achterkleinkinderen Zeist, 3 december 1975. Geroiaan 93. Correspondentie-adres: Hortensiastr. 20, Wezep. Geen bezoek De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, zaterdag 6 december a.s. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. Vertrek van huis om 10.40 uur. Tot onze droefheid overleed heden onze Zuster en Tante Aartje Korenhoff weduwe van K. C. Kuiper in de ouderdom van 90 jaar. Namens de familie: G. Delfos, Ex. test. Leiden, 4 december 1975. Huize „Vreewijk", Vreewijkstraat 48. Corr.-adres: Hofbrouckerlaan 76, Oegstgeest. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: zaterdagmid dag a.s. van 3.00 tot 4.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 8 december a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhoff", aanvang 15.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Stuur mij binnen 3 weken (aantal) sets van die speciale Heineken-bierpullen a f 10,- per set van vier stuks. Naam: Adres: Plaats: (In blokletters invullen s.v.p.) Ingesloten mijn ingevulde: O Groene Betaalcheque*O Blauwe Girobetaalkaart* O Postgiro-overschrijving Zwart maken wat van toepassing is. Het ingevulde bedrag is f(aantal sets x f 10,-). Het aantal ingesloten doppen is(aantal sets x 5). Vóór 31 januari 1976 in een dichte, als brief gefrankeerde envelop (samen met de doppen en betaalmiddel) sturen aan Heineken Bierpullen-Actie, Postbus 585, Haarlem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16