de verpleging heeft u nodig VERPLEEGHUIS Gemeente Rotterdam anesthesie-assistentiei Gemeente Rotterdam Verpleeghuis Martinushof Arnhem PRAKTIJKBEGELEIDER/ LEIDSTER leerling ziekenverzorgenden hoofd Het protestants-christelijk „De Lichtenberg"-Amersfoort part-time nachthoofd Verpleegkundige bij de ambulancedienst. in een stad als Amsterdam! verpleegkundigen met diploma's A en B eerste verplegende FYSIOTHERAPEUT(E) diakonessenhuis naarden -iarJuabuLi BEZIGHEIDSTHERAPEUTE "BRUGCHELENCAMP" DIRECTIE-ASSISTENT(E) ziekenverzorgende leerlingen zaterdag 22 november 1975 trouw/kwart^ Wegens uitbreiding van de taken bij de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige in ons ziekenhuis wordt nog een gevraagd. Het takenpakket omvat o.m. het volgende: Samen met reeds aanwezige praktijkbegeleiders leerlingen hulp bieden bij het ontwikkelen van een juiste grondhouding. Stimuleren van een goede afstemming tussen de opleiding in de kursus en de afdeling. Omzetten van leersituaties in leerervaringen. Meedenken in de ontwikkeling van het opleidingsbeleid. Gedacht wordt aan een B-verpleegkundige, die een op de praktijkbegeleiding gerichte opleiding heeft gevolgd of een ervaren B-verpleegkundige die bereid is die opleiding te gaan volgen. Van gegadigden wordt verwacht, dat zij hun werk doen vanuit een christelijke levensovertuiging. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer J.B. Aarnoudse, hoofd van de opleidingen, tel. 03417-48 48. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer- Directeur van r Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Rotterdam vraagt voor dc geriatrische kliniek aan de Pascalweg in de woonwijk Lombardijen De opleiding tot ziekenverzorgende begint op I maart 1976 in onze kliniek. Er kunnen nog jonge mensen worden toe gelaten die bij aanvang van de kursus de leeftijd van 17 jaar hebben bereikt. Tweede toelatingscis is drie jaar voortgezet dagonderwijs (theoretische richting). Het salaris voor een eerstejaars bedraagt meteen al f 1.050,- pcr maand, terwijl voor onregelmatige diensten een gunstige vergoeding wordt gegeven. Er is een mogelijkheid om voorafgaand aan de opleiding bij dc verzorging van de patiënten te komen assisteren. Het vervoer van en naar de kliniek zal geen problemen opleveren, omdat Lombardijen uitstekende verbindingen heeft met dc andere stadswijken. Dc direktrice. zr. J. de Vos, zal belangstellenden graag ontvangen voor een oriënterend gesprekje, waarbij alle gelegenheid is een indruk te krijgen van dc te verrichten taken en van de werkomgeving. Hiertoe kan schriftelijk (Pascalweg 41. Rotterdam 3024)en telefonisch (010-324011) kontakt met haar worden opgenomen. Voor ons nieuw protestant-christelijk VERPLEEG HUIS "De Lichtenberg" te Amersfoort, met 160 bed den, zoeken wij i.v.m. het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd van de huidige functionaris kontakt met gegadigden voor de funktie van van een afdeling (32-bedden). Verder is er een vacature voor een (7 nachten dienst- 7 nachten vrij). Voor genoemde functies is het diploma Ziekenverple ging A of A en B vereist. Salaris overeenkomstig de daarvoor geldende richtlij nen. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de directrice, zr. P.M. van der Ham, Utrechtseweg 293, Amersfoort. Telefoon (033) 1 61 41. Sollicitaties te richten aan de directrice van het Verpleeghuis. Verpleegkundigen van de ambulancedienst bij de GG GD in de stad van Nederland leren hun vak beter dan wie ook. Een vak met grote verantwoordelijkheden èn veelzijdige vaardigheden. Voor de ambulancedienst van een bruisende, vibrerende stad als Amsterdam een eerste vereiste. Het werk is nauw verbonden met het leven van alle dag; met een lach en een traan. Patiëntenvervoer; mensen ophalen en mensen weer thuis brengen. Maar ook met de onverwachte dingen, die het alledaagse leven plotseling kunnen verstoren. Dan moet de verpleegkundige snel en doelbewust kunnen handelen, opgewassen tegen iedere situatie, die een verrassende stad als Amsterdam heeft te bieden. Daarvoor moet hij dan ook wel uit het goede hout zijn gesneden. Naast vakkennis vereist dat een stuk persoonlijkheid, karakter. Dienstbaar aan allen, die zich aan hem toevertrouwen, maar - als het nodig is - met een stuk overwicht op de ook wel eens lastige Amsterdammer. Dat betekent: werk voor de echt-allround verpleegkundige. Voor deze functie komen in aanmerking Samen met de chauffeur-ziekendrager bezet u een ambulance, waarbij u tot taak krijgt: begeleiding van opname- en ontslagvervoer voor ziekenhuizen en verpleeghuizen, in Amsterdam of van en naar andere plaatsen in Nederland begeleiding van patiënten, die voor onderzoek en/of behandeling interklinisch moeten worden vervoerd verfenen van eerste hulp aan en vervoeren van verkeersslachtoffers. Voor hartpatiënten zijn de ambulances volledig uitgerust met hartbewakingsapparatuur. Voor de bediening hiervan krijgt u een opleiding in de cardiologische kliniek van het Wilhelmina Gasthuis. Uw aanstelling geschiedt in de rang van Voor deze veelzijdige, verantwoordelijke èn representatieve functie - u bent het visitekaartje van de GG GD - stellen wij hoge eisen aan uw persoonlijkheid. Als ambulance-verpleegkundige moet u een rustig en evenwichtig man zijn. U moet iedere situatie aankunnen en makkelijk kunnen omgaan met allerlei mensen. Gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst Amsterdam U werkt volgens dienstrooster dat geldt voor vijf 8-urige werkdagen in wisselende diensten. Wij bieden u een goed salaris en al die secundaire arbeidsvoorwaarden die u van een gemeentelijke instelling mag verwachten. Tegenover diensten op zon- en feestdagen staat compensatie in tijd en/of geld. Minimaal 20 werkdagen vakantie. Alsmede een aantrekkelijke pensioenregeling. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Heeft u belangstelling voor deze helpende functie, dan kunt u schriftelijk solliciteren bij de afd. Personeelszaken Stadhuis (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburg wal 274, Amsterdam: onder nummer 7703. Wilt u meer weten, dan kunt u bellen met de heer Hendriks, telefoon 020 - 55 55 508. of 's avonds-020 - 19 36 54. Voor ons nieuw ingerichte afdeling fysiotherapie vragen wij een: De kandidaat kan na gebleken geschiktheid aangesteld worden als hoofd van de af deling fysiotherapie, waaronder tevens ressorteren de bewegingstherapie en de A.D.L.-training. Martinushof is een verpleeghuis voor somatische zieken, heeft 140 bedden en is in september 1974 in gebruik genomen. Er is een speciale afdeling waar patiënten wor den opgenomen, die na revalidatie het verpleeghuis weer kunnen verlaten. De salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuis Raad. Het huidige hoofd van de afdeling fysiotherapie is gaarne bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon: 085 - 22 90 10, toestel 133 of 134. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Medisch Directeur, Slochterenweg 2, Arnhem. TÉJ Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. L. Broersma. telefoon 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. In het Diakonessenhuis te Naarden is een plaats vrij op de operatie-afdeling voor een of iemand, die hiervoor opgeleid wil worden. De wachtdiensten worden geregeld in samenwerking met het team van een ander ziekenhuis. Het Diakonessenhuis behoort met zijn 200 bedden tot de kleinere ziekenhuizen met een eigen modern- zakelijke. maar ook duidelijke persoonlijke sfeer. Het werkt met andere ziekenhuizen samen in de stichting "Streekziekenhuis Gooi-Noord". STREEKZIEKENHUIS VOOR 'T GOOI - NOORD U In ons modern geoutilleerd verpleeghuis met 150 bedden, zoeken wij voorde afdeling Bezigheidstherapie een Voor deze funktie is het noodzakelijk, dat u in het bezit bent van het diploma Bezigheidstherapie (Epe of Breda) en dat u over ervaring beschikt in een dergelijke funktie. Uw salaris wordt bepaald volgens richtlijnen van de N.Z.R. Indiensttreding zo spoedig mogelijk, doch uiteraard op het tijdstip wanneer uw kontraktuele verplichtingen bij uw huidige werkgever aflopen. Graag geven wij, eventueel telefonisch, nadere inlichtingen [05200-19117, toestel 133]. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee20 ZWOLLE Uitgaande van de Christelijke VerenigingHet Zonnehuis'met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardingen.Zuidhorn en Zwolle. BEJAARDENVERZORGINGSHUIS 150 bewoners) ZWAAGWESTEINDE (te!. 05113-2135) vraagt een Vereisten: Verpleegkundige A. Stafopleiding strekt tot aanbeveling. Goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen. Administratief inzicht. Leeftijd niet jonger dan 35 jaar. Moet in staat zijn de Directie bij afwezigheid te kunnen vei vangen. Wij bieden U: 5-daagse werkweek, (wel weekenden). Salaris en Sociale voorzieningen volgens C.A.O. voo Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen over opleiding werkkring etc. te richten aan de Directrice, Postbus 32, Zwaagwesteindep: (tel. 05113-2135). ïov gel s'* Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: In de geriatrische kliniek aan de Asserweg begint op 7 ja nuari 1976 een cursus voor opleiding tot waarin zowel mannelijke als vrouwelijke kunnen worden geplaatst. Deze kliniek is gelegen in de woonwijk Schicbroek en heeft een capaciteit van 212 bedden voor lichamelijk zieken cn een observatieafdeling van 38 bedden voor psychisch ge stoorde bejaarden. Voor degene die interesse heeft in een verzorgend beroep is dit een mogelijkheid een 2-jarige opleiding te volgen cn het diploma te behalen dat recht geeft op het voeren van de beschermde titel van ziekenverzorgster, respectievelijk zie kenverzorger. Minimumleeftijd: 17 jaar. Als vooropleiding geldt: tenminste drie jaar voortgezet dagonderwijs met goed gevolg, zoals 3 jaar M.A.V.O. met diploma of overgangsbewijs naar dc 4e klas; 3 jaar huis houdschool (theoretische kant), Inas-diploma, O.V.B., A.O.L.V. deel I. Vanaf het begin van de opleiding reeds een aantrekkelijk salaris: het Ie jaar f 1.050,- bruto per maand. Vergoeding voor onregelmatige diensten. Eerste aanschaf dienstkleding gratis. Voor vrouwelijk personeel zijn er gezellige kamers voor inwoning beschikbaar. De directrice, zr. G.J. Stougie, en de docente, mevr. M.L.G.H. Krouwer-Schenk, zullen belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen in de te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk (Asserweg 235) dan wel telefonisch (010-228022) contact met de directrice worden opgenomen. EDEI LTSL ttfien 48 314 4V« •V 4l'< uy« «fc»

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 28