Suriname is rijk onder armen en arm onder rijken Hulpverlener JAC beroep vrijgesprok FAMILIEBERICHTEN Sanatogen De krant is nooit weg. Fraude Rotterdam Is gemeente opgelicht voor tonnen? Geldboete v 'autokrassei PPR-Kamen Verhuisregeling ook bij verhuiz naar betere wof; ZATERDAG 22 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTEtR[ Vervolg van pagina 17. Het belangrijkste plandocument van het afgelopen jaar is het rapport van de Suri- naams-Nederlandse commissie-Bos. Hierin wordt een ontwikkelingsprogramma ont wikkeld dat zes miljard Nederlandse gul dens moet kosten (guldens van 1974), waarvan veertig procent bestemd is voor het Apoera-gebied. In dit rapport, dat op zich veel zinnige en nuttige opmerkingen bevat, stonden de Surinaamse en Neder landse deskundigen ten aanzien van de slotconclusies tegenover elkaar. De Suri naamse deskundigen meenden dat Surina me dit bedrag in tien jaar zou kunnen opnemen, dat er dan geen werkloosheid meer zou zijn en daarna een meer zelf standige groei mogelijk zou worden. De Nederlandse deskundigen waren pessimis tischer. Zulk een programma zou huns inziens tenminste vijftien jaar van uit voering vergen, en daardoor de werkloos heid niet verminderen. Zij zeggen over hun gezamenlijk plan dat het geen ver betering van de werkgelegenheid biedt en dat eigenlijk een wijziging van het pro gramma in meer arbeidsintensieve richting gezocht moet worden. De discussies die daarop zijn gevolgd, heb ben in feite alle betrekking gehad op de hoogte van de Nederlandse bijdrage aan dit plan waarmee impliciet gesteld werd dat het tekort aan kapitaal dé 'bottleneck' voor Suriname's ontwikkeling zou zijn. Nederland heeft zich, zoals bekend, bereid verklaard ongeveer drie miljard Neder landse guldens maar in feite, vanwege de voortduur der inflatie, ongeveer 1,6 miljard ter beschikking te stellen. Het betekent dat het ontwikkelingsprogramma een tekort van 4.4 miljard vertoont, dat niet geheel door Suriname en particuliere investeringen opgebracht zal kunnen wor den. Interessant in deze gedachtengang is dan alleen nog waér de 1.6 miljard van Nederland naar toe zullen gaan naar enkele grote projecten in West-Suriname of naar kleinschalige, arbeidsintensieve projecten elders. Braak Suriname ligt grotendeels nog braak. Het heeft in de bauxiet een belangrijke grond stof. De gedachte om deze uit te baten lijkt in eerste instantie alleszins zinnig, zelfs al betekent dit een stuk kapitaal intensieve en grootschalige ontwikkeling waarmee veel import van buitenlands ka pitaal en alles wat daarmee verbonden is, gepaard zal gaan. Het punt is echter niet zozeer of het binnenland en/of de bauxiet- sector al of niet ontwikkeld moet worden iets wat soms in discussies in Nederland naar voren wordt gebracht maar waar om de andere gebieden en sectoren niet ontwikkeld worden. En dit laatste houdt slechts ten dele verband met een keuze van de besteding van ontwikkelingsgelden en dergelijke. Dat in Suriname de klein schalige en arbeidsintensieve bedrijvigheid zo weinig kansen krijgt, heeft waarschijn lijk veel meer te maken met een in het koloniale verleden wortelend gebrek aan een creatief en effectief overheids beleid, dat zulk een kleinschalige ontwik keling beoogt en ondersteunt. Het beste voorbeeld in deze is, zoals in zoveel landen, de landbouw. Gezien de si tuatie op de wereldmarkt, de mogelijk heden tot uitbreiding van het areaal in Suriname en de vooral in het district Nickerie ontwikkelde kennis van de rijst bouw, moet het mogelijk zijn, indien een aantal interne structurele belemmeringen zijn weggenomen, een bloeiende landbouw te ontwikkelen waarin een vrij groot aan tal 'kleine' boeren redelijke inkomens be reikt. Het overheidsbeleid dat daarvoor nodig is, vraagt niet zozeer geld als wel organisatie, en vooral een werkelijke wil om kleine landbouwers werk en inkomen te verschaffen. En met enige zorg mag aan dit laatste getwijfeld worden als men ziet hoe nog onlangs een aanzienlijk deel van de gronden die in het kader van het zgn. Stondansieproject zullen worden bevloeid, aan enkele grote boeren en handelaren ter beschikking zijn gesteld. Dit laatste was echter geen Nederlands maar autonoom Surinaams beleid. Dit on derstreept twee punten uit het vooraf gaande. Een volledige staatkundige onaf hankelijkheid is een noodzakelijke!, nog geen voldoende voorwaarde werkelijk nationale ontwikkeling, ook zien dat de vrijheidsmarges kleine Suriname binnen de wert nu, laat staan straks, groter zijn soms laat blijken. Essed's bijdrage tot het rapport commissie-Bos is getiteld: 'De van het eigene'. Wat men het on: lijke Suriname toe kan wensen, fundamentele discussie over woorden. Mobilisatie: van wat, èn voor wie. SLOT Drs. G. N. de] Drs. G. A. de Bruijne is wetenscl medewerker voor de sociale geogi de ontwikkelingslanden aan de VtfOT versiteit te Amsterdam. Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur020-220383. Ondertrouwd: Adrianus W. Quartel Maria Koetsier Huwelijksvoltrekking D.V. op dinsdag 2 dec. a.6. om 14.30 uur to het gemeentehuis te Werkendam. Kerkelijke bevestiging om 15.15 uur to de Ned. Herv. Kerk te Nleuwendljk, door dx. G. v. MoorseL, Hervormd pre dikant aldaar. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 uur tot 18.30 uur ln restaurant ..De Brabantse Ble6bosch" te Werkendam (bij Kop van t Land). 10 november 1975: Werkendam Heljmansgatweg 1 Staphorst E. Wubbenlaan 2 Toekomstig adres: Heljmans- gatweg 1 Werkendam. Getrouwd Ir. F. Slooft en mevrouw M. Rovers-Rovers Bergen aan Zee, 22 november 1975 Parkweg 77 Dagelijks denken wij nog met verwondering terug aan de overweldigende belangstelling rond ons 50- jarig huwelijksfeest. Hartelijk dank voor uw deel daarin, in geschrift, woord en gebaar. Geweldig, wat een feest! G. G. Verwejj G. Verweij-van Dommelen Amsterdam, november 1975. Kadoelenweg 105. „Gods verborgen omgang vinden zielen waar zijn vrees ln woont." Psalm 25 7 oude berijming Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Vader. Groot- en Overgrootvader. Broer, Zwa ger en Oom Pieter Groenenboom weduwnaar van Adriana Ja co ba Keijzer op de leeftijd van 86 Jaar. Barendrecht: J. Groenenboom M. Groenenboom- Harden bol Rotterdam: P. Fase-Groenenboom H. J. Fase Rotterdam: K. C. Groenenboom L. H. Groenenboom- Kievit Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 20 november 1975. Van Moorselp'aats 1. Correspondentie-adres Julianastraat 20. Barendrecht. Geen bloemen Geen toespraken. Vader Is opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht. Scheldestraat. Rouw bezoek aldaar: zaterdagavond van 19.30 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 24 november te Barendrecht om plm. 14.30 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden ln de aula, welke aanvangt om 14.00 uur. Enige en algemene kennisgeving. Hedenmiddag werd plotseling opgeroepen tot het nieuwe leven bij zijn Heer en Heiland onze Broer en Zwager Wilem Frederik Hendriks op de leeftijd van 77 jaar. Huls ter Heide. Sterrenberg. 18 november 1975. Amersfoort: J. A. Hendriks 's-Gravenhage: M. J. v. Ommen-Hendriks Amersfoort: A. J. Hendriks B. J. Hendriks-v. Ommen Baarn: H. J. v. Ommen-Hendriks A. van Ommen. Heden nam de HEERE tot Zich ln Zijn Eeuwi ge Heerlijkheid, onze Broeder Willem Roem ln de leeftijd van 79 Jaar. „Ik heb de goede strijd gestreden. Ik heb mijn loop ten einde gebracht, Ik heb mijn geloof behouden. Voorts ligt voor mij gereed De krans der rechtvaardigheid." 2 Tim. 4 7 A. Roem N. J. Roem-Lock Naaldwijk. 20 november 1975. „Rozenhof". Anjerlaan 49. Gelegenheid tot condoleren maandag 24 no vember in de „Rozenhof" van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 25 november a.s. om 14.00 uur in de Ontmoettngskerk, Anjerlaan 47. waarna de begraafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk. Zijn liefde wekte haar ten leven en nam het tot Zich in gena. Dank zij het volbrachte wonder aan het kruis van Golgotha. De Here nam heden tot Zich mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Niesa de Jong-van der Bjjl op de leeftijd van 73 jaar. Schrijf, zalig de doden, die ln de Here sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 14:13. C. de Jong Alblasserdam: P. de Jong G. de Jong-de Graaf f Gonnie, Rudi en Marcel Bolnes: L. de Jong G. de Jong-Holwerda Elwin 's Hertogenbosch: A. de Jong A. de Jong-Bennen Monique, Kees en Ben Krimpen a/d Lek: C. Jonker-de Jong A. Jonker Niesa. Jan en Jacomlen Dieren: H. C. de Jong A. J. A. de Jong-Bouman Peter, Cynthia en Edwin Ridderkerk. 21 november 1975. 'De Riederborgh'. Boksdoornstraat 2. Gelegenheid tot rouwbezoek in de rouwkamer van 'de Riederborgh' maandagavond van 19.30- 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de gro te zaal van 'de Riederborgh', dinsdag 25 no vember a.s. aanvang 14.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden ca. 15.00 uur op de nieuwe begraafplaats 'Vredehof' te Ridderkerk. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze geliefde Man, Vader, Groot vader en Overgrootvader Arie Brouwer ln de leeftijd van 86 Jaar. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Joh. 14 2a Kockengen: S. Brouwer-Brouwer Canada: D. Brouwer G. Brouwer-Vonhof Breukelen: W. Brouwer C. Brouwer-Fokker Canada: M. H. Hoogendoorn- Brouwer J. Hoogendoorn Canada: A. Brouwer G. Brouwer-Schenk Vleuten: A. Brouwer W. Brouwer-Fokker Kockengen: J. Brouwer A. E. Brouwer-de Vor Maarssen: M. Brouwer A. Brouwer-van Eijk Klein- en achterkleinkinderen. Kockengen, 20 november 1975. „Overdorp", Dreef 1. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op maan dag 24 november a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Kockengen. De begrafenis zal worden voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk, welke aan vangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 22 no vember tussen 20.00 en 21.00 uur in „Over dorp", Dreef 1 en na de begrafenis ln gebouw „Irene", Wagendijk 42, Kockengen. God haalde op Zijn tijd, voor ons onverwacht, thuis, Zijn kind. mijn innig geliefde Man, on ze lieve Vader en Opa Hendrik Jan Hofttfzer op de leeftijd van 74 jaar. Dat hij zich geborgen wist is het volbrachte werk van Christus, is ons tot grote troost. D. Hoftljzer-Vink Gerrit-Marrie Rik Gerda Aalten, 20 november 1975. Dalweg 15. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 25 november a.s. op de Oude Begraafplaats. Voor af wordt een rouwdienst gehouden om half 11 in de Westerkerk. Degene die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10 uur in de Westerkerk. Plotseling werd opgeroepen tot het nieuwe leven bij zijn Heer en Heiland onze Broer en Zwager Hendrik Jan Hoftftzer op de leeftijd van 74 jaar. „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven'. Joh. 11 25. G. B. te Brinke-Hoftijzer H. J. te Brinke-Hoftijzer B. A. te Winkel-Hoftljzer D. J. te Winkel J. W. Neerhof-Hoftijzer D. J. Neerhof C. Drenthel-Hoftijzer W. G Ma»»»man-Hoftijzer G. J. Mateman G. te Brake-Hoftijzer G. J. te Brake Aalten. 20 november 1975. Psalm 84 vers 6 (Oude berijming) want God de Heer, zo goed, zo mild, is 't allen tijd een zon en schild. Na een kortstondig geduldig gedragen lijden nam de Heere, nog vrij plotseling tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan Jonkvorst echtgenoot van Corstiana Pieternella van de Graaf op de leeftijd van 66 jaar. C. P. Jonkvorst-van de Graaf Henk en Joke de kleinkinderen Edwin en Diana Aad Jenny Corrie Jan en Corrie Piet en verdere familie. Schiedam, 21 november 1975. Vondellaan 19b. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 25 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam te 2.30 uur n.m. Vertrek van het woonhuis te 2.15 uur n.m. Geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Aula van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Arelis van Egmond weduwnaar van Aafje Heemskerk •in de ouderdom van 73 jaar. Rijnsburg: A. van Egmond-van Egmond G. van Egmond W. van Egmond G. W. van Egmond-van der Gugten Oegstgeest: J. A. van der Zwart- van Egmond G. van der Zwart Rijnsburg: Alb. van Egmond W. van Egmond-de Ruyter A. van Egmond P. van Egmond-Schaap Lisse: A. Oppelaar-van Egmond C. Oppelaar Klein- en achterkleinkinderen. Rijnsburg, 21 november 1975. Sandtlaan 64. Gelegenheid tot condoleren zondagavond 23 november a.s. van 7.30—9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 25 november om 2.30 uur namiddag in de aula van de Gereformeerde Begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Met ontroering geven wij kennis van het on verwacht heegaan van de Heer Folkert Algra ln leven onderwijzer aan de Ds. C. J. van der Boomschool. Wij verliezen ln hem een stille, gedegen werker en een fijne collega, die zijn taak met grote getrouwheid verrichte. God trooste zijn vrouw en kinderen. Namens bestuur, personeel en ouderraad van de Ds. C. J. van der Boomschool: Ds. J. Blonet, voorzitter G. M. Hopman, secretaris. Rotterdam, 20 november 1975. Als het zonnige humeur van uw buurvrouw u alleen maar irriteert, bent u hard toe aan Sanatogen. San atogen geeft u de levenslust terug, die door onjuiste voeding of nervositeit is opgebrand. Dat komt: Sanatogen neutraliseert, zuivert het bloed, bevat geselec teerde vitaminen en een onmiskenbare yoedings- eiwit voor de opbouw van verzwakt weefsel. Sanatogen is een natuurlijk middel, waarvoor u niets hoeft te laten staan. Doe maar. U zult er zich beter bij voelen. Voor een gezond gevoel. Ouders en leerlingen van de Ds. van de Boom school te Overschie berichten U dat op 20 no vember plotseling werd weggenomen hun ge liefde onderwijzer, de heer F. Algra God trooste hen die hem lief waren. „De Heer is mijn Herder". Psalm 23. Heden nam de Heere van ons, nog onver wacht, onze lieve Oom Leendert Dijkhuizen in de ouderdom van 93 jaar. Mede namens verdere familie: A. Vlnk-Dijkhuizen W. Vink 's-Gravenhage. 19 november 1975. „Vrederust-West", Melis Stokelaan 2490. Correspondentie-adres: Scholstraat 62. Scheveningen. De overledene ls opgebaard ln Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys". Statenlaan 78. Bezoek zaterdag en zondag van 45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 24 november te 1 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ..'t Statenhuys" te 12.30 uur. "SCHRIFT en GETUIGE NIS" Zondag 23 November 1975 5 uur. Oosterkerk, Malie baan, Utrecht. Ds. W. Kreuzen te Delft. De krant brengt nieuws, da's bekend» Wert Inleuws. Flus al 1 nieuws dat niet zo wereld schokkend is. Zoals: i vergadering van de gemeenteraad, Inbraak bij De Jong. En dat interesseert a toch óók? pel iter AMSTERDAM De 37-jarige psycholoog Peter R. uit Mamd tegen wie 25 gulden boete was geëist wegens het verborgijee den van een minderjarig meisje, is gisteren voor het Amstf ma gerechtshof ontslagen van rechtsvervolging. Peter R. is medewerker aan het Jongeren Advies Centrum (JAC) in Utrecht. Hij had op 12 april 1973 geweigerd de verblijfplaats van een minderjarig Hilversums meisje dat van huis was weggelopen, bekend te maken aan de politie. Het hof redeneerde dat Peter R. weliswaar artikel 280 van het wet boek van strafrecht heeft overtre den, maar dat zijn handelingen ge richt waren 'op hetzelfde rechtsbe lang waartoe dit artikel dient: het hetstel van de verhouding die vol gens het Nederlands familierecht tussen ouders en minderjarige kin deren behoort te bestaan'. De verdachte had het meisje op een onderduikadres van het JAC geplaatst. Daarna had hij contact met de ouders opgenomen, waarbij hij heeft getracht de relatie tussen het kind en haar ouders te verbete ren. Resultaat was dat het meisje zeven weken latex naar huis kon terugkeren. In de uitspraak werd er ook op gewezen dat de pogingen om de relatie te herstellen waren gelukt. 'Onder deze omstandigheden heeft de verdachte het beleid van de politie om het kind op te sporen niet doorkruist', zo zegt het hof. Bovendien was er een brief van de secretaris van de raad voor de kin derbescherming in Utrecht waarin staat dat de hulpverlening aan het meisje een goed voorbeeld was van deze hulp. Volgens het JAC betekent de uit- ROTTERDAM De Rotterdamse recherche heeft twee functionaris sen van het gemeentelijk energie bedrijf (GEB) gearresteerd in ver band met een omvangrijke fraude dae enkele weken geleden werd ontdekt. Volgens de politie zijn de twee op de een of andere manier betrokken bij- malversaties, als ge volg waarvan de gemeente Rotter dam voor enkele honderdduizenden guldens is benadeeld. De politie en de rljksaccountants- diienst ontdekten dat de Aanne mingscombinatie Waalhaven (ACW), die voor de gemeente werkzaamheden aan de elektrici teitscentrale 'Waalhaven' uitvoerde, te veel arbeidsuren ln rekening had gebracht. In verband met deze zaak arresteerde de politie al eerder de hoofduitvoerder van ACW en de directeur van een uitleenbedrijf, van wie de ACW personeel betrok. De twee aangehouden functionaris sen van het GEB zijn de 48-jarige hoofdopzichter L. van P. en de 60- jarige technisch hoofdambtenaar J.R. De laatste kon, nadat tegen hem proces verbaal was opgemaakt naar huis gaan. De hoofdopzichter werd opgesloten. Volgens de Rotterdamse politie is nog niet precies bekend welke rol de twee functionarissen in de zaak hebben gespeeld. Voor welk bedrag de gemeente Rotterdam is bena deeld is ook nog niet precies be kend. is spraak dat het bij zorgvuldig, verlening niet langer stra weggelopen minderjarigen onderduikadres te plaatsenden Peter R. was in eerste jjubl door de rechtbank veroord een geldboete van 150 gul4je j. zijn hoger beroep heeft hi, aantonen dat artikel 280 g is op verouderde opvatting het ouderlijk gezag. Over sj inmiddels in de Tweede Kap" 1 voorstel ingediend om het fende artikel te wijzigen. lig< s> AMSTERDAM De Ams politierechter heeft gisterm li 54-jarige PPR-senator L. hoofdstad wegens het van drie foutief geparkeen est een boete van tweehonden >ee of acht dagen cel opgei officier van justitie, mr. had eerder vijftig gulden eist Het Eerste Kamerlid had o een café bezocht en wa«86 naar huis gegaan. Op zipen kwam hij op de Lijnbaafrin drie auto's tegen, die kve stonden, geparkeerd en he >u door de doorgang verspe na] maakte zich daar boos kraste met zijn sleutelbos. auto's. De senator had ecl in de gaten, dat hij bij z m door enkele politie-agent lw€ gadegeslagen. De verdediger van d e ser iwe tijdens de zitting dat er spr e< van een 'stress-situatie, wa e: familleproblemen een rol i |Se H. zou tot het krassen zi men door een combinatie v vermoeidheid, drank en irri politierechter verklaarde, bij zijn uitspraak met deze digheden rekening had geh Dep Di eirr rte egi toi ple Van onze Haagse redactie DEN HAAG Bewoners terugkeren in een ingrijp beterde wonding, maar die ders verhuizen, kunnen aanmerking komen voor de gen voor verhuis- en ini kosten en huurgewenn De huurprijs van de niei trekken woning moet minste dertig gulden hoj dan die van de ontrulmi voor de verbetering. Dit heeft staatssecretaris van volkshuisvesting en ordening de gemeend meegedeeld. De regeling* vanaf 1 juli 1975 alleen i nan die nadat hun huis i was verbeterd daarin ten of die er tijdens de verl waren blijven wonen. In tijk ds echter gebleken d woners niet altijd (kunne keren. Uit Hamilton (Nieuw-Zeeland) ontvingen wij het bericht, dat geleefd in liefde tot haar Heer. daar 19 november overleden is onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Meindertsma echtgenote van J. L. Groeneveld ln de leeftijd van 66 jaar. Grijpskerk, 20 november 1975. Namens de familie: W. Meindertsma-Tilma Op woensdag 19 november is van ons heen gegaan onze Vriend, Collega en Leraar F. J. Boon Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Personeel en leerlingen van de Herv. Mavo-OSDORP, Nieuwe Laan 34, Amsterdam. Getroffen door de vele bewijzen van medeleven na net plotseling verlies van mijn geliefde Man en onze lieve Vader, Grootvader, Broer en Zwager Hendrik Gerhard Brasjen willen wij u hiervoor oprecht dank zeggen. Uit aller naam: W. Brasjen-van der Most Heerde, november 1975. Daar het ons onmogelijk is een ieder perscC bedanken willen wij langs deze weg u alleir vele blijken van deelneming en medeleven! toond, zowel schriftelijk als persoonlijk, nalo onverwacht overlijden van mijn geliefde r. lieve zorgzame Vader en onze beminde Zot Zwager en Oom Johannes Keller onze welgemeende dank betuigen. Het heeften gesterkt. G. Keller-Poorterman en kinderen Familie Keiler Familie Poorter Almkerk. november 1975. Uppelsehoek 2. |raa laid' GEREFORMEERDE JEUGDVERENIGING WINTERSWIJK .Opgericht 3 oktober 1875. hg In verband met de viering van ons 100-Jarig be*!8 ec hodigen wij oud-leden, leden, ouders en belangsèida den uit tot het bijwonen van de HERDENKIétrel FEESTAVOND, op zaterdag 29 .november aanstafe R, om 8 uur 's avonds in Fides et Concordia. jan Ons corréspondentie-adres: Ans Grevers, »n, e Van Hengelstraat9# Iets. Winterswijk, -feec ftjlei fe zii Tel. 05430-3169.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18