4 Prachtige porceleinen kopjes uit de wereldberoemde Rosenthal Classic Rose kollektie voor maar 16,95 1] 1 ei 'Beperk de groei van energieverbruik om crisis te voorkomen Bij elk Philips koffiezetapparaat FAMILIEBERICHTEN C kom niet met uzelf in konflikt, wordt lid van het PHILIPS DONDERDAG 13 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTE Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. IN PLAATS VAN KAARTEN 1975 Dankbaar voor 40 Jaar huwelijksleven en 40 Jaar ar beid ln kerk en onderwijs zien W. Reeskamp C. J. Reeskamp-Koers met kinderen en kleinkinderen terug op deze periode. Schaepmanlaan 38, Groningen. Gelegenheid tot persoonlijk feliciteren op vrijdag 21 november a.s. van 16.3018.00 uur in Motel Terminus, Donderdslaan 156, Groningen (a.h. einde van de snel weg Heerenveen-Groningen). ENIGE KENNISGEVING Onze geliefde Zuster en Tante Maria Elizabeth Breukelaar 81 jaar oud mocht heden tijdens haar slaap tot Jezus gaan, waar zij zo zeer naar verlangde. Daniël 12 3 En de verstandigen zullen stralen als de glans van het uitspansel, en die velen tot gerechtigheid hebben ge bracht als sterren, voor eeuwig en altoos Haarlem: J. H. Pos-Breukelaar H. P. M. Breukelaar- Verburg Zaandam: W. Breukelaar M. C. Breukelaar-Wilson Dlemen: A. H. B. Breukelaar M. M. Breukelaar-Jansen Laren: G. Bakker-Breukelaar Neven en nichten. De overledene heeft haar stoffelijk overschot ter beschikking gesteld van de wetenschap. Heemstede, 11 november 1975. Correspondentie-adresTobias Asserlaan 429, Diemen. „Wie God kiest, is door God gekozen" Langs de ondoorgrondelijke weg van een auto ongeval op 24 oktober j.l. heeft het God be haagd heden tot Zich te nemen onze zo zeer beminde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Sita op de leeftijd van 33 jaar. Zeist: P. D. Pool T. Pool-van der Veen Hardenberg: W. J. Pool C. P. Pool-Praasterlnk en kinderen Zeist: J. A. Pool G. A. Giezen Gouda: T. H. Plantinga-Pool D. J. Plantinga en kinderen Woerden: P. N. B. Pool D. J. Pool-Batelaan en kinderen Gouda: E. J. Th. Pool J. H. Pool-Winkelhorst Zeist. 11 november 1975. Oranje Nassaulaan 4. Verzoeke geen bloemen, geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard In de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist. Bezoek aldaar vrijdag 14 november a.s. van 20.0021.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats op zaterdag 15 novem ber a.s. Hieraan voorafgaande zal om 12.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Vertrek van bovenge noemde rouwkamer om 11.45 uur. God nam uit ons midden weg na een lang en arbeidzaam leven, onze onvergetelijke Vader en Grootvader Eimert de Kuiper weduwnaar van Maria Sophia Louise Branger op de leeftijd van 83 jaar. en waar Ik ben, daar zal ook mijn dienaar zijn. Joh.12 12b. Hellendoorn: D. A. de Kuiper J. P. de Kuiper-Dekker Marlou, Wanda, Machteld en Patricia M. S. L. Berkhof-de Kuiper Linda en Edo W. J. Hoogcarspel- de Kuiper J. Hoogcarspel Andra en Johan De Bilt, 9 november 1975. Flatgebouw „De Akker", 23B. Corr.-adres: Joh. van Burenstraat 4, Hellen doorn. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 14 november om 13.30 uur in de Opstandingskerk, le Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben omstreeks 15 uur op de algemene begraafplaats te Schoonhoven. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13 uur in de Opstandingskerk en na de begrafenis in het Hervormd Centrum, Kortedijk te Schoonhoven. Voorburg: Teteringen: Na een langdurig, gelovig gedragen ziekte is heden in Christus ontslapen onze geliefde Schoonzuster en Tante Hilda Arendina Scheltens-Veldkamp oud 78 jaar sinds 19 december 1962 weduwe van onze oudste Broer en Zwager G. Ph. Scheltens. Namens broers, zuster, schoonzusters, neven en nichten A. T. H. Scheltens. Bovensingel 2, Kampen. Zwolle. 9 november 1975. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden, door een noodlottig ongeval, van mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Oma en Dochter Elisabeth Johanna Schoonderbeek- van der Poel op de leeftijd van 52 jaar. J. W. Schoonderbeek E. J. Lauwerijs-Schoonderbeek J. P. Lauwerijs Elisabeth Marc W. de Laat-Schoonderbeek J. Th. de Laat Jeroen Peter Diana W. J. Schoonderbeek E. J. van der Poel-Mulder J. Schoonderbeek Amstelveen, 11 november 1975. Laan Walcheren 19. De crematie zal plaatshebben maandag 17 no vember a.s. tegen 12.15 uur op „Westgaarde", Ookmeerweg-Osdorperban, Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). Tot ons verdriet ging door een noodlottig on geval van ons heen Bep Schoonderbeek in grote verslagenheid, Thllly en Jan Appelboom An en Cor Niepoth Katy en John Schulte Fischedick Amsterdam, 11 november 1975. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God na een kortstondige ziekte uit ons midden weg mijn geliefde Man, onze Pleegvader, Broer, Zwager en Oom Willem van Spronsen echtgenoot van G. J. Gerdes in de ouderdom van bijna 74 jaar. „Het bloed van Jezus Christus reinigt ons van alle zonden". Mede namens de verdere familie: G. J. Spronsen-Gerdes. Monster. 11 november 1975. Zeedistelstraat 24. Geen bloemen. Mijn man is opgebaard ln de aula Molenstraat 141 C te Monster. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 14 november van 7 tot 8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 15 november a.s. om 11 uur vm. in de aula van de Algemene Begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Onverwacht en voor ons onbegrijpelijk heeft God tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve Moeder en Oma Cornelia Johanna Koster .weduwe van Douwe Roelfs Schipper op de leeftijd van 64 jaar. Zetten: E. N. P. Reijmerink- Schipper A. Reijmerink Hanneke, Mieke Tuttlingen (W.-D.)P. H. B. Schipper A. B. Schipper-van Roekei Ernst Davós (Zwitserland), 10 november 1975. Corr.-adres: De Hartogplein 1, Zetten. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van de Monuta Stichting. Maanderweg 17 te Ede, waar vrijdag 14 november van 19.3020.30 uur gele genheid is tot condoleren. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 15 november om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Oud-Beijerland. 2 Cor. 5 1. God heeft thuisgehaald onze beminde jongste Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Johanna Schipper-Koster op de leeftijd van 64 jaar. Barendrecht: A. P. Koster M. Koster Californië: J. Koster M. M. Koster-van der Jagt Ede: P. B. Leenders-Koster R. Leenders Den Haag: W. J. Sturrus W. Sturrus-van Nes Californië: B. Koster M. Koster-Booij Barendrecht: E. P. B. Koster-Sturrus Nichten en neven Ede, 10 november 1975. De Zoom 23. Onze zeer lieve Man, Vader en Opa Gerrit Dyksterhuis is tot onze grote droefheid, na een moeitevol leven, plotseling van ons heengegaan. Hij was bijna 72 jaar. Hij heeft de goede strijd gestreden. Hij heeft het geloof behouden. Groningen. 10 november 1975. Wassenberghstraat 33. Groningen: E. S. Dijksterhuis- van der Wal Paterswolde: Truus en Joop Barendsen-Dijksterhuis Stadskanaal: Lieske en Wim Scheltsns-Dijksterhuis AlmeloLucle en Hans Berghuis-Dijksterhuis ApeldoornRients en Hillie Dijksterhuls-Folgerts en kleinkinderen Liever geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de aula op de begraafplaats „Selwerde»hof" op vrijdag 14 november a s. om 10 uur. waarna de begra fenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamei op de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze beste Zwager en Oom Gerrit Djjksterhuis geliefde echtgenoot van E. S. Dijksterhuis-van der Wal op de leeftijd van bijna 72 jaar. Groningen, 10 november 1975. Assen: D. van der Wal G. van der Wal-Westerhuis Dwingelo: L. Wigboldus-van der Wal D. H. Wigboldus Soest: S. L. van der Wal E. M. van der Wal- Gerritsma Willowdale (Can.)U. R. van der Wal M. van der Wal-Dijkema Ermelo: M. I. Niks-van der Wal H. A. Niks Haren: J. R. Cornelius J. Cornelius-Krijthe Neven en nichten Mijn genade is U genoeg. Wat God doet is welgedaan. Zijn wil is wijs en heilig. In volle verzekerdheid des geloofs ontslapen mijn lieve en onze zorgzame Man, Vader en Grootvader, de heer Karei de Mooy echtgenoot van M. C. Brink op de leeftijd van 52 jaar. Rijnsburg: M. C. de Booy-Brink Tineke en Jacob Remy en Marjolein Jacob en Willy Marja en Chris Jan Bert Martina Rijnsburg, 12 november 1975. Voorhouterweg 20. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. za terdag 15 november des morgens om 11 uur in de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijns- burg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3.30 uur5.00 uur, 's avonds van 8.009.30 uur en na de begrafenis in de zaal van de Imma nuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. Met grote verslagenheid namen wij heden ken nis van het overlijden van Karei de Mooy Wij verliezen in hem een trouw en enthousiast bestuurslid. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten en sterken op deze voor hen zo moeilijke weg. Het Bestuur en de Raad van Toezicht van Coöp. Rabobank (Rijnsburg). 12 november 1975. Hiermede geven wij u ken nis van het overlijden Van onz Pleegmoeder en Oma Pietertje Oudshoorn weduwe van D. Kralt, in de ouderdom van 87 Jaar. Rijnsburg, 11 november 1975, Huize „Avondzon", Oude Vlietweg 9. De rouwdienst zal gehou den worden vrijdag 14 no vember a.s. om 2 uur nam. in de aula van Huize „Avondzon", ingang Smid straat, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Ned. Herv, begraafplaats aldaar. Geen bezoek. In plaats van kaarten Allen die ons hun medeleven betoonden na het overlijden van onze Vader Jelte de Boer Leiden: Jerry en Marie-Loulse Jousüra-de Boer UTRECHT Afremmen van de groei van het energieverbruik een van de noodzakelijke voorwaarden om niet in een echte e giecrisis te verzeilen. Op dit thema hamerden verscheidene kers op de conferentie 'Energievoorziening in de 21ste eeuw', organiseerd door het jubilerende Reactorcentrum Nederland. Dat bij de gebruikelijke groeiper- gen van Shell houden rekeni centages de olievoorziening tegen 1980 zou gaan knijpen, was vijf jaar geleden al te voorzien, aldus RCN-voorzitter dr. ir. H. Hoog. Niet omdat er geen olie meer zou zijn, maar omdat die maar met een be perkte snelheid naar boven kan worden gepompt. Wat er al aan bezudning&maatrege- len werd overwogen, is voorlopig door de gevolgen van economische teruggang en stijging van de olie prijs in de schaduw gesteld: de afgelopen twee jaar steeg het totale energieverbruik met nul in plaats van met die gebruikelijke 5.5 pro cent per Jaar. De jongste schattin- een groei van de economische duktie van slechts 2.5 tot 2 pro oer jaar (bruto nationaal prod Door die ontwikkelingen moeilijkheden 'misschien tientallen jaren' uitgesteld, dat betekent geen afstel. Oo beperkte groei van de energ hoefte zou kernenergie een sta aandeel moeten verzorgen, men dat afwijzen, aldus dr. een dei Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te be danken, voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden en bij de teraardebestelling van mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Wibbe Kampinga willen wij langs deze weg een leder daarvoor harte lijk danken. De grote belangstelling en het intens meeleven hebben ons bijzonder goed gedaan. Baflo, november 1975. P. Kamplnga-Coeleman Kinderen en kleinkinderen. Bon voor inlichtingen Naam: Adres: Plaats: dat toch al zijn tweede tegemoetgaat moeten vedomi voudigen, en dat lukt gewoon Of het totale energieverbruik nog tot onder de nieuwe lae prognose moeten worden ter drukt. Prof. dr. W. van Gooi, vooi n? van de Landelijke stuurgroep n.\ gie-onderzoek, liet voor de K lelJ laodse situatie nog eens zien n. geen houden aan is wanneer i,1J oude groeipercentages zouden len voortzetten. Alleen als we delijk naar een nulgroei toe v is het mogelijk om de behoeft aardolie ln de volgende eeuv rpei nen haalbare grenzen te houdl tinj dat draaiboek wordt de daitn Noc onze aardgasproduktie dan ne<het geveer goedgemaakt door ui ding van kerncentrales en liari ring van zonne- en winden Het gebruik van steenkool jaarlijks met tiien procent uitgebreid. etn zei Veel tijd De ontwikkeling van nieuwe giebronnen zal, in de woorde In open enveloppe zonder postzegel adresseren aan: CNV-Antwoordnummer 1096, Utrecht. dr. Hoog, 'grote inspanning eiiO.OI dlngrijkheid vergen en veel pk En tijd, tijd, tijd'. Vandaar da v de energievoorziening in de op eeuw nu het nodige onderzoi^ moet worden gedaan. k(' Mr. A. A. T. van Rhijn, plaa lb( vangend directeur-generaal vo energievoorziening, gaf een zicht van de vele en vaak oi ge tegenstrijdige criteria overheid voor steun aan dei^.' onderzoek moet aanleggen. Mb druk wees hij erop dat er ene alleen technische, maar ook schappelijke beperkingen m ere: len bij de energievoorziening. m: looi Vier echte Rosenthal kopjes van porcelein met schitterende tekening in reliëf. In fraaie geschenkdoos. (winkelwaarde 52,-) Bij aankoop van elk Philips koffiezetapparaat kunt u Zo wordt koffiedrinken helemaal koffiegenieten. tijdelijk 4 van die prachtige porceleinen kopjes uit Koffie gezet door een apparaat met een de wereldberoemde Rosenthal Classic Rose kollektie uniek ontkalkingssysteem. En gedronken uit krijgen voor maar 16,95 (winkelwaarde 52,-). zo'n bijzonder exclusief Rosenthal kopje. gr( HD 5111 HE 2 tot 5 kops 21< 64.50 89 Ook met aan/uitschakeiaar 69,50. HD 5129-GZS 2 tot 10 kops 94.- Ook met aan/uitschakelaar 99,-. onze >HO lid r bnge 'uim meri dit ti ook it de ;thou meni uder PK-\

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14