Kopiëren zonder problemen? Ziehier de weg van de minste weerstand. FAMILIEBERICHTEN De krant is nooit wen kom niet met uzelf in kohflikt, wordt lid van het Bedorven maag en diarree... De krant is nooit weg. ki DINSDAG 7 OKTOBER 1975 BINNENLAND TROUW/KWARTET 1950 - De Here is uw bewaarder - 1975 (psalm 121 5 a) Op vrijdag 10 oktober hopen onze lieve Ouders en Grootouders Henk Idema en Iet je Idema-Koops hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hilda - Henk en Hester Peter - Irma Dick - Annewike John Groningen, Peizerweg 44 a. Allen die hen op deze feestdag willen feliciteren, worden uitgenodigd van 16.30—18.30 uur in restaurant Boschhuis, Hereweg 95 te Groningen. Met dank aan God en grote blijdschap delen wij u mede dat onze lieve Ouders en Grootouders H. Beekman en J. G. Beekman-Heft D.V. op 10 oktober de dag hopen te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Noord wijk: Nunspeet: Zevenaar: Berend en Henney Henriëtte, Jeannette Henk en Tilly Sanny en Peter Gerardine Ede, oktober 1975. Louise Henriëttelaan 224. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 11 oktober van 15.0017.00 uur in „De Open Haard", Willem de Zwij gerlaan 3, Ede. Heden nam de Here uit ons midden onze Vader, Schoonvader en Grootvader Jacob de Jong weduwnaar van Annija Klamer oud-hoofd Prinses Beatrixschool Amsterdam in de ouderdom van 84 jaar. Wassenaar: J. J. Graafstal-de Jong F. Graafstal Frans Peter Jaap Hans Paul Zoetermeer: J. W. de Jong M. H. de Jong-Koopman An ja Albert Jan Harm Dieren: J. A. Siegers-de Jong R. Siegers Erna Zoetermeer, 6 oktober 1975. Nassaulaan 69. Op donderdag 9 oktober wordt om 12 uur een rouwdienst gehouden in de Morgensterkerk, waarna om 13 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 18.3019.30 uur in de zaal van de Morgenster- kerk. Heden nam de Here tot Zich onze Broer, Zwa ger en Oom Jacob de Jong weduwnaar van A. Klamer in de ouderdom van 84 jaar. Zoetermeer, 6 oktober 1975. Nassaulaan 69. Heerenveen: Rijswijk (Z.-H.) Heerenveen: Joure: A. W. de Jong Fam. E. de Jong Y. de Jong J. W. de Jong Nicht en neven Heden nam God tot Zich onze Zwager en Oom Jacob de Jong weduwnaar van Annija Klamer in de ouderdom van 84 jaar. Zoetermeer, 6 oktober 1975. Nassaulaan 69. Badhoevedorp: A. van der Meer-Klamer Groningen: Fam. L. Klamer Haren (Gr.): A. Dijkstra-Klamer Groningen: Fam. J. Klamer Fam. G. Muller Roodeschool: H. Klamer-Bolhuis Hengelo (Ov.): J. Bolhuis-Klamer A. H. Bolhuis Groningen: D. Klamer Maar blij vooruitzicht dat mij streelt ik zal, ontwaakt, uw lof ontvouwen. Psalm 17 8 Heden werd het verlangen vervuld om met Christus te zijn van onze lieve Zuster, Schoon zuster en tante Neeltje Buys Zij werd 66 jaar. Groningen: F. Buijs A. Buijs-Eikeleboom Scheveningen: C. Buijs A. Buijs-de Bruin G. Buijs-Toet Johannesburg (Zuid-Afrika)I. Toet-Buijs neven en nichten Scheveningen, 6 oktober 1975. Markensestraat 200. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdagmiddag van 45 uur en woensdagavond van 7—8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 9 oktober te 1.30 uur in de Pniëlkerk, Tesselsestraat 67, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Heden is in vrede ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter Mensinga echtgenoot van Mathilda de Moor op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: M. Mensinga-de Moor Eindhoven, 4 oktober 1975. Jan Heinslaan 51. Na een ziekte van een paar dagen is door haar Hemelse Vader thuisgehaald onze lieve Moeder, Grootmoeder en Zuster Hendrikje van der Wey-Hoving sedert 5 mei 1971 weduwe van Fokke van der Weij Zij werd 84 jaar. 1 Cor. 1: 9 „God is getrouw, door wien gij zijt geroepen tot gemeenschap met Zijn Zoon Jezus Christus, onzen Here." Leeuwarden, 5 oktober 1975. Aldlanstate 534. Leeuwarden: F. van der Weij G. van der Weij-Dijkstra Canada: H. Schriemer- van der Weij J. Schriemer Sneek: C. Bootsma-van der Weij K. Bootsma Canada: B. Dijkema-van dér Weij S. A. Dijkema Canada: J. Reinders-van der Weij F. J. Reinders LeeuwardenF. Ykema-van der Weij J. Ykema Amersfoort: H. Hoogendoorn- van der Weij O. Hoogendoorn kleinkinderen Bussum: B. Drexhage-Hoving Gelegenheid voor condoleantie in Aldlanstate donderdag 9 oktober 's avonds van 7.007.30 uur, 7de etage. Vrijdag 10 oktober zal de rouwdienst worden gehouden in de Parkkerk, J. van Scorelstraat 76, 's middags 2.15 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Noorderbegraafplaats te Leeuwarden. Een half uur voor de rouwdienst is er gelegen heid de familie in de kerk te condoleren. Corr.-adres: De Fennen 39, Leeuwarden. Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31 16a Op Gods tijd werd van ons weggenomen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Aaltje Blanken-Bakker sinds 1956 weduwe van Corn. Blanken op de leeftijd van 80 jaar. California: J. Blanken T. Blanken-van Aalderen Nieuwe Pekela: H. Hulzebos-Blanken H. Hulzebos Dronten: K. Leenders-Blanken W. J. Leenders Nieuw-Balinge: G. Blanken T. Blanken-Veenstra Denekamp: G. Zeldenrust-Blanken N. Zeldenrust Kerkenveld: J. Blanken H. Blanken-Schepers Klein- en Achterkleinkinderen Hoogeveen, 5 oktober 1975. Huize „Westerkim". De begrafenis is bepaald op donderdag 9 ok tober a.s. vanuit de Zuiderkerk, Baarlelaan 3, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur. Aanvang van de rouwdienst om 13.30 uur. Corr.-adres: Verl. Middenraai 75, Nieuw- Balinge. Ps. 121. Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, moeten wij u berichten, dat 11 jaar na onze vader thans onze Moeder en Oma Janke Holzmann-Mobach van ons is heengegaan. Zij bereikte de leeftijd van 79 jaar. Kollum: G. Fokkema-Holzmann Sch. Fokkema Groningen: O. Holzmann S. A. Holzmann-Goodijk Edmonton (Can.)J. P. B. Holzmann E. Holzmann-Wielinga Delfzijl: A. Holzmann A. Holzmann-van der Veen en kleinkinderen Harlingen, 6 oktober 1975. N. O. Singel 29a. Wij zullen moeders lichaam a.s. donderdag 9 oktober om 14.00 uur gaan begraven. Hieraan voorafgaande zal om 13.20 uur een rouwdienst worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk aan de Midlumerlaan te Harlin- ningen. Na afloop van de begrafenis, welke zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats heeft u gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Correspondentie-adres: Acacialaan 48, Gro ningen. Bij U, o Here, schuil ik; Laat mij nimmer beschaamd worden. (Psalm 71 1) Plotseling werd uit ons midden weggenomen, onze geliefde Kleinzoon en Neef Willem ter Horst oud 17 jaar. Borne: A. ter Horst-Fraterman Culemborg: A. G. Elbrecht J. Elbrecht-Mulder Culemborg: C. Halbesma G. Halbesma-Elbrecht Joan Simone - Bindert Geert Zwolle: J. H. Elbrecht S. Elbrecht-Buntsma Ellen Annet - Geert Jan - Willem Hans Zetten, 3 oktober 1975. „Velen zeggen: Wie zal ons het goede doen zien? Verhef over ons het licht uws aanschijns, o Here!" Psalm 4 7 Toch nog onverwacht werd uit onze familie kring weggenomen Cornelis Leipoldt weduwnaar van Wilhelmina Margaretha Dekema in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam: M. A. Leipoldt. Amsterdam, 5 oktober 1975. Huize „De Kimme". Beemsterstraat 546. Geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 ok tober om 10 uur op de Nietiwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 9.30 uur. Heden is na een langdurig gedragen lijden rustig van ons heengegaan, mijn zeer zorg zame Vrouw, onze lieve Moeder, Schoonmoe der en Oma Johanna Catharina Kroeskamp- geb. Jasper op de leeftijd van 68 jaar. Eemnes: C. Kroeskamp Putten (Gld.): Coby Ruizendaal-Kroeskamp Jan Ruizendaal Joke, Henneke, Kees en Janneke Eemnes: Han Kroeskamp Jopie Kroeskamp-Dop Francis en Mark Maartensdijk: Thilly Doornenbal-Kroeskamp Hans Doornenbal Corine Hilversum: Loes Posthumus-Kroeskamp Louis Posthumus Marjelle en Pim Groenekan, 6 oktober 1975. Huize 'Beukenburg'. Corr.adres: Laarderweg 85, Eemnes. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize 'Beukenburg'. Condoleantie-bezoek woensdag van 20-21 uur aldaar. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 9 oktober om 15 uur op de Algemene Begraafplaats, Laarderweg naast nr. 97 te Eemnes. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Maria Glasman-Klootwijk op de leeftijd van 82 Jaar. Zij zal in onze herinnering blijven als een lief devolle en wijze Moeder Tilburg: A. M. v. Zetten-Grasman Amstelveen: P. Grasman A. Grasman-Horjus Nieuwegein: D. H. Grasman J. Grasman-Ipema Vroomshoop: H. A. Grasman D. Grasman-Huyser Rotterdam: A. Terlouw M. Terlouw-Grasman Haren (Gr.): A. Grasman M. Grasman-Ziere Baarn: A. J. Grasman Zoetermeer: A. Bax A. C. Bax-Grasman Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Rotterdam, 4 oktober 1975. „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentie-adres: P. Grasman, Brantwijk 42, Amstelveen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 9 oktober a.s. op de Hervormde begraafplaats „Charlois", Charloise Lagedijk 680, Rotterdam- Zuid. Er zal een dienst van Woord en Gebed gehou den worden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 11.45 uur. Vertrek vanaf „Waelestein" om 11.30 uur. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Heden nam de Here uit ons midden weg mijn innig geliefde Vrouw en onze zorgzame Moe der en Oma Rikstina Klasina Mulder-geb. Haan op de leeftijd van 56 jaar echtgenote van Harm Mulder Nieuw-Weerdinge, 6 oktober 1975. Weerdingerkanaal Z.Z. 222. H. Mulder Nieuw-Weerdinge: Al je en Dinie Bernadet en Riksta Nieuw-Weerdinge: Stoffer Klaas Vriezenveen: Harma en Jakob Riske en Hilde Leersum: Greet en Piet Emmen: Wies De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum „De Wolfsbergen" te Emmen. Condo- léancebezoek donderdagavond a.s. van 19.00 20.00 uur. De begrafenis is bepaald op vrijdag 10 okto ber a.s. om 11.00 uur te Nieuw-Weerdinge. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 10.00 uur samen te komen in de Gereformeerde Kerk te Nieuw- Weerdinge, alsmede terug. Aanvang rouwdienst 10.30 uur. Geen bloemen Een dag na elkaar riep de Here tot Zich onze lieve Ouders en Grootouders Grietje Tjjmes Egbert Lopers oud 68 jaar oud 65 jaar 2 oktober 1975. 3 oktober 1975. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jesaja 43 lb Ruinerwold: H. Lopers L. Lopers-Timmerman Ingrid Ruinerwold: A. Lopers A. Lopers-Maat Koekange, Dorpsstraat 41b. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Met grote verslagenheid maken wij melding van het plotselinge overlijden van de heer B. Vaarties op 54-jarige leeftijd. Vele jaren heeft de heer Vaarties als hoofd van de Technische Dienst in moeilijke omstan digheden zijn krachten aan ons ziekenhuis ge geven. Ons meeleven gaat uit naar mevrouw Vaarties en haar kinderen: mogen zij de kracht ont vangen het verlies te verwerken. Bestuur, Directie en Personeel Ziekenhuis Eudokia Rotterdam. Rotterdam, 6 oktober 1975. Heden werd in Gods Heerijkheid opgenomen onze geliefde Man, Pappa, Opa en Broer Cornelis Wit geboren 17 mei 1907 te Bedum. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau gehuwd met Truus Jongejan eerder weduwnaar van Annie Riemersma Bergen op Zoom: K. G. Wit-Jongejan Nootdorp: Janny en Aart Terneuzen: Boukje en Wim SonIta en Hans Arnhem: Arnolda en Rob en kleinkinderen Bedum: K. Wit Bergen op Zoom, 6 oktober 1975. Augustalaan 99. De crematie zal plaatsvinden in het cremato rium te Rotterdam aan de Maeterlinckweg, 8 oktober te 14.00 uur na een korte rouwdienst in de aula aldaar door de eerwaarde heer ds. K. Wolfis, predikant te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in een der zalen van bovengenoemd crematorium. Geen bloemen De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? - Bon voor inlichtingen Naam: Adres: Plaats: In open enveloppe zonder postzegel adresseren aan: CNV-Antwoordnummer 1096, Utrecht. Zwager en Oom Egbert Lopers Wij geloven dat zijn een voudig geloof ls overge gaan In aanschouwen. Groningen: A. Kraal-Lopers Alma (Can.): r. Lopers-Steenbergen F. Jansen-Lopers R. Jansen Niagara Falls (Can.): L. Lopers C. Lopers-van Wijk Apeldoorn M. J. Lopers G. Lopers-Dijkstra Rotterdam G. Bouwknegt-Lopers D. Bouwknegjt Koeckange: Alg. Lopers H. Lopers-Steenbergen Drayton (Can.): H. Lopers A. Lopers-Blancke H. Lopers H. Lopers-Keizer Neven en Nichten Koeokange, 3 oktober 197S Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORB1NE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo'n buisje in huis De krant wordt gespeld van weer bericht tot overlijdens advertentie. En als u 'm spóArt, hrengt hij goed geld op. Oud papier: nieuwe uniformen voor de harmonie, belangrijke bijdrage aan 't jeugdwerk. Da's toch zeker prachtig mooi? Leg gewpon papier in de Océ 1700, druk op de knop, en een paar sekonden later ligt er een beeldschone kopie voor u klaar. Dat is niet alleen snel, maar ook veilig kopiëren. Want de Océ 1700 kiest de weg van de minste weer stand: de kortste weg in het apparaat, zodat het papier de tijd niet krijgt om vast te lopen. Trouwens, daar zorgt de Océ service-afdeling ook voor met regelmatig, razendsnel onderhoud. Zodat de Océ 1700 altijd probleemloos werkt. Zo weet u precies waar u aan toe bent: altijd een optimale Océ 1700, en altijd een vaste prijs per kopie. En dat is de weg van efficiënt kopiëren. De mooiste kopie op 't gewoonste papier: Océ 1700. Meer informatie over de Océ 1700 en overige kopieerapparaten kunt u verkrijgen tijdens de „InfoDriif-ln". Inlichtingen bij onderstaande adressen. Océ-Nederland B.V.Venlo. Hoofdkantoor Verkoop Nederland. Aarlshertogenlaan 151,'s-Hertogenbosch, telefoon 073-12 44 61 Showrooms inAmsterdam (lel.020 - 4410 88), Rotterdam (tel.010 -14 50 66). Eindhoven (tel.040 - 6 98 25), Hengelo (tel.05400 - 2 63 05). Océ on van der Grinten zijn handelamerken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12