Fiat 131 mirafiori ER IS PLAATS VOOR EEN HOOFD VAN DE PERSONEELSAFDELING vrije universiteit amsterdam patrimoniums hoofd van het bouwkundig bureau ALLROUND ADMINISTRATEUR hoofd van de bouwkundige afdeling STAFMEDEWERK(ST)ER-RADIO Wettig Opvolger Ideaal Opvolger Logisch Opvolger larom wordt dit de Opvolger van uwauto? Méér pluspunten voor z'n prijs.Zoals: Fiat 131 mirafio -voor een nieuw autotijdperk. Ê30E30 RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN ZATERDAG 4 OKTOBER TROUW/KWARTET PS 28 -RH 30 Bij de afdeling Nieuwbouw en Verbouwingen van de Hoofdafdeling Gebouwen, Installaties, Terreinen vaceert de functie van Zijn taak omvat naast de algemene leiding van het bouwkundig bureau o.m.: het voeren van besprekingen met architecten, aannemers en overheid; het kritisch beoordelen van begrotingen, bestekken, toe te passen constructies en materialen; het dagelijks intern coördineren van de bouwkundige met de elektrotechnische en werktuigbouwkundige sectoren. Voor de vervulling van deze belangrijke functie denken wij aan een dynamisch contact- begaafde persoonlijkheid, die voldoet aan de volgende vereisten een opleidingsniveau van bouwkundig- of civiel ingenieur; uitstekende organisatorische en leidinggevende capaciteiten; een grote ervaring met en een gedegen kennis van bouwkundige constructies en materialen; deskundigheid in het beoordelen van bouwkundige calculaties. In de zeer nabije toekomst is de nieuwbouw voor de subfaculteit der Tandheelkunde een belangrijk voor te bereiden en uit te voeren project. Instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit wordt verwacht. Gezien de zwaarte van deze functie zal de salariëring minimaal bruto f4.307,- en maximaal bruto f 4.992,- per maand zijn, exclusief 7,8% vakantie-toelage. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van de afdeling Nieuwbouw en Verbouwingen, de heer P. van Andel, (telefoon020 - 548 37 43). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 030-1555, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. w STICHTING VIJVERHOF beheert 3 gezinsvervangende tehuizen en een pensiontehuis voor totaal 80 lichamelijk gehandicapten. In verband met de benoeming van de huidige funktionaristot direkteur van de Ned. Federatie van voorzieningscentra zoeken wij een (mnl.of vrl) Tot zijn/haar taak behoort: het zelfstandig voeren van het financieel en administratief beheer, het onderhouden van kontakten met de huizen en officiële instanties, het adviseren van het alg. bestuur en de be stuurscommissies. De stichting is aangesloten bij de Ned. Federa tie van voorzieningscentra voor lichamelijk gehandicapten. Het bureau van de Federatie verzorgt naméns de Stichting de boekhouding, loonadministratie enz. Gevraagt wordt: ervaring initiatief, belangstelling voor het gehandicaptenwerk, enige kennis van soc. wetten, bouwfacilitei- ten e.d. Het salaris is nader overeen te komen. Sollicitaties te richten aan de sekretaresse van het Alg.' Bestuur, mw. A.J. van Dijk, de Terp B19, Amersfoort. Telefonische informatie bij de huidige funktio- naris, J.W. Kuiper, Spoorlaan 12 Nunspeet, Telefoon (03412)41 14. patrimonium rotterdam Patrimoniums woningstichting beheert en ontwikkelt woningen in de sociale sector, zowel in uitbreidings- als in stadsver nieuwingsgebieden. Voor de acti viteiten in de stadsvernieuwing bouwen wij momenteel een bouwkundige afdeling op. Patrimoniums woningstichting zoekt een die naast het geven van leiding aan deze afdeling, met vorm gevers, tek.enaars, calculators en opzichters, tevens het maken van bestekken en begrotingen volledig moet beheersen. Patrimoniums woningstichting biedt: - een werkkring binnen een enthousiast team dat project gericht werkt. - een salaris tussen 2.7Ö7, en 4.046,per maand, af hankelijk van ervaring en op leiding (schaal 20/21 van de i Gemeente Rotterdam). - secundaire arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O. voor de woningbouwcorporaties. vraagt: - managers-kwaliteiten. - opleidingsniveau van minimaal H.T.S.-bouwkunde. Een psychologische test maakt deel uit van de selectie procedure. Brieven onder nr. 5567 bureau van dit blad. 1 woningstichting te delfshaven He. IKOR (per 1-1-76 met het CVK opgaand in de nieuwe Stichting IKON) zoekt op korte termijn een Zijn/haar taak zal in hoofdzaak bestaan uit - bureau-redaktioneel werk (programma-voorbereiding en research) en - het, samen met de overige stafleden, samenstellen van de programma's. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een brede oriëntering op het terrein van kerk en samenleving en enige journalistieke ervaring. Organisatorische kwaliteiten strekken tot aanbeveling. Sollicitaties vóór 15 oktober a.s. aan de Direkteur Radio- en Algemene Zaken van het IKOR, Borneolaan 27, Hilversum. De Opwolge van de succesrijke Fiat 124. Maar wèl totaal anders. van de auto die u te klein geworden is. Maak nu de Grote Sprong Voorwaarts naar een royale middenklasser. Zonder risico voor 't minste geld. van elke zaken- en gezinswagen in de 1300/1600 cc. klasse die aan vervanging toe is. Ga naar 10,20 dealers, Vergelijk de Fiat 131 Mirafiori met alle andere auto's op deze punten: veiligheid, ruimte, comfort, prestaties, economie, prijs. En denk vooral aan duurzaamheid: deze Fiat is gemaakt om 10 jaar mee te gaan. Qua degelijkheid, vorm en techniek. Geen fratsen en frutsels, maar pure funktionaliteit, Geen revolutionair ontwerp, maar een weldoordacht blijvertje. Al bent u nog zo gehecht aan een bepaald merk... zelfs al bent u geen Fiat-fan... de Fiat 131 Mirafiori wordt de Opvolger van uw auto. En dan hebt u voorlopig geen opvolger meer nodig. Ook de motor heeft een lange levensduur, o.m. doordat het maximum koppel al bij een laat toerental (3000 tpm] wordt bereikt. Uiterst geruisloos door toepassing van getande riem. Veiligheid volgens Amerikaanse eisen. Zo is de veiligheidskooi extra beschermd tegen zij botsingen door 3 horizontale „gordels" van geprofileerd staalplaat. Veiligheidsstuur- kolom in 3 delen. Bij de Special is het stuur in de hoogte verstelbaar. En zuinig: 1:13,3 bij 100 km/u (1300 qc) en 1:12,8 bij 100 krti/u (1600 cc). Veel kracht reserves voor duurzaam heid en veilig inhalen ,(65 DIN-pk en |75 DIN-pk - top 150 km/u en 160 km/u). Benzinetank op de meest veilige plaats; en door stalen plaat gescheiden van het interieur. 400 dm3 bagageruimte. De schok- absorberende bumpers zijn ot 6 cm afstand van de carrosserie aangebracht, waardoor bij kleine botsingen plaatwerkschade tot een minimum wordt beperkt. Dubbel en dwars roestwerendc carrosserie. Met extra PVC- schild voor onderkant, wielkasten en benedendeel van de carrosserie-zijkant! Er zijn 11 uitvoeringen: met 130Ö of 1600 cc, in riante normale uitvoering of superdeluxe Special, met 2,4 of 5 deuren (Familiale). Prijs 1300 cc v.a. f 11.994j-. Prijs 1600 cc v.a. f 12.795,-. Imp. Leonard Lang, Daniël Goedkoopstraat, industriegebied/Amstel. Amsterdam. Tel. (020) 92 48 88/73 0867. Prijzen af Born, inch BTW. Bij Bureau Buitenland is op korte termijn plaats voor EEN MEDEWERKER. vac. nr. LP 750934 Het Bureau Buitenland, dat deel uitmaakt van het Bureau der Universiteit, heeft tot taak het bevorderen van de belangstelling voor internationalia binnen de universitaire gemeenschap. Aan deze taak wordt inhoud gegeven door o.m. het organiseren van lezingenseries en conferenties, het geven van voorlichting over studie- en stagemogelijk heden in het buitenland, het verstrekken van informatie aan werkgroepen, het mede tot standbrengen van projecten van samenwerking tussen deze Universiteit en instellingen in ontwikkelingslanden, het stimuleren, 'in overleg met facul teiten en onderdelen daarvan, van onderzoek relevant voor ontwikkelingslanden en het geven van adviezen t.b.v. bestuursorganen. Binnen dit geheel vormt de ontwikkelingsproblematiek eer» bijzonder aandachtsgebied. De nieuwe medewerker zal zich met name dienen bezig te houden met de volgende deeltaken: - het mede voorbereiden van lezingenseries, studiedagen, conferenties e.d. over ontwikkelingsproblematiek en - het stimuleren van de belangstelling binnen de universi taire gemeenschap voor het opzetten van onderzoek ten behoeve van ontwikkelingslanden. De voorkeur gaat uit naar iemand, die is afgestudeerd in een der bètawetenschappen en belangstelling heeft voor de ontwikkelingsproblematiek. Organisatorische ervaring is gewenst. De aanstelling zal geschieden op arbeidsovereenkomst tot 1 juli 1976. Verlenging van de overeenkomst met één jaar behoort tot de mogelijkheden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 3655.- per maand. Nadere inlichtingen bij: P. Buur, Bureau Buitenland RU, tel. 050-114900. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Afdeling personeelszaken. Postbus 72, Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer. in het Nicolaas Tulp Ziekenhuisdat in de toekomst samen zal gaan met de Centrale Israël ietische Ziekenverpleging. Het gestalte geven aan een adekwaat personeels- en organisatiebeleid wordt hierdoor des te meer een vereiste, hetgeen geleid heeft tot het instellen van deze funktie. I Tot de taak van het hoofd van de personeelsafdeling zullen behoren: vormgeven aan overleg en kommunikatie het geven van een eigen bijdrage in het uitbouwen van de samenwerking tussen de verschillende beroepsgroepen eventueel doormiddel van evaluatiegesprekken, vorming en training. het uitbrengen van adviezen omtrent het te voeren personeels- en organisatiebeleid. verantwoording voor wervingselektie introduktie etc. en de personele administratie. Wij menen dat voor deze funktie noodzakelijk zijn een grote intersesse in de uitbouw en verdieping van personeels- en' organisatiegebied. een opleiding op het niveau van Sociale Akademie, richting perso neelswerk. voldoende praktische ervaring in een soortgelijke funktie. een grote mate van zelfstandigheid en het vermogen om in teamver band te werken. De direktie van het Nicolaas Tulp Ziekenhuis, onder wie het hoofd van de personeelsafdeling rechtstreeks ressorteert, ontvangt graag Uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige gegevens omtrent Uw persoon, opleiding en erva ring. Het adres is: Groenelaan 12, Amstelveen. Tel. 020-471471 NICOLAAS TULP ZIEKENHUIS AMSTELVEEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 30