De AH Risks /Garantieverzekering. Groot verzekeringsnieuws,dus...van de Als u een All Risks/Garantieveizekering bij de ZA sluit. Garantie or alle automerken uitgebreid en... opgetrokken tot 100.000 km. Autorijden is tegenwoordig een dure liefhebberij. Maar goed, normale garantie vallen. Na 't eerste jaar geldt een oplopend dat weet je. De vaste kosten zijn bekend. En je hebt het er voor risico: f 200,- voor auto's tot 2 jaar, f 300,- tot 3 jaar, daarna over. Maar dan zal je op een kwaaie dag van je garage te horen krijgen dat er een scheur in je motorblok zit. Of je komt met een vastgelopen motor aan de kant van de weg te staan. Hoe vang je dat op, financieel? Duizend gulden is niets voor dat soort reparaties. Een schrikbeeld is het. Maar wat doe je eraan. —y-7«|y~ r f 400,-. Het eigen risico voor de normale all risks-dekking blijft overigens f 200,-. Zo kan rijplezier in rook opgaan als er zich een defect in het koelsysteem voordoet... t ...koelwater in zuigers en oliecarter... Een ravage. Maar dankzij de ZA financieel geen reden voor paniek. Wat kost dat wel niet? Slechts 50 gulden extra! Jazeker, vijftig gulden. Dat is alles wat u per jaar extra aan premie kwijt bent om voor eens en voor altijd af te rekenen met hoge, onverwachte reparatienota's. Ligt de cataloguswaarde van uw auto boven de f 15.000,- dan wordt de premie f 3,50 per duizend gulden. Is uw auto jonger dan een jaar, dan wordt in 't geheel geen eigen risico in rekening gebracht. Hoewel er zich voldoende schades voor kunnen doen die niet onder de N.V. Zwolsche Algemeene Verzekering Maatschappij Oudenoord 33, Utrecht.Telefoon 030-330911. Is uw privé auto al bij de ZA all risks verzekerd? Indien uw auto van het bouwjaar 1972 of later is, dan hebt u vanaf vandaag deze garantiedekking gratis tot 1 november. Per die datum ontvangt u een polis aanhangsel met alle informatie. Wij vragen u dan of u de garantiedekking wilt voortzetten. Uiteraard geldt de garan tiedekking alleen voor schade die na vandaag optreedt. U kunt de ZA de rekening presenteren. U vindt geen ar-verzekering die deze garantie biedt. Want heeft uw auto minder dan 100.000 km. gelopen en is hij volgens fabrieksvoorschriften onderhouden in een erkende garage, dan dekt deze verzekering ook onvoorziene reparatie-uitgaven. Of de schade nu is ontstaan door materiaalbreuk, gebreken aan de auto of foutieve behandeling door bestuurder of reparateur... u kunt de ZA de rekening presenteren. Dat is uniek. Met de ZA All Risks/Garantieverzekering hebt u tot 100.000 km. autogarantie. Voor u geen kapitale reparatierekeningen meer. Waarom zou u nog het risico nemen dat u met uw auto voor nare, financiële verrassingen komt te staan? Sluit de enige all risks-verzekering die uw garantie aanvult tot 100.000 km. Sluit een All Risks/Garantieverzekering. Bel uw verzekeringsadviseur. Of stel u in verbinding met de N.V. Zwolsche Algemeene Verzekering Maatschappij, Antwoordnummer 4000, Utrecht, telefoon 030-330911.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12