R Een complete kooiconstructie beschermt óók de zijkanten zoals die van de Volvo240/260-serie. Check zelf! lo Sanatogen Omdat u uw energie zo hard nodig hebt... INAS B.V. Hout- en Bouwmaterialen handel VERTEGEN WOORDIGER Als u dóórdenkt Chr. Stichting voor ver zorgingstehuizen ten behoeve van bejaarden in de gemeente Hellendoorn. CHEFKOK de rijksoverheid vraagt jurist vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk (hoofd)ambtenaar wetenschappelijk (hoofd)medewerker ZATERDAG 27 SEPTEMBER TROUW/KWARTI ETiF Als het zonnige humeur van uw buurvrouw u alleen maar irriteert, bent u hard toe aan Sanatogen. Sanatogen geeft u de levenslust terug, die door onjuiste voeding of nervositeit is opgebrand. Dat komt: Sanatogen neutraliseert, zuivert het bloed, bevat geselec teerde vitaminen en een onmiskenbare yoedings- eiwit voor de opbouw van verzwakt weefsel. Sanatogen is een natuurlijk middel, waarvoor u niets hoeft te laten staan. Doe maar. U zult er zich beter bij voelen. Voor een gezond gevoel. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Amsterdam van 9 septem ber 1975 is het faillissement van Lily Sluijter, gescheiden echtgenote van M.W.P. Staugaard.wonende te Amsterdam, vrijzicht no. 92 opgeheven bij gebrek aan baten. De curator, Mr. J.C. Groenenboom Nicolaas Witsenstraat no 15 Amsterdam Staat u er wel eens bij stil dat e in uw „lichaamshuishouding" doe allerlei invloeden en veranderingen vrij gemakkelijk tekórten kunnen ontstaan? Aan mineralen, aan ijzer vooral? Het gevolg daarvan is het overbekende gevoel van futloosheid en gedeprimeerdheid. Maar... als u dat gevoel onderkent, dan kunt u er ook iets aan doen. Door elke dag een gul glas Pleegzuster Bloedwijn te drinken - een krachtwijn die mineralen en andere versterkende stoffen bevat, waardoor uw weer stand wordt verhoogd en het gevoel van levenslust en fitheid weerkeert. Het drinken van een glas Pleeg zuster Bloedwijn is van oudsher een zeer goede gewoonte. irijgbaar bij uw drogist Pleegzuster Bloedwijn voor dat fijne gevoel van fitheid Politieke Partij Radikalen Het partijburo van de PPR vraagt per 15 oktober een administratieve kracht (parttime) Inlichtingen: tel. 020-227342 Schriftelijke sollicitaties vóór 3 oktober a.s. sturen aan: PPR, Singel277, Amsterdam. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I In onze nieuwe modern uitgeruste keuken is plaats voor een Haar taak zal bestaan uit het assisteren bij het bereiden van de maaltijden in de centrale keuken. De mogelijkheid om tijdelijk intern te wonen is aanwezig. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de civiele dienst, de heer W.F.K. Sizoo, telefoon 08389 - 9101. v/h Fa. J.H.C. van Rijen, Apeldoorn In verband met uitbreiding van ons verkoop team vragen wij voor de afd. BOUWMATERI ALEN een Wij zoeken een goed ingevoerde verkoper, die een gedegen opleiding heeft gehad en gevormd is door de praktijk. Hij heeft voldoende kennis van bouwmaterialen en vooral van baksteen. Hij is serieus en weet wat diplomatie en markt kennis inhouden. De juiste man, van 25 - 40 jaar, bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids voorzieningen. Een representatieve auto van ons bedrijf behoort uiteraard bij deze functie. Indien U meent dat dit de baan is, die U zoekt en U in een jong en enthousiast ver koopteam wilt werken, nodigen wij U uit om schriftelijk te solliciteren aan de directie van ons bedrijf. Kaneel Noord 122, te Apeldoorn. Wilt U vooraf meer informatie, dan kunt U bellen 055 -2634 55. H. W. DAMES Kruisstraat t9. Tal. 023-320431 Haarlem (tij da RkJderetraat) BEJAARDENVERZORGINGSHUIS "BRUGCHELEN CAMP" i f 150 bewoners) ZWAAGWESTEIN DE (tel. 05113-2135). Gevraagd wordt een ADJ. DIRECTEUR m/v Gezien het extraverzorgend karakter van ons Huis zijn voor deze functie vereist: Verpleegkundige A/B, (stafopl. strekt tot aanbeveling) Leidinggevende- en organisatorische capaciteiten. Middelbaar niveau Administratief inzicht. In staat de opleidingen van Bej. verz./helpsters te begeleiden. Goede contactuele eigenschappen. Bereid in teamverband te werken (bereikbaar willen zijn). Over voldoende huishoudelijk inzicht beschikken om de totale organisatie van het Huis te doen "functioneren. Min. leeftijd 35 jaar. Aangeboden wordt: 5-daagse werkweek (wel weekenddienst). Salaris volgens C. A.O. Vakantietoeslag 7'A Voor uitvoerige functie-informatie kunt U een afspraak maken met de Directrice, telefoon 05113-2135. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen over opleiding, werkkring etc. en referentie-adressen worden gaarne ingewacht bij het Bestuur van de Stichting "Brugchelen-camp", Postbus 32, Zwaagwest- einde. ■M Als u auto's vergel ijkt-wat u natuurlijk doet-blijven er altijd zaken, die u onwillekeurig ontgaan. Bijvoorbeeld de werkelijke betekenis van een kooicontructie. Kooiconstructies hebben doorgaans een gat Boven-- en onderzijde, voor- en achterkant van het compartiment worden voldoende beschermd. Maar de zijkanten, de deuren blijven zwakke plekken. Voor Volvo is dat ontoelaatbaar. "Side impact protection" Volvo bouwt in de deuren eèn stalen buis. Daardoor zijn de inzittenden ook tegen de gevolgen van een botsing in de flank beschermd. Het plaatstaal van de deuren is versterkt Het is dikker, dan in het algemeen voor autodeuren wordt gebruikt Ook de deursloten zijn van een speciale constructie. Zelfs als de carrosserie aanmerkelijk wordt vervormd, kunnen ze niet zo m'aar openspringen. Terwijl de sloten normaal blijven functioneren. De raamlijsten zijn niet van aluminium maar van staal. Bovendien worden de lijsten aan de deuren vastgelast, waardoor een zeer hechte en goed sluitende constructie ontstaat. Dank zij de "side impact protection" is de welhaast onwrikbare kooiconstructie van de Volvo 240/260-serie compleet Kreukelzones Voor en achter het passagierscompartiment zijn energie-absorberende zones aangebracht Deze zones absorberen groten deels de kracht van een botsing, voor die kracht het compartiment bereikt Dit is mogelijk, doordat in deze zones het metaal zodanig is gevormd, dat het onder druk precies zo samenvouwt, als berekend is. U vindt in een Volvo een maximum aan ruimte. Ook het zicht wordt niet belemmerd door de kooiconstructie. Door de doosconstructie van de raamstijlen zijn er nauwelijks blinde hoeken en is een groot glasoppervlak mogelijk. De stijlen van de voorruit zijn zó geconstrueerd 4^* en geplaatst, dat ze vanuit de bestuurderspositie nauwelijks zichtbaar zijn. Als u de kooiconstructie mèt de "side impact protection" bekijkt, de servo-bekrachtigde schijfremmen op vier wielen, de unieke Volvo indrukbare stuurkolom,of de comfortabele stoel; als u dan gaat vergelijken zult u zien, dat u met een Volvo 240/260 investeert in veiligheid, Vergelijk een Volvo uit de 240-serie met de wagen, die u rijdt ot wilt rijden. Gebruik daarbij Volvo's Checklist. Deze Checklist ligt voor u klaar bij iedere Volvo-dealer. En in ieder geval zendt Volvo u op aanvraag de Checklist toe. Een briefkaart aan DAF-VOLVG Personenauto Nederland B.V., postbus 16, Beesd, is voldoende. ite ier DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V., Postbus 16, Beesd Het bestuur roept voor haar verzorgingstehuizen "De Blenke" te Hellendoorn (127 bedden en "De Hoge Es" te Nijverdal (82 bedden sollicitanten op voor de funktie van De centrale keuken met een capaciteit van 300 maaltijden per dag bevindt zich in het tehuis "De Blenke". Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat: hij in het bezit is van de nodige diploma's voor een dergelijke funktie hij die verantwoording op zich neemt voor de dagelijkse maaltijdbe reiding hij op de hoogte is met dieëten hij op plezierige wijze goede leiding kan geven aan het keukenpersoneel Ervaring in een vergelijkbare funktie strekt tot aanbeveling. Salariëring alsmede de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Telefonische informaties worden U gaarne verstrekt door de direktie, tel. 05486 - 4705; tst. 10 of 12. (mniyvrL) vac. nr. 5-254910156 voor de Raad van Stale t.b.v. de Afdeling Rechtspraak Taak: d£ functionaris zal fungeren als plaats vervangend hoofd van de aan de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State toe te voegen juridische staf, i.v.m. de a.s. invoering van de Wet administratieve rechtspraak overheids beschikkingen. Vereist: bijzondere deskundigheid op admini stratiefrechtelijk terrein en ervaring in leiding gevende functies. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 5983,- per maand. Sollicitaties zenden aan de Vice-President van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Het salaris is exclusief 7,8% vakantie-uitkering. Aan de Economische Faculteit van de Vrije Universiteit te Amsterdam is een vacature voor een c.q. Zijn taak zal voornamelijk bestaan uit het verzorgen van colleges op het terrein van het boekhouden, de bedrijfsadministratie en de financiële rekenkunde; het medewerken aan de tentamens en andere activiteiten van de vakgroep; onderzoek op het terrein van de bedrijfsadministratie; medewerking aan de bestuurlijke activiteiten. Voor de vervulling van de vacature wordt gedacht aan een academisch gevormd bedrijfseconoom of accountant met belangstelling voor en ervaring in het doceren van de bedrijfsadministratie. Van gegadigden wordt verwacht, dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen kunnen worden inqewonnen bij de heer J. Kroeze, telefoon070 - 39 52 50 (thuis) of 020 - 548 46 04 (V.U.). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 501 -2645, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. itei (Hij itei de- iig de nu edi blij ?or ;rel >ol Ier

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16