het onderwijs vraagt merwerode hzl rJ zj zj u 'J zt 1' r-J zS U eemeroord hoofd van de huishouding (vri.) PEDAGOGISCH-DIDAKTISCH MEDEWERK(ST)ER ADVERTEREN doetVERKOPEN een LERARES NAALDVAKKEN, een LEERKRACHT een onderwijzer(es) een DOCENT DOCENT ONDERWIJZERES docenten voor Hoofdleider I.T.O. GODSDIENST, WISKUNDE DOCENT HANDELSWETEN SCHAPPEN DOCENT(E) DUITS een DOCENT MUZIEK een TWEEDE AMANUENSIS Ólordrecht Adverteert in Dagblad Trouw bezigheidsbegeleid(st)er voor muziek: MONSTER DIREKTEUR/DIREKTRICE stichting opleiding leraren TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 AUGUSTUS Dit eerste verpleeghuis van de Vereniging "Het Zonnehuis" te Beekbergen (bij Apeldoorn), met plaats voor 120 lichamelijk zieken, zoekt wegens pensionering een Uw taak zal onder meer bestaan uit het geven van leiding aan enkele huishoudelijke assistentes voor de personeelseetzaal en het verzorgen van vergaderingen en ontvangsten. Tevens zult u belast worden met de organisatie van de schoonmaak- en linnendienst, welke beide diensten een eigen sub-hoofd hebben. Tenslotte hebt u toezicht op de personeelshuisvesting. Voor deze funktie denken wij aan een vrouw met goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen. Wanneer u in het bezit bent van het diploma huishoudkundige -voor inrichtingen of INAS met enkele jaren ervaring, hebt u onze voorkeur. Mocht u aan de opleidings-eisen niet kunnen voldoen, maar toch menen deze funktie goed te kunnen vervullen, wordt u eveneens uitgenodigd te solliciteren. In 1976 zal een begin worden gemaakt met de vervanging van de bestaande gebouwen, door een nieuw te bouwen verpleeghuis van gelijke omvang op dezelfde plaats. Wij geven er de voorkeur aan wanneer u een protestants-christelijke levensovertuiging hebt Indien u vooraf nadere inlichtingen wenst worden die graag verstrekt door de ekonoom, Drs. J. C. Caljouw (tel. 05766 -12 20), tussen 8.30 en 17.00 uur. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS BEEKBERGEN Dorpsstraat 49 BEEKBERGEN tel. 05766-12 20 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuis, met verpleeghuizen ie Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zwdhom en Zwolle. stichting schooladviescentrum maliebaan 59 utrecht telefoon (030) 331272 waarin het openbaar, protestants- christelijk en rooms-katholieke onderwijs in de gemeente utrecht samenwerken, vraagt t.b.v. het projekt "Onderwijs en oude volksbuurten" een voor kreatief moedertaal on derwijs. Korte taakomschrijving: Meewerken aan de opzet en uitvoering van een taalverrijkingspro gramma vooral voor de kleuterschool en aan- varigsklassen van de lagere school, mede in het kader van de integratie k.o. l.o. Gezamenlijk met kleuterleidsters en onderwijsgevende projektjes ontwikkelen door het inventief en kreatief inspe len op dagelijkse ervaring van het kind d.m.v. sport en spel, rollenspel, groepswerk e.d. Ontwerpen en hel pen uitvoeren van een projektgewijze methodiek voor het optimaliseren van de uitdrukkings- en verstandhoudingsmogelijkheden van kinderen uit oude buurten. Vereisten Ruime onderwijservaring en/of ruime ervaring of kennis m.b.t. het kleuteronderwijs. Het bezit van de akte M.O. A. Pedagogiek strekt tot aan beveling. Belangstelling voor de verande ring van onderwijs aan zgn. kansarme groepen. Kennis van ontwikkelingen in het taalveld c.q. taalwetenschap. Van deze funktionaris wordt verwacht dat hij/zij bereid is met anderen in teamverband te willen werken en dat hij/zij in staat is een zelfstandige bijdrage te leveren om samen met het projektteam (schoolleiders projektleider) het projekt tot verdere ontwikke ling te brengen. Het projekt heeft voorlopig een looptijd van 5 jaar. Reflektanten zullen dooreen sollicitatiekommissie, waarin alle geledingen van het projekt vertegenwoordigd zijn, worden geselekteerd. De aanstelling geschiedt op grond van opleiding en leeftijd volgens Rijksregeling. De funktionaris is in dienst van het Schooladviescentrum. De bij de Gemeente geldende re gelingen zijn van toepassing (o.a. opname in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds, I.Z.A. ziektekostenregeling). Inlichtingen en dokumentatiemateriaal is op aanvraag verkrijgbaar bij de projektassisten- te José Ruyg, en de projektleider Dolf Hautvast, tel 030- 33 12 72 Sollicitaties met Vermelding van nr. 002/115, met uitvoerige inlichtingen binnen 14 da gen na verschijnen van dit blad richten aan de sekretaris van het bestuur van de Stichting Schooladviescentrum t.a.v. het projekt "Onderwijs en oude Volksbuurten" p/a Maliebaan 59, Utrecht. De Centrale Commissie voor het Christelijk Huishoudon- derwijs te Arnhem vraagt voor de Chr. HUISHOUDSCHOOL te OLDENBROEK voor een volledig rooster voor 9 lessen Godsdienst. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk: Inlichtingen worden verstrekt door de directrice, mevrouw A.J. Twigt—Vasse, tel. 05253-15 18. Sollicitaties zo spoedig mogelijk na het verschijnen van dit blad te zenden aan bovengenoemde Centrale Com missie, Zijpendaalseweg 53A te Arnhem. Suawoude DCibel ien" (12 km. van L-warden) Het bestuur van de vereniging voor Chr. schoolonder wijs vraagt per 1 oktober of zo spoedig mogelijk daarna van positief Chr. levensovertuiging en bevoegd voor j, (k) en r. - dienstplichtigen kunnen mee solliciteren, (kans op vrijstelling) - Informatie moderne leer- en hulpmiddelen niveau-lezen docum:centrum kleuterschool en basis „onder één dak" Brieven zo spoedig mogelijk aan het hoofd der school H.R. Rinsma, Noorderend 45 Suawoude 05118—12 29 Menso Alting College Chr. Scholengemeenschap voor Hoogeveen en omgeving. Omvattende V.W.O. en H.A.V.O. Gevraagd z.s.m. Nederlands -|e gr. v.b. Het is mogelijk ook naar een deel van deze betrekking te solliciteren. Belangstellenden voor deze vacature per 1 augustus 1976 kunnen zich nu reeds melden. Sollicitaties van hen die het Chr. onderwijs uit overtui ging willen dienen worden z.s.m. ingewacht bij de rector Drs. C. Miedema, Postbus 22, Hoogeveen, tel. 05280 - 6 31 45. GOUDA Christelijk Lyceum-Havo Heemskerkstraat 105 Tel.: 01820-1 23 93 rector D.P. Knoop tel.: 01820 - 2 42 68. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk - geschiedenis, ca. 24 uren 1e of 2e gr. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze kiezen voor een funktie bij het Prot. Chr. Onderwijs. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, gaarne zo spoedig mogelijk. Prinses Marijkeschool voor Chr. B.L.O. (deb) Fred. Hendriklaan 45, Alkmaar voor jongste groep voll. bev. j,k,r. Liefst tegen 1 oktober a.s. Brieven jban H.d.S. Joh. Goedvolk, Lyceumstraat 31, Alkmaar. Tel. 072-1 58 58 hs., 1 62 62 school. De Comeniusschool voor leao vraagt 7 uur Duits 8 uur wiskunde 8 uur biologie 6 uur geschiedenis 2 uur aardrijkskunde Voor één der docenten is een parterre tegen la ge huurprijs beschikbaar. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de school. Spionkopstraat 9, telefoon 602046, den Haag Chr. Technische School Bosparkweg 4 Alphen aan den Rijn Tel.: 01720-7 24 80 In verband met een ondervonden teleurstelling vraagt het bestuur van de Stichting voor Christelijk Beroepson derwijs te Alphen aan den Rijn zo spoedig mogelijk een Naast een onderwijsbevoegdheid zijn minimaal vereist het getuigschrift applicatie I.T.O. en een brede belang stelling voor het begeleiden van de leerlingen. Ervaring met of kennis van het basisonderwijs en/of bui tengewoon onderwijs, wordt op prijs gesteld. Sollicitanten moeten kunnen instemmen met de grond slag van de Stichting. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dedi- rekteur de heer A. de Wit. Sollicitaties, gericht aan het adres: Bosparkweg 4 te Alphen aan den Rijn, ontvangen wij gaarne binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. FAREL COLLEGE AMERSFOORT Chr. Scholengemeenschap Atheneum - Havo Gevraagd a) per 1 november a.s. docent(e) voor 14 uur Deze lesuren staan in het rooster op maandag, woensdag en donderdag. Men kan ook solliciteren naar een kleiner aantal uren. b) voor zo spoedig mogelijk docent(e) voor 7411 uur Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de waarnemend rector D. Wassenaar, p/a Elkerlijkpad 1, Amersfoort, tel. 033 - 26406 (school) - 25291 (huis). 's-Gravenhage Christelijke Scholengemeenschap „De Populier" Populierstraat 109, Tel. 070 64 88 08 Gevraagd voor z.sp. mogelijk een voor 6 uur in de vierde klas Havo. Maandag 14.30 16.15 uur Donderd. 13.30 15.30 uur Vrijd. 13.30 - 15.30 uur Bevoegdheden en ervaring strekken tot aanbeveling en met spoed eeh 27 uur 3e graad voor 5 weken. Ook voor een gedeelte van deze uren kan worden gesol liciteerd. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de Rector Drs. D. Hoegen. pedagogische academie protestants-christelijke opleiding voor onderwijzer met h.a.v.o. afdeling Voor z.s.m. gevraagd: 4 tot 12 lessen (ook studerenden kunnen reflecteren) die bereid is ook andere taken te verrichten. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt U zich wenden tot de directeur, de heer R.J. Caspers, tel. 078 7 54 00 of 5 18 24 (privé). oudendijk 3, telefoon 078-75400 nederlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Algemene informatie In Eemeroord verblijven 470 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden en alle niveaux. Zij leven in leefgroepen en worden begeleid door groepsleid (st)ers. Een groot aantal van deze leid(st)ers is nog in opleiding. Zij worden praktisch (in de leefgroep) en theoretisch (in de cursus) onderwezen in het begeleiden van geestelijk gehandicapten. Wij vragen een a) die de leidsters bij de door hen uit te voeren muziekprogramma's in de praktijk wil begeleiden. b) die in teamverband en in de praktijk wil meewerken aan de opleiding. Aanstelling is mogelijk in full-time of part-time dienstverband. Wij nodigen U uit te solliciteren: belangstellenden voor dit werk met enige jaren opleiding aan een muziek school of: A.M.V. of gelijkwaardig opleiding. Inlichtingen kunt U krijgen bij de heer D. Verboom (toestel 452). Sollicitaties te richten aan de geneesheer—direkteur van Eemeroord, Zandheuvelweg 4f Baarn. Het bestuur van de Stichting voor chr. Mavo te Monster roept sollicitanten op voor de funktie van voor de Mavo "De Morgenster", Hazelaarstraat 46, Monster. De huidige direkteur is per 1 februari 1976 elders benoemd. Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat deze het christelijk onderwijs uit overtuiging dient beschikt over organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. de intentie heeft nauw samen te werken met de plaatselijke streek- Leao. beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. De school telt ruim 200 leerlingen. Ervaring in een direktiefunktie is niet vereist. De benoeming zal worden voorbereid door een commissie, bestaande uit leden van het dagelijks be stuur en enkele leraren. Inlichtingen worden verstrekt door: L. Ruygrok (sekretaris). Goudenregenstraat 13, Monster (tel. 01749-2605). J.H. Bartelse (direkteur). Burg. Kampschöerstraat 69, Monster (tel. 01749-3822). L. Jagtenberg (adj. direkteur), J.v. Polanenstraat 40, Monster (tel. 01749-7282). Sollicitatiebrieven met uitvoerige informatie en referenties te richten aan de. sekretaris, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. De Stichting Opleiding Leraren te Utrecht leidt in nauwe samenwerking met de Rijksuniversiteit te Utrecht, leraren op voor een dubbele bevoegdheid op tweede o( derde graadsniveau. Voor zo spoedig mogelijk vraagt de SOL: een docent(e) taalbeheersing Van de te benoemen docent wordt verwacht dat hij samen met het bestaande team taalgedragsonderwijs geeft en verder ontwikkelt, dat bestemd is voor alle studenten die geen nederlands als hooldvak hebben. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heer J. Hennephof. tel. 030- 514122 of (fhuis) 02943-3143. een onderwijskundige (vakaturenummer 75/38). ten behoeve van het opleidingsteam huishoudkunde Taken: het begeleiden van docenten bij de ontwikkeling en uitvoering van het oplei dingsprogramma huishoudkunde; het begeleiden van docenten en schoolpraktikumdocenten bij het doordenken van hun didaktisch handelen: het begeleiden van studenten in het kader van hun onderwijskundige voorberei ding. Kennis van of belangstelling voor L.B.O. en projektonderwijs is gewenst. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heer A. F. M. van den Berg- he, tel. 030-891140 of (thuis) 03461-1350. een docent(e) textiele werkvormen (vakaturenummer 75/39). Taken: het begeleiden van studenten bij het ontwerpen en uitvoeren van kledingvormen; het begeleiden van studenten bij het ontwikkelen van hun kreativiteit en inventi viteit: samen met de overige leden van het team vorm te geven aan de opleiding leraar textiele werkvormen. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door mevrouw M. J. Penseel, hoofd docente textiele werkvormen, tel. 030-891140 of (thuis) 02159-41404. ÜV7( i een onderwijskundige (vakaturenummer 75/40). ten behoeve van de opleidingsteams handenarbeid, tekenen en textiele werkvormen gezamenlijk Taak: samen met de overige docenten van deze teams studenten begeleiden bij de voorbereiding op hun toekomstige funktie van docent, mede vanuit het specifie ke karakter van de beeldende vakken binnen een geïntegreerd onderwijs. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door mevrouw M. J. Penseel, hoofddocente textiele werkvormen, tel. 030-891140 of (thuis) 02159-41404 of door de heer C. C. Molenveld, hoofddocent handenarbeid, tel. 030-891140 of (thuis) 033-14104. De aan te stellen docenten zullen worden ingepast in het rangenstelsel voor we tenschappelijke medewerkers. Serieuze gegadigden voor bovengenoemde funkties worden verzocht hun solli citaties met curriculum vitae en opgave van referenties, onder vermelding vs.n het vakaturenummer, binnen 14 dagen na hel verschijnen van deze advertentie in te zenden aan de direkteur van de Stichting Opleiding Leraren, drs Chr. Schrij- ner. Postbus 9049 te Utrecht. aïdadreef 7 postbus 9049, utrecht, telefoon (030) 61OO 81 Med. *ed.' Ned. Med. 1975 1969 1 f971- 969 970 I 9711 1969 1 1966 1 19691 19681 967' 1967 1964 1 Si 1958 j 1959 1 19601 1960 6 1961 947 6 937 5 Grb'i jrb'4 Amer A'dai Dein Dvtr. Inscl Geldi Gelde Hgz.S

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22