Vü Als u 65+bent, worden veel leuke dingen nu h stuk makkelijker* Met: BAS 65. Pas voor uw plezier. m bramer bv hoogeveen vertegenwoordigers m CIBA-GEIGY vrije universiteit amsterdam secretaresse vrije universiteit amsterdam a) een wetenschappelijk medewerker(ster) strafrecht b) een jurist(e) a) een Onderwijskundige b) een Verpleegkundige BOUWKUNDIG MEDEWERKER 30 jaar) OP H.T.S.—NIVEAU projektbemiddeling t.> .mama- vrije universiteit amsterdam medewerkster een financieel/organisatorisch medewerker op S.P.D. niveau een consulent(e) TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 AUGUSTUS De Vrije Universiteit is een rijk geschakeerde werkgemeenschap van meer dan 2500 medewerkers verdeeld over faculteiten, instituten en diensten. De Hoofdafdeling Personeelszaken heeft in dit geheel een taak t.a.v. personeelsbegeleiding, -beheer en -organisatie en biedt een interessante werkkring voor een met ervaring op directie-niveau Uit de taak van de Hoofdafdeling vloeien voort contacten met de bestuursorganen van de Universiteit, de overheid, vakbonden en tal van andere instellingen. In samenwerking met twee jongere secretaresses zal zij vergaderingen moeten voorbereiden en notuleren. Van haar wordt verwacht dat zij zich goed op de hoogte houdt van de in behandeling zijnde en nieuw binnenkomende stukken zodat zij het hoofd van de Hoofdafdeling snel en efficiënt kan informeren. Typewerk wordt als regel uitgevoerd door de typekamer. Vertrouwelijke verslaggevingen zal zij zelf moeten verzorgen. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan haar salaris bij aanstelling max. f 2235,- zijn, met een uitgroeimogelijkheid tot max. 2471.-. Wanneer bovenstaande taakomschrijving U aanspreekt en U staat positief t.a.v. de Christelijke doelstelling van de V.U. dan verzoeken wij U zich schriftelijk onder vermelding van vacaturenummer 020 - 245 in verbinding te stellen met het hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam- Buitenveldert. Bij de Faculteit der Rechtsgeleerdheid zijn vacatures ontstaan voor voor de volle werktijd bij de vakgroep strafrecht/criminologie/forensische psychiatrie. Tot zijn (haar) taak zal behoren het verrichten van wetenschappelijk onderzoek op strafrechtelijk gebied (b.v. in de vorm van het voorbereiden van een dissertatie) zowel als het mede verzorgen van het onderwijs in het strafrecht en het strafprocesrecht, alsmede het uitoefenen van organisatorische werkzaamheden. Gedacht wordt aan een meester in de rechten die mogelijk over relevante ervaring beschikt. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mr. N. Keijzer, secretaris van de benoemingscommissie, tel.: 020 - 548 46 93 (of privé: 020 - 41 94 34). voor de halve werktijd bij het vakgebied internationaal privaatrecht en rechtsvergelijking. De aanstelling geschiedt naar gelang van ervaring, prestaties en leeftijd in een der schalen van wetenschappelijk (hoofd-)medewerker of wetenschappelijk (hoofd-)ambtenaar. Indien aanstelling geschiedt als wetenschappelijk medewerker, dan zal hij (zij) belast worden met het geven van onderwijs en het verrichten van onderzoek. Indien aanstelling plaats vindt als wetenschappelijk ambtenaar, dan zal de taak bestaan uit het geven van onderwijs en het verrichten van bestuurs werkzaamheden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mr. A. G. J. J. Haandrikman, Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Vrije Universiteit, tel.: 020 - 548 26 09 of 41 85 75. Voor beide posities geldt: Salariëring overeenkomstig het wetenschappelijk rangenstelsel: Er wordt instemming gevraagd met de doelstelling van de Vrije Universiteit; Indiensttredingzo spoedig mogelijk. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van curriculum vitae en onder vermelding van vacaturenummer 111-2495 binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. De afdeling Kader- en Docentenopleidingen aan de Academie voor Sociale en Culturele Arbeid te Groningen wil het team stafleden, bestaande uit verpleegkundigen, en- dragologen en een psycholoog graag uitbreiden met De voorkeur gaat uit naar iemand met een universitaire opleiding onderwijskunde met belangstelling voor de op leidingen in de ge ondheidszorg en zo mogelijk ervaring op het terrein van de gezondheidszorg. met ervaring in de leidinggevende funkties in een zieken- inrichting en daarnaast bij voorkeur enige ervaring in het geven van onderwijs. Voorts in het bezit van diploma A en/of B ziekenverpleging en een diploma van een hogere opleiding voor verpleegkundig kader. De taken van deze funktionarissen zullen in ieder geval omvatten: het in teamverband ontwikkelen van de opleidingen het geven van lessen en/of supervisies het begeleiden van kursistengroepen enige organisatorische werkzaamheden. Over de omvang van de dienstbetrekking, die waarschijnlijk part-time zal zijn, kan nader overleg worden gepleegd. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Mw. Drs. B. Huizenga, koördinator afdeling Kader- en Docentertopleidingen, Verlengde Hereweg 174, Groningen, telefoon (050) 254646. De salariëring is volgens rijksregeling voor het voortgezet onderwijs. Sollicitaties gaarne binnen 14 dagen te richten aan: Mr. J.F. Horristra, directeur A.S.C.A., Oosterhamriklaan 65, Groningen. Publikatie van het ministerie van C.R.M. Veel gezellige dingen worden nu heel wat makkelijker om te doen. Naar de kinderen met de bus of tram, samen een bioscoopje pikken of'n verrassende bejaarden-danscursus... Fijn naar een museum of sportwedstrijd... noemt u maar op. Vaak scheelt't u ook nog in de prijslVoorwaarde is wèl dat u 'n PAS 65 bezit. De nieuwe, landelijke PAS 65, bestemd voor iedere 65-plusser en voor iedereen van 60 jaar en ouder die gehuwd is met'n 65-plusser. PAS 65: geldig per 1 december. Uw gemeente reikt 'm uit en laat u binnenkort weten waar en wanneer u uw pas kunt krijgen.Wacht er dan niet te lang mee. De kosten zijn niet meer dan f 6,50. En het enige wat u er verder voor nodig hebt, is een ongebruikte pasfoto. De nieuwe PAS 65 is de enige pas die door het hele land gebruikt kan worden. En onbeperkt geldig blijft. Bovendien: u kunt PAS 65 ook als legitimatie gebruiken bij banken en postkantoren. Wilt u er meer over weten? Vraag dan even inlichtingen bij uw gemeente. Voor de begeleiding van onze projecten - koopwoningen zowel in Drenthe als daarbuiten- zoeken wij een De taak van deze bouwkondige zal bestaan uit: het medeontwikkelen van toekomstige bouwprojekten het uitoefenen van kontröle tijdens de uitvoering de bouwkundige begeleiding van kopers het voeren van de met deze funktie verbend houdende korrespondentie hoofdstraat 26 Wij zoeken ten behoeve van de Farma Verkooporganisatie voor de volgende 2 rayons: 1 Groningen, Friesland, Drente, Overijssel 2 Randstad Holland met o.a. de steden Den Haag. Leiden. Utrecht voor de verkoop van onze hoogwaardige genees middelen bij apotheekhoudende artsen,ziekenhuizen, apothekers en drogisten. Gedacht wordt aan jonge mannen (minimaal 23 jaar), dynamische mensen van niveau met: middelbare schoolopleiding opleiding apothekerassistent of drogist commerciële en wetenschappelijke belang stelling en studiezin kennis van Engels en Duits i.v.m. docu mentatie rijbewijs BE buitendienstervaring in de branche noodzakelijk. Geboden wordt: een gedegen opleiding en een continue nascholing. Een zeer goede salarisregeling, gratificatie en uitstekende sociale voorzieningen, o.m. direkte opname in de pensioenverzekering voor gehuwden. Gunstige onkostenvergoedingen en een representatieve auto, ook voor privé-gebruik. Verantwoordelijk en afwisselend werk bij één van de grootste geneesmiddelenfabrikanten. Met de hand geschreven brieven onder vermelding van Farma Verkoop" op de envelop, worden ingewacht door de farma-divisie, Postbus 241, Arnhem. vooruitgang door wetenschap Bij de administratie van het Natuurkundig Laboratorium kan worden geplaatst een Haar taak bestaat o.a. uit administratieve verzorging van bepaalde aankopen, studenten- en practicumadministratie, wetenschappelijk typewerk. Gedacht wordt aan iemand met een middelbare opleiding en in bezit van een typediploma, die over een ruime kantoorervaring beschikt. Leeftijd tot 35 jaar. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de administratie, de heer G. van der Hoeden (tel. 020 - 548 24 66). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 311 -2545. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. De Protestantse Vereniging van Instellingen voor Bejaardenzorg te Drié- bergen met 430 aangesloten ledentehuizen, waarin aan ongeveer 38.000 bejaarde bewoners verzorging wordt geboden, vraagt ter uitbreiding van haar bureau: Zijn taak zal vooral bestaan uit het onderzoeken en adviseren inzake het financieel/organisatorisch beleid van de tehuizen. Zijn/haar taak zal gericht zijn op het onderhouden van de contacten tussen de leden en het centrale bureau. In deze functie zal men regelmatig geconfronteerd worden met personeels- en andere vraagstukken. Voor beide functies wordt verwacht: interesse in een ambulante functie - in staat zijn de werkzaamheden deels zelfstandig, deels in teamverband te kunnen uitvoeren - leeftijd tussen 25 en 40 jaar - Ervaring op het terrein van het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. U gelieve Uw sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, te zenden aan de directeur van de Vereniging, Drs. E.L. Brinkhuis, Hoofdstraat 180 te Driebergen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14