Kies bij Vredestein m de uitgekie band voor uw rijstijl J VREDESTEIN IB De Nederlandsche Bank NV plaatsvervangend hoofd bewakingsdienst FAMILIEBERICHTEN V TROUW/KWARTET MAANDAG 11 AUGUSTUS 1975 Wanneer u veel lange afstanden rijdt, zijn radiaalbanden VE beslist noodzakelijk. Hun speciale gordelkonstruktie zorgt voo 21 een stabiel loopvlak. Resultaat: lange levensduur, lage rolweerstand, lage bedrijfstemperatuur ook bij hoge snelheden. Uw rijstijl bepaalt uw verdere keuze: een sportieve staalgordelband met anti-aquaplaningprofiel óf een textielradiaalband met komfortprofiel. Voor stadsrijders zijn er weer andere, passende bandentypes zoals de komfortabele diagonaalband. De uitgekiende band voor üw rijstijl vindt u bij Vredestein. Vraag het uw bandenvakman. Hij heeft het veiligste met u voor. GETROUWD: Mr. J. Donner •n Hélène Weüel Zutphen. 9 augustus 1975. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanweer zal mijn hulp komen? WIJ tien dankbaar terug op de vriendschap van Bob Montagne op lJMarige leeftijd overleden door een ongeluk. HIJ was zich bewust een kind van.God te zijn en getuigde ook in het Jeugdwerk voor de kerk van zijn liefde voor zijn Heer en Heiland. In deze dagen van onuitsprekelijk verdriet bidden wij om Gods troost voor zijn familie. Uithoorn Bestuur Gereformeerde Jeudraad Op woensdag 6 augustus stierf door een berg- ongeval mijn Vriend en toegewijde Broeder in Christus Bob Montagne Ik wens zijn familie Gods nabijheid toé. Zwitserland: Jart Voortman Johannes 11 vers 25. Ik ben de Opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Psalm 116 oude berijming Na een moedig doorstane ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorg zame Vader en Opa Gerrit Johannes van der Schans op de leeftijd van bijna 67 jaar. Sprang-Capelle: J. M. van der Schans- Booth Sprang-Capelle: Ad en Jeanne Mariëlle Heumen: Coby en Pieter Gert jan en Sybren Sprang-Capelle: Hans en Ineke Sprang-Capelle. 8 augustus 1975 Jan de Rooystraat 8 De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 12 augustus om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk van Sprang-Capelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Til- burgseweg te Sprang-Capelle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De overledene ligt opgebaard in het mortu arium van het Groot-Ziekengasthuis te Den Bosch, bezoektijden aldaar: maandag 11 augustus van 14.3015.00 en van 18.3019.30 uur. Geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken Op 8 augustus 1975 overleed op de leeftijd van bijna 67 jaar mijn Oud-mededirecteur en Compagnon, de heer G. J. van der Schans Zij die hem gekend hebben weten hoe groot dit verlies is. W. K. de Raat Rasch B.V., Sprang-Capelle De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 12 augustus om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk van Sprang-Capelle, waarna aansluitend de. begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Tllburgse- weg te Sprang-Capelle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het Groot-Ziekengasthuis te Den Bosch, bezoektijden aldaar: maandag 11 augustus van 14.3015.00 en van 18.3019.30 uur. Geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken Na bijna 25 jaar zich dienstbaar te hebben gemaakt in het belang van het Christelijk onderwijs in onze gemeente, is heden van ons heengegaan, na een langdurige ziekte, ons Bestuurslid, de heer G. J. v. d. Schans Wij bidden zijn vrouw en kinderen de nabij heid des Heren toe in dit grote verlies. En Hij heeft tot mij gezegd: „Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12 9a Sprang-Capelle, 8 augustus 1975. Namens het bestuur: W. H. Spuybroek, voorzitter H. Huysman. secretaris Namens de personelen: H. J. Overweel, hoofd der school G. M. Spierenburg, hoofdleidster Veilig in Jezus' armen. God heeft in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn innig geliefde en zorgzame Man. onze Vader en Opa Leendert van der Velden op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: A. van der Velden-van Vugt Dordrecht, 8 augustus 1975. Burg. van Dorsserstraat 3. i Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 13 augustus a s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam om 11.30 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Maranathakerk aan de Gravensingel welke aan vangt om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Na een liefdevolle verpleging in huize Krön- nen'ommer te Hellendoorn is op 80-jarige leeiiljd door den Heere weggenomen, onze ge- e'rle Vrouw. Moeder. Behuwd- en Groot moeder Johanna Frederika Krommendijk echtgenote van Gerrit Jan Eshuis Zalig zijn de armen van geest want hunner is het koninkrijk der hemelen Matth. 5 >3 Rljssen: G. J. Eshuis Zwolle: A. Bruijs-Eshuis A. J. Bruijs Den Helder: J. F. Grevelink-Eshuis J. Gravel ink Red Deer (Canada)B. G. van Dorp-Eshuis A. van Dorp Bennekom: B. Eshuis L. Eshuis-Petter en kleinkinderen Rijssen. 8 augustus 1975. Karei Doormanstraat 36. N Geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 13 augustus a.s. om 13.45 uur in het rouwcentrum „Het Lentfert". Lentfersweg te Rijssen, waarna de teraardebestelling op de algemene begraafplaats „Het Lentfert" zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst vanaf 13.30 uur. ..Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart Als wij alles, alles derven, blijft uw liefd" ons bij in smart." Op 9 augustus 1975 nam God in Zijn nfêt te doorgronden wijsheid tot Zich Zijn moe ge streden kind, mijn zeer geliefde Vrouw, onze lieve Zuster. Schoonzuster, Schoondochter en Tante Antonia Theodora Kruizinga-Migchelsen op de leeftijd van 65 jaar. Amsterdam: Zaandam: Amsterdam: Eemnes: Ede: Amsterdam: J. ,H. Kruizinga H. J. D. Winkler B. Winkler-Migchelsen J. Verhave M. A. B. Verhave- Migchelsen B. Migchelsen J. Migchelsen-Schotanus A. Kruizinga K. Dijk L. J. Dijk-Kruizinga T. Kruizinga- de Bree A. Kokmeijer C. Kokmeijer-Kruizinga B. Cerchi N. Cerchi-Kruizinga J. Kruizinga M. Kruizinga-Sprenger C. Vos P. M. Vos-Kruizinga Neven en Nichten Amsterdam. "Het Huys met de Swaen" Robert Kochplantsoen 25 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 14 augustus om 15 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126, Water graafsmeer. De teraardebestelling zal worden voorafgegaan door een dienst in de Koningskerk, ingang Van 't Hofflaan. Watergraafsmeer, welke zal aanvangen om 14.15 uur. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Jeugdzaal van de Koningskerk. Wilt u het geld voor eventuele bloemen stor ten op het postgironummer 26000 van het Koningin Wilhelminafonds t.b.v. de kanker bestrijding, Koninginneweg 28, Amsterdam. Sestri Levante (Italië) Amsterdam: Amsterdam: Psalm 139, Oude berijming Heden overleed na ëen langdurige ziekte, zacht en kalm. op de leeftijd van 72 jaar. mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Pieter Reitsma Oud-hoofdbestuurder van het C.N.V. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Voorburg Amsterdam Den Haag: Voorburg Waddinxveen Voorburg: Zuidwolde: Voorburg T. Reitsma-Huisman T. Sandenburg-Reitsma J. C. Sandenburg J. Reitsma R. Reitsma M. M. T. Ottevanger- Reitsma D. C. M. Ottevanger R. Reitsma E. H. Reitsma-Soer N. Kok-Reitsma H. Kok J. Reitsma A. Reitsma-Bolda en kleinkinderen Voorburg. 8 augustus 1975. Rembrandtlaan 48. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove. Burg. Banninglaan 1 in Leidschendam; bezoek van 5.00—7.00 uur De begrafenis zal plaatshebben woensdag 13 augustus om 10.30 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Het hofdbestuur van de Industriebond C.N.V. deelt mede dat op vrijdag 8 augustus 1975 is overleden de heer Oud-lid van het hoofdbestuur van de Christe lijke Bedrijfsgroepen Centrale in Nederland. Hij diende deze organisatie met grote trouw gedurende een periode van bijna 35 jaar. Namens het hoofdbestuur: L. R. A. Ester. 2e voorzitter F. de Vries, alg. secretaris MAATSCHAPPIJ VOOR BE HEER EN ONTWIKKELING VAN INDUSTRIE- EN HAN DELSONDERNEMINGEN gevestigd te Rotterdam Ingevolge besluit van de alge- mene vergadering van aandeel houders, gehouden op 3 augus- tus 1975 is het dividend over het boekjaar 1974/75 vastgesteld op j 10^, uitmakende: 1 j 15,—peraandeel groot 150.— 1,50 per onderaandeel groot 15,—; 0,75 per onderaandeel groot/ 7,50; i 0,15 per onderaandeel groot/ 1.50. Dit dividend is met ingang van 21 augustus 1975 onder aftrek van 25SS dividendbelasting, dus respectievelijk 11,25, ƒ1,13, ƒ0,57 en ƒ0,12 betaalbaar ge steld bij de Amsterdam-Rotter dam Bank N.V, te Rotterdam, Amsterdam en 's-Gravenhage. Voor wat betreft de aandelen van 150 geschiedt de betaling tegen inlevering van dividend bewijs nr. 36, voor wat betreft de onderaandelen door afstem- peling op de aandelen- TvVN KRANTEN ftCXién ZE= HEBBEN;, VAH M.'N KLSSÊN MOETEN 2E A-f=BUJV£?N bE BEZORGER bevordert welzijn voor allen Sportieve rijders, tochtjesmakers, stadsrijders, komfortzoekers, kilometerverslinders] >Uw beste bandenvriend, Clever: "Kies de uitgekiende band voor üw rijstijl" Uit zijn lijden verlost en en Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man en de jongens zijn zorgzame Vadér Luit jen Westra op de leeftijd van 51 jaar. De Heer is mijn Herder. Psalm 23. Oostwold. 8 augustus 1975. Hoofdstraat 229-1. J. Westra-Molenaar Metske en Cor Geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 12 augustus a.s. om 1.30 uur vanuit het Gavehuis te Oostwold. Zij die blijk van belangstelling willen tonen worden verzocht om 1.00 uur aldaar aanwezig te zijn. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. In Jezus ontslapen onze lieve Zoon en Broer Luitjen Westra geliefde echtgenoot van Jannie Molenaar 23 juni 1924 8 augustus 1975 Zijn geloven werd aanschouwen. Namens ouders, broers en- zusters. Diep bedroef geven wij kennis van hét over lijden van Johannes Jacobus van Ravenzwaaij Hij werd 77 jaar oud. Amersfoort: Oegstgeest: Oegstgeest: Oegstgeest: Oegstgeest: Castricum: Castricum: H. van Ravenzwaaij-Soest J. J. van Ravenzwaaij S. van Raven zwaai j- van der Dussen J. F. van Ravenzwaaij J. van Ravenzwaaij- Schaperclaus G. van Ravenzwaaij N. B. van Ravenzwaaij- Gudtln Amersfoort, 8 augustus 1975. Utrechtseweg 299. De overledene is opgebaard in één der rouw kamers „Pothoff", Valeriusstraat 135137 te Amsterdam, gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagmiddag van 4.005.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 13 augustus tegen 11.00 uur op de begraafplaats ,',&orgvlied", Amsteldijk te Am sterdam. Vertrek van de rouwkamer om 10.30 uur. Geen bloemen Geen toespraken Tijdens zijn vacantie in Portugal riep God tot Zich om voorgoed te rusten van zijn wer ken onze mede-ambtsdrager J. Janssens Mogen zijn vrouw en kinderen de vertroosting van onze Heer ondervinden. Namens de wij.kkerkeraad Centrum West van de Gereformeerde Kerk van Apeldoorn Ds. N. Schelhaas, Praeses Ir. K. A. Warschauer, Scriba. te Amsterdam heeft bij haar afdeling Kas en geldverkeer gelegenheid tot plaatsing van een Voor een goede taakvervulling is vereist: - een opleiding op middelbaar niveau; - een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; - een leeftijd van circa 35 jaar; - woonplaats Amsterdam of randgemeenten. - Kandidaten die een militaire opleiding hebben genoten ejqffi. eerder een leidinggevende functie,hebben vervuld, gemeten voorkeur. Schriftelijke sollicitatie onder opgave van leeftijd^dplèiding, ervaring, enz. te richten aan de Chef afdelingjfcjjfsoneelzaken- uitvoering van De Nederlandsche B$nk N.V^östbus 98, Amsterdam-C. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana Petronella van den Beukei op de leeftijd van 46 jaar. „Veilig in Jezus' armen." Mede namens de verdere familie: P. Dillo-van den Beukei D. Dillo Monster. 8 augustus 1975 Hortensiastraat 38 Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag ,12 augustus a.s. om 1.30 uur n.m. in de aula op de Algemene Begraafplaats te Mon ster. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een langdurige ziekte is zacht en kalm tot haar Heer en Heiland heengegaan onze lieve Moeder. Grootmoeder, Zuster en Tante Reinira Berendina Leusink weduwe van A. van der Staaij op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: J. H. Leusink Zeist. 9 augustus 1975. Laan van Bergen 51. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats donderdag 14 augustus a.s. Hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Vertrek Juffstraat 1 om 13.45 ur. God nam in Zijn eeuwige heerlijkheid tot Ziel Cornelis Hendrik van Starkenburg echtgenoot van Cornelia Star. Rijnsburg, 7 augustus 1975. Namens familie Star neven en nichten De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk Am sterdam West en wijkkerkeraad B geven me leedwezen kennis dat de Here tot Zich heeft ge nomen onze Sub Scriba broeder M. A. Zijlstra die lange tijd onze kerk in het ambt heef mogen dienen. Wij zullen zijn wérk in dankbaarheid gedenkei Praeses, Ds. J. P. Dondorp Scriba. R. W. v. d. Bark Amsterdam, 9 augustus 1975. De rouwdienst zal worden gehouden woensda 13 augustus om 13.45 uur in de Pniëlkerk, F en Lommerweg 185, waarna om 15.00 uur begrafenis zal plaatsvinden op de begrai plaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. M Gesterkt door de liefde en vriendschap die mij mijn kinderen door velen is gegeven en het opre< medeleven dat ik heb mogen ontvangen tijden ziekte en na het overlijden van mijn innig geliL Man en Vader, wil ik gaarne op deze wijze mijn betuigen. J. M. Terpstra-Da en kinderen Wassenaar, augustus 1975. Wij willen u hartelijk danken voor het medelevei de ziekte en het overlijden van onze Vader en Gij vader Klaas Boerstra weduwnaar van Martha Stellingwerf! het laatst wonende serviceflat „Heerenhage", Greiden 302 te Heerenveen. Namens de familie Boe J. de Vries-Boerstra Groningen, augustus 1975.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12