pijltjes NEHFO Trouw in uw vakantiebrievenbus •U FAMILIEBERICHTEN wie lef heeft, wordt lid van het NV Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba MEDEDELING Het Onderwijs vraagt donderdag morgen 1e post MMS Ti |en BIJVERDIENSTE TROUW KWARTET WOENSDAG 16 JULI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acbt uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Zo de Heere wil hopen onze geliefde Ouders en Grootouders: A. Reijm K. Reijm-van den Heuvel op 30 juli a.s. te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Onze dankbaarheid klinkt door in Psalm 68 10 (oude berijming). Nieuwerkerk a.d. IJssel, juli 1975. Ie Tochtweg 56. Streefkerk: J. Reijm J. Reijm-de Groot H. Reijm B. Reijm-Eikelenboom N. A. Visser C. H. Visser-Reijm A. Reijm M. Reijm-van Elswijk W. Verboom P. L. Verhoom-Reijm W. Blijleven K. Blijleven-Reijm H. van Rossum G. T. van Rossum-Reijm A. Reijm H. H. Reijm-Reijm M. van Rossum L. J. van Rossum-Reijm A. Reijm M. Reijm-Verboom M. Reijm A. Reijm-Dijkshoorn P. Reijm M. Reijm-van Tilburg en Kleinkinderen. Waddinxveen: Alblasserdam: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Papendrecht: Capelle a.d. IJssel: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Moordrecht: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Zevenhuizen: Zij die onze ouders willen feliciteren geven wij gaar ne de gelegenheid op 30 juli a.s. van 15.30—16.30 uur en van 20.0021.30 uur in het Kerkelijk Centrum, J. A. Beyerinkstraat 53 te Nieuwerkerk a.d. IJssel. Heden is in Jezus ontslapen, voor ons onver wacht in het Van Dam Ziekenhuis te Rotter dam. mijn innig geliefde Vrouw, en der kin deren zorgzame Moeder, Oma, Zuster, Be huwdzuster en Tante Fijtje van der Steen echtgenote van Pieter Both op de leeftijd van 54 jaar. Oud-Beijerland: P Both H. Both C. H. Quartel-Both J. J. Quartel Jolante, Vera L. P. Both en verdere familie. Oud-Beijerland: Oud-Beijerland, 14 juli 1975. Graaf van Egmondstraat 76. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag avond na 19.00 uur in de Graaf van Egmond straat 76. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 17 juli a.s. in de Thomaskerk, Margrietstraat 7, aanvang 14.00 uur n.m., waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraatplaats te Oud-Beijerland 15.00 uur). Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Grote zaal van genoemde kerk. Liever geen bloemen. Heden ontviel ons geheel onverwacht onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Fijtje van der Steen echtgenote van P. Both, op de leeftijd van 54 jaar. Lied 267 2 Zalig zijn de ontslapen vromen, voor ons te vroeg aan de aard ontnomen, maar die door God te goeder uur, aan het einde van hun dagen het Vaderhuis zijn ingedragen als rijke schoven in de schuur. Zij leven bij de Heer en zondigen niet meer. Halleluja! 't Is al volbracht, geen rouw of nacht heeft in Gods Koninkrijk meer macht. Oud-Beijerland: Hoogvliet: N. van der Steen-Bijl L. van der Steen F. van der Steen van der Steen Hellevoetsluis: P. van der Steen P. van der Steen- Overbeeke Pernis: C. Koster-van der Steen A. Koster Hoogvliet: Hoogvliet: Odessa (Can.): A. A. M. van der Steen- Molendijk J. van der Steen J. E. S. van der Steen- Schoonrok M. P. van der Steen A. A. van der Steen- Koster M. A. Berghout-v. d. Steen L. Berghout Nichten en Neven. Oud-Beijerland. 14 juli 1975. ENIGE KENNISGEVING Op 12 juli ging na een kortstondige ziekte van ons heen onze zorgzame Vader en Opa Willem Lek weduwnaar van M. J. van der Veer, in de ouderdom van 75 jaar. Leiden Oegstgeest: J. Vreeswijk-Lek G. Vreeswijk W. Lek C. Lek-de Graaf J. van Polanen-Lek A. van Polanen en Kleinkinderen. Leiden. 16 juli 1975. Toussaintkade 41. Corresp.-adres: Valertusstraat 104. De begrafenis heeft heden in stilte plaats gevonden op de algemene begraafplaats „Rhijnhof Op zondag 6 juli j.l. zijn onze Kinderen Gert Baas Kor Joustra en Hans Kapinga in Joegoslavië door een verkeersongeval om het leven gekomen. Wij zullen onze kinderen samen begraven op vrijdag 18 juli a.s. op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijn- drecht. Hieraan zal vooraf gaan een korte rouwdienst in de Johanneskerk aan de Melkwegsingel te 2.00 uur. Fam. Baas Fam. Joustra Fam. Kapinga Zwijndrecht. 15 juli 1975. Geen toespraken, geen bloemen. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn de families te condoleren in de aula van de be graafplaats. Op 6 juli is door een tragisch ongeval in Joegoslavië overleden mijn innig geliefde Kleinzoon Gert Baas Zijn diep bedroefde oma: J. van den Heuvel-Sizoo Sliedrecht, de Drechtstreek. flat 179. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe weg te nemen onze geliefde Broer, Zwager en droefheid geheel onverwachts uit ons midden Oom Cornells Mooijman echtgenoot van M. den Duik op de leeftijd van 66 jaar. Psalm 103:8 (berijmd) Scheveningen. 14 juli 1975, Rottumsestraat 80. Scheveningen: Den Haag: Scheveningen: Fam. A. Pronk-Mooijman Fam. A. Mooijman-den Duik Mej. P. M. Mooijman Fam. A. Schaap-Mooijman Den Haag: P. Pronk-Mooijman neven en nichten. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 19 juli plm. 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Maandag 14 juli 1975 is overleden onze Vriend Cor Mooyman Wij die hem moeten missen weten dat zijn leven eén wandeling was met zijn èn onze God Jarenlang heeft hij ons getrouw als goede vriend mogen omringen, waarvoor wij dank baar zijn. „Denk aan ons Heer, hoe wij op reis, telkens verlangden, naar Uw paleis. Wanneer het eeuwige leven ontluikt, Kyrieëleison, sluit ons niet uit". Chr. Mannenkoor „Scheveningen". 1 Cor. 15 52 en 53 Onverwacht heeft God tot Zich geroepen onze lieve Zuster en Schoonzuster Anna van Wijnen-van Vooren op de leeftijd van ruim 80 jaar. Alblasserdam. 12 juli 1975. Scheepsbouwplein 5 Schiedam: D. J. van Vooren J. H. C. van Vooren-Lagewey Delft: C. L. Meeder-van Vooren In Jezus ontslapen onze lieve Zuster en Tante Brechtje Boekelo-Helmus op de leeftijd van 79 jaar. Sedert 14 september 1968 weduwe van F. Boekelo. Winsum, 14 juli 1975. Borgweg 48. Ten Boer: H. Helmus Grand Rapids (Mich. U.S.A.) K. Prins-Helmus H. J. Prins Leens: J. Helmus Neven en Nichten. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 16 juli 's avonds van 78 uur in Bejaarden tehuis „Winkheem" te Winsum, en na de be grafenis die bepaald is op donderdag 17 juli 's middags om half 3 te Leens. Degene, die de overledene de laatste eer wil bewijzen wordt verzocht om 2 uur in gebouw „Pro Rege" aan wezig te willen zijn. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij, uw stok en uw staf, die vertroosten mij. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Heere voor ons nog onverwacht van onze zij de weg. mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Janbertus van Daatselaar in de ouderdom van 73 jaar. Scherpenzeel: A. van Daatselaar-Strijbos Leiden: Jan van Daatselaar Gré van Daatselaar-Somsen Désirée Jan Bart Putten: Willy Francken-van Daatselaar Wim Franken Imko Bert Co Woudenberg: Corrie Rijlaarsdam van Daatselaar Bert Rijlaarsdam Ada Harry Scherpenzeel. 14 juli 1975. Bejaardencentrum 'Het Huis in de Wei", Vij verlaan 2. Geen bloemen. "Ik heb U bij uw naam geroepen. Gij zijt mijn". God de Here, die leven geeft, maar ook leven neemt, heeft mijn innig geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Matje Post-Bakhuyzen tot Zich genomen in de ouderdom van 82 jaar. Ouderkerk a.d. Amstel: Ouderkerk a.d. Amstel: Ouderkerk a.d. Amstel: G. Post G. Verkaik-Post W L. Kruyswijk-Post W. E. H. van Dijk-Post W. G. Post A. Post-Hoetmer Klein- en Achterkleinkinderen Ouderkerk a.d. Amstel, 14 juli 1975. Kon. Wilhelminalaan 13. Oe overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Nic. Tulpziekenhuis te Amstelveen (ingang achterzijde). Bezoek donderdag a.s. van 19.0020.00 uur. De rouwdienst zal D V. gehouden worden op vrijdag 18 juli om 10.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ouderkerk, waarna de begrafenis om 11.30 uur zal plaatsvinden op de begraaf plaats Karssenhof. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in gebouw Rehoboth. Geen bloemen. Onverwacht is uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde Schoonzoon. Zwager en Oom Jan Wilhelmus van der Weide echtgenoot van W. Kruger. Directeur Huize „Rozenburg", op de leeftijd van 60 jaar. Wagenborgen: Woldendorp: Wagenborgen: H. Kruger-Woldhuis H. J. Beekhuis T. H. Beekhuis-Godlieb A. Bosker C J. Bosker-Kruger E H. van Arkel A. A. van Arkel-Kruger H. Kruger M. Kruger-Zijlstra R. van der Schuur M. van der Schuur-Kruger J. Kruger M. Kruger-Strobos Nichten en Neven. Hilversum. 14 juli 1975. Huize „Rozenburg", Regentesselaan 21. De rouwdienst, geleid door de Weleerw. Heer Ds. J. O. C. Bouma zal worden gehouden op zaterdag 19 juli a.s. 's morgens om 10 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats aan de Laan 19401945 te Hilversum, waarna de be grafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis liever geen bezoek. In Jezus ontslapen na een ernstige ziekte onze geliefde Zuster. Behuwdzuster en Tante Annie Jantiena Doornbos op de leeftijd van 64 jaar. Geliefde echtgenote van Hommo Mulder 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Ps. 73 12 (o.b.) Winsum (Gr.), 12 juli 1975. Kloosterhaar (Ov.): Kantens: Godlinze: Ten Boer: Kantens: P. R. Kuizinga-Doornbos A. R. Doornbos J. Doornbos-Mesie R. A. Oosterhuis-Doornbos J. H. Oosterhuis A. C. S. Oudman-Doornbos S. Oudman J. A. Kuipers-Doorn bos R. Kuipers Neven en Nichten. Psn'm 23 1. Heden is in vrece van ons heengegaan mijn lieve Man sn onze zorgzame Vader en Grootvader. Broer, Zwa ger en Oom Adrianus Hendrik van Polanen op de leeftijd van 69 jaar. Laurel. USA.. M. 8. van Polanen N. van Polanen- Westerink Alexander en Irma Wassenaar: H. van Polanen P. J. V3n Poianen- van der VI 1st Nlcolette en Prederique en verdere familie Wassenaar. 15 Juli 1975, Van Zuylen van Nljevelt- straat 96. De overledene ls opgebaard In het Rouwcentrum Van der Luit, Deylerweg 127. Wassenaar. Bezoek aldaar donderdagavond van 7.30- 8.15 uur. Thuis geen be zoek. De rouwdienst is be paald op vdjoag 18 Juli a.s. om 12.15 uur in de Ned. Hervormde Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis zai plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Schoonzus ter en Tante Hilje Vegter-Buurma Canada H. Vegter Neven en nichten Psalm 91 onberijmd. God nam op Zijn tijd voor ons onverwacht tot Zich. mijn dierbare Man. onze zorgzan e Vader. Grootva der, Zoon, Broer, Zwager en Oom Adrianus van Herwijnen op de leeftijd van 54 jaar. Vit aller naam: A. van Herwijnen-de Zeeuw Rotterdam. 14 Juli 1975 Groene Hillcdijk 390 A. Geen bioemen. De overledene ligt opge baard in het rouwcentrum Zuid-Holland. Maasdam straat 4 (bij Mijnsheren- pleln). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar, woens dag en donderdag van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal gehou den worden vrijdag 18 juli a.s. in de aula van de Zui- derbegiaafplaats, Slinge 50. Aanvang van de dienst om 11.00 uur. waarna de be grafenis zal plaatshebben op dezelfde begraafplaats. Bon voor inlichtingen Nu Adrea: Plaats:. Ia «pa avdoppt MBte portas* ■enden aan: C.N.V.- Antwoordnr. 1096 Utrecht Bi D In het jaar 1975 dat Amsterdam jubileert, zal op vrijdag 18 juli onze oud- direkteur. de heer K. A. WEEDA zijn 100ste geboortedag gedenken in de stad waar hij woont en tot op hoge leeftijd werkte op velerlei gebied. Frappant is zijn nog steeds grote belangstelling voor het grafisch bedrijf en in het bijzonder voor ons. Commissarissen, direktie en medewerkers Drukkerij M. Lindenbaum Co. b.v gevestigd te Rotterdam OPROEPING VAN AANDEELHOUDERS EN CERTIFI CAATHOUDERS voor de buitengewone algemene vergadering van aan deelhouders. te houden op woensdag 6 augustus 1975 des namiddags te 2.30 uur in het Congrescentrum van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs. Croeselaan 6 te Utrecht. In deze vergadering zal mededeling worden gedaan omtrent de voorgenomen benoeming van een hoofd directeur De agenda ligt ter inzage ten kantore van de vennoot schap te Rijswijk-ZH. Sir Winston Churchilllaan 366. Houders van certificaten van aandeel hebben toegang tot de vergadering en kunnen daarin desgewenst het woord voeren op vertoon van een bewijs, dat zij hun certificaten vóór of op 30 juli 1975 hebben gedepo-^ neerd bi| de kantoren van de Algemene Bank Neder land NV de Amsterdam-Rotterdam Bank N V. of de Nederlandsche Middenstandsbank N V. te Amsterdam. Rotterdam of s-Gravenhage. Namens de raad van commissarissen. S. W. Huizinga - voorzitter B J de Boer-secretaris Rotterdam. 16juli 1975. aan de adverteerders in de rubriek In verband met de grote hoeveelheid zet-advertentics voor onze zaterdagbiaden, dienen advertenties voor deze rubriek Het onderwijs vraagt uiterlijk in het bezit van de advertentieorderafdeling van de Chr. Pers, Postbus 859 te Amsterdam te zijn. U gelieve uw opgave derhalve tijdig in te zenden. Het bestuur van Nefo N V. bericht, dat op rekening ven het boekjaar 1975 een interim dividend op de gewone aandelen van 2.- per aandeel zal worden uitgekeerd. Met ingang van 21 juli 1975 zal dividendbewijs nr. 19 van de coupure van 20 gewone aandelen van 50,- en van de coupure van 1 gewoon aandeel van 50.- betaalbaar zijn met resp 40,- en 2,-, beide onder aftrek van 25',v dividendbelasting, en wel bij de Hollandsche Bank- Unie N.V. te Amsterdam, Den Haag en Rotterdam, bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Den Haag en Rotterdam. bij D. W. Brand N.V., Hollandse Koopmansbank N.V., de heren Meekhof Jurriaans, Pierson, Heldring Pierson N.V., alle te Amsterdam. Oe directie Amsterdam. 11 juli 1975. UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht personeel gevraagd THUISWERK AANGEBODEN' <Wi| verkopen u géén thuiswerkgids o i.d Verdiensten 50 tol (150 p w U moei beslist telefonisch be reikbaar zi|n. Schrijl naar Tele Cosmic. Wal10a, Eindhoven. (Antwoordzegel insl. s v p.). T002 [TG. ON FA. DACO DAKBEDEKKINGSBEDRIJF Repareren en vernieuwen van alle daken en goten door heel Neder land. Geheel vri|bli)vend. Geen voorrijkosten. Tel. 020-794109 en 448767 ot 05970-4233 0009 Klein zeltstandige biedt zi j voor behang- en wilwerk. gen 5 per rol WitwerK a J m2, schilderwerk uiterst lig. Vrijblijvende prijsopga 070-987054. ^5 'éi zaken en hypotheken, verzekeringen ADVIESBUREAU FRANK EN VRIJ. U voelt zich vrij met frank en vrij voor schuldenregelingen op gun stige basis, leningen, verzekerin gen en alle andere geldzaken. Tel. 02288-1907. T011 EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, gen en al uw verzekering 020-167040. meubilair en huisraad BANKSTELLEN uil eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitssto jaar garantie op binnenwerk Norm. prijs 1400 voor 795. DEI belfabriek. Toonzalen Culemborg. fabriek Houtweg 8. Amstert Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan). Den Haag. Weimarstr. 263. loosdrechi. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilw SlieOrecht. Rivierdi|k 432. Voorhout. Loosterweg 5. Geopend d za tot 18 u op koopavond lol 21 u. Voor alle inlichtingen Culi 03450-2602 kleding en kapsel Dames grijpt de winsi' Alleen juli BONTMANTELS mei 20°o korting Mei garantie NU kopen a s. winter pas betalen De grootste en goed koopste bontzaak v. Nederland De Bonikoning Hoogstraat 97. Rot- lerdam-C Parkeren v zaak Gratis reizen' Bi| koop reisgeld terug (ook benzine). T015 't Kleermakei Repareren - veranderen te.m vrijdag lot 16 uur 313, b.d Reguliersgr.Tel.2 Voor een toer- o' stacaravan Cara van Supermarkt. Charloisse Lage- dijk 652 Rotterdam-Zuid. T019 vakantie en rekreatie VAKANTIEWERK en/of VERBLIJF GEZOCHT door vrouw. 32 jr. en dochter, 12 jr. van 26 juli lol 16 aug: Ergens waar kinderen zijn, buiten. In soc. sektor werkz en studerend Br. o. nr. T023-5288 Trouw A dam. T023 Alleenstaand man, 54 jaar, chr beg., gezond, vitaal en financieel onafh mooi huis bewonend, cen traal verwarmd, zoekt nette vrouw m N H. Br. o. nr T029-5289 Trouw Adam, T023 Vanat heden nog vrij 8 en 4 pers. vak.huisje in Si. Anthoms (Br). Rustige bosrijke omgeving. Tel. 04992-1533. T023 ZOMERHUISJES te huur pony, zwembad, speeltui lies enz Meer dan 500 por 16 8 en hertstvak. 50 pet. r< llO Shetland Ponypark Slaghi Tel. 05231-1317. im Soj vak huis a.h. water (vis va alle comlvnjsi.. m. garao II mnd aug. en sept. Tel. 018! rtOI AMERSFOORT. T h. van 9 Se 9/8 een prachtige vrije buflbei) d. rand van Amersfoort rustig laantje. Grote vrije tjjd. het zuiden Alle comfort. 1 volw. pers. Keurige bewortiiL. 033-17819. p- Wij] ,vc kl huwelijk en kennismaking, korresponde; Een nieuw leven moet voor mij be ginnen bij de veertig, b.v. met voorlopig ie korresponderen. Heb normale positie. 1.1.85. slank, goede gezondh., met knap, gezel- iigheidsfiguur, muzieklielh. Gods dienst GG. Welke j.vrouw, gesch. of wed. dan wel alleenstaand, wil nu over de Orempel en mij vertr. schrijven7 Een (oio is welkom. Br. o. nr T029- 5290 Trouw A dam T029 Zorg dat u ot jij er bij komt UW BIJBEL beter leren kennen? Wordl dan lid van onze Bijbelclub ..De Open Poort Postbus 105. Hoogeveen Tel. 05285-477. T031 een ar i as )iii( lera Ochtendblad Trouw vraagt voor Amsterdai wei lar r e •k e VAKANTIE-BEZORGERS Aanmelden Tel. 220382. Toestel 28. 'jts I tere aan m< d< mei ing isto St LS Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie-adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onder staande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aanne men). Wij moeten n er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië* enz.) over het algemeen zeer veel te wensen over laat. Wij kun nen hiervoor dan ook geen verantwoordelijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie Naam abonnee.» Woonplaats Wij zijn op ons vakantie-adres op(datum) vertrekken van ons vakantie-ad res op^..-n«mw« (datum) Ons vakantie-adres is: camping, pension, hotel plaats.» postdistrict... land.» Voor toezending zijn de portokosten: naar het buitenland 6.per week en voor luchtpostverzending in Europa 8,— per week. Ter voldoening van deze kosten ontvangt u een acceptgiro kaart. Wilt u uitsluitend deze kaart gebruiken? Mi Plas enk mat tves tem lan bini 3101 Vrij rati

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12