medewerk(st)er secretariaat D&N r Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. n unit-hoofd Een merk om te onthouden. FAMILIEBERICHTEN SCHOOLLEIDER ASSISTENTEN klanten service TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 JUNI 1975 1 -T Ilsbereider. Heerlijk vers roomijs maken, thuis in uw eigen koelkast. Moeilijk? Helemaal niet. De ijsbereider werkt precies als een Italiaanse ijsmachine. Met receptenboekje voor tal van smaken en variaties. Kema Keur. f 52,50. Met Tefal lukt alles Nieuw Meiamine Vriietijdsservies Fraai decor. Ideaal voor gebruik in huis,tuin, camping, boot of caravan. Hoogwaardige kunststof, dus grote krasvastheid, smaak- en reukloos, praktisch onbreekbaar. V.a. f2,95. Elektrisch Mes. Supermes, met sterke en veilige motor. Glijdt moeiteloos door kool en knol, alle soorten vlees, gevogelte en brood. Roestvrij stalen lemmet is gekarteld en zelfslijpend. Ook leverbaar met snijplank en vleesklem. f 57,-. Croque Gaufre. Nieuw.Tosti-en wafelgrill in één. Met een simpele handbeweging verwisselt u de bakplaten, die natuurlijk zijn voorzien van de beroemde anti-aanbaklaag. Thermostaat voor juiste temperatuur. Met receptenboekje, f 129,-. Campingset. Bestaat uit: Hapjespan, braadpan en koekepan. De 3 pannen passen op ingenieuse wijze iri elkaar, dus ideaal voor op reis en vakantie. Natuurlijk met anti- aanbaklaag.^ f 52,90. Aan allen. di€ ons Gouden Huwelijksfeest onvergetelijk hebben gemaakt, onze harte lijke dank. mede namens kin deren en kleinkinderen. J. v. d. Baan. INPLAATS VAN KAARTEN David en Jet Semple-Kuyvenhoven zijn blij met de geboorte van hun dochter Mariët (MARGO JEANETTE) zusje van Donald en Tom. 8 Kenmure Raod, White Craigs, Glffnock. Glasgow, Scotland, mei 1975. 13 juni 1975 is het 40 jaar geleden dat wij Gerhard A. J. Horsting en Brechtje Sandbergen getrouwd zijn. Wij hopen deze dag te vieren met onze kinderen en kleinkinderen. Pisuissehof 15, Amsterdam. 1925 9 juni 1975 Blij en dankbaar voor wat de HERE ons in hen heeft geschonken, hebben wij in de familiekring herdacht, dat onze geliefde Ouders en Schoonouders J. Bakema W. Bakema-Hummel 50 Jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Emraen: Hilda en Jan Bouke en Jetty Wies en Gerry Jaap Capelle a/d IJssel: Martha en Karei Wies, Frans, Jaco Papendrecht: Reind en Annie Gerko, Erna Dat de HERE hen ook op hun verdere levensweg moge zegenen en hun Zijn vrede geven. Emmen, „Statenhoek", Angelsloërdijk 113. Met droefheid geven wij U kennis, dat na een moedige en dappere strijd, heden van ons is heengegaan, mijn geliefde Echtgenoot en mijn Schoonzoon Jan Lourens Rietbergen makelaar o.g. op de leeftijd van bijna 52 jaar. Lies je Rietbergen-Höhle F. W. Höhle Amsterdam. 9 juni 1975. Maasstraat 119-II. Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie P. C. te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183 woensdag en donderdag van 14.3016.00 en 18.0020.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 13 juni a s. tegen 14.00 uur op de begraaf plaats „Westerveld" te Velsen (Driehuis). Vertrek vanaf de rouwkamer te 12.50 uur. Heden nam God tot Zich volkomen onver wacht onze lieve Zuster en Tante Doetje Bus op de leeftijd van 77 jaar. Leeuwarden: J. Bus Dokkum: J. Bus J. Bus A. Bus Neven en nichten Groningen. 9 juni 1975. Paramaribostraat 125. Corr.-adres: Altenastreek 3, Dokkum. De rouwdienst zal plaatsvinden vrijdag 13 juni te 1 uur in de Gereformeerde Kerk „De Fon- tijn" op de Keppels te Dokkum. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur. Thuis liever geen bezoek Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Hillechien Etienne Takens op de leeftijd van 78 jaar, .weduwe van E. Leenders, eerder van F. Feddes 2 Cor. 5 1. Emmen, 9 juni 1975. Bejaardencentrum „Avondrust". Grand Rapids (USA)H. Takens B. Takens-de Korne Arnhem: G. Takens-van Alberda Neven en nichten Correspondentie-adres: H. T. te Velde, Emma- laan 1 te Emmen. De teraardebestelling zal plaatsvinden a.s. vrij dag 13 Juni op de Algemene Begraafplaats „Bui- tenwoelhof' te Veendam. Zij, die de laatste eer wensen te bewijzen, wor den daartoe uitgenodigd om 9.45 uur in de aula aan de Langeleegte 'e Veendam. De rouwdienst vangt aan om 10.00 uur. Het Gemeente-energiebedrijf te Amsterdam vraagt voor zijn afdeling Secretariaat een medewerk(st)er voor corres pondentie in zowel Nederlands als de moderne talen. De taak omvat tevens het bijwonen van besprekingen en vergaderingen voor het stenografisch opnemen van het besprokene en het uitwerken daarvan. Wij denken aan een kracht die in het bezit is van het Havo diploma of dat van een daaraan gelijkwaardige opleiding, die vlot kan typen en goed kan stenograferen. Ervaring in het stenografisch verslaan van vergaderingen strekt tot aanbeveling. Aanvangssalaris voor 21-jarigen en ouderen, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 1.454 - en f 2.028 - per maand met een uitloop tot ƒ2.185,- per maand. Genoemde bedragen worden verhoogd met een toeslag ad ƒ45,- ingevolge de Machtigingswet. gemeente-energiebedrijf amsterdam Sollicitaties te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. 483 Heden overleed in volle zekerheid des geloofs onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot en Over grootvader, Zwager en Oom Dirk van der Lely weduwnaar van Jannetje Doelman op de leeftijd van 85 jaar. „Ik weet aan wie ik mij vertrouwe." Maasland: A. van der Lely K. van der Lely-van Vliet Cardiff (Austr.): A. van der Lely H. van der Lely-Parre De Lier: N. van den Berg- van der Lely A. van den Berg Maasland: D. van der Lely M. J. van der Lely- Kranenburg Maassluis: M. van der Lely T. van der Lely-de Jong Klein- en achterkleinkinderen De Lier, 10 juni 1975. Hooflaan 21. De overledene ligt opgebaard op Hooflaan 21, De Lier. Gelegenheid tot condoleren donderdag 12 juni a.s. 's avonds van 7.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 13 juni a.s. in de aula van de algemene begraafplaats te Maasland. Aanvang 2.00 uur n.m., waarna de teraardebestelling aldaar zal volgen. Het bestuur van de Gereformeerde Schoolver eniging te Rijnsburg geeft met verslagenheid kennis van het overlijden van de heer P. J. Verheft" oud-hoofd van de Koningin Julianaschool, waaraan hij gedurende 17 jaar verbonden is geweest. De Here trooste de familie. Rijnsburg, 9 juni 1975. J. Ravens bergen, voorzitter: D. Bouknecht, secretaris. „Laat Hem besturen, waken, 't is wijsheid wat Hij doet." Diep getroffen namen wij kennis van het over lijden van onze leerling uit klas I Keesje van der Plas Wij geloven dat hij in Jezus' hoede veilig ge borgen is. Namens de collega's van de Marnixschool: J. Roosendaal. Katwijk aan Zee, 8 juni 1975. Heden is tot onze droefheid van ons heenge gaan onze lieve Zuster. Tante en Oud-Tante Lucie Geldens weduwe van IJ. Radersma Namens de familie in binnen- en buitenland: M. Geldens. Leiden, 9 juni 1975. Correspondentie-adres: Mevrouw M. Prins-Gel- dens. Doornstraat 122, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hooikade 46. 's-Gravenhage. De crematie zal plaatsvinden donderdag a.s. om 15.30 uur in het crematorium „Ockenburgh". Ockenburghstraat 21, Loosduinen. Bereikbaar met bus 19. „De Heer is mijn Herder" Heden nam de Heere tot Zich, Zijn moegestre-, den kind. mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Willem van der Zwart echtgenoot van T. S. de Mooij op de leeftijd van 65 jaar. Sassenheim: T. S. van der Zwart- de Mooij Kees en Lenie Koos en Anneke Daan en Alice en kleinkinderen Sassenheim. 9 juni 1975. Zandslootkade 9. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 13 juni a.s. 2.00 uur n.m. in de Hervormde Kerk te Sas senheim waarna de teraardebestelling op de begraafplaats aldaar zal plaatshebben plm. 2.45 uur njn. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 7.309.00 uur in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassen heim. Liever geen bloemen Na een korte ziekte is tot onze grote droefheid plotseling van ons heengegaan onze lieve Klein zoon en Neef Ton Derksen op de leeftijd van bijna 16 jaar. Driebergen, 10 juni 1975. Mevrouw van Vollenhovenpark 34. Namens de familie: Geldermalsen: Mevr. A. M. Derksen-Jansen Op 8 juni j.l. overleed onze leerlinge Sanny van Rossum Zij laat een lege plaats bij ons achter. Namens collega's en leerlingen van de Oranje Nassau School voor Chr. Mavo, J. van Daatselaar. Dit was een advertentie Dank u Een publikatie van het Centraal Bureau VERENIGING VOOR ZIE- KENHUISVERPLEGING „DRAAGT ELKANDERS LASTEN" HOGER EINDE ZUID 6-7. OU DERKERK A.D. AMSTEL De jaarlijkse Algemene Leden vergadering zal gehouden wor den op woensdag 25 juni a.s. om 20.00 uur in hotel 't Jagers huis. Amstelzijde 2 te Ouder kerk a.d. Amstel. De agenda ligt vanaf 17 juni ter inzage op het kantoor der ver eniging. Leden, die er prijs op stellen wordt, na aanvraag, de agenda toegestuurd1. Ouderkerk a.d. Amstel, 9 juni 1975. Neeltje de Boer- Cloo sedert 27-3-1963 weduwe van Sytze de Boer, jerder van F. A. Hillèbrand, ls maandag 9 juni 1975 ln vrede ontslapen, ze is 86 jaar geworden. „Want Ik ben verzekerd, dat niets ons zal kunnen schelden van de liefde Gods. die is ln Christus Jezus onze Here". Romeinen 8 38, 39 Andijk: W. H. de Boer A. de Boer-Wlelink Bleiswijk: H. G. Keizer-de Boer J. Keizer Krommenie: H. G. J. ten Wolde- de Boer L. ten Wolde Sassenheim: A. B. van Heteren- de Boer A. van Heteren Klein- en achter kleinkinderen Bllthoven, .d'Amandelboom", Noordhoudringelaan 82. Correspondentie-adres Zuiderhoofdstraat 62. Krommenie. Gelegenheid tot condole ren in „d'Amandelboom". Noordhoudringelaan te Bilthoven op woensdag 11 juni 1975 om 19.00 uur. In Krommenie op de dag ran Moeders begrafenis van 14.00 uur tot 14.30 uur in de Lellekerk. Na een samenkomst in de Lellekerk aan de Lisdodde- laan te Krommenie, op donderdag 12 juni om 14.30 uur. zullen wij Moe der in de zekerheid van de zalige opstanding begra ven. op de algemene be graafplaats ..Blok" te Krommenie om 15.15 uur 4% NORSK HYDRO 1937 Ten gevolge van de inkoop door de debitrice van het con tractueel per 1 september 1975 af te lossen bedrag der Ne derlandse tranche ad nom. t 406.000,- zal dit Jaar geen uitloting plaatsvinden De In gekochte stukken zijn on bruikbaar gemaakt en aan de omloop onttrokken. De obl. nos. 950, 7298, aflosb. 1 sept. 1973, en no. 10571, af losb 1 sept 1947, zijn nog niet ter betaling aangeboden De trustee: Administratiekantoor Hubrecht, Van Haren- carspel Vas Visser B.V. Amsterdam, 1975 juni 11 OUDE WETERING. Het bestuur van de Vereniging voor christelijk nationaal schoolonderwijs to Oude Wetering vraagt wegens benoeming van de huidige schoolleider elders, voor haar basisschool „DE WEGWIJZER" op zeer korte termijn: een enthousiast en ervaren met bevoegdheid j en r, die het christelijk onderwijs uit overtuiging dient en in nauwe samenwerking met de leerkrachten, ouders en bestuur de belangen van da school wil dienen. De school is momenteel gehuisvest in een oud gebouw, maar in september a.s. wordt er begonnen aan de bouw van een nieuwe school in een nieuwe wijk. De school: a. telt 5 leerkrachten 1 vakleerkracht handwerken (1 schooltijd vrij); b. bezit een gemeenschapsruimte met documentatiecentrum; c. is hospiteerschool voor de P.A. te Oegstgeest; d. heeft een speelleerklas; e. biedt mogelijkheden tot verdere uitbouw van geleidelijke onderwijsvernieuwing. Oude Wetering is een watersportcentrum en is gelegen in de groenstrook van de randstad Holland. Een royale, vrijstaande ambtswoning met grote tuin en lage huur is voorlopig nog beschikbaar. Inlichtingen worden verstrekt door de huidige schoolleider J. Scherpenzeel, Kerkstraat 81tel. 01713-2387. Sollicitaties te richten aan de sekretaris van bovengenoemde vereniging, de heer B. den Ouden. Sotaweg 118, Roelofarendsveen;tel. 01713-2746. SCIENTIFIC BOOKSELLERS DEKKER NORDEMANN B.V. INTERNATIONALE LEVERANCIERS VAN WETENSCHAPPELIJKE BOEKEN EN TIJDSCHRIFTEN O. Z. Voorburgwal 239, Amsterdam-C. vraagt wegens uitbreiding op korte termijn voor haar TIJDSCHRIFTEN-AFDELING ENIGE die na korte tijd in staat zullen zijn een gedeelte van de dagelijks binnenko mende post en de telefonische voorlichting aan wetenschappelijke biblio theken zelfstandig te behandelen. Zij zullen in deze taak deel uitmaken van het SERVICE-TEAM. Wij denken hierbij aan personen in de leeftijd van 18-25 jaar met enige prak tijkervaring in de wetenschappelijke boekhandel of het bibliotheekwezen en een redelijke kennis van de moderne talen. Ervaring met de administratie van wetenschappelijke tijdschriften is een aanbeveling. Administratieve er varing is in ieder geval vereist. Dat DEKKER NORDEMANN tot de grootste wetenschappelijke boekhan dels in Nederland behoort is een garantie voor goede vooruitzichten. Verder een goed salaris, gunstige sociale voorzieningen (o.a. variabele werktijden en zaterdags vrij) en een prettige werksfeer op een kleine afde ling. Belt u even op om een afspraak te maken (liefst zo spoedig mogelijk) 020- 220635 en vraagt u naat dhr. Willems. Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor zenuw- e geesteszieken Binnen de afdeling aktiverende therapievormen wordt op korte ter mijn een centrale BEZIGHEIDSTHERAPIE gevormd. Het doel van deze unit ligt in het begeleiden van langdurig verblij vende patiënten. Als middelen worden daarbij zowel arbeidsmatige werkzaamheden als vorming, kreatief bezig zijn. ontspanning en beweging, gebruikt. Voor deze therapie-unit zoeken wij kandidaten voor de funktie van Kandidaten diehen zowel organisatorisch als inhoudelijk leiding te kunnen geven aan deze unit met 7 medewerkenden. Een opleiding op hbo-nivo en enige jaren ervaring in een vergelijk bare setting zijn een o.i. daarvoor noodzakelijke basis. Inlichtingen kan men inwinnen bij dhr. J. de Bruin (tst. 502). Sollicitaties dienen gericht te worden aan het hoofd personeelsza ken, Utrechtseweg 266 te Ambrsfoort, tel. 033-38534. 't staat in de krant iedere dag weer

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12