Jitvallen brengen Bayern Cup Pele gaat toch weer voetballen Hans Langerijs kan aanvallen op zijn leiderspositie met moeite verwerken ngelse supporters 3nieuw in de fout Ing overheersend Leeds United kan nauwelijks voor gevaar zorgen Van Heumen coach van hockeyteam ïp rond t Valencia door Matty Verkam man 1 ■jj f/kwartet donderdag 29 mei 1975 SPORT PS 17 RHI» jonze speciale verslaggever ;jS Bayern München blijft in het bezit van de Europa Cup. is de enige (maar wel belangrijkste) positieve uitkomst van ïale tegen Leeds United in het Pare des Princes in Parijs. De •n heersten vrijwel het gehele duel. Bayern leek in alles op de die in de Duitse competitie dit jaar geen potten kon breken, een Leeds dat zo beperkt is als gisteravond bleek, verdient daad ook niet met de Europese beker te vertrekken. beperkingen waren duidelijk, lidelijk. Geen enkele combi- bleek er ooit geprobeerd te Het hele concept en het hele >gen van de Britten bestond :t bekende 'eiland-voetbal' dat hoog gewaardeerd wordt, ballen werden hoog voor het pan Sepp Maier geplaatst waar Juitse verdedigers voldoende bleken te hebben om de hoog ingende Engelsen al snel uit venwicht te brengen. dikwijls in dit soort wed- 3NCIA Johnny Rep heeft handtekening gezet onder een act dat hem bindt aan de nse eerste divisieclub Valencia, rel de vroegere rechterspits Ajax in de Spaanse havenstad luit poseerde met de pas gete- e papieren in de hand. is nog ieker wat er precies instaat, ril Valencia Rep inlijven voor jaar, terwijl de Zaankanter zelf op drie jaar wil houden. Ge- ?d of hij mee wil helpen de ne moeilijkheden, die er bij acia bestaan, op te lossen, vol- 1 Rep met het antwoord, dat lleen naar Spanje is gekomen zo goed mogelijk te voetballen at hij zich nergens anders mee >emoeien. Valencia maakte Rep kennis vier van zijn nieuwe ploegge- n: Del Sol, Claramunt, Keita ara. Deze laatste twee zijn niet et bezit van de Spaanse natio- eit, zodat Valaencia met inbe- van Rep nu over drie buiten- ers beschikt, van wie er maar mogen worden opgesteld. Vol de clubleiding zal dat in het roe seizoen geen problemen op ren, omdat Keita en Jara al jaar in Spanje verblijven en de Spaanse voetbalnationaliteit n krijgen. ny Ardesch, de door de komst Volkmar Gross naar de reser- ink van FC Twente verhuisde man, heeft een contract voor aar getekend bij Go Ahead. De jarige Ardesch had van FC nte geen nieuw contract aange- m gekregen. eerste divisieclub Heerenveen t een opvolger voor de aan FC ningen verkochte doelman ag Grieven. Het Is de 25-jarige do Reys, tweede doelman van ..die vroeger voor FC Vlaardin- heeft gespeeld. Reys sloot een ïjarig contract af. eredivisieclub NEC heeft de 22- :e reserve-doelman van De afschap, Arnold Merckx, gecon- teerd. De verbintenis heeft een •tijd van een jaar. De gepromo- de vereniging had nog slechts de :hikking over een doelman. Har- >chellekes. na de verkoop van s. Jan van der Wardt kreeg geen jract meer aangeboden, zal voorts volgend seizoen de in van Jo Peters moeten missen, vrije verdediger, die het afgelo- seizoen lange tijd vaste keus was rte zijn plaats kwijt toen hij vijf Istrijden voor het einde van de ipetitie werd geblesseerd. Jo Pe- heeft besloten met voetballen te ipen. Hij heeft die beslissing ge nen met het oog op zijn maat- appelijke carrière. 'ns de Munck, de oud-doelman het Nederlands elftal, heeft zich Fortuna Köln, dat uitkomt in de tede Westduitse voetballiga Noord ididaat gesteld voor de trainers- ctie. 'We hebben echter nog meer strijden vielen de treffers uiteinde lijk aan de andere kant. De twee enige belangrijke uitvallen van .Bayern leverden na rust ook twee doelpunten op. Eerst scoorde Roth .en later bleek Müller weer eens het juiste 'stekkie' te hebben gekozen ma een ren van Kapelmann. «En dat alles terwijl de duizenden Schotten zich al ernstig misdroegen op de tribunes, verbolgen over de 'inderdaad niet al te sterke leiding ■van de Fransman Kitabidjan. Het •lijkt er langzamerhand op, alsof Britse voetbalsupporters, afkomstig 'van het land waar het voetbal hard •maar nooit oneerlijk mag zijn, zich 'buiten hun woonplaats verplicht ■voelen als beesten te keer te gaan. "En dat was dan een grotere blama- 'ge voor de Engelsen dan de neder- ilaag tegen Bayern. Bayern München was al vroeg in de wedstrijd met een fikse tegen valler geconfronteerd. Eer er vier minuten waren verstreken, diende de Zweed Björn Andersson het veld te verlaten. De bewaker van Leeds' motor Billy Bremner raakte na een charge van Terry Yorath zwaar ge blesseerd. Per brancard werd An dersson van de piste afgevoerd. Een tegenslag die Bayern in opperste verwarring bracht. Temeer daar men ook na het vertrek van Anders son hij werd vervangen door de onervaren Sepp Weiss, die de bewa king van Bremner overnam geen raad wist met de staalharde Engel se ploeg. Binnen de eerste tien minuten re gende het vrije trappen. De Franse scheidsrechter Kitabidjan bleek tij dens die ongemeen fanatieke eerste periode ook niet direct raad te we ten met de scène. Toen de nood hoog werd, besloot hij maar tot een gele kaart voor Paul Reaney, nadat deze invaller Weiss pijnlijk had ge raakt. Even later had hij Gerd Müller bij een grove overtreding tegen Madely een strafkaant van dezelfde kleur kunnen geven, maar die bewaarde hij tot tien minuten later voor Schwarzenbeck, die Joe Jordan onder het gras liep. Inmiddels bleef de pech Bayern achtervolgen. De Duitsers konden in de eerste helft toch al nooit in hun spel komen en het werd er niet beter op, toen Uil Hoeness met Gerd Müller de spits vormend vijf minuten voor rust ook het terrein diende te verlaten. Hoeness was in een vroeg stadium al licht geblesseerd geraakt (hij begon de wedstrijd zelfs niet helemaal fit) en een verdraaide knie betekende het einde van de wedstrijd voor de Westduitse international. Hoeness werd vervangen door Klaus Wun- der, die eigenlijk verrassend ten gerieve van Conny Torstensson buiten de basisformatie was geble ven. Gezien het ontwrichte concept van Bayern was het niet vreemd dat Leeds een constant overwicht kon hebben. De Engelsen creëerden zich talrijke kansen, maar strandden voor rust op enerzijds doelman Sepp Maier en anderzijds Kitabidjan. Zo leek Beckenbauer halverwege de eerste helft na een solo van Peter Zo leek Beckenbauer halverwege de eerste helft na een solo van Peter Lorrimer in het strafschopgebied hands te maken en het was dezelf de Beckenbauer die even later de doorbrekende Allan Clarke onregle mentair stuitte. Maar Kitabidjan liet het allemaal doorgaan. Leeds was via een juist overzeilend schot van Norman Hunter en schietkan- MEXICO Het Braziliaanse voetbalidool Pele gaat voor drie jaar spelen bij de New York Cosmos. Dat is duidelijk geworden na een persconferentie in Mexico City. waar Pele zijn landgenoten in Bra zilië al voorzichtig duidelijk probeerde te maken dat hij weer gaat voetballen. Pele vroeg om begrip voor zijn stap die hem vijf miljoen dollar (ruim twaalf miljoen gulden) gaat opleveren. Hij vreest heftige reacties. Wet helemaal ten onrechte. In 1974 nog, werd er een beroep op hem gedaan om weer voor het nationale elftal te gaan spelen. Pele wei gerde echter tot de verzwakte ploeg toe te treden. Hij bleef bij een eerder genomen besluit, ondanks de langdurige smeekbeden van de fans. Daarna nam hij enkele keren definitief afscheid van de voetbalsport, •naar bleef wel in benefietwedstrijden optreden. Nu hij besloten heeft voor de New York Cosmos te gaan spelen, vreest Pele dat zijn land genoten hem als een geldwolf zullen gaan beschouwen. En dat, zo zegt Pele. is niet juist. Nee, hij gaat in Amerika belangrijk werk verrichten voor de opbouw van de voetbalsport. Behalve speler is hij ook coach en publiciteits- raan van de Cosmos. 'Mijn landgenoten zullen begrijpen dat ik Bra zilië ga vertegenwoordigen in het machtigste land van de wereld. Ik zou het contract niet eens bestudeerd hebben als het aanbod uit een ander land zou zijn gekomen'. Overigens wees Pele in eerste instantie het aanbod af omdat het aan geboden bedrag van drie miljoen dollar te laag was en er teveel naar de belastingen zou gaan. De twee miljoen dollar extra hebben echter de laatste barrières opgeheven. Of Brazilië daar even begrip voor wil opbrengen. BKajii.'i-vi Franz Roth effent de weg naar Bayerns tweede Europa Cup, met het eerste doelpunt. HHSHBBHHBHMHBBBMBHEËI sen voor Clarke en Lorrimer nog een keer in de buurt van een tref fer; de meerderheid kon Leeds evenwel voorlopig niet in werkelijk uitgespeelde kansen uitdrukken. Bayern stelde er weinig tegenover. Praktisch zonder voorhoede zelfs Müller trok op den duur terug gokte de ploeg op een doelpunt middels de counter. Dat werkte een qua kijkspel weinig aantrekkelijke wedstrijd in de hand: Leeds United, hoewel constant aanvallend een zeer beperkte ploeg, zat constant in de fuik Bayern-verdedigers ver strikt. De opwinding die er dankzij de kolonie (veelal dronken) Leeds supporters altijd al had Ingezeten, bereikte halverwege de tweede helft een hoogtepunt. Eerst miste Billy PARIJS De loting voor de eerste ronde van de toernooien om de Europese voetbalbeker 1975-1976 zal op dinsdag 8 juli worden verricht ln hotel 'Atlantis te Zürich. Bremner plotseling vrij voor Sepp Maier een unieke kans en direct daarna haalde Kitabidjan zich de woede van alle Engelsen op het lijf door een doelpunt van Peter Lorri mer af te keuren. Lorrimer scoorde keihard van binnen het strafschop gebied maar na overleg met zijn grensrechter besloot Kitabidjan de goal terecht wegens buitenspel van Bremner en Hunter af te keuren. Dat was het begin van alle ellende op de tribune achter het doel van Maier. De Britse furie wierp alle mogelijke voorwerpen zoals tien tallen plastic zitplaatsen op en rond het speelveld. Het werd er uiteraard alleen maar slechter op, toen Bayern (Inderdaad onver diend) in de slotfase toesloeg. In de 28e minuut had Franz Roth bij een spaarzame uitval succes; met een strakke schuiver passeerde hij doelman David Stewart: 10. Gerd Müller wakkerde de vechtpar tijen nog eens aan door tien minu ten later een tweede goal te scoren. Müller, nooit opvallend, had toch weer de verdienste op het uur nul op de juiste plaats te staan. 'Der Bomber' drukte de bal na knap werk van Jupp Kapellmann direct achter Steward: 2-0. Waarmee het einde kwam van een finale, die in alle opzichten een slechte nasmaak zal behouden: or dinaire vechtpartijen en wangedrag van de Leeds-supporters leidden in de tweede helft alle aandacht van de wedstrijdsport af. Een duel dat met een matige scheidsrechter bo vendien zeer teleurstellend was, waar het de spelkwaliteit betrof en in Bayern München een kleurloze overwinnaar kreeg. BAYERN MÜNCHEN—LEEDS UNITED 2—0 (0—0) 71: Roth. 82: Müller 2—0. Scheidsrechter. Kitabidjan (Pr.). Toe schouwers: 55.000. BAYERN: Maler: Dürnberger, Schwarzen beck, Beckenbauer, Andersson (Welss) Roth. Zobel, Kapelmann. Hoeness (Wun- der)Torstensson, Müller. LEEDS: Stewart; Reany, Madely, Hunter. F Gray; Bremner, Giles. Yorath (E. Gray)Lorlmer. Jordan, Clarke. AMSTERDAM Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond heeft Wim van Heumen uit 's Hertogenbosch tot coach be noemd van het Nederlandse heren elftal. In het technische begelei dingsteam zijn levens opgenomen Cees Tania en Jules Ancion. Van Heumen (46), reeds enkele ja ren als iid van de commissie hoc- keyopleiding actief in het bonds- werk van de KNHB, is docent aan de Academie voor Lichamelijke Op voeding te Tilburg. Hij was vele jaren coach van de eerste heren en damesteams van 's Hertogen bosch, zowel voor het veldhockey als het zaalhockey. Gedurende de seizoenen 1973-1974 en 1974-1975 trad Van Heumen op, als coach van de hoofdklasser MEP. Onlangs werd de Brabander be noemd tot coach van Kampong als opvolger van Stroes. Behalve als hockeyspeler van de eerste klasser 's Hertogenbosch heeft hij voorheen in de hoogste klassen tennis en amateurvoetbal beoefend. De hockeybond heeft met de vor ming van het nieuwe begeleidings team bij de heren in feite dezelfde situatie gecreëerd als voor het toer nooi om het wereldkampioenschap in Amstelveen ln 1973, toen Neder land de titel behaalde. In die tijd was Ab van Grimbergen coach, Cees Tania trainer en Hans Schnit- ger manager. Na Amstelveen, toen Van Grimbergen zich terugtrok, werd Tania full time trainer-coach. De man uit Dalfsen die nu 37 Jaar is, begeleidde de Nederlandse he- renploeg in die functie onder meer bij het zevenlandentoemool in Nieuw-Zeeland in februari 1974 (vierde), de strijd om de Europese titel in Madrid (mei 1974, derde) en het toernooi om de wereldittel in Koeala Loempoer, waar Neder land als houder van de wereldbeker in maart van dit jaar niet verder kwam dan de negende positie» Na dit toernooi zijn er In spelers- kringen bezwaren gerezen tegen de eenhoofdige begeleiding, waarna men is gaan zoeken naar een ande re oplossing. Ook Jules Ancion, die in het technische begeleidingsteam is opgenomen, heeft het Nederland se herenteam al eens gecoached. met name tijdens het toernooi om het Europees kampioenschap in Brussel (1970), waar Nederland als tweede eindigde. Ancion, van be roep tandarts, is momenteel coach van De Kieviten uit Wassenaar. Al voor de wedstrijd was begonnen was het onrustig in een door voetbalfans overstroomd Parijs. Leeds aanhangers wierpen onder meer ruiten van winkels in en de politie moest charges uitvoeren 0111 al te baldadige supporters van driestere daden af te houden. Hier worden Leeds fans verspreid die zonder kaartje naar Frank rijk waren gekomen en zaten te wachten voor het Pare des Princes tot de zwarte markt zou worden geopend. De man rechts heeft het gezien de fles in zijn hand, nog bij limonade gehouden. BOKSEN Woensdagochtend ls op 54-Jarlge leeftijd overleden de oud wereldkampioen boksen lm het zwaar gewicht Ezzard Charles. HIJ was se dert 4 maart van dit Jaar met een ruggemergzlekte opgenomen lm het Wests 1de ziekenhuis te Chicago. Char les. die ook we! werd genoemd 'Cin cinnati Cobra', veroverde de wereldti tel op 22 Juni 1949 toen hij op punten won van Jersey Joe Wolcott. ATLETIEK Tijdens Internationale atletiekwedstrijden die zaterdag en zondag ln Sofia worden gehouden, zullen zeven Nederlandse atleten aam de start verschijnen. Het zijn Ciska Janssen Ver). Trudy Wunderlnk (400 meter), Ina Blauw (800 m), Jottce vam Gerwen (1500 m). Llda Kuys (speer werpen) en Mleke van Wissen (100 meter horden). Bram Wassenaar loopt ln de Bulgaarse hoofdstad de 1500 meter. Op 5 e n 7 Juni komt Annemleke Bouma (Atmodes) bij In ternationale wedstrijden In Ostrava en Bratislava uit bij het hoogsprin gen. Naar de Olympische dag ln Oost Berlijn gaan op 11 juni drie Neder landse deelnemers: Annemleke Bouma (hoog). Halco Scharn (1500 meter), en Jos Hermens (5000 meter). Spanning in Olympia's Ronde van Nederland vooral terug door strijdlust van Arie Hassink DRACHTEN Olympia's Ronde van Nederland is de beslissende fase ingegaan. De zevende etappe van gisteren een individuele tijdrit en een rit in lijn maakte op onmiskenbare wijze duidelijk, dat de finale is begonnen. Hans Langerijs, de trotse leider, heeft dat kunnen merken, want zijn aantrekkelijke voorsprong op Gevers en Hassink slonk. Eerst had de Noordhollander in de race tegen de klok op de Holterberg de concurrentie al zien naderen, later kreeg hij een geweldige aanval van Hassink te verwerken, die hij ter nauwernood kon afslaan. Het gevolg is echter wel dat Has sink op 16 seconden is gekomen. Het was gisteren bijna een dubbele triomf voor Michel Jacobs gewor den, maar in de sprint van de rit naar Friesland stak hij te vroeg zijn hand omhoog. Piet van der Kruijs glipte nog langs hem. In de tijdrit was Jacobs eerste geworden, omdat Gevers die aanvankelijk de beste tijd had gemaakt, tien straf- seconden kreeg wegens afsteken van het parcours. Ook Hans Lange rijs kreeg een boete. Hij ontving twintig strafseconden, omdat hij meermalen de afzettingen op de weg aan de verkeerde kant was gepasseerd. Het was een moeilijke dag voor Langerijs. Waarschijnlijk ingewik kelder dan hij had verwacht. Dat hij in de tijdrit over 13.5 kilometer de strijd moest aanbinden met An- dré Gevers was hem bekend. De aanval die Hassink in de 170 kilo meter lange rit naar Drachten lan ceerde kwam harder bij hem aan. 'Ik zat te slapen, toen er een groep van twaalf man wegsprong. Later hoorde ik dat Hassink erbij was en dat de voorsprong tegen de vier minuten opgelopen. Het is mijn eigen schuld geweest. Voortdurend zat ik in de voorste gelederen, maar op het moment dat er wat gebeur de, had ik me even laten afzakken', aldus de man. die vertelde, dat hij geen mentale tik had gekregen nu de concurrentie weer in het ge zichtsveld was gekomen. 'Ik heb nog alle vertrouwen in een goede afloop. Ik heb weliswaar in deze ronde nog niet zo moeilijk gehad als vandaag, maar er staat nog een tijdrit op het programma. Daarin zal er toch wel door de concurrentie hard moeten worden gereden om mij uit het oranje te krijgen', zo zei de renner, die ont kende dat er in de slotfase een combine tussen tegenwerkende ploegen was ontstaan. Op het moment dat de kopgroep meer dan vier minuten winst had opgebouwd, kwam er in het peloton plotseling een felle aanval. Ook Langerijs voegde zich daarbij. Het effect bleef niet uit. want de voor sprong van de vluchters werd met de minuut kleiner. Langerijs ant- woorde vaag op de vraag of hij met Jules Bruessing een afspraak had gemaakt. 'Dat die jongens ineens gingen rijden was toch niet zo ver wonderlijk? Per slot van rekening had zijn ploeg niemand ln de kop groep', was zijn commentaar. Ook bij de andere partij, hield men zich van de domme. Plet Maas: 'Onzin. Wij zijn gewoon zelf ln de slag gegaan. Er is helemaal niet gesproken over een gezamenlijke aanval.' TijdrK1. Jacobs 18,34 (met tijdsvergoe- ding 18,19), 2. Van der Helst (Belg) 18,35 (18.25), 3. Gevers 18.36 (13.31). 4 Has sink 18.48. 5. Huschke (DDR) en Schür 18.54. 7. Domosjlllcln (Rusl) 18.55, 8. Van Helvolrt 19.03. 9. Langerijs 19.04. 10 Pantsjenko (Rusl) 19.05. 11. Lubberding 19,07, 12. Maas 19.10, 13. Sclieffer 19,10. 14. Hoogendoorn 19,12. 15. Pirard 19.13, 16. Van Gerwen. Butin (Fr) en Neuer (DDR) 19.16, 19. Osmont (Fr) 19,18. 20. Rossen 19.20. Zevende etappe: 1 Van der Kruijs 170 kmin 3 uur. 52 min en 14 sec. (met bon De uiteindelijke winnaar van de aktie. 3.51.59) 2. Jacobs z.t. (met bon 3.52.04>; 3. Kuijs z.t. (met bon 3.52.09) 4. Dohmen z.t. 5. Verboom z.t. 6. Lenferink z.t. 7. Van Groezen z.t. 8. Hassink z.t. 8. Van Lamoen z.t. 10. Schür z.t. 11. Van der Sterre z.t. 12. Pirard op 2 min 2 sec. 13. Van Katwijk zt, 14. Huvenecrs zt, 15. Van Gerwen zt. 16. Kraskow (Sov) zt, 17 Van tijdrit, Jacobs, wilskrachtig in de Veken (Bel) zt. 18. Ter Harmsel zt, 19. Prinsen zt. 20. Bertin (Fra) zt. Algemeen klassement: 1. Langerijs 24 uur, 37 min. 56 sec. 2. Hassink 24.38.12. 3 Schür 24.29.22. 4. Gevers 24.39 40. 5. Ja cobs 24.40.37. 6. Lubberding 24.40.38. 7. Pirard 24.41.07. 8 Huijzen 24.41.23. 9 Kuijs 24.41.34. 10. Scheffer 24.41.40. 11. Van der Groezen 24 42 35. 12 Van der Veken 24.42.47, 13. Dohmen 24.42.52, 14. Van Katwijk 24.43.10, 15. Ter Harmsel 24 43 25, 16 Van der Kruijs 24.43.29. 17 Spijker 24.43.33. 18. Van Lamoen 24.43.41. 19. Koot 24.44.36. 20. Hoogendoorn 24.44.53. RONDE VAN ITALIë FORTE DEI MARMI Behalve de eindsprint viel er gisteren weer niets te beleven in de Ronde van Italië. De sprint van het peloton, na een aan loop van 232 kilometer werd gewon nen door de Belg Patric Sercu. Het was zijn tweede zege in deze ronde. Na Sercu gingen diens landgenoten Rik van Linden en etappe-zege-gros- sier Roger de Vlaeminck over de streep. Twaalfde etappe: 1 Sercu (Bel 6 u 32 min 8 sèc. 2. Van Linden (Bel) z.t. 3. De Vlaeminck (Bel) z.t. 4. Basso (Ita) z.t. 5 Elorrlage (Spa) z.t. 6. Borgognoni (Ita) z.t. 8. Salm (Zwi) z.t. 9. Perurena (Spa> z.t. 10. Lasa (Spa) z.t. Algemeen klassement: 1. Galdos (Spa) 70 u 16 min 46 sec. 2 Battaglln (Ita) op 23 sec. 3. Bcrtog'.lo (Ita) op 1.24; 4. Conti (Ita) 1.55; 5. Lasa (Spa) op 3.07; 6 Glmondl (Ita) en Baronchelll (Ita) op 3.30. RONDE VAN ENGELAND PORTHCAWL Bill Nickson van het Britse A-team heeft de derde etappe in de Ronde van Groot-Brii- tannië gewonnen. Hij reed de 152 kilometer van Cardiff naar Porth- cawl in 3 uur 55 minuten en 5 secon den. Tweede werd Leif Hansson (Zwe) en derde de Pool Josef Kacz- marek, beiden in dezelfde tijd als de winnaar. Vladimir Vondracek (Tsj) blfjft leider in het algemeen klasse ment. Gaby Minneboo zakte een plaats en staat nu vijfde. Derde etappe; 1. Nickson (GB A) 3 uur 55 minuten 5 seconden. 2. Hansson (Zwei z.t.. 3. Kaczmnrek (Pol) z.t., 4. Nllsson (Zwe) z.t.. 5. Crner (Zwl) z.t.. 6. Matusiak (Pol) zt. Algemeen klassement: 1. Vondracek (Tsj) 10 uur 27 minuten 49 seconden. 2. Fillps- 8on (Zwe) 10.28.05. 3. Matusiak (Poli 10.28.18. 40. Griffiths (GB A) 10.28.45. 5. Minneboo (Ned) 10.28.51. 6. Edwards (GB A) 10.29.45. Algemeen plueicenklasscineut: 1 Tsjecho- slowakije 31 uur 13 minuten 6 seconden. 2. Groot-Brittannië A 31.14.45. 3. Zweden 31.15.38. 4. Polen 31.15.56. 5. Nederland 31 17.01. 6 .Denemarken 31.18 17.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 19