it de weekbladen P&C prijst de Zomer: 59.- stra van Loon le Mina A. Mulder ïgels referendum Bas en het CDA Frank Sinatra Vis en drank Prof. Kuitert FAMILIEBERICHTEN De zomer valt mee. Bij P&C. V Peek&Cloppenburg VAKANTIE de krant helpt u op weg Drugs voor jonge mensen ■p /KWARTET DONDERDAG 29 MEI 1975 11 ise Post: reten ook dat er in een kabi- let twee maten wordt geme- ainister Vredeling mag in een iew zijn hele ambtenaren- voor Kloris schelden, minister ters mag heel lang helemaal interviews willen geven, de ;ers Lubbers en Pronk mogen leuk in de verkeerswetgeving maar staatssecretaris Gla- an Loon mag zich niet in het aar beklagen over obstructie nen departemente.' Columnist Brugsma van de Haagse Post zijn pen in een inktpot vol i gedoopt, want hij is goed d over de Glastra van Loon- 'Niet staatssecretaris Gla- ran Loon, maar minister Van ou zijn biezen moeten pakken, atste heeft zoveel kabaal ge- t over de politieke etiquette e zaak waar het om gaat, de e in de gevangenissen, aan het ireigt te worden onttrokken, ns de beste tradities van voor twist men niet over de vuil- van de was, maar over het hangen derzelve.' omslagverhaal van HP gaat Suriname. John Jansen van schreef enkele impressies. 'Er s, geen vlag, geen wapen, niet een volk. Alleen een stuk land aarvan delen door de buren in begeerd een aantal be- ïgsgroepen en een volkslied, de vlag en- het wapen kun je rijsvraag uitschrijven, een volk ontstaan.' efster Katharine Graham (van Washington Post en Newsweek) Ide Jan Donkers: 'Ik heb in- ad zorgen gehad dat het ver over Watergate ons (de Wash- n Post) zou ruïneren.' ieuwe Linie: van Soest van de Nieuwe woonde een weekend van Mina in Loosduinen bij en zij daar getuige van een scherpe ssie tussen Nellien de Ruiter Is de Groot (van Dolle Mina) de Emancipade. Mevrouw De r: 'Ik blijf het Jammer vinden de confrontatie tussen Dolle en het publiek niet op de icipade plaatsvindt.' Dolle Mi- Wij voelen er niets voor om de directie-secretaresses onze te verkopen. We vragen ons pens af wat al die organisaties doen.' Nellien de Ruiter: 'We een staalkaart bieden, een dat door de vrouwen zelf uld kan worden.' Dolle Mina: i'n staalkaart van hier tot er biedt, maak je de mensen el.' Na afloop vertrouwde Nel- de Ruiter de verslaaggeefster 'Ik vind de Dolle Mina's zo rant. Alsof emanciperen maar in manier kan.' de Nieuwe Linie besteedt door el van een interview met Bas aay Fortman aandacht aan het nde PPR-congres. De Gaay aan: 'De PPR biedt een alter if voor kapitalisme en staatsso- ime.' ies de Jong stelt dat Suriname drie miljard ontwikkelingshulp op valt te bouwen. (Alle week- m besteden deze week veel acht aan Suriname) De Nieu- jinie drukt verder de nota 'De A en haar toekomst' van Jan in zijn geheel af Nederland: iet geruchtmakende interview Glastra van Loon belicht Vrij rland deze week de tegenpar- de secretaris-generaal van het 5 ter ie van justitie, mr. A. Mul over wie de staatssecretaris 1 kritische woorden sprak, der is een Drentse stijfkop, die zo snel geneigd is om van ng te veranderen. En dat bete dat hij binnen twintig jaar progressief conservatief is ge en', schrijft het blad. 'De actu- traag is of hij nog wel geschikt m secr.-generaal van Justitie ijn. Want in die positie zal hij steeds meer gaan ontpoppen een verdediger van bestaande ituren.' le voorpagina van VN schrijft lel Pollman over de VARA en buitenparlementaire oppositie. Reckman, van Sjaloom, heeft Nederland opgeroepen des- Is een eigen nieuwe omroep te iten. Tal van NW-ers en l-ërs voelen wel voor dit idee. de Hen geeft een beschouwing de industriepolitiek. Onderne en voorstanders van een gro- overheidsrol naderen elkaar, Dt hij. Vincent Bakker vervolgt reportage over de welvaart en ird van Westerdoo begint een reportages over Suriname, hij de afgelopen drie maan- rondreisde. Ap van Ieperen in- iewde de cineast Antonioni. Nederland komt deze week op- w met een boekenbijlage uit, rin vooral aandacht wordt be- aan Amsterdam en zijn ijvers. Groene Amsterdammer: Groene Amsterdammer besteed p aandacht aan het Engelse rendum over het EG-lidmaat- p op 5 juni. Het blad vermoedt Engeland wel in de EG zal ren. Niet omdat de argumenten de tegenstanders onzinnig zijn, r omdat de Engelsen 'tegen de ergrond van de ernstige crisis rin het Britse kapitalisme mo- kteel verkeert, geen sprong in duister wagen.' De tegenstan- i zijn niet met één duidelijk rnatief gekomen. 'Het enige wat anti-kamp bij elkaar houdt is gemeenschappelijke afwijzing de Common Market. 'De alter- ieven lopen uiteen van vrijhan- (minister Peter Shore) tot imat.lge aanpak (minister n). k Sauer interviewde Peter igle, lid van het uitvoerend co- van de Ierse Republikeinse lalistische Partij, de partij die gewapende strijd ln Noord Ier- fl wil voortzetten. 'Zolang de eisen hier zijn kan er geen ike zijn van een werkelijke een- 1 tussen katholieken en protes ten. Daarom moet de strijd ral gericht worden op het ver- iven van de Engelse troepen'. zegt hij. Op de voorpagina schrijft Paul Brill over de moeilijkheden in Libanon. Verder in de Groene de gratis rechtshulp en de Mayaguez. De Tijd: Bas de Gaay Fortman geeft in een lang interview met De Tijd scherpe kritiek op het CDA. 'De christen democraten remmen alleen maar. Wat is er in die twee jaar kabinet Den Uyl eigenlijk aan constructiefs van het CDA geweest?' Even ver der; 'Mijn toekomstbeeld is dat het CDA verder naar rechts gaat. En dan zal blijken dat ze te weinig identiteit hebben naast de WD. En het verdwijnen van het CDA is dan maar goed ook want ze doen de christelijke kerk schade.' Waarom, vraagt De Tijd. 'Als de confessione le partijen een rechtse koers varen, wordt het beeld opgeroepen dat ook de christelijke kerk strijdt tegen nivellering en voor hogere defen sieuitgaven.' Voor Aantjes kan de Gaay Fortman nog een zeker res pect opbrengen, maar van Kruisin- ga moet hij niets hebben. 'Kruisin- ga is niet alleen een man met slechte politieke ideeën, maar ook een niet zo geslaagd politicus.' Over Den Uyl zegt de PPR-fractie- voorzitter: 'Den Uyl heeft één grote zorg: hoe houd ik mijn club bij elkaar. Voor ons is dat niet de eerste zorg. Wij moeten voortdu rend kijken of er voldoende maat schappijhervormingen komen. Oud-leerling Jan Tromp schreef een verhaal over de school voor de Journalistiek. Directeur Paul Zijl stra: 'De school mag mijns inziens beschouwd worden als één van de beste onderwijsinstellingen van West-Europa.' Een aantal docenten, leerlingen en Tromp zelf zien het niet zo optimistisch. De Tijd gaat ook uitgebreid op het conflict Van Agt-Glastra van Loon in. Drs. Allewijn, oud-hoofd gevan geniswezen van het ministerie zegt dat iedere ambtenaar een beetje regeert. Elseviers Magazine: Op de voorpagina van Elsevier staat Frank Sinatra, die Nederland op 2 juni vier uur lang aandoet, vliegreis, van en naar Londen inbe grepen. Organisator van dit festijn, Lou van Rees: 'Als er in het Con certgebouw in Amsterdam nog he vig geklapt wordt, is hij al op weg naar Schiphol.' Voor deze paar uur Nederland krijgt Sinatra 75.000 gul den en Elsevier heeft uitgerekend dat dit neerkomt op vijfduizend gulden per minuut. Voor een kaart je zal het Nederlandse publiek tus sen de honderd en tweehonderd gulden moeten neertellen. Sinatra, schrijft Jouke Mulder 'zingt voor. en entertaint een publiek waarmee hij geen enkel contact heeft. Ver gelijk hem met een buitenlands staatshoofd die even op het konin klijk bordes verschijnt en wuift.' Fans van Sinatra, over wie Dean Martin eens zei 'he always sings, he always has, and he alwys will', kunnen in Elsevier, zijn levensver haal nog eens nalezen. Natuurlijk gaat ook Elsevier op het conflict tussen Van Agt en Glastra van Loon in. Het weekblad schrijft verder over een zaak die dit kabi net weer voor nieuwe moeilijkhe den kan plaatsen: de aanschaf van de F-16, 'een bom onder het kabi net', aldus Elsevier. Het blad meent dat de regering nog één mogelijk heid heeft om een frontale botsing met de PvdA te vermijden. 'Als België deze week kiest voor de Fran se mirage, ligt de zaak weer open.' Elsevier gaat tenslotte nog eens uitgebreid in op de 'geloofsenquete', die het NIPO in opdracht van et weekblad vorige maand uitvoerde. Accent: Het omslagverhaal van Accent gaat over het visseizoen, dat op 31 mei wordt geopend. Tweede belangrijk onderwerp in Accent: vrouwen aan de drank. 'Internationaal onderzoek bracht vierkenmerken van vrouwe lijke alcoholisten aan het licht. Op vallend is dat de vrouw zwaardere alcoholische dranken drinkt dan de man. De alcoholiste drinkt door gaans niet ln openbare gelegenhe den of in gezelschap, maar alleen thuis. Stiekem. Bijna veertig pro cent is huisvrouw, ruim 35 procent heeft een uitstekende baan, slechts twintig procent is handarbeidster. Van de alcoholistes is 28 procent ongehuwd, 32.5 procent getrouwd, bijna dertig procent gescheiden, tien procent is weduwe. De meeste vrouwelijke alcoholistes komen voor in de goed gesitueerde milieus en vooral rond hun veertigste jaar krijgen ze problemen met drank.' Verder in Accent: Zware bewaking voor Haagse politici, handelsboycot als Pronk Indonesië alle hulp wei gert, en Nederlandse handel op jacht naar Iraanse oliedollars. Hervormd Nederland: Hervormd Nederland publiceert de ze week het eerste van twee inter views met prof. H. M. Kuitert. Te gen kritiek kan hij wel. maar 'het ergste heb ik altijd gevonden de verbijsterende manier waarop men sen in de pers en met name ln kerkbladen met je omgaan. Niet alleen dat ze slordig lezen, maar er zijn mensen die werkelijk niets an ders van plan schijnen te zijn dan om zo scherp mogelijk iemand te beschadigen.' Waarom hij toch zijn kritische houding ten opzichte van de kerk heeft gehandhaafd, vraagt HN hem. Kuitert: 'Mijn kritiek frordt vaak gevoed door het besef dat het bedrog ln godsdienst het ■ergste bedrog is dat ik me kan voorstellen. Je ziet Ln de geschiede nis hoe vaak mensen te goeder trouw of met opzet in godsdien stig opzicht om de tuin zijn geleid en dat stuit mij zo ver schrikkelijk tegen de borst. Van daar misschien mijn kritische hou ding tegenover alles wat mensen beweren met name in de gods dienst. Ik zou niet graag willen dat 'we elkaar bedrogen.' Het derde interview dat men deze week in de weekbladen met Bas de Gaay Fortman kan vinden, staat in Hervormd Nederland. Op de achter pagina van Hervormd Nederland komt Aad van den Heuvel (ex- Brandpuntredacteur, Op vrijdag 6 juni a.s. hopen onze Ouders en Groot ouders W. H. Baris A. T. Baris-Groeneveld de dag te herdenken waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Rotterdam, mei 1975. Charloisse Laaedijk 435a Er is gelegenheid tot feliciteren op 6 juni v.a. 19.30 uur in het Kasteel van Rhoon, Dorpsdijk 63 in Rhoon. Geboren: Clementina Christina Adeline dochter van L. W. P. Joanknecht en B H. C. Joanknecht-Koster Dordrecht, 28 mei 1975 Oranjelaan 292 Zover het West verwijderd is van 't Oosten, zover heeft Hij, om onze ziel te troosten van ons de schuld, en zonden weggedaan fPs. 103 6) Heden heeft de Heere van mij weggenomen, na een langdurig geduldig gedragen lijden in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn zeer ge liefde Man Francois Kouwenhoven op de leeftijd van 83 jaar. J. G. J. Kouwenhoven-Wijnmaalen Delft. 27 mei 1975 Frederik Hendrikstraat 31 Mijn man ls opgebaard in één der rouwka mers van het Rouwcentrum Oostsingel 146. Bezoekuren dagelijks van 3-4 en van 7-8 uur nm. De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk Schoenmakerstraat 1, zater dag 31 mei a.s. om 1 uur, waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaffa" om ca. 2 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats „Jaffa". Uit onze familiekring, werd door zijn Heiland weggeroepen, onze Broer en Zwager Frangois Kouwenhoven in de ouderdom van 83 jaar. 's-Gravenhage: Canada: Delft: 's-Gravenhage: Delft: Rijswijk: Voorthuizen: Rijswijk: Delft: Delft, 27 mei 1975 D. Kouwenhoven C. Kouwenhoven-Vrijenhoek J. D. Kouwenhoven-Schuil J. K. Kouwenhoven-Viergever P. A. Kouwenhoven J. A. Molenaar-Kouv/enhoven M. Wijnmaalen-Kouwenhoven H. J. Wijnmaalen J. A. Kouwenhoven A. J. Kouwenhoven- van der Meulen A. C. de Bruin-Kouwenhoven A. de Bruin R. J. Kouwenhoven-Ruis Dinsdag heeft de Here midden in zijn werk tot Zich geroepen onze lieve oudste Zoon, Broer en Zwager Christiaan Klaas Verwoerd lieve echtgenoot van Anneke van Klaveren en vader van Arjen in de leeftijd van ruim 26 jaar. Psalm 31 15 (n.b.) Ermelo: P. Verwoerd A. Verwoerd-Pieket Weeserik Hans en Hetty Arnold en Jannie Anneke en Piet Jan Peter Karin Ermelo, 27 mei 1975. Hanegewei 1. Voor ons onverwacht nam God tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Jasper van Arkel op de leeftijd van 53 jaar. Utrecht: J. van Arkel-Kooyman D. van Arkel J. van Arkel-van Leeuwen Henk W. F. van Arkel A. P. Schut-van Arkel D. J. Schut H. A. van Arkel en verloofde Noordwijk aan Zee: Utrecht, 28 mei 1975. Leidseweg 64a. De overledene is opgebaard in de Rouwkamer van Ziekenhuis „Oudenrijn", die geopend is van 16.30—17.00 uur. Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 31 mei om 13.30 uur op de begraafplaats „Tol steeg", Opaalweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de Begraafplaats. Heden nam God op 53-jarige leeftijd uit onze familiekring weg onze lieve Zoon. Broer en Zwager Jasper van Arkel geliefde echtgenoot van J. Koovman Utrecht, 28 mei 1975. Utrecht: A. P. van Arkel-HouDst Bussum: E. H. van Arkel A A. van Arkel-Kruger Op woensdag 28 mei 1975 overleed onze ge achte Directeur, de heer J. van Arkel Directie en medewerkers D. van Arkel B.V. Schönberglaan 48. Utrecht Heden behaagde het de Heere tot Zich te ne men, in de Hope des Eeuwigen Levens onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Martinus Johannes Post weduwnaar van Maria Neeltje Nicolaas in de gezegende ouderdom van 96 jaar Pijnacker: H. N. Post E. M. Post-Huurmar. De Lier: W. Verkade-Post. M. Verkade Nootdorp: M. J. Post N. Post-van Buijtene G. Post S. P. Post-de Baat Benthuizen: G. A. Zonneveld-Post M. Zonneveld Klein- en achterkleinkinderen Nootdorp, 28 mei 1975 Laaglandseweg 50. Corr.-adres: Boezemweg 29. Pijnacker. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Nootdorp, zaterdag 31 mei a.s. om 12.30 uur, wiarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. Vertrek van Boezemweg 29, Pijn acker om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 19.30 tot 21.30 uur en vrijdag van 15.00—17.00 uur en van 19.30—21.30 uur, Boezemweg 29, Pijnacker en na de begrafenis in de kerk Geen bloemen Ik weet dat mijn Verlosser leeft Heden heeft de Here geheel onverwachts tot Zich genomen, onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Johannis Rozendaal echtgenoot van Jans Hoogenboom op de leeftijd van 71 jaar. Muiden, 27 mei 1975. Prins Bernhardsingel 3. Muiden: Muiden: Phoenix (USA): J. Rozendaal-Hoogenboom S. P. Rozendaal W. E. Rozendaal-v. Leeuwen P. S. Rozendaal J. S. Rozendaal-Holtmanns G. Tinkelenberg-Rozendaal L. F. Tinkelenberg Muiderberg: W. Rozendaal P. M. Rozendaal-Smit en kleinkinderen Thuis geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de Geref. Kerk Simonstraat te Muiden. Gelegenheid tot be zoek aldaar vrijdag 30 mei van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst geleid door de weleerwaar de heer ds. A. G. Bosma zal gehouden worden zaterdag 31 mei a.s. om 10.30 uur in de Geref. Kerk te Muiden, waarna aansluitend tegen 11.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Muiden God heeft hem verlost en hij is ingegaan in de vreugde van zijn Heer. on ze geliefde Zwager en Oom Johannis Rozendaal Stadskanaal: M. T. Hoekstra- Hoogenboom S. Hoekstra Nieuw Lekkerland: A. A. Bakker- Hoogenboom E. J. Bakker Neven en nichten Muiden. 27 mei 1975. De A R-kiesvereniging te Muiden deelt met leedwe zen mede dat God tot Zich genomen heeft ons ere- Lid, de heer Joli. Rozendaal Met dankbaarheid geden ken wij het vele werk dat dc heer Rozendaal met na me als raadslid gedurende 24 Jaar heeft verricht. Namens de A.R.-kies- vereniging Muiden/ Muiderberg: N. v. d. Haven van Schaick, voorz. H. J. v. d Linde van Hasselt. secr. Indien gij dan met Christus opgewekt zijt, zoekt de dingen die boven zijn, waar Christus is, gezeten aan de rechter hand Gods. Bedenkt de dingen, die boven zijn. niet die op de aarde zijn. Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Wanneer Christus verschijnt, die ons leven is, zult ook gij met Hem verschijnen in heerlijkheid. Colossenzen 3 1/4 Heden heeft de Heer onze lieve Vader en Opa Willem Samsom in de leeftijd van 81 jaar opgenomen in Zijn heerlijkheid. Alphen a.d. Rijn: J-P. R. L. Samsom M. M. Samsom-Cornez Niki, Karin en Bruno Nootdorp: W. G. Samsom J. Samsom-Molenaar Astrid en Iris Auckland (New Zealand)P. F. Samsom S. C. M. Samsom- Winkler Prins Roger, Caroline en Brent Bodegraven: Y. L. Samsom Alphen aan den Rijn, 27 mei 1975. Burg. Visserpark 16. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn, op zaterdag 31 mei 1975. Aankomst aula te 11 uur. Gelegenheid tot condoleantie, na de teraar debestelling in het gebouw „Nabij", van Len- nepstraat te Alphen aan den Rijn. Heden in Jezus ontslapen onze geliefde Zuster, Tante en oud-Tante Geertje Dijk in de ouderdom van 83 jaar. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit U- zelfen het is een gave van God. Efeze 2 8 en 9. Uit aller naam: Chr. Kuipers-Dijk Amstelveen, 28 mei 1975. Corr.-adres: Van Haringsmaplein 18, Leeuwarden. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Bezoek van 15.00 tot 16.00 uur en van 19 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben zaterdag 31 mei om 10.30 uur op de begraaf plaats Nieuw-Eykenduynen, ingang Kamper foeliestraat te 's-Gravenhage. Brushed-denim pak. Bleu. Mijn genade is u genoeg. Heden overleed na een kortstondig ziekbed in haar Heer en Heiland, mijn geliefde Vrouw, onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Adriana Pieternella Chabot echtgenote van J. Bezemen ln de ouderdom van 71 jaar. Sprang-Capelle: Amsterdam: Rotterdam: Schiedam: Rotterdam Rhoon J. Bezemer Wed. C. Smit-Chabnt Fam. H. Chabot- Hooeendoorn Wed. C. Chabot-Verbeek Fam. C. Maasbach-Bezemer Fam. L. C. Goedvolk - Bezemer Neven en nichten Sprang-Capelle. 25 mei 1975 Oosteinde 47. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 29 mei 1975 op de Algemene Begraafplaats aan de Tilburgseweg te Sprang om 14.30 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Aula op de Begraafplaats welke aanvangt om 14.00 uur. U wordt beleefd uitgenodigd om 13.30 uur aan wezig te zijn om de overledene de laatste eer mede te bewilzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de Aula. Het Bestuur van de Vereniging Christelijke Nijverheidsscholen te Rotterdam, afd. Meisjes scholen geeft kennis van het overlijden vaD haar ere-lid Mevrouw L. K. Spijkman Als meelevend bestuurslid heeft zij ruim 40 ja ren met eigen voldoening mogen medewerken aan de voorbereiding en besluitvorming van vele voor de scholen belangrijke zaken. Dankbaar zijn wij voor de samenwerking en de persoonlijke contacten die wij van haar moch ten ontvangen en ervaren. Bestuur, directies en overige Personelen. Rotterdam. 28 mei 1975. Voor de zeer vele blijken van medeleven in ons ver driet door het plotseling overlijden van mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa, zeggen wij u allen heel hartelijk dan. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen E. Kamp-Folkerts Groningen, mei 1975. Illegaliteitslaan 43. Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve Moe der en Grootmoeder Akke Eijsenga-Bergsma betuigen wij onze oprechte dank. De overweldigende belangstelling maakt het ons on mogelijk ieder persoonlijk een dankbetuiging te zen den. Uw gebed, bezoek en uw aanwezigheid bij de begrafe nis heeft ons getroost en bemoedigd. Familie Eijsenga. Zeist. 28 mei 1975. Jacob van Lenneplaan 20. Leech-Jordan Gebruik en misbruik Twee deskundigen met veel ervaring, een geestelijke en een psy choloog, vertellen wat iedereen van drugs zou moeten weten. Tal van feiten die klare taal spreken. De diverse aspecten van drugmisbruik. Het sociale euvel. De pre ventie-mogelijkheden. De behandeling van drugverslaving. Met adressen voor hulpver lening. Vertaald en bewerkt door Drs.T.P.Kits en Drs. J.Euwema 112 blz. 12,50 Verkrijgbaar in dt boekhandel. ZOMER ft KEUNING WAGEMNGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 11