139.- ne\ i«v Zomers pigskii suède shirtjas tijdelijk 59-goedkopei FAMILIEBERICHTEN Drugs voorjonge mensen 9 Het verzorgen en kweken van cactussen uv Chef Personeelzaken AFDELINGS HOOFD Het prijsverschil n de Bijenkorfj boekhoudkundi medewerker TROUW/KWARTET VRIJDAG 23 MEI 1975 Op donderdag 22 mei werd onze dochter en mijn zusje geboren Aaltje Martine Piet, Neli, Klaas Bart van Nes-Bos Stavenissestraat 68 Rotterdam Op 29 mei hopen D.V. onze lieve Ouders en Groot ouders A. Salverda T. Salverda-Oostenveld de dag te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Emmeloord: 't Harde: 't Harde: H. Faber-Salverda R. Faber Truus Mar ja Age J. Salverda K. Salverda B. I. Salverda-Dumas Diana Esther Age Graham Whakatane (New Zealand): S. v. Riele-Salverda G. A. v. Riele Peter Trudy Franeker: F. Draaisma-Salverda J. Draaisma Rebecca Natalie Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 31 mei van 4 tot 6 uur in hotel't Voorhuys te Emmeloord. 't Harde, Oude Bovendwarsweg 12. Mel 1975. Rustig en vredig is ontslapen onze lieve Moeder en Oma Maria Anthonia Honing-Schiltman op de leeftijd van 85 jaar. Arie, Nel en Marianna Honing Badhoevedorp, 21 mei 1975 „De Schuilhoeve" Keizersweg 107. Correspondentie-adres Braillestraat 5, Krommenie. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 24 mei a.s., 12.00 uur, op de Ned. Hervorm de Begraafplaats te Zwanenburg. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst wor den gehouden in „De Schuilhoeve", om 11.00 u. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 23 mei 1975 van 19.30-20.00 uur in 'De Schuilhoeve' en na afloop van de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats te Zwanenburg. In heerlijkheid opgenomen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Anthonia Honing-Schiltman weduwe van Pieter Honing Zij bereikte de leeftijd van 85 jaar. Baarn: D. Th. van Willigen- Schiltman J. van Willigen Rotterdam1 W. J. Schiltman A. Macquelin C. Maquelin A. Maquelin-van der Zee Den Haag: J. Ligthart-Honing Rotterdam: M. Harten-Honing B. Hoogerwerf-Honing C. Hoogerwerf nichten en neven 21 mei 1975. Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve Man, onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Jacobus Antonius van Riet Oud-leraar Tekenen en Kunstgeschiedenis, op de leeftijd van 72 jaar. „In Uw hoede zijn wij wel geborgen" Rotterdam: A. van Riet van Zij 11 Langhout Rotterdam: E. Buys-van Riet E. F. Buys Marianne Carlien Arco Doorn: Nora van Riet Rotterdam, 20 mei 1975 Statensingel 57 a. Liever geen bezoek aan huis. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag a.s. op de Algemene Begraaf plaats "Crooswijk", Kerkhoflaan 1. Aankomst in de kapel circa 9.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Heden is van ons heengegaan onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Jannigje Johanna Gruppelaar geboren Van Wingerden, in de ouderdom van 87 jaar. Zij keerde in Gods geborgenheid weer. M. de Rouwe-Gruppelaar H. J. de Rouwe P. Gruppelaar J. Gruppelaar-Weij R. Willemstein- Gruppelaar W. Willemstein klein- en achterkleinkinderen Rhoon, 21 mei 1975 Bejaardencentrum "De Klepperwei", Zwaluwenlaan 1, Corr.-adres: P. Gruppelaar, Boergoensevliet 54 a, Rotterdam-3021. Ge^n bloemen. Rouwbezoek: zaterdag 24 mei a.s. van 15.30— 16.00 uur Bejaardencentrum "De Klepperwei". De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 26 mei a.s. om 13.15 uur op de Algemene Be graafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf "De Klep perwei" om 13.00 uur. Ontslapen in zijn Heer en Heiland, verlost uit pijn en lijden, ook los gemaakt uit de familie band van het "dubbelzes"-tal, onze lieve Broer, Zwager en Oom Johannes Willem Lengkeek oud 69 jaar. Van hem mag gezegd worden: Hij heeft de goede strijd gestreden, zijn loop ten einde ge bracht. Hij heeft het geloof behouden en de krans der rechtvaardigen verkregen. (2 Tim. 4 6-8) Wageningen: W. Lengkeek N. Lengkeek-v. d. Drift Cronulla (Austr.): A. C. Lengkeek M. Lengkeek-Weltevreden Rotterdam: Ch. Lengkeek F. Lengkeek-Bos Hierden: M. C. Lengkeek Rotterdam: B. Lengkeek M. C. Lengkeek- Warmenhoven Scheveningen: C. C. van Eynsbergen- Lengkeek J. van Eynsbergen Loenen: C. J. Kuiper-Lengkeek G. H. S. Kuiper Bilthoven: G. M. Smits-Lengkeek P. W. Smits Bussum: E. Schreuder-Lengkeek J. J. Schreuder Rotterdam: A. Lengkeek' H. J. Lengkeek-Berkhout Bilthoven: A. J. Nijenhuis-Lengkeek M. Nijenhuis neven en nichten Bilthoven, 19 mei 1975. Tot onze diepe droefheid overleed voor ons toch nog onverwacht onze lieve Moeder en Oma Elisabeth Hulshuizen weduwe van J. W. C. Dekking, op de leeftijd van 73 jaar. Gorinchem: T. F. den Hartog-Dekking G. den Hartog Papendrecht* J. G. Dekking G. H. C. Dekking-Blom Wijnand Arjan en Liesbeth Giessenburg, 22 mei 1975 Bovenkerkseweg 61. De begrafenis zal plaatshebben maandag 26 mei aanstaande om 14.30 uur op de begraaf- i te Giessen-Oudekerk. Indien u aan de begrafenis wenst deel te nemen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwe zig te zijn in het Verenigingsgebouw (De Oude School), Oudkerkseweg 20. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd Verenigingsgebouw. In alle rust is op 21 mei overleden op de leef tijd van 80 jaar onze lieve Man en Vader Jan Huissoon „Halleluja, lof zij het Lam" Nieuwdorp: A. Huissoon-Fraanje Dublin: M. Huissoon P. J. Huissoon-Walhout Goes: P. Huissoon Eindhoven: C. Abbink-Huissoon J. H. Abbink Goes: C. van Boven-Huissoon P. J. van Boven Auckland: M. A. Water-Huissoon A. Water Nieuwdorp, 21 mei 1975 Ring 5 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 24 mei om 12.00 uur op de Bijzondere Begraaf plaats te Nieuwdorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consistorie van de Geref. Kerk. De Heere is mijn Herder; Psalm 23 1 (onber.) Heden nam de Heere tot Zich, na een lang durig gedragen lijden, onze innig geliefde Vader, Zoon, Broer, Zwager en Oom Amerik de Jong op de leeftijd van 42 jaar. Brome (Did.)Leendert en Anne de Jong Katwijk: L. de Jong C. de Jong-v. Dijk Scheveningen: G. v. d. Bent-de Jong N. v. d. Bent D. Vlieland-de Jong D. Vlieland Katwijk: J. v. Duijn-de Jong C. v. Duijn W. Plug-de Jong J. Plug L. Aandewiel-de Jong J. Aandewiel C. v. Duijn-de Jong J. v. Duijn Leiden: A. de Jong Katwijk: L. de Jong J. C. de Jong- v. Duij venbode J. v. Duijn-de Jong D. v. Duijn C. W. Haasnoot-de Jong G. Haasnoot P. Guijt-de Jong T. Guijt H. W. Imthorn-de Jong A. Imthorn neven en nichten Katwijk aan Zee. 22 mei 1975 Adrianastraat 60 Rouwbezoek: des nam. van 3—5 en 7—9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 26 mei 1975, des nam. 1.45 uur, in het Herv. Kerkl. Centrum, Voorstraat 74. waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Op U vest ik het oog; Gij heft mijn hoofd omhoog, En doet m'Uw gunst aanschouwen. Psalm 3, vers 2 (ged.) Tot ons verdriet is op 2e Pinksterdag in alle rust en vrede van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Louisa Latooy-van Dam geboren 2 augustus 1888. Zetten: J. Latooij Zetten: P. T. Maats-Latooij J. Maats Isabeth Gorinchem: K. Blok-Latooij J. Blok Louise Johan Reeuwijk: J. Latooij G. A. J. Latooij-Iburg Peter Evelyne Zetten, 22 mei 1975 Loohof 22 Liever geen bezoek. De crematie heeft heden in stilte plaatsge vonden. God heeft heden Thuis gehaald, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Lieuwe Jacob van Loon in de ouderdom van 75 jaar. Christus is voor mij gestorven, heeft gena voor mij verworven, 'k ben van dood en zonden vrij Haren, 20 mei 1975. Huize „Maarwold", Nesciolaan 80. J. van Loon-van der Veen Maassluis: J. L. van Loon N. J. van Loon-Groeneveld Lieuwe, Ninette en Ernest Groningen: M. Harryvan-van Loon Anjo, Leo en Renger Delft: J. C. van Loon J. van Loon-Bolt Karin, Gelda, Marianne en Anneke De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 23 mei a.s. om 12.00 uur in gebouw „Ons Centrum" aan de Kerkstraat te Haren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats „Eshof" aan de Rijks straatweg te Haren. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Ons Centrum". Bezwijkt mijn vlees en mijn h zo is God de rotssteen mijns en mijn deel in eeuwigheid Op de gezegende leeftijd van 93 jaa dinsdag 20 mei 1975 in Christus or onze lieve en zorgzame Vader, Schoi Groot- en Overgrootvader en Oom Teunis Blokland weduwnaar van Neeltje Hof mar G. Blokland-Trort A. Blokland 1 C. Blokland J. Blokland-Mastl klein- en achterkleinkinder L. van Osnabrugg van Corr.-adres: Mr. T. Blokland, Van Hogendorplaan 31, Huizen (N.H.) Gelegenheid tot bezoek in de rouwkan, de O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterda (nabij Metrostation Zuidplein), vrijd 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling in het families plaatsvinden zaterdag 24 mei a.s. op graafplaats Charlois van de Hervorm meente Rotterdam-Zuid, Charloisse I 680, Rotterdam-Zuid. Vooraf wordt een dienst gehouden in c van de begraafplaats, welke begint o uur. Vertrek van de rouwkamer, Goeree 10, om 10.00 uur. Geertruida Kerkhof-Bos in de ouderdom van 87 jaar. Haar hart vroeg naar vrede en genade Gods. Voor alle blijken van deelne ming en medeleven bij het overlijden van onze lieve Moe der, Schoonmoeder en Oma, betuigen wij onze oprechte dank. M. E. Noordhoek H M. C. Noordhoek-Hubert Paul, Mariska Haren, de Esstukken 18. K. H. N. Noordhoek C. Noordhoek-de Putter Coryne, Menno, Stefan Schalkhaar. Oerdijk 59. Leech-Jordan Gebruik en misbruik Twee deskundigen met veel ervaring, een geestelijke en een psy choloog, vertellen wat iedereen van drugs zou moeten weten. Tal van feiten die klare taal spreken. De diverse aspecten van drugmisbruik. Het sociale euvel. De pre ventie-mogelijkheden. De behandeling van drugverslaving. Met adressen voor hulpver' lening. Vertaald en bewerkt door Drs. T. P. Kits en Drs. J. Euwema 112 blz. 12,50 Verkrijgbaar in de boekhandel. ZOMER KEUNING WAGENINGEN H. HEROLD Het boek dat u de soorten leert kennen en alles ver telt over de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb.f 15.90. Verkrijgbaar in de boek handel. L J. VEEN WAGENINGEN Agogische Akademie Friesland, gevestigd te Leeuwar- den, ontvangt in augustus een derde jaargroep studen- JÊB ten en ontwikkelt, tezamen met de Fakulteit der Sociale Wetenschappen van de RU te Groningen, een geintegreerde hbo/wo opleiding, die in augustus 1976 in Leeuwarden van start moet gaan. In verband met de toe name van taken is hiervoor extra versterking in de beroepsgerichte sektor van de staf dringend noodzakelijk. Gevraagd worden: Een docent(e) Maatschappelijk Werk Een docent(e) Opbouwwerk voor een volledige weektaak Van de medewerklstlers wordt verwacht, dat zij, vanuit een eigerrvisie, een bij drage leveren, zowel in de ontwikkeling van het opleidingsbeleid als in het direkte onderwijs. Daarbij staat aan de AAF de samenhang in de beroepenstruktuur voorop en wordt gestreeft naar integratie van theorie en praktijk.- - Vereist is: een Voltooide Voortgezette Opleiding (of kaderkursus opbouwwerk), of een voltooide doctoraal studie Soc. Wet. na de basisopleiding Sociale Akade mie, met een brede beroepservaring. Salariëring volgens rijksregeling voor het voortgezet onderwijs. Standplaats: Leeuwarden, waar in de stad en nabije omgeving vrij ruime huis vestingsmogelijkheden zijn. Inlichtingen: kunnen worden verkregen bij de stafdocenten maatschappelijk werk (Bep Bearda, Wim van Bruggen) en opbouwwerk (Co Strootman), tele foon: 05100 - 5 1485, postadres: AAF, Postbus 1080, Leeuwarden. Sollicitaties: te richten aan: de direkteur van de AAF, Postbus 1080, Leeuwar den. De benoeming wordt voorbereid door een vakaturekommissie waarin bestuur, docenten en studenten en Soc. Fak. vertegenwoordigd zijn. Nederlandse Christelijke Radiovereniging De Nederlandse Christelijke Radio Vereniging zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie van Degenen, die aan de volgende eisen menen te vol doen, worden uitgenodigd'te solliciteren. middelbare opleiding, gevolgd door een gerichte beroepsopleiding; instemming met het doel van de Vereniging; ervaring in de personeelssektor, bij voorkeur in een dienstverlenende organisatie; inzicht in sociaal-organisatorische vraagstukken, die samenhangen met het werken in een voorname lijk uit kreatieve medewerkers opgebouwde organi satie; •de uitdaging aandurven om een jongezich nog ont wikkelende afdeling Personeelzaken binnen ons be drijf met omstreeks 250 medewerkers verder uit te1 bouwen. Kennis van omroepzaken strekt tot aanbeveling, doch is niet vereist. Sollicitaties t.a.v. Direktie N.C.R.V., Schutters- weg 8 te Hilversum, onder no. PZ/4. 'Het Diakonessenhuis- Refaja in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het kompiex omvat zes verpleegafdelingën, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse, een polikliniek met traumatoiogische lunctie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een pcsoneelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen. De medische stal bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. Op de verbouwde en nieuw ingerichte afde ling Haemo-dialyse van ons ziekenhuis, vra gen wij voor spoedige indiensttreding we gens huwelijk van de huidige functionaris een die in samenwerking met onze interniste/ne- frologe en de verpleegkundige staf, leiding dient te geven aan deze afdeling. Een gespe cialiseerde opleiding in de verpleegkundige en sociale aspecten inzake de behandeling van nierpatiënten, kan in ons ziekenhuis worden gevolgd. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis, postbus444 te Dordrecht, tel.: (078-45555). De aktuele.modekleuren zijn vc vertegenwoordigd op onze afdel leer en suède. Dit pigskin suè shirtjasje is er in prachtige jaarstinten als geel en groen zachtgrijs. Maar ook in de ged tinten beige en bruin. Het dut ton-sur-ton stiksel zorgt voor heel sportief effect. Het jasj helemaal gevoerd, waardoor het heerlijk zit. Maten 36 t/m 46. Normaal 198.-, als tijdelijke prij swinner Afd. leer? en suède Evangelisch-Lutherse gemei te Amsterdam Aangeboden een interessante baan .voor op ons kerkelijk bureau, wegens pension van de huidige funktionaris. Vereist: punctueel, dipl. boekhouden, bij vo< M.B.A. Ervaring in boekhouding. Zelfstandig Kerkelijke belangstelling. Geboden wordt: een afwisselende en zelfstal werkkring op ons bureau, met een direkte antwoordelijkheid voor de financiële admin Sollicitaties met volledige inlichtingen aan d kretaris van de Kerkeraad, de heer J. A. nendaal, p/a Handboogstraat 6, Amsterdan

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8