Solliciteren? Ik? 'k krijg gewoon de kriebels als ik eraan denk Advertenties op deze pagina - vallen hoegenaamd niet op. OShefll Kersverse Havo- %LV en Mavo- meisjes bellen om te beginnen met Shell. Dit was een advertentie. Dank u. Een pubiikatie van het Centraal Bureau yr/ce 2572 m voor Courantenpubliciteit TROUW/KWARTET VRIJDAG 23 MEI 1975 Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd .niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over' ons geopenbaard zal worden. Rom. 8 18. Heden nam de Heere tot Zich na een lang durige ziekte, mijn geliefde Vrouw, onze Moeder en Oma Lewina Catharina Zijlstra echtgenote van N. Noort. op de leeftijd van 53 jaar. Rijnsburg: N. Noort D. Noort P. Noort-Ravensbergen R. Noort J. Noort-Voerman N. G. Noort S. Noort-de Vries T. S. M. v. d. Gugten- Noort W. D. v. d. Gugten A. Noort P. Noort-Molema Zaandam: S. M. Kolkman-Noort J. H. Kolkman Rijnsburg: S. Noort J. Noort-de Jong Katwijk: D. Noort Rijnsburg: L. C. Noort en verloofde J. Noort J. Noort N. Noort P. Noort en kleinkinderen Rijnsburg, 22 mei 1975 v. d. Koddestraat 15. De bijeenkomst zal gehouden worden op maandag 26 mei a.s in de aula van de Gere- formeerde begraafplaats te Rijnsburg aan de Sandtlaan, aanvang 2.30 uur n.m., waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Ook na de begrafenis is gelegenheid tot condo leren in een zaal achter de Gereformeerde Kerk (vrijg.), Katwijkerweg la te Rijnsburg. Ons bereikte vanuit Canada het droeve bericht van het overlijden van onze Zoon, Schoonzoon, Broer en Zwager Jack den Hollander op de leeftijd van 42 jaar. Uit aller naam: J. D. den Hollander Rotterdam, Warmoeziersstraat 4. De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden te Orono, Canada. DANKBETUIGING Voor de deelneming ons betoond na het heengaan van mijn lieve Zuster en onze Nicht Johanna Adriana Alida Wilhelmina Kortvriend betuigen wij onze hartelijke dank. C. J. H. A. Kortvriend en verdere familie Rotterdam, mei 1975. In Jezus ontslapen Heden ontsliep rustig onze lieve Vader, Groot vader en Overgrootvader Martinus van Veelen Sinds 23 juni 1973 weduwnaar van Anna Geertruida Schouten op'de gezegende leeftijd van 93 jaar. Zalig zijn de vreedzamen, want zij zullen Gods kinderen genaamd worden. Zwijndrecht: W. van Veelen M. van Veelen-Klerk Dubbeldam: N. Versteeg-van Veelen J. P. Versteeg Capelle a/d IJssel: J. van Veelen A. J. van Veelen-Vis Rotterdam: P. M. van Tienhoven- van Veelen A. van Tienhoven Rotterdam: M. van den Herik- van Veelen J. M. van den Herik Soest: M. van Veelen P. van Veelen-Spoelstra kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 20 mei 1975 „De Schutse" Cordell Hullplaats 22 Correspondentie-adres W. van Veelen Burg. Doornlaan 12 Zwijndrecht Tel.: 078-25377 Gelegenheid tot bezoek na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Op vrijdag 23 mei zal om 14.00 uur in „De Schutse" een dienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familie graf op de Begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te 15.00 uur. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij een ieder hartelijk danken die met ons meegeleefd heeft tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn geliefde Man en onze zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader Leendert van Duijn eerder weduwn. van Cecilia M. de Jong. Verder danken wij de H.H. doktoren en het verple gend personeel van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de huisarts I. J. W. Schoonenberg voor de medische verzorging en liefdevolle verpleging, en de begrafe nisonderneming C. v. d. Plas voor de correcte uit voering van de begrafenis. Uit aller naam: A. v. Duijn-v. Duijn Joh. v. Duijn Katwijk aan Zee. mei 1975 Bestevaersweg 36 Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te be danken, willen wij langs deze weg u hartelijk dank zeggen voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn Man en onze Vader Marinus v. d. Zee Uw medeleven is ons tot een grote troost geweest. T. v. d. Zee-Buis en kinderen Nieuwenhoorn, Rijksstraatweg 247 Mede namens alle medewerkers van v. d. Zee van Geest b.v. willen wij hierbij onze welgemeende dank uitspreken voor uw niedeleven bij het overlijden van Marinus v. d. Zee in leven mede-direkteur van v. d. Zee van Geest b.v. De vele blijken van belangstelling hebben ons een enorme steun gegeven. v. d. Zee van Geest b.v. P. L. van Geest, direkteur Nieuwenhoorn, Rijksstraatweg 247 BIJBELHUIS Apeldoornselaan 2 Den Haag (tel. 63.59.29.) Speciaalzaak in BIJBELS-BIJBELSE LECTUUR en GRAMMOFOON PLATEN met gewijde muziek en zang Zaterdag geopend tot 5 uur. Verder alle Werkdagen tot 6 uur. Lia kan je verder helpen, als je een afspraak wilt maken. Bovendien zal ze je graag (als je dat nog niet hebt) het boekje "Zo werken we bij Shell" sturen. Shell Internationale Petroleum Maatschappij B.V,,* Afdeling PNSH, Carel van Bylandtlaan 30, Den Haag. iedereen leest de krant altijd en overal. Je hebt een pak om in te weiken Dit is het pak or in te léven. Om de dingen int doen waar je zin ii hebt Een eindje fii samen naar de fill met de kinderen 1 de dierentuin, op vakantie naar Malaga. Kortom, een pak I aantrekt als u niet werken denkt 2 Voorbeelden hij Links: Sportief blue deni pak. 100% Katoen! Fantasiezakken ei kontrasterende i stiksels. O ók in gj maten te krijgen. Rechts: Blue denim battk U dress pak. 100% Katoen. Twee borstzakke) 't Is er ook in grot maten. 115.- i Nou, dan ben je niet de enige, 'n Heleboel meisjes die net van de Havo en Mavo komen, zullen echt wel een beetje opzien tegen hun eerste sollicitatie. Ja, die eerste sollicitatie. Kan je dan wel in je lange broek komen, of verwachten ze misschien een keurig jurkje? En hoe zouden ze 't vinden als je make-up gebruikt? Moeilijk hoor. Maar weet je wat? Ga éérst naar Shell. We weten heus wel, dat het een beetje vreemd voor je is. En juist omdat we 't weten, gaat het allemaal een een stuk gemakkelijker. Zal je zien. Trouwens, ook om andere redenen kan je beter eerst naar Shell gaan. Want we hebben nogal wat leuke banen voor je. Welke precies? Nou, dat hangt helemaal van jezelf af. Wat jezelf het meest aanspreekt. Daar kunnen we nog wel kilometers over schrijven, maar het is veel beter als je zélf even komt kijken. Dan zie je meteen waar je straks misschien komt te zitten. En hoe je toekomstige collega's zijn. Doen! Want als je straks je diploma hebt, rékenen we gewoon op" je. Bel in ieder geval even met Lia Willemse. Lia's telefoonnummer is 070-773500. Noteer 't maar

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12