FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET VRIJDAG 2 MEI 1975 i In plaats van kaarten: Getrouwd: A. K. Das en M. J. Teeuw 1 mei 1975 Adres: Kouwenoord 278 Amsterdam Op 3 mei a.s. hopen wij met onze kinderen te geden ken dat wij 25 jaar getrouwd zijn. A. van der Wel F. van der Wei-Valk Annette, Frans en Wim Deventerweg 130, Zutphen. Gelegenheid tot feliciteren op 3 mei van 3.30 uur tot 5.00 uur in de „Gouden Leeuw" te Bronkhorst. Met vreugde en dank aan God delen wij u mede dat onze Ouders en Grootouders C. van Vliet G. van Vliet-Scherpenzeel op 7 mei a.s. D.V. hun 50-jarig huwelijk hopen te gedenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Alphen a/d Rijn, mei 1975. Jongkindt Coninckstraat 23. Gelegenheid tot feliciteren 10 mei a.s. van 3.30-6.30 uur nam. in Hotel Toor, Stationsplein, Alphen a/d Rijn. Wat vlied of bezwijk', Getrouw is mijn God, Hij blijft aan mijn zij in 't wisselend lot. Moog 't hart soms ook beven In 't heetst van de strijd, Zijn liefd' en ontferming vertroosten altijd. Lied 470. Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve Man, onze geliefde Vader en mijn Groot vader Ir. Hendrik Pieter van Wijk op de leeftijd van 64 jaar. Heemse: L. van Wijk-van Elburg Heemse: Joh. van Wijk R. van Wijk-Reinders Peter Utrecht: G. van Wijk Dalfsen: G. Sik Groningen: L. M. van Wijk Enschede: K. M. van Wijk Heemse-Hardenberg, 29 april 1975. Weidebuurt 4. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 3 mei a.s. op de Begraafplaats „Larikshofte Heemse. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Heemse. Aanvang 11.00 uur. Ver trek naar de begraafplaats om 11.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen en geen toespraken God heeft op Zijn tijd, voor ons nog onver wacht tot Zich geroepen Ir. H. P. van Wy'k in leven leraar aan de Chr. Middelbare Agrarische School te Hardenberg. Tal van jaren heeft hij onze school gediend. Hij zal in onze herinnering blijven. God sterke zijn Vrouw en Kinderen om dit grote verlies te dragen en verder te kunnen leven. Bestuur en Begeleidingscommissie, Personeel en Leerlingen van de Chr. M.A.S. te Hardenberg. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben in de he melen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1. Heden nam de Here tot Zich, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Marinus de Bakker op de leeftijd van 52 jaar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekent heeft. M. de Bakker-Roeloffs Henk en Gea de Bakker en familie Rijswijk, 30 april 1975. Minister Lelylaan 12. Geen bezoek en geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de Licht der Wereldkerk, Steenvoordelaan te Rijs wijk, zaterdag 3 mei om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerk. De begrafenis zal in alle stilte plaatsvinden. Met leedwezen geveh wij u kennis dat onze energieke Vriend en Medewerker, de heer M. de Bakker na een kortstondige ziekte, op 52-jarige leef tijd is overleden. Aan hem bewaren wij de fijnste herinneringen. 30 april 1975. Architectenbureau Ridder en de Bakker B.V. Dijkweg 85, Naaldwijk. Minister Lelylaan 12, Rijswijk. Geen bezoek Geen bloemen 'O daar te zijn, waar nimmer tranen vloeien! Waar 't hart geen angst, geen zorgen kent noch pijn.' Waar doorn noch distel groeien; O daar te zijnl'. Heden werd door zijn Hemelse Vader thuis gehaald Arie Aniptmeyer op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: Jacobina Amptmeijer-Kakebeen 's-Gravenhage. 1 mei 1975. Egelantierstraat 63. Liever geen bezoek De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 6 mei om 13.00 uur in de aula van „Oud Eik en Duinen". Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst." Op 1 mei overleed mijn Broer, onze Zwager en Oom Arie Johannes Leendert Amptmeqer Hij werd 64 jaar. J. H. A. Amptmeijer C. M. A. Amptmeijer-Vennik Nichten en neven 's-Gravenhage, 1 mei 1975. Vlierboomstraat 368. Heden nam God plotseling uit onze familie kring weg onze Broer, Zwager en Oom Willem van Egmond echtgenoot van G. van Egmond, op de leeftijd van 61 jaar. Katwijk: J. Kroon-van Egmond W. Kroon Valkenburg (Z.H.): A. Tgsterman- van Egmond D. Tgsterman Rijnsburg: H. van Egmond J. M. van Egmond- van Strijen N. van Egmond M. van Egmond-Egmond A. G. van Egmond J. C. van Egmond- Heemskerk Neven en nichten Rijnsburg, 30 april 1975 Plotseling werden wij opgeschrikt door het overlijden van onze Zwager en Oom Willem van Egmond Nzn. echtgenoot van G. van Egmond, op de leeftijd van 61 jaar. Rijnsburg: P. van Egmond N. van Egmond E. van Egmond-van Duyn N. Heemskerk- van Egmond J. Heemskerk D. van Egmond J. van Egmond J. van Egmond- Hogewoning G. van Egmond A. J. van Egmond- van Egmond W. van Egmond A. van Egmond- van der Eykel A. van Egmond A. van Egmond- Glasbergen Neven en nichten Rijnsburg, 30 april 1975. Veilig in Jezus armen. God nam van ons weg onze lieve Opa Willem van Egmond Echtgenoot van oma Van Egmond. Dick en Wim Caroline, Gerdy, Esther Safine, Margreet, Mariëlle Monique Keesje, Natasja Rijnsburg, 30 april 1975. Na veel lijden nam de Heere tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Jan Barendrecht op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: K. Barendrecht-den Otter Aad Schouwstra- Barendrecht Wout Schouwstra Caroline, Jan Maastricht: Rosa Haane-Barendrecht John Haane John en Marjan Trudy en Ber Clarie, Ronald, Nicole Rotterdam: Kees Barendrecht Nel Barendrecht-Rijken Cor Monbulk (Australië): Maart Barendrecht Kaye Barendrecht-Parris Maarten John Park Orchards (Australië)Clari-Buitendijk- Barendrecht Aart Buitendijk Michelle, Jason Rotterdam 3026. 30 april 1975. Zevenbergsedijk 97. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 3 mei op de begraafplaats te Barendrecht plm. 13.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula welke aanvangt 13.00 uur. Vertrek van het sterfhuis 12.30 uur. Het behaagde de Here plotseling uit ons mid den weg te nemen mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Willem van Egmond echtgenoot van Geertje van Egmond op de leeftijd van 61 jaar. Rijnsburg: G. van Egmond- van Egmond A. de Mooy-van Egmond L. de Mooy M. den Haan-van Egmond W. den Haan G. W. van Delft van Egmond P. van Egmond G. N. van Egmond C. C. M. van Egmond- Kortekaas Katwijk: N. Geyteman-van Egmond W. Geyteman en kleinkinderen Rijnsburg, 30 april 1975. Jan Wildschutstraat 1. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op 5 mei des nam. 2.30 uur in de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijns burg. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8 9.30 uur en na de teraardebestelling in zaal I van de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat. Ik wandel in het licht met Jezus, En 'k luister naar Zijn dierb're stem, En niets kan m' ooit van Jezus scheiden. Sinds ik wandel in het licht met Hem. Na een langdurig geduldig gedragen lijden ging van ons heen. mijn lieve Vrouw en onze lieve Mama Johanna Irene Kruik echtgenote van Cornelis Molenaar op de leeftijd van 29 jaar. Sassenheim: C. Molenaar Elsje Saskia Sassenheim, 30 april 1975. Correspondentie-adres: Boschlaan 2. Sassen heim. De rouwdienst is bepaald D.V. op zaterdag 3 mei a.s. 11.00 uur v.m. in de Hervormde Kerk te Sassenheim, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar plm. 11.45 uur v.m. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7.008.00 uur in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim alwaar de overledene is opgebaard. Dankbaar dat God hem uit dit smartelijk, maar geduldig gedragen lijden tot Zich nam, maar tevens diep bedroefd over het verlies van hem die wij liefhadden, geven wij u ken nis van het overlijden van onze lieve Vader en Grootvader Oege Lieuwes Hiddema sinds 1964 weduwnaar van Renske Posthumus op de leeftijd van 68 jaar „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven." Drachten, 30 april 1975. Tietjerk: B. van Benthem-Hiddema L. van Benthem Henk, Rennie, Gezientje en Oege Aalsum: T. Vlasma-Hiddema K. Vlasma Renske, Kees, Oege en Broer Holwerd: L. O. Hiddema T. Hiddema-Knol Oege, Tjitte en Jan Zuidlaren: A. Bergsma-Hiddema E. Bergsma Gercko, Oege-Lieuwe en Luuk-Jan Holwerd: J. Hiddema J. Hlddema-Wijnja Joris-Jan. Oege-Lieuwe Een dienst van woord en gebed wordt gehou den in de Gereformeerde Kerk te Holwerd op zaterdag 3 mei 's middags 2 uur. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Liever geen bezoek Corresp.-adres: Leeuwarderweg 4, Holwerd. Psalm 42 1 (berijmd) Heden nam God tot Zich, na een geduldig ge dragen lijden, Zijn kind, onze zeer geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Irene Kruik echtgenote van C. Molenaar op de leeftijd van 29 jaar. P. Kruik E. F. Kruik-Schalk C. v. d. Geest-Kruik J. P. M. v. d. Geest P. Kruik Z. M. Kruik-Vercouteren A. Kruik E. F. Overvliet-Kruik G. M. Overvliet J. Kruik A. Kruik-Broek M. Groen-Kruik N. P. A. Groen J. Kruik Neefjes en nichtjes Sassenheim, 30 april 1975. Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen ons geliefd Zoontje en Broertje Eric op de leeftijd van ruim 9 jaar. Hij gedenkt voor eeuwig aan zijn verbond. Psalm 105:8a onberijmd. De diep bedroefden: H. van der Molen J. van der Molen-Evers Herma en Geert Rindert Evert Jan Hans Elburg, 29 april 1975. Smedestraat 19. Op zaterdag 3 mei zal in de Geref. Kerk aan de Vrijheidsstraat te Elburg een rouwdienst worden gehouden aanvang 13.00 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Elburg om 13.45 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Want Gij zijt de God mijner toevlucht. Ps. 43 Heden overleed in haar Heer en Heiland na een moedig gedragen lijden mijn innig ge liefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Zuster en Tante Ada Hey echtgenote van J. Ponsen op de leeftijd van 47 jaar. J. Ponsen Kees Marlies Houten, 30 april 1975. Burg. Haefkensstraat 27. Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in een van de rouwkamers van de C.V. Uitvaartverzorging u.a., Maliesingel 75 te Utrecht. Er is gelegenheid tot het tekenen van het condoleantieregister dagelijks van 17.00-18.30 uur in de rouwkamer. Een rouwdienst zal gehouden worden zater dag 3 mei om 10 uur in de kapel aan de Koningin Wilhelminaweg 3 te Houten, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben om plm. 10.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Prinses Ireneweg te Houten. Heden nam de Heere van ons, in de Hope des Eeuwigen Levens, na een kortstondig lijden, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Leendert Knoester op de leeftijd van 78 jaar. Mede namens verdere familie: C. Knoester-Pronk Scheveningen, 1 mei 1975. Voornsestraat 20. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 23 uur en van 7—8 uur in rouwcentrum Scheve ningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 3 mei te 11 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 10.30 uur. Zalig hij, die in dit leven Jacobs God ter hulpe heeft. Psalm 146 3. Plotseling werd van ons weggenomen mijn lie ve Man, onze zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Albert Lak in de ouderdom van 80 jaar. M. E. Lak-Oudakker T. Verburg-Lak J. M. Verburg P. de Rijke-Lak A. de Rijke J. Lak T. Lak-Buitenhuis G. Lak J. M. Lak-Hildering Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 30 april 1975. Amstelveenseweg 243-huis. Thuis geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 mei om 14.30 uur op de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban, te Am sterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 13.45 uur. „Welzalig hij die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht." Heden nam de Here tot Zich onze lieve zorg zame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Adrianus van Dijk in de ouderdom van bijna 85 jaar. Pernis: W. van Dijk M. van Dijk-den Arend Armadale (Aus.)T. J. Bijl-van Dijk P. Bijl Armadale (Aus.): J. van Dijk N. van Dijk-Bijl Klein- en achterkleinkinderen Pernis, 30 april 1975. Pastoriedijk 281. Geen bloemen Geen toespraken Aan huis geen bezoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden za terdag 3 mei a.s. om 9.30 uur in het Ger. Jeugdgebouw, Burg. van Esstraat 34 te Pernis. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Alg. Begraafplaats te Per nis. Vertrek vanaf het Ger. Jeugdgebouw om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in het Ger. Jeugdge bouw. Na een rijk gezegend leven nam de Here in Heerlijkheid op onze lieve Man, Vader, Groof- en Overgrootvader Harmen v. d. Mark op de leeftijd van bijna 85 jaar; eerder ge huwd geweest met Jantje Leijstra. 'En als de loopbaan is gelopen Het doel bereikt met de laatste kracht Dan gaat de hemel voor hem open Hij is voor eeuwig thuis gebracht. Dokkum: J. F. v. d. Mark-Elve Loosduinen: A. Hoekstra-v. d. Mark J. Hoekstra Haren: S. Elve-v. d. Mark G. J. Elve Dokkum: T. v. d. Mark-van Dijk R. v. d. Mark Franeker: F. v. d. Hoest-v. d. Mark G. v. d. Hoest De Knipe: T. v. d. Hoek-v. d. Mark S. v. d. Hoek Klein- en achterklein kinderen Dokkum, 29 april 1975. Mearsloatswal 97. Geheel onverwacht nam God van ons weg, mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Casper Stekelenburg op de leeftijd van 65 jaar. Mede namens de familie: Bilthoven: J. D. Stekelenburg- de Kruif Utrecht: M. Selles-Stekelenburg B. W. Selles Utrecht: J. Stekelenburg C. E. Stekelenburg-Keuris Baarn: S. Stekelenburg Utrecht: A. Stekelenburg F. Stekelenburg-Willemse Bilthoven: P. J. Stekelenburg en kleinkinderen Bilthoven. 30 april 1975. Middellaan 6. Condoleantiebezoek vrijdag 2 mei van 19.30 tot 20.30 uur aan Middellaan 6 te Bilthoven. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 3 mei om 12.00 uur in de Opstandingskerk, Eer ste Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats „Brandenburg", gelegen naast de kerk. Na een vrij langdurige ziekte nam God tot Zich onze geliefde Schoonzoon en Zwager Cornelis de Koe gehuwd geweest met E. H. -Karst, thans wonende Vackenordestraat 53, Elburg. Hij mocht de leeftijd bereiken van 73 jaar. Voorthuizen: T. Karst H. Eilander-Karst Deventer: H. Zomer-Karst J. Zomer Doetinchem: E J. Karst B. J. Karst-Jolink Bilthoven: J. H. Karst S. M. Karst-de Longte Harderwijk: J. Kasteel-Karst J. H. Kasteel Nunspeet: J. Karst D. Karst-Bouw Voorthuizen, 30 april 1975. De begrafenis zal plaatsvinden te Heerenveen op zaterdag 3 mei a.s. op de algemene begraaf plaats om plm. 10.30 uur. „Zijne liefde blijft mij leiden: Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij naar 't eeuwig licht." In de verwachting van een eeuwig leven is in Jezus ontslapen mijn lieve Man, onze lieve Va der en Opa Cornelis van der Leun oud 73 jaar. Utrecht: J. van der Leun-Kroon Utrecht: C. van der Leun J. C. van der Leun-Jager Erica en Joke Bunnik: J. C. van der Leun J. F. van der Leun- Goedhart Kees, Christine, Joanne en Gera Odijk: A. A. J. van der Leun M. J. van der Leun-Kats Ben, Johanna en Marieken Utrecht, 29 april 1975. Julianaweg 161. Liever deze week geen bezoek. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 3 mei om 13.45 uur op de begraafplaats „Dael- wijck" aan de Floridadreef (Overvecht) te Utrecht. Na de begrafenis is er in de aula ge legenheid tot condoleren. Het behaagde de Here, voor ons nog onver-, wacht, tot Zich te nemen inZijn eeuwige heerlijkheid Sophia Graves in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam: W. J. Graves Amsterdam. 29 april 1975. Willemsparkweg 197 huis. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Pro testantse CoöperatieveBegrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden zat.erdag ,3 mei om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied1' aan de Amsteldijk. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 10.15 uur. Voor ons onverwacht heeft zijn Heer en Hei land thuisgehaald onze zorgzame Vader, Groot- •en Overgrootvader Jasper Doorten weduwnaar van Femmigje Zoer in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: S. Westra Amsterdam, 1 mei 1975. „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres Nico Snijdersstraat 12, Amsterdam. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers Frans Halsstraat 6, (bij de Stadhou derskade), bezoek zaterdagmiddag van 1.30— 2.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 6 mei tegen 13 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de rouwkamer te 12.30 uur. Geheel onverwachts ls uit ons midden weggenomen onze geliefde Vader, Be huwd-, Groot- en Over grootvader, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom Dirk David van Deijk weduwnaar van Pieternella Gljsberdina Groeneveld, ln de ouderdom van 82 jaar. Catechismus le Zondag vraag 1, antwoord 1. Dordrecht: J. B. van Well- van Deijk A. C. van Well Holte. Denemarken: C. E. van Deijk Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 30 april 1975. Correspondentie-adres A. C. van Well, Floresstraat 16. Geen bloemen. De overledene ligt opge baard ln het rouwcentrum, Kon. Wllhelminastr. 48. Gelegenheid tot bezoek al daar zaterdag a.s. van 16.00-16.45 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 6 mei a.s. op de Alg. Be graafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er ge legenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. H. HEROLD Het verzorgen en kweken van cactussen Het boek dat u da «oortan leert kennen en allee ver telt over de verzorging en vermeerdering. Metfoto'i, geb.f 15.90. Verkrijgbaar in de boek handel. |j|f LJ.VEEN l/V WA9ENINGEN ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtel Hoe u de mooiste foto's maakt ven grootwild, kleine zoogdieren, vogels en vissen, vlinders en andere insekter», bomen, bloemen en planten. Technische en esthetischeaanwijzingenenveiehandigetips. 176 bladzijden, raat fraaie foto'* f 19,50 Verkrijgbaar in da boekhandef UITGAVE FOTON - WAGENfNGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8