FAMILIEBERICHTEN u C&oi it toch iHnïdeii^ex! waar koopt u tegenwoordig zó n pantalon? Van de beste kwaliteitsstof. Solide gemaakt, met klassiek vakmanschap, 'n Pantalon die zit, vanaf de eerste keer dat u 'm draagt. Onder alle omstandigheden onberispelijk. want daar gaat het toch allemaal om? c&A heeft WESTBURY pantalons en kostuums en overhemden die méér waard zijn. Ca maar na: voor zo n pakweg 100,- bent u de man met 'n WESTBURY pantalon. En dan heeft u gewoon het beste dat er te krijgen is. TROUW/KWARTET DINSDAG 22 APRIL 1975 PS12, Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONIMtiAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip isgeen opgave van advertenties meer mogelijk. WIJ zijn Intens blij dat God Leven-s-Llcht en Liefde schenkt aan Hendrik Albert Johan Purmerend. 21 april 1975. G. Leegwaterhof 1. Wjjbe Sierksma en Henny Sierksma-Vlaanderen Oldenzeel 2ijn op 28 april 25 jaar getrouwd. Daarom nodigen Anka Wybe Willem Carien Henriët u uit hen te komen feliciteren op 30 april van 16.00 —17.30 uur in „Het Rosarium", Amstelpark, Europa boulevard, Amsterdam. Amstelveen, april 1975. Burg. Haspelslaan 214. Dankbaar voor wat God ons in hen gaf en geeft delen wij mee dat onze Ouders en Grootouders W. J. Kroes en M. Kroes-Stormmesand op 24 april a.s. hun 40-jarig huwelijk hopen te ge denken. ELLY en GERARD Gemma RELNA en FOKKE Margriet en Reinier ANTHOON MARGREET en JAN Jan Wiepke. Annemargreet Floor en Peter JAN PETER en ANNEMIEKE Remmelt en Jan Mark PETRA Kreengoedweg 31, Oostendorp Elburg. SOU DEO GLORIA Onze Ouders M. P. Oele en C. A. W. Oele-Moen zijn op 23 april 45 jaar getrouwd. In verband met hun leeftijd geen bezoek. Aan hen die toch willen feliciteren wordt verzocht dit schriftelijk te doen aan het adres van onze ou ders: „De Buitenhof", Nieuw Herlaer 2, kamer 423, Amsterdam-Buitenveldert. Paul en Mei 20 Bayside Place Amityville. N.Y. 11701. U.S.A. Tot onze diepe verslagenheid is ten gevolge van een noodlottig ongeval overleden, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Pleeg vader Drs. Willem Ernest baron van Knobelsdorff Burgemeester der Gemeente Smallingerland officier in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 58 jaar. M. C. E. van Knobelsdorff-Belinfante Tera Jan Dorine Caspar Sylvia Adèle Drachten, 18 april 1975. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 22 april 's middags om 3.00 uur te Goutum. Daarna is er van kwart over 4 tot 5.00 uur ln het sociaal-Cultureel centrum 'de Lawei' te Drachten gelegenheid voor dondoléance. Gelegenheid voor condoleance. Diep geschokt en met groot leedwezen geeft het Gemeentebestuur van Smallingerland ken nis van het overlijden door een noodlottig on geval van Drs. Willem Ernest baron van Knobelsdorff sinds 16 juni 1962 burgemeester van onze gemeente. Officier in de orde van Oranje Nassau. Hij bereikte de leeftijd van 58 jaar. Bijna 13 Jaar zette hij zich met hart en ziel in voor gemeente en gemeenschap, die in hem een bestuurder van hoog niveau en een onver getelijke persoonlijkheid van grote allure ver liezen. Drachten, 18 april 1975. Burgemeester en wethouders van de Gemeente Smallingerland. J. W. Noorda, loco-burgemeester: P. J. Nauta, secretaris. Plotseling nam de Heere van onze zijde weg mijn geliefde en zorgzame Man en der kinde ren zorgzame Vader en Grootvader Eimert van Andel echtgenoot van Pietje Fijgje van der Ham in de ouderdom van 70 jaar. Psalm 66 12 (onberijmd) Groot-Ammers: P. F. van Andel- van der Ham Groot-Ammers: P. van Andel B. van Andel-Bouter G. van Andel F. J. van Andel-Verheij Stolwijk: J. van Andel M. van Andel-IJzerman Nieuwpoort: E. van Andel M. C. van Andel-IJzerman Leusden: H. van Andel H. van Andel-Slob Streefkerk: T. van Andel C. A. van Andel-Voorspuy en kleinkinderen Groot-Ammers. 21 april 1975. Julianastraat 45. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren Julianastraat 45. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. donderdag 24 april a.s. tussen 14.00 en 15.00 uur op de Alg. Begraafplaats te Groot- Ammers, vanuit het Herv. Jeugdgebouw, For tuinplein. Vertrek jeugdgebouw 14.00 uur. Heden is van ons heengegaan na een kort stondige ziekte onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Cornelia Hoogendoorn weduwe van Jan van Vliet, in de ouderdom van 74 jaar. Mijdrecht: G. van Vliet-Teeuwen Wilnis: G. van Vliet A. van Vliet-Turkenburg Rijs (Frl.)G. de Groot-van Vliet G. de Groot Port-Elisabeth (Z.-Afrika): D. Mulckhuyse-van Vliet L. Mulckhuyse Vinkeveen: J. van Vliet A. C. Schreurs-van Vliet E. Schreurs Amsterdam: G. Bonhoffer-van Vliet L. Bonhoffer en kleinkinderen Vinkeveen. 20 april 1975 Herenweg 224. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 april op de Hervormde Begraafplaats te Vinkeveen vanuit het Herv. Verenigingsge bouw, Herenweg 205, Vinkeveen. te 12 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdagmid dag van 24 uur. De overledene ligt opgebaard ln de rouwkamer achter het Verenigingsgebouw. Geen bloemen. Psalm 23. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets; want Gij zijt bij mij Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Bedroefd omdat hij van ons is heengegaan, maar dankbaar dat hij nu verlost is van het lijden en wetende dat hij de strijd gestreden heeft in het vaste geloof dat Jezus leeft, berich ten wij u het overlijden van onze geliefde Echtgenoot, Vader, Schoonvader en Grootvader Hendrik Willem van Boven echtgenoot van Jantje Jansen weduwnaar van Adriana Kollaard op de leeftijd van 73 jaar. Delft: J. van Boven-Jansen A. H. van Boven M. P. van Boven- Bloemendaal Deventer: H. W. Goudappel van Boven H. M. Goudappel Alphen a. d. Rijn: H. A." Kaart j-van Boven P. J. Kaaij Wolvega: N. E. van Boven Goes: L. de Bruin-van Boven C. de Bruin en kleinkinderen Delft. 21 april 1975. Zagwijnpad 127. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146, alwaar gelegenheid is tot condoleren woens dagavond van 7—8 uur. Bezoekuren dagelijks van 34 en 78 u. n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de Im- manuëlkerk, Schoenmakerstraat 1, donderdag 24 april a.s. om 11 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de al gemene begraafplaats „Jaffa" om ca. 12 uur. 'Vaste Rots van mijn behoud' Op Zijn tijd heeft God op de leeftijd van 78 jaar Thuis gehaald Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Kornelis Zantinga Zoetermeer: J. Zantinga-Smits Maarssen: J. Zantinga J. G. W. Zantinga- ten Hoope Zoetermeer: J. Zantinga F. Zantinga-de Haan Klein- en achterkleinkinderen Zoetermeer, 20 april 1975. Nassaulaan 27. Op donderdag 30 april wordt om 13.00 uur een dienst gehouden in de Zaal van de Morgen- sterkerk, waarna om 14.00 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden, op de Algemene Be graafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren in de Zaal van de Morgensterkerk na de teraardebestelling. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden behaagde het de Here geheel onverwacht van onze zijde weg te nemen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Andries Jan van Leeuwen majoor b. d. op de leeftijd van 64 jaar. Epe: J. van Leeuwen-van Asselt IJsselstein: J. A. J. van Leeuwen New York: O. J. van Leeuwen Kwamè Doetinchem: C. E. Arends-van Leeuwen H. Arends Epe. 21 april 1975. Beek weide 31. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcen trum, Stationsstraat 29. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 2021 uur in gebouw „Antenne" achter de Geref. Kerk, ingang Dr. van Voorthuysenstraat. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk, Beekstraat 21. op vrijdag 25 april a.s. om 13 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14 uur op de Algemene Begraafplaats „Norelbos" te Epe. Velen onder ons hebben met ontroering ken nis genomen van het plotselinge overlijden van Ds. C. van der Tas Van 1939 tot 1945 diende hij hier zijn eerste gemeente. Wij bidden dat God aan mevrouw Van der Tas de weg wijst om verder te kunnen gaan. Voor de Gereformeerde Kerk van Spijkenisse: G. J. Lagerweij, voorzitter K.A.Z. H. J. Schreurs. scriba K.A.Z. Spijkenisse, 19 april 1975. Plotseling nom de Here tot Zich onze lieve Broer, de heer W. Veltman in leven arts te Enschede op de leeftijd van 60 jaar. Apeldoorn: J. D. Veltman K. Veltman-Weerstra Arnhem: Rich Veltman Apeldoorn, 21 april 1975. Condoleantie-adres: Bisschopstraat 55. En schede. is meer waard. Ga maar na... Plotseling is van ons weggenomen onze Oom Jan Hoekstra echtgenoot van E. Keur Trooste de Here zijn vrouw en dochter. Dankbaar zijn wij voor het vele dat hij voor ons heeft betekend. Hardinxveld- Giessendam: S. A. van der Veer J. G. v. d. Veer-Fokkens Paul, Renate, Mirte Overveen, 18 april 1975. Met grote droefheid geven wij u kennis dat' plotseling van ons is heengegaan mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader Hendrik Engberts echtgenoot van Petronella van Andel op de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie: P. Engberts-van Andel Sassenheim. 18 april 1975. Huize „De Schutse", Parklaan 58a. Corr.-adres: Achterweg 44, Lisse. De rouwdienst is bepaald op woensdag 23 april a.s. 2 uur n.m. In Huize „De Schutse". waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sas senheim plm. 3 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4 Sassenheim (zijuitgang be graafplaats). In Jezus ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Jacobus Eikelboom echtgenoot van T. M. de Jong in de ouderdom van 82 jaar. „Ik ben het die u troost." Jes. 51 12a. Groningen, 17 april 1975. Meppel: A. Radder-Eikelboom C. Radder Neven en nichten „Want nu zien wij nog door een spiegel, in raadselen, doch straks van aangezicht tot aangezicht 1 Cor. 13 12A De HERE heeft heden tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Maaike Johanna Antonia Angelino weduwe van Hidde Rang in de ouderdom van 78 jaar. M. M. Timmerman-Rang A. Timmerman Ton, Dirk, Ed, Loeky en Joke Haarlem. 21 april 1975. Herman Heijermansplein 10. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer. Park laan 36 te Haarlem. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdagavond van 8.309.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 25 april a.s. 14.00 uur op de Noorderbegraaf plaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van Herman Heijermansplein 10 ca. 13.30 uur. Geheel onverwacht ging in Canada van ons heen mijn lieve Kleinzoon en onze lieve Neef John Gerald op de ieeftijd van 17 jaar. Namens de familie: A. Verhagen- Gazenbeek 1 april 1975, De Sav. Lohmanlaan 202, "s-Gravenhage. Tine van Vliet Haar iijden droeg zij als een Koningskind. Zo zal zij ln onze herinne ring voortleven. Alle Riek Bep Jo Llesbeth Tonny Rotterdam. 19 april 1975. Tine van Vliet Haar blijmoedigheid en medeleven met allen zul len wij zeer missen. Lena en Rlna Smit Annie en Jo Boel. Heden nam de Here seiing tot Zich Zijn i onze Zwager Arend Koenes echtgenoot van W. in de leeftijd van 73 Onderdendam, 20 april 1975. Burum: W. Schuil-Top Wienngerwerf: M. Vlieg-Top K. E. Vlieg Oostwold: W. Kooistra-Top E. K. Kooistra Emmeloord: D. Buikema-Top F. Bulkema n! Dankbetuiging- Voor uw deelneming orfoe toond tijdens de zleW nd na het overlijden van on irv, liefde Moeder. Bet Groot-, Overgroot- en overgrootmoeder Wilhelmina Doorduin wed. van A. van Bor*or< betuigen wij u onze °Prfan dank. Uit aller naam: A. van Bergen Naaldwijk, april 1975, Huize „Rozenhof". Ipt 100% zuiver scheerwol in eerdichte twill, vlotte coupe, met voor 2 vleugel en achter 2 klepzakken. Sportieve kapnaad, iets uitlopende pijp. Beige, bruin, grijs vigoureux, en zwart. Met riem: 100,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14