welzijns- en vormingswerk DIREKTEUR plv. hoofd (vrl.) leidster Adverteren doet verkopen J LT cultureel werker (m) Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch-De Cruquiushoeve leidster gezinsverzorging wie lef heeft, wordt lid van het c£H5> 'DE DRIESPRONG' te Drachten GROEPSOPVOEDER GR0EPS0PV0EDSTER Leid(st)ers/ assistent leidCstlers DIREKTRICE REGIONAAL PROJEKTLEIDER WELZIJNS- EN VORMINGSWERK" 1 JEUGDHUIS 'TR0MPENDAAL' EEN GR0EPSLEID(ST)ER HERHAALDE OPROEP (mnl./vrl.) DIREKTEUR ALGEMENE ZAKEN (mnl./vrl.) groepsleidster VAN ARKEL INSTITUUT groepsleid(st)ers GROEPSLEIDER(STER) GROEPSLEIDSTER TROUW/KWARTET ZATERDAG 12 APRIL 1975 Het Instituut voor Epilepsiebestrijding vraagt voor de afdeling Socio-therapieën een voor de sektie Recreatie/Vorming. Hij moet als teamleider in staat zijn met een 5-tal medewerkers vorm te geven aan het recreatie- werk en aan het in ontwikkeling zijnde vormings werk ten behoeve van epilepsiepatiënten. Wij stellen de volgende eisen: leeftijd ongeveer 30 tot 35 jaar In staat het team te begeleiden op het vlak van recreatieve, vormende en organisatorische werkzaamheden enige Jaren ervaring in soortgelijk werk is gewenst HBO-Cultureel werk of vergelijkbare opleiding bereid zijn op onregelmatige tijden te werken. Verzoeken om informatie en sollicitaties te rich ten aan het Hoofd Personeelsdienst van ons Instituut onder vermelding van vakaturenummer 75-18. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023*286750 ÖirGAMÖEVANGÊCHRSTHlJlIE VEREKtGRK VOOR DE VD1FIEEIIIG VANU1DESS AAR EPILEFS1E IE Onze Stichting beheert in het Gooi 4 gezinsvervangende tehuizen, waar getracht wordt aan de (buitenshuis wer- kende) bewoners en bewoonsters een goed leefmilieu te bieden. Leeftijd van deze' pupillen: vanaf 18 jaar. Wegens een interne overplaatsing komt op korte termijn de funktie vakant van een Vereist is: een funktiegerichte opleiding, afgesloten met een diploma. en enige jaren ervaring in de zwakzinnigenzorg. Leeftijd: tenminste 27 Jaar. Ter versterking van de staf zoeken wij tevens een Qevraagd wordt: diploma AZ/OPM, Kinderbescherming of gelijk waardige opleiding. Leeftijd: tenminste 23 jaar. Van onze stafleden verwachten wij dat zij samen met de hoofdleider en de overige leidsters in goed teamverband zorgen voor een' optimale gang van zaken in het tehuis, in het belang van de bewoners en be woonsters. Geboden wordt een prettige, goed gesalariëerde werkkring in mooi gelegen en goed ingerichte tehuizen. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan het Bureau van de Stichting 'Tehuizen voor Gehandi capten', St. Annastraat 2 te Hilversum. J Stichting Katholiek Instituut voor Maat schappelijk Werk voor de Zuidwest-Ve- luwe. Ter uitbreiding van ons huidige team zoeken wij een vijfde die in full-time dienstverband belast zal worden met de bejaar denverzorging binnen de regio Z.W.-Veluwe. Opleiding: diploma M.S.A. of H.S.A. of So ciale Akademie. Ervaring in het werk met gezinshulpen en be jaarden is noodzakelijk. Taken: leiding geven aan de part-time hulpen; zorg voor verantwoorde hulpverlening. Geboden wordt: werk in teamverband, begelei ding in uitvoerend werk, bemiddeling bij huisvesting in Ede. Salaris en pensioen volgens C.R.M. en C.O.A.M.-regeling. De Stichting is in bespreking over de schaalvergroting met een collega-instel ling voor m.w. en gezinsverzorging. Sollicitaties worden gaarne binnen 14 dagen tegemoet gezien door de secreta resse van het bestuur, mejuffrouw H. D. M. Hollander, Tolhuislaan 18, Ede. Inlichtingen bij mejuffrouw A. J. M. Dro ge, l.m.w., Stationsweg 7, Ede, Postbus 292. Tel. 08380-14796-18700. f inllnliKngtm Na*m:_ Adres: Plaats:. Hervormd tehuis voor Werkende en Studerende Jongens zoekt een theoretisch en practische gekwalificeerde en voor wie werken onder soms extreme omstandigheden v nog een uitdaging betekent. Zij zullen met 3 andere collega's de taak hebben leiding te geven aan een groep jongens boven 13 jaar. Leeftijd vanaf 23 jaar. Het verkrijgen van een woning is geen probleem In Drachten. Sollicitaties kunt U richten aan de directie van 'De Driesprong' de Ee 70, Drachten, telefoon 05120-15065. Jhenae Concordia 39 Telefoon 010-143961 ^wfyjnnigeri Rotterdam Dat zijn mensen waaraan wij op dit moment behoefte hebben voor de verzorging van geestelijk gehandicapten, waarvan de meesten overdag buitenshuis werken. Enthousiaste krachten, leeftijd 20—30 jaar, welke enige ervaring hebben, maar vooral begrip voor de minder begaafde medemens, kunnen rekenen op dankbaar werk met prettige kollega's. Onze Stichting biedt t.z.t. de mogelijkheid om deel te nemen aan de O.P.M.-kursus. Plaatsing als leid(st)er of assistent leid(st)er is afhankelijk van ervaring en opleiding. Uw sollicitaties gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting, de heer H. L. van Rooyen. DOKTER WILLEM DE JONGSTICHTING Stichting Prot.-Chr. Tehuizen voor Zwakzinnigen in de Provincie Uterecht zoekt voor haar in het najaar in de gemeente Utrecht in gebruik te nemen gezinsvervangend tehuis voor geestelijk gehandicapte kinderen Ter informatie: 0 In dit tehuis zal aan 20 jongens en meisjes die om diverse redenen niet meer in het eigen gezin kunnen verblijven dan wel er niet meer naar kunnen terugkeren een thuis geboden moeten worden van waar uit het o.a. mogelijk zal zijn deel te nemen aan een aantal buitenhuis- aktiviteiten (school, dagverblijf, clubs, e.d.). 0 Een belangrijk deel van de taak van de direktie zal bestaan uit het leiden en begeleiden van het overige personeel om tot een voor de kinderen zo optimaal mogelijke leef- en woonsituatie te komen. 0 Voorwaarden waarn voldaan dient te worden: prot.-christelijke levensovertuiging: minimum leeftijd: 25 jaar; naast adequate scholing ervaring in een funktie in de zwakzinnigenzorg. 0 Gewenste nadere inlichtingen worden verstrekt door de direkteur der Stichting, de heer J. N. Hagg, die daartoe telefonisch bereikbaar is onder nummer 03051 42 64 (b.g.g. 51 41 41). Schriftelijke sollicitaties aan de sekretaris van het Bestuur der „Dokter Willem de Jongstichting", Van Hogendorp- straat 2, Utrecht. De Stichting Dienstverlening aan Bejaarden in X.W. Overijssel vraagt een Het werkgebied zijn de gemeenten Steenwijk. Brederwiede en IJsselham. De funktie omvat o.a.: De opbouw en uitbouw van het werk voor en door de bejaarden Het mede ontwikkelen en adviseren van het terzake te voeren beleid In relatie tot het totale welzijnsbeleid Het begeleiden van de plaatselijke komitees be ja arden werk ter bevordering van: 1. kon takt tussen de bejaarden onderling en andere leeftijdsgroepen. 2. plaatselijke voorzieningen en vormen van tijdsbestedingen. 3. het stimuleren van nieuwe aktiviteiten. Salaris kommies A rijksregeling. Vereist wordt: goede kontakteigenschappen eigen initiatief zo mogelijk ervaring in het open bejaarden- werk sociale akademie of andere sociale opleiding. Sollicitaties voor 1 mei te richten aan Mevr. J. Lubberts-Hartsuiker, Oostwijkstraat 3, Steen- wijk. Eventuele Inlichtingen telefonisch te verkrijgen bij de heer J. de Bont. 05210-3520. |!i!lllllllllll!l!llllllllll!lllllll1lti!IIIIIillllll!ll]!tll!ll[[|tll[illlllltIil[llllf!lfl!ll!!l!l!!!nillllllllllliiilllll!!!iilllllllllll[i!!II||||||||||||t[||||!!l||||[[!!|[!i|llD|ltl||||!|l[|||[|[||j|]lli|1l|l|||||||||l||[t|[^ - Voor inlichtingen omtrent het adverteren in onze WEKELIJKSE RUBRIEK 3 kunt u bellen: 020 - 22 03 83 - toestel 83 of 94 liiiiiiiiMiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiuiiiiiiniiiiiiiuiiuiiiiiiiiiÉtt IllllllllllllllllUllllllllillliiliiltillllllillllliiiÊ uitgaande van het Leger des Heils voor de groep schoolgaande kinderen. Maximaal 13 jongens en meisjes in de leeftijd van 6-10 en van 10-18 Jaar. Van de sollicitant verwachten wij dat hij een' opleiding volgt of heeft gevolgd in de Kinder bescherming. Hij moet in teamverband kunnen werken en wij verwachten van onze medewer kers een christelijke levensovertuiging. Praktijkbegeleiding is aanwezig. Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. De Stichting Provinciaal Opbouworgaan Friesland roept sollicitanten op voor de funktie van dit in verband met pensionering van de huidige funktionaris. Datum van indiensttreding: uiterlijk 1 februari 1976. Het Opbouworgaan is een provinciale in'stelling voor sociaal onderzoek, sociale planning, advisering ensamenlevingsopbouw in welzijnsaangelegenhèden (het aarrtal medewerkers is momenteel 15). Taakomschrijving direkteur: het verrichten van werkzaamheden die mede het beleid van het orgaan bepalen op democratische wijze leiding geven aan het bureau het onderhouden van relaties met het bestuur en andere instellingen w.o. de overheid Gevraagd wordt: opleiding: universitaire of gelijkwaardige opleiding gericht op de taakstelling Ervaring: veelzijdige ervaring in verschillende werksituaties, w.o. de welzijnssektor ervaring in leidingsgevende funktie praktische ervaring in uitvoerend werk Salariëring: het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 5.487,- ,45,toeslag m.w. bruto per maand, exkl. 7Vfc vakantietoeslag. Vertegenwoordigers uit het bestuur en médewerkers zijn bij de selektieprocedure éetrokken en doen een voordracht aan het bestuur. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Nadere schriftelijke informaties over funktie en aktiviteit van het Opbouworgaan. alsmede over de rechtspositieregeling zijn op aanvraag verkrijgbaar. Uitvoerige sollicitaties met opgave van referenties binnen 10 dagen na verschij nen van dit blad te richten aan het bestuur van het Opbouworgaan, Postbus 161 -te Leeuwarden, tel. 0510031024, test. 119. DE STICHTING „I.J.G." te ZWOLLE De Stichting „I.J.G." is een Instelling voor Jeugd en Gezin. Zij biedt hulp en begeleiding aan jongeren en hun omgeving ook ingeval van een jeugdbe schermingsmaatregel. Van de gezochte funktionaris wordt verwacht dat hij/zij samen met de direkteur hulpverle ning die voorwaarden weet te scheppen, welke de verwerkelijking van de doelstelling van de „I.J.G." bevorderen. Tot zijn taakgebied zullen in het bijzonder be horen: financieel beheer, organisatie en perso neelszaken. Gedacht wordt aan iemand met: organisatorische bekwaamheden: financieel/administratief inzicht; leidinggevende kapaciteiten gebaseerd op een demokratische instelling; goed kommunikatief vermogen; kennis van het terrein van de maatschap pelijke dienstverlening. Geboden wordt een salaris van 2690,35 tot 4366.85 per maand, eksklusief de toeslag in gevolge de machtigingswet. Welvaartsvast pen- tien (P.G.G.M.). Belangstellenden kunnen zich voor nadere do- kumentatie over de instelling en de funktie-in- houd richten tot de heer A. J. Dost, Wilhelmi- nastraat 16 te Zwolle (tel. 5200-18342). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Stichting „I.J.G.", Wilhelmina- straat 16 te Zwolle, onder vermelding van „soll. D.A.Z.". ANTONIUSHUIS Wij, medewerkers van Antoniuskinder- huis, Laan van Oud CUngendaal 7, te Wassenaar, huis voor kinderen met reak- tieve problematiek vragen een enthou siaste die in staat is in teamverband een groep van 12 kinderèn (jongens en meisjes) variërend van 2 tot 12 jaar te begeleiden. Eisen: ervaring in jeugdbescherming opleiding MBO nivo of .kinderbescher ming A en B minimum leeftijd 21 jaar Salariëring overeenkomstig het. rapport Haeck. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de direkteur van Antoniushuis tussen 9.00 en 17.00 uur tel. 01751-79948 of 78123; sollicita ties te richten aan de direkteur H. v. Maanen. Laan van Oud Clingendaal 7. Wassenaar. Prol. Chr.Tehuisv.kin<!erénmélge«siolijktonlwlkkeiingwroornissen Héllingweq T, Postbus 186, Soest, Tel. (02155) 17444* Wij zoeken, fn verband met uitbreiding en vervanging enige voor: - schoolgaande meisjesgroep 7-12 Jaar M meisjesgroep 14-18 jaar schoolgaande jongensgroep 12-15 jaar. Hiervoor stellen wij op prijs diploma K.B., M.B.O. of studerend daarvoor max. leeftijd 28 jaar, minimum 21 jaar chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn steeds in te winnen bij Drs L. Robbroeckx, pedagoog. Sollicitatie te richten aan de directeur. ven kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. Op zo kort mogelijke tèrmijn zoeken wij Voor het paviljoen Clematis (max. 12 jongei en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 15 Jaa: Voor het paviljoen Klimop (max. 12 jongens f meisjes in de leeftijd van 7 t/m 12 jaar) e< Van de sollicitanten verwachten wij dat reeds enige ervaring hebben in het werk m kinderen in de moeilijke opvoedingssituatie. Wij werken vanuit een Protestants-Christelij levensovertuiging. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt zich.wenden tot Drs. C Goede Dzn.. Direkte van het jeugddorp „Rudolphstichting", Postb 130, De Glind, Barneveld. Telefoon (03425) lï Een uniek nederlands dorp waar normale kinderê die door omstandigheden buiten hun eigsn gezin verband moeten verblijven, een verzorging en 0 voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na am] tijd hun plaats in da maatschappij weer kunn innemen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20