Met de Passat Comfort hebt u veel extra ruimte achter de hand We gaan weer in eerlijke dingen geloven. san FAMILIEBERICHTEN Succesvol adverteren in TROUV/-KWARTET de Passat da's pas autorijden De krant is noot: TROUW/KWARTET ZATERDAG 15 MAART 1975 Pljj nze 1 lordref de Va» De nieuwe Santega kollektie is van ruige •n toch zachte, soepele Schotse wol. De ontwerpen zijn van kleermakers uit de Groningse school. Exklusiet bij herenkledingspecialisten. Voor meer informatie: 020- 1512 55. Wol, eerlijk materiaal. («Heen i WalmerK garandaart zuiver scheerwol). Leenderd Spaans eerder getrouwd met C. J. Kwint en Johanna Geertruida Schreurs eerder getrouwd met A. J. van der Have delen u hierbij mede, dat zij 14 maart 1975 zijn ge trouwd. Ons adres is Zwolseweg 258, Deventer. Jaap Dekker en Lilij Dekket-Klick hopen zaterdag 22 maart a.s. te vieren dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Receptie van 16.0017.00 uur in „Vink en Boer", ach ter de Sloterkerk. Osdorperweg 24, Sloten. Joost Jeannette en Chris Enige en algemene kennisgeving. In volle vrede ontsliep Mej. Anna Hendrika Grevenstuk op 84-jarige leeftijd. draagster van de Ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Haar leven was een dienen van haar Heer en naaste. Psalm 23, De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Baambrugge, 15 maart 1975. A. Bakker executeur-testamentair De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 19 maart om 12 u. op de algemene be graafplaats te Baambrugge. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdagavond 18 maart van 19.30 tot 20.30 uur op „Jacht- lust". Kleiweg 36. Op 93-jarige leeftijd heeft de Here uit onze familiekring weggenomen onze zeer gewaar deerde Broer Jan Broer Zwartsenberg te Bergen op Zoom. Emmen: A. v. d. Laan-Zwartsenberg 'Avondrust' Groningen: G. Zwartsenberg, Vondelflat 1016 Winsum, Gr.: G. Mulder-Zwartsenberg 'Winkheem' Neven en nichten In Fuengirola, Spanje, is van ons heengegaan mijn geliefde Echtgenote en onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Jacomjjntje van 't Hof op de leeftijd van 65 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Uit aller naam: C. Vissers Harderwijk, 11 maart 1975 Couperuslaan 65 Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 20 maart om 12.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.30 uur een rouw dienst worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula op de be graafplaats. In de vrede van Christus is, na een dapper ge dragen ziekte, toch nog rustig ingeslapen mijn geliefde Man, onze dierbare Broer, Zwager en Oom Evert Cornelis in de leeftijd van 48 jaar. Amsterdam, 16 maart 1975 Langswater 189 Uit aller naam: G. H. Cornells Borger Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 20 maart te 14,00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vertrek vanuit de rouwkamer Frans Halsstraat 6 (bij de Stadhouderskade) omstreeks 13.30 uur. Zowel thuis als in de rouwkamer geen bezoek. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers van de begraaf plaats. Heden nam de Here geheel onverwachts van ons weg mijn geliefde Man, onze Vader, Be huwd- en Grootvader, Scohonzoon, Broer, Zwager en Oom Jan Voskamp Echtgenoot van Petronella de Bruin op de leeftijd van 68 Jaar. ,,'d Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan". De Lier: P. Voskamp-de Bruin Schipluiden: T. van Vliet-Voskamp Joh. van Vliet De Lier: L. Voskamp C. J. Voskamp-Lock B. v. d. Stok-Voskamp J. E. v. d. Stok Jac. Voskamp en kleinkinderen De Lier, 14 maart 1975 Karei Doormanlaan 17. Gelegenheid tot condoleren maandagmiddag van 3-5 uur en 's avonds aan huis. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 18 maart a.s. in de Ned. Herv. Kerk, Hoofdstraat 51. De Lier. Aanvang 2 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal volgen op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Heden werd ons door de dood ontnomen, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot-, Over groot en Betovergrootmoeder, Zuster. Behuwd zuster en Tante Wilhelmina Doorduin weduwe van A. van Bergen, op de leeftijd van bijna 104 jaar. „Wij vertrouwen dat zij is ingegaan in de rust die er overblijft voor het volk van God". Hebr. 4 9 Naaldwijk: Ant. van Bergen De Lier: M. Boekestijn-van Bergen D. Boekestijn M. van Bergen-de Jong W. van Bergen Kr. van Bergen-Klapwijk Klein-, achterklein- en achter-achter klein kinderen De Lier. 15 maart 1975. Correspondentie-adres: Achterlaantje 12. De overledene ligt opgebaard in de aula van het Bejaardencentrum „Het Anker", W. J. Baron van Ghentplein te De Lier. Gelegenheied tot condoleren: dinsdag 18 maart a.s. van 78 uur nam. in „Het Anker". De rouwdienst wordt gehouden woensdag 19 maart a.s. in „Het Anker", aanvang 1.30 uur nam., waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Op Gods tijd in Jezus ontslapen in de Here maler Hof te Harmeien mijn geliefde Man. onze Vader en Schoonvader Cornelis van Ginkel in de leeftijd van 71 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Tienhoven: M. van Ginkel-van Hoegee Delft: Wijny en Wulf er Tienhoven: Zeger Greet Tienhoven, 15 maart 1975 Laan van Niftarlake 127. Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 19 maart a.s. om 13.45 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Tienhoven. Vooraf een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Tienhoven om 13.00 uur, welke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. L. van de Linde. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30—21.30 uur. Tot onze diepe droefheid, werd heden door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze lieve Broer. Zwager en Oom Jan Bolt echtgenoot van F. Renkema ln de ouderdom van 62 jaar. Uit aller naam- Familie Bolt. Boerakker. 16 maart 1975. Heden behaagde het de Heere. van onze weg te nemen, in het ziekenhuis te Dor» na een kortstondige ziekte, onze geliefde Va Groot- en Overgrootvader Bastiaan Stuy weduwnaar van M. Kooyman, in de ouderdom van 87 jaar. Psalm 36 :.3 (berijl De bedroefde familie:] A. Muilwijk-Stuy A. Muilwijk D. C. Stuy W. Stuy-Schimmel I C. Stuy P. Tukker-Stuy B. M. van Meeteren-I A. van Meeteren A. W. Korevaar-Stuy A. L. Korevaar i A. B. Stuy G. J. Stuy-Ruijmschoj Klein- en achterkleinkim Giessendam: Molenaarsgraaf: Ede: Groot-Ammers: Gorinchem: Molenaarsgraaf: ndq Molenaarsgraaf, 14 maart 1975. Dorpsstraat 4. Gelegenheid tot condoleren: maandagavj en dinsdagavond van 7.309.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshetj woensdag 19 maart óm plm. 2.00 uur. Hierbij delen mij mede, dat tot onze droefheid, na een gedudig gedragen lijj stil en dankbaar is overleden onze lieve 1 Nicht, Achternicht en Pleegzuster Catharina Anthonina de Mey geboren 14 april 1904. Wij zijn dankbaar wat God in alles aan schonk. Van haar liefde tot Christus, Heiland, heeft zij vele jaren bemoedi mogen getuigen bij gezonden en zieken. Haar getuigen is nu omgezet in aanschou Familie De Meij Familie De Regt Neven en nichten. Goes, 15 maart 1975. Ravelijn de Grenadier 5. Correspondentie-adres: N. de Regt. Kasteelstraat 85, Vlissingen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka van het verpleeghuis „Ter Valcke"; bez tijden: van 15.30—16.00 en van 18.30— uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woen 19 maart om 12.00 uur vanuit de Ooster op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Oosterkerk gang Van Mellestraat) gelegenheid tot doleren. Zondag nam de vroege morgen onze geliefde Zwager Karei Houtk1 ln de leeftijd van „Maar alzo zegt dL üw Schepper en F der. vreest niet heb u verlost. Ik bij uw naam geroe zijt mijne". JesaJ j P. K. N. Rood Hou Chr. Roodenbu Van den 1 Mt droefheid gevei kennis dat zacht el van ons Is bee: 1 onze lieve Zuster, I i zuster. Tante Kennis Johanna van den Ak weduwe van N. ln de ouderdon I 89 Jaar Zalig zijn de doden de Hero sterven. Openbaring 14 Krimpen aan den IJr 14 maart 1975. Rood borst j esstraat De overledene Is op 1 ln haar woonhuis, borstjesstraat 7. C held tot condolei daar: dlnsdagavon half acht tot hal De begrafenis zatfi plaats vinden woen maart a.s. om half twee op de Begraafplaats te I aan den IJssel. om één uur van he huls. I Dit is een Passat Comfort. U hebt al 'n Passat voor f 12.197,-, lncl. BTW - af Leusden. Vrijblijvend. De in het dak scharnierende achterkant van déze Passat accentueert niet alleen de styling, hij vergroot ook de gebruiksmogelijk heden van deze door Giugiaro ontworpen Volkswagen. En of u hem nu met vijf mensen bemant of extra zwaar belaadt, z'n weggedrag blijft onberispelijk, ook op een slordig wegdek, ook in een onverwacht scherpe bocht, ook bij plotseling remmen. Zelfs als daarbij twee wielen door een glibberige berm gaan, zorgt de zelf-corrigerende stuurinrichting dat uw Passat recht-toe-recht-aan tot stilstand komt. Mocht de klok ooit eens erg dwingen: de 85 DIN-pk versie van de Passot accelereert van 0 tot 100 km/u in 12 sec en is goed voor een top/kruissnelheid van 170 km/u. In geval van nood hebtudus extra snelheid in reserve. Als u constant 100 km/u rijdt verrast de Passat u doorzijn opvallende zuinigheid met brandstof: ca. 1 op 141 Met een Passat bewijst u trouwens altijd uw economisch inzicht. Service-intervallen: 15.000 km. Voor velen isdatlxperjaar.Olie verversen per 7.500 km. En de VW-Service werkt met de snelle, feilloze Computer-Diag nose en vastgelegde tarieven. Maak met deze Europese auto een uitge breide proefrit. Dan weet u in ieder geval zeker: Bon voor inlichting* Num:I Adres: Plaats: De krant breit uitgebreid K de boogte va wereldgebeu En belpt u vol zelfde geld aai nieuwe autf een prima rest: of een tweedek fiets. Ziet u not- dat u 'm*" niet missen ki

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14