Eritrea: praten of meer strijd Turkije staakt Cyprus-overleg Meer dan de helft van mensheid leeft in Azië Sociale onrust in Spanje neemt zienderogen toe Belgen sterk tegen kopen van nieuw gevechtstoestel Bevrijdingsfront doet aanbod Verdwenen minister van Oeganda vermoedelijk dood Moskou valt fel uit tegen China Studentenrellen in Rome Dagblad Ya waarschuwt voor uitbarsting Na beëindiging van Amerikaanse hulp Arabieren gaan Libanon hulp geven Sex en geweld pas na kinderbedtijd op beeldbuis in VS Al vijf kandidaten voor de opvolging van Edward Heath Portugese CP tegen NAVO-vlootoefening ÏROUW/KWARTET DONDERDAG 6 FEBRUARI 1975 BUITENLAND ADDIS ABEBA (UPI, Reuter) Het bevrijdings front van Eritrea heeft de Ethiopische rdgering een wapenstalstand aangeboden. Als de militaire leiders van Ethiopië daar niet op in gaaa, zullen de opstandelingen de strijd opvoeren. De woordvoerder van het bevrij dingsfront, Mohammed Idris, zei dit op 'n persconferentie in de Libane- hoofdstad Beiroet. Hij zei dat de Eritrese verzetsstrijders (naar ichatting. 17.000) steeds meer hulp hijgen van Arabische landen, met name van Libië. Dit land zou en- cele weken geleden een hoeveelheid, wapens en munitie ter waarde van vijf miljoen dollar hebben gegeven, [dris zei, dat het bevrijdingsfront jinnenkort sterk genoeg zou zijn im de Ethiopische strijdkrachten in üritrea te verslaan. Maar hij voegde iaaraan toe: 'Wij weten dat wij emeenschapellijke belangen lebben, waarover wij het eens kun- ïen worden aan de onderhande lingstafel. Dit is een aanbod dat, als iet wordt afgewezen, zal leiden ïaar voortzetting van de oorlog en le nederlaag van de agressors', dris deed een beroep op de Vere- ligde Naties om te bemiddelen. Het front (de ELF) strijdt al bijna der- len jaar voor de afscheiding van ïritrea en begon vorige week aan ijn hevigste offensief sinds zijn lestaan. Er zijn gisteren opnieuw grote aan tallen buitenlanders met speciale luchtbruggen uit Asmara gehaald. Volgens woordvoerders van ver- schallende ambassades in Addis A- beba verloopt de reddingsoperatie zonder grote moeilijkheden. De bui tenlanders uit Asmara vertellen dat de stad zonder water en elektrici teit zit en dat er een voedseltekort dreigt. Een Brit verteldè dat hon derden mensen de stad-al zijn uit gevlucht. Versterking )e Ethiopische regering heeft haar roepen in Eritrea gisteren opnieuw rersterkt. Militaire woordvoerders eiden dat er ongeveer 2000 man net een luchtbrug naar de Eritrese loofdstad Asmara waren gebracht. Jaarmee zou de totale Ethiopische roepenmacht in dit gebied op 9,000 man zijn gekomen. Een ko- onne van 52 tanks, die dinsdag een door de opstandelingen pgeblazen brug tot staan was ge- omen, kon gisteren de reis naar ismara voortzetten. BONN (Reuter) De ontslagen Oegandese minister van Oegan da, prinses Elizabeth Bagaya, is waarschijnlijk vermoord, zo meent de vroegere minister van financiën van Oeganda Emma nuel Wakweya. De jonge en aantrekkelijke Eli zabeth Bagaya werd vorig jaar november door president Idi Amin als minister van "buiten landse zaken ontslagen, omdat zij zich onbehoorlijk had gedragen. Zij zou met een onbekende Euro peaan hebben staan vrijen in een toilet van de Parijse luchthaven Orly. Wakweya was vier jaar Amins minister van financiën. Vorige maand vluchtte hij naar Enge land, waar hij politiek asiel heeft aangevraagd. In een vraaggesprek met het Westduitse blad Der Stern van deze week zegt Wakweya, dat hij aanneemt dat prinses Bagaya al dood is. Er ls sinds haar ontslag niets meer van haar gehoord. Haar voor ganger op buitenlandse zaken werd gedood kort nadat hij was ontslagen. In het interview zegt de oud- minister van financiën verder dat Oeganda volstrekt zonder buitenlandse deviezen zit. Hij zei dat er voor hem in Oeganda geen taak meer was, omdat Amin. financiële besluiten neemt zonder iemand te raadplegen en zonder te weten of er wel geld is. 'In* theorie heeft Oeganda een ministerraad, maar in werkelijk heid regeert de radio. Elke mi nister heeft een toestel in zijn kantoor. Zij zetten het om vijf uur 's middags aan om te horen wat er is besloten, wie er is benoemd en wie er is ontslagen', aldus Wakweya. De regering van Oeganda heeft Wakweya gewaarschuwd, dat zijn familieleden die zijn achter gebleven, het zullen moeten ont gelden als hij doorgaat met het verspreiden van laster over Oe ganda. De vermoedelijk vermoorde Elizabeth Bagaya (rechts) in ge sprek met de Amerikaanse minister Henry Kissinger. Deze foto werd in September genomen. Ooggetuigen MOSKOU (UPI) In één van de bitterste anti-Chinese aanvallen van de laatste tijd heeft het Russi sche partijblad Prawda de leiders in Peking beschuldigd van het voorbereiden van een, nieuwe we reldoorlog. In een uitvoerig commentaar op China's nieuwe grondwet zegt de Prawda dat de Chinese politiek im moreel is en onmenselijk. De grondwet, zo heet het, bevat artike len over 'voorbereiding in geval van oorlog' en over 'het graven van diepe tunnels' voor de civiele verdediging. Dergelijke maatregelen 'kunnen slechts bezorgdheid ver oorzaken bij het Internationale pu bliek', aldus de Prawda. Met name omdat het goedkeuren van de grondwet werd begeleid met toe spraken waarin werd gewezen op de onvermijdelijkheid van een wereld oorlog en de 'bedrieglijke' 4ard van ontspanning. De ooggetuigen verklaarden, dat er in de buitenwijken van Asmara de afgelopen dagen onophoudelijk is geschoteh. De luchtmacht van Ethi opië heeft al vier dagen achter elkaar stellingen van de opstande lingen in de omgeving van de stad gebombardeerd. Een diplomaat, die de stad heeft bezocht, zei dat de vrees bestaat voor wraakoefeningen van de kant van het Ethiopische leger. 'Er ont staat nu door de hele provincie het sterke gevoel, dat. het leger een zuiveringsactie onder de vooraan staande Eritreërs zal beginnen. De hele streek is erg bang, dat dit alleen maar het begin is van uitge breide onderdrukking en represail les'. Er komen ook verklaringen over moord en plundering door de Ethi opische militairen. 'Wij hebben ge zien hoe soldaten voedselzaken plunderen. Er ls een artilleriebom bardement geweest op de moslem- wijk van de stad', zei een buiten-: landse vluchteling. ROME (AFP) De Romeinse poli tie is gisteren slaags geweest met linkse studenten van de universiteit in de Italiaanse hoofdstad. Onge veer tien politiemannen en een aantal studenten liepen verwondin gen op. Studenten van uiterst links tot ui terst rechts hadden vergaderingen belegd om kandidaten a^n te wij zen voor de verkiezingen van verte genwoordigers in de faculteits- en universiteitsraden. Een groep linkse studenten die de verkiezingen boy cotten trok1 op naar het faculteits gebouw voor de rechtsgeleerdheid waar een vergadering werd gehou den van de neo-fascistische Fuan- beweging. Om een botsing tussen politie ingrijpen. De linkse studen- belde groepen te voorkomen wilde de ten keerden zich daarop tegen de politie en bekogelden de agenten met benzinebommen en stenen. Met behulp van traangas wist de politie de orde te herstellen. In Spanje, waar Franco stakingen heeft verbocle n, schijnt niemand zich daar iets meer van aan te trekken. In Madrid kwamen dinsdagavond toneelspelers bijeen, die een staking zijn begonnen voor hogere salarissen. Alle schouwburgen in Madrid zijn gesloten. MADRID (Reuter, UPI) Het Spaanse katholieke dagblad Ya heeft gewaarschuwd dat de onte vredenheid in Spanje een punt heeft bereikt waa rop de kleinste vonk de opgekropte onlustgevoelens, van het publiek tot ontbranding kan brengen. In een 'commentaar op de golf van industriestakingen en onrust op de universiteits-campussen schrijft Ya dat 'als personen of instellingen die niet tot de wereld van de industrie arbeider behoren gaan staken of sluiten dan kunnen wij aannemen dat wij met een wat unieke situatie te maken hebben' 'Tot nu toe waren de stakingsacties duidelijk begrensd - het was in het algemeen de wereld van de arbei der. Het waren meestal klassen- stakingen voor hogere lonen of met politieke doeleinden. Nu dwingen sluitingen en stakingen zoals die van kleine kruideniers, toneelspe lers en regeringsambtenaren om in een totaal ander schema te denken.' In Madrid hebben artiesten van te levisie, radio en filmindustrie zich BRUSSEL (ANP, Reuter) Meer dan 70 procent van de Belgen vindt dat er géén of nü nog geen opvolger van de verouderde Starfighter moet worden gekocht. 36,3 pet. is absoluut tegen aankoop van nieuwe gevechts vliegtuigen en 34,8 pet. vindt dat het nu nog niet het juiste ogenblik is om tot aankoop over te gaan. Dit blijkt uit de uitslag van een opinie peiling die in opdracht van een aantal Belgische kranten is gehouden. Bijna 50 procent (94,2) van de ondervraagde Belgen was voorts van mening dat de Belgische bijdrage aan de NAVO verminderd zóu moeten worden. In Vlaanderen was zelfs 52,7 procent daarvoor. Op de vraag of het militair materieel in België vernieuwd moet worden heeft 44,6 pet. van de Belgen negatief geantwoord. In Vlaanderen bijna de helft van de ondervraagden (48ipct.). gisteren aangesloten bij de staking van hun collega's bij het toneel. Deze eisen hogere salarissen en twisten erover wie hen moet verte genwoordigen bij de loononderhan delingen. Alle 23 schouwburgen in Madrid zijn stnds dinsdag gesloten. Dinsdag waren ook alle marktstal letjes waar levensmiddelen worden verkocht dicht in de Spaanse hoofdstad. Dit gold als een protest tegen de arrestatie van een onbe kend aantal marktkooplieden, die hadden geweigerd hun stalletjes te openen. Gisteren werd* deze actie beëindigd en j gingen de markten weer open. In de kopermijnen van Asturias in het noorden, wordt nog steeds door -3000. mijnwerkers gestaakt. Onge- verr 12.000 collega's legden er dins dag het werk heer. Zij willen hoger loon en vrije vakvereniging. Studenten In Sevilla heeft de rector van de universiteit gedreigd met maatrege len tegen demonstraties en bijeen komsten van studenten op de cam pus. De studenten betogen tegen optreden van de politie op het uni- versiteitsterreiix, waar diverse stu denten zijn gearresteerd. In Oviedo is ejen onbekend aantal studenten opgepakt tijdens een straatdemonstratie. Eerder zijn, voor het eerst sinds Franco aan de macht kwam, ambtenaren acties be gonnen op de inlnisteries van bui tenlandse zakeh, onderwijs, econo mische planning, openbare werken en financiën. Zij eisen speciale te gemoetkomingen in de kosten van levensonderhoud. Derde Wereld eens op grondstoffenconferentie DAKAR (AP, UPI) De 110 ont- wikkelingslanden die in Dakar in Sénegal bijeen zijn voor een grond stoffenconferentie zijn overeenge komen op dezelfde manier als de olieproducerende landen betere prijzen af te dwingen van dé rijke, geïndustrialiseerde landen. Een speciale commissie is ingesteld die rcihtlijnen zal opstellen voor grondstoffen variërend van alumi nium en bananen tot aardnoten en zink. Ook is voorgesteld eeri wereld- grondstoffenbank op te richten voor stabilisering van de prijzen en. bescherming van de deviezen en aandelen in bedrijven van de ont wikkelingslanden, die zich 'onge bonden landen' noemen omdat zij zowel van de VS als van de Sowjet- Unie afstand nemen. TANANARIVE (Reuter) Het staatshoofd van Malagasië in Afrika, generaal-majoor Gabriël Ramanant- soa is afgetreden. Hij heeft de macht overgedragen aan minister van bin nenlandse zaken, overste Richard Ratsimandrava, zo heeft radio Ma dagascar bericht. Generaal Rama- nantsoa had zijn regering op 25 ja nuari naar huis gestuurd nadat één van zijn militaire adviseurs een coup had beraamd, die mislukte. ANKARA (UPI, Reuter) Turkije zal zich terug trekken uit de besprekingen met de Verenigde Staten en Griekenland over de kwestie-Cyprus. Dit besluit is genomen nadat er een eind was ge komen aan de Amerikaanse militaire hulp aan Turkije. embargo voor Turkije ging woens- dagnacht in. De Turkse regering heeft verder gezegd, dat zij zich door het weg* vallen van de Amerikaanse hulp moet bezinnen op het lidmaatschap van de NAVO en de aanwezigheid van Amerikaanse militaire bases in Turkije. De lopende onderhandelin gen met de VS over die bases zullen worden opgeschort. Volgens Turkse autoriteiten is daarmee de 'feitelijke juridische grondslag' voor die bases weggevallen. Daarmee on- De Turkse minister van buiten landse zaken Melitz Esenbel zal het komend weekeinde niet naar Brus sel gaan voor overleggen met zijn Amerikaanse en Griekse collega's, Henry Kissingér en Dimitros Bitsos. Een woordvoerder van het Turkse ministerie zei gisteren, dat minister Esenbel zijn voorgenomen reis had afgezegd. De stopzetting yah de Amerikaanse militaire hulp aan Turkije is een gevolg van een besluit van het Amerikaanse Congres. Het wapen- derstreepten zij, dat Turkije altijd nog de mogelijkheid heeft om Ame rikaanse militairen het land uit te zetten. De Turkse regering heeft echter verklaard, dat er op dit mo ment geen plannen bestaan voor uitwijzing van cle Amerikanen. Eer der deze week zei premier Sadi Irmak, dat Turkije voorlopig zijn strijdkrachten niet uit de NAVO zal terugtrekken. Groot NAVO-belang Voor de NAVO is .Turkije door zijn ligging tussen de Middellandse Zee en de Sowjet-Unie van zeer groot belang. Het land heeft een troepen macht van 450,000 man. De VS hebben in Turkije 7000 militairen gestationeerd. De Turkse president Fahrl Koroe- turk liet gisteren de leiders van alle belangrijke politieke partijen bijeen komen om ze in te lichten over de houding van de regering ten aan zien van de VS. Vermoed wordt, dat de regering te vens goedkeuring heeft gevraagd voor maatregelen die eventueel nog tegen de VS kunnen worden geno men. Turkije zal vooral proberen de stemming in het Congres in Wash ington te verankeren. President Ford en minister Kissinger hebben zich steeds krachtig verzet tegen stopzetting van de wapenhulp aan Turkije. Demografisch jaarboek van VN JEW YORK (AFP, Reuter; AP) In 1973 is de wereldbevolking met 78 miljoen mensen toegeno men. Zij bereikte het cijfer van 3 miljard 860 miljoen, aldus het demografische jaarboek van de V.N. jiver 1973, dat zojuist is gepubliceerd. Dit cijfer betekent een jaarlijkse bevolkingsgroei van 2,1 pro- Ent. Wanneer dat zo blijft zal de wereldbevolking in 32 jaar, dus in 2007, zijn verdubbeld. Azië leven 2.204.000.000 mensen, .1 procent van het totaal. Europa ilt er 472 miljoen (12,5 procent), frika 374 miljoen (9,7 procent), atljns-Amerika 309 miljoen (8 tocent), de Sowjet-Unie 250 mil- |en (6,5 procent), Noord-Amerika '6 miljoen (6,1 procent) en Ocea- ië 20,6 miljoen (0,5 procent). et snelst groeit de bevolking van frika, waar het cijfer in 39 van de landen die gegevens bijhouden >ven de 2 procent ligt. In 9 van e 39 landen zelfs boven de 3 rocent. In Europa daarentegen komt het groeicijfer in 22 van de 34 landen, de Sowjet-Unie inbegrepen, niet boven de één procent. In Azië en Oceanië is het geboortecijfer in 30 landen en gebieden hoger dan 2 procent en in 13 landen hoger dan 3 procent. Volgens het jaarboek was de geboorte-aanwas het groot ste in 1973 op de Britse Maagdenei landen, namelijk 6,3 procent. In het kleine Andorra was een afne ming met 5,9 procent per jaar. Wat de grote landen betreft, het percentage was voor India 2,1, voor China 1,7, voor de Sowjet-Unie 1 en voor de VS 0,5. Het land met de grootste bevolking ter wereld is China. Daarna komen in volgsorde: India, de Sowjet-Unie, de V.S., Indonesië, Japan, Brazilië, Bangladesj, Pakistan, West-Duits- land, Nigeria, Engeland, Italië, Mexico, Frankrijk, de Philippijnen, Thailand, Turkije, Egypte, Spanje, Polen, Zuid-Korea, Iran, Birma en Ethiopië. Sjanghai heeft de meeste inwoners ter wereld, in 1970 waren het er 10.820.000. Daarop volgen Tokta (8.796.293 in 1972), New York (7.894.862 In 1970), Mexico (7.768.033 in 1973), Peking (7.570.000 in 1970), Londen (7.340.000 ki 1972), Moskou (6.941.961 in 1970), Bombay (5.970.575 in 1971), Seoel (5.433.198 ln 1970), Sao Paulo (5.186.752 in 1970), Cairo (4.961.000 in 1970), Djakarta (4.576.000 in 1971). Daarop volgen Tientsin, Rio de Ja neiro, Teheran, Leningrad, Karatsji, Chicago, New Delhi, Calcutta, Ma drid, Buenos Aires, Osaka, Lima en Los Angeles. Vrouwen leven gemiddeld het langst in Zweden: 77 jaar. Daarop volgen Noorwegen, Nederland, IJs land, Frankrijk en Wit-Rusland met gemiddeld 76 jaar. Ook man nen staan in Zweden aan de spits met gemiddeld 72 jaar. Niet ouder dan gemiddeld 70 worden zij in Noorwegen, Nederland, Denemar ken, IJsland, Japan en Israël. Zichtbare kloof In 46 landen wordt de vrouw ge middeld ouder dan 70 jaar. Alleen ln Liberia, Nigerië, Opper Volta, India, Cambodja, Jordanië en Paki stan wordt de man ouder dan de vrouw. In de meeste Afrikaanse landen is de gemiddelde levensduur lager dan 50 jaar. (In 21 nog geen 40, in 22 tussen 40 en 49 en in slechts 9 boven de 50).. Oeganda staat het laagst met een geschatte 33,5 jaar voor mannen zowel als vrouwen. In Azië ligt het cijfer tussen de 50 en 59 jaar. In alle Europese landen is het hoger dan 60 en in 24 van de 42 landen van het Amerikaanse continent eveneens. Het cijfer voor kindersterfte is in Zweden ook het laagst, ,ln 1973 was dat 9,6 per 1000. In Finland was dat ln 1973 10,1, Noorwegen in 1972 11,3, IJsland en Nederland11,6 en Japan 11,7. In de VS sterven 17,6 per duizend nieuw geborenen. Het hoogst was het kindersterftecijfer in Liberia (159,2 per duizend in 1971) en Rwanda (132,9 per 1000 in 1970). Economisch actief zijn de vrouwen vooral in Oost-Europa, 64 procent, in Polen 62 procent, in Bulgarije 60 procent en in Tsjechoslowakije 54 procent. De overeenkomstige cijfers zijn voor de VS 40 procent, Frank rijk 36 procent. Zweden 37 pro cent en Australië en Nieuw Zeeland 34 procent. CAIRO (AP, Reuter. UPI) De ministers van defensie en buiten landse zaken van de 20 landfen van de Arabische Liga hebben besloten een rapport op te stellen over hoe Libanon het best tegen Israëlische aanvallen kan worden verdedigd. Het rapport zal door de ministers van defensie worden opgesteld. Li banon had de Arabische Liga op de conferentie in Cairo opgroepen om hulp in verband met de herhaalde lijke acties van Israël tegen het zuidelijke grensgebied. Libanon heeft de Arabische landen om fi nanciële en wapenhulp gevraagd. Egypte heeft beloofd alle bijstand te verlenen die Libanon nodig heeft, zowel geld als wapens. Minis ter van buitenlandse zaken Ismail Fachmy liet weten dat president Sadat één miljoen dollar heeft uit getrokken voor wederopbouw van verwoeste dorpen in zuidelijk Liba non. Machmoed Riad, de secretaris-ge neraal van de Arabische Liga heeft de ministers van defensie opgeroe pen zich- te buigen over de vraag hoe men kan terugslaan nadat Is raël Libanon heeft aangevallen en hoe deze Israëlische operaties kun nen worden verhinderd. In Cairo ls gisteren in een Egyp- tisch-Russlsch communiqué, in ver band met het bezoek van de Russi- sche minister van buitenlandse za ken Gromiko. aan Sadat; opgeroe pen de Geneefse Midden-Óosten- conferentie zo ^spoedig mogelijk te hervatten. Maar er is geen termijn gesteld waarbinnen dit zou moeten gebeuren. In het communiqué werd gezegd dat Sadat ep Gromiko is een 'sfeer van arbeid en vriend schap' hebben overlegd. In het communiqué dat maandag in Syrië was uitgegeven na Gromiko's be zoek werd gepleit voor hervatting van de Geneefse top binnen een maand. WASHINGTON (AP De raad van het Amerikaanse televisiewezen heeft besloten dat in de eerste avonduren geen fjlms meer op de beeldbuis vertoond zullen worden waarin sex en geweld voorkomen. In de VS begint het avondprogram ma als regel om acht uur. Het besluit Is genomen na een weken lang overleg over de tv-gedragsllj- nen. Films met sex en geweld zul len niet voor rtegen uur 's avonds aan de beurt komen. Bij tv-fllms die in de tijd voor negen uur toch aanstotelijk kunnen werken zal het publiek tevoren moeten worden in gelicht, zo heeft de NAB, de natio nale bond van Amerikaanse om- roepmaatschappijen bekendge- .maakt. LONDEN (AP, Reuter, UPI) Na het vertrek van Edward Heath als Conservatief partijleider wordt een spannende tweede stemmingsronde verwacht over het Tory-lelderschap. Heath ging weg nadat hij in een eerste ronde de nederlaag had gele den tegen mevrouw Margaret That cher. Onmiddellijk na Heath' aan kondiging dat hij niet meer mee deed heeft William Whltelaw (57) zich kandidaat gesteld. Whltelaw had zich niet in eerste instantie in het strijdperk geworpen uit loyali teit jegens Heath die een persoon lijk vriend van hem is. Naast Whitelaw en Thatcher heb ben verder James Prior (47), John Peyton, sir Geoffrey Howe en Mau rice Macmillan (54) laten weten zich kandidaat te stellen. Prior is schaduwminister voor werkgelegen heid, John Peyton een voormlig minister van vervoer, sir Geoffrey Howe is eveneens minister geweest en Maurice Macmillan ls de zoon van oud-premier Harold Macmillan. De laatste heeft gelegd dat hij zich vandaag formeel kandidaat zal stel len. De grootste kanshebbers zijn Willi am Whitelaw, die onder Heath mi nister van Noord-Ierland en minis ter van werkgelegenheid is geweest, en mevrouw Thatcher, oud-minister van onderwijs. Edward Heath heeft verklaard dat hij ln de politiek wil blijven en alles wil doen 'om de lands- en partijbelangen te dienen en zich te concentreren op de grote kwesties waarvoor Engeland zich binnens- en buitenslands gesteld ziet.' LISSABON (Reuter) De Portu gese communistische partij heeft gisteren kritiek geleverd op de NA- VO-oefenlng die voor de Portugese kust aan de gang ls. De partij noemt de oefening met de code naam 'Locket Gate 75' volkomen Inopportuun gezien de gespannen toestand In Portugal. Volgens de partij moeten militairen van de NAVO-schepen geen verlof krijgen ln Portugal te passagieren. Volgens een NAVO-woordvoerder zullen morgen 8000 opvarenden voet aan wal zetten ln Portugal en zijn daarvoor geen speciale veilig heidsmaatregelen getroffep. De Portugese CP heeft gezegd dat demonstraties op het program staan tegen de NAVO-bezoekers. De Portugese minister van binnen lands bestuur, overste Costa Bras. heeft bekendgemaakt dat in Portu gal een burgerwacht wordt ge vormd. Deze zal tot taak krijgen de vrijheid van de burgers te waarbor gen. In Portugal ls de politieke span ning deze week verder toegenomen door de bezetting van drie groten landbouwondernemingen ln het ge bied Alentejo ln het zuidoosten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 7