Agent dij de Spoorwegpolitie dat scheelt guldens stukken minder /- Adverteren doet verkopen Van het ene moment op het andere stond ik op straat. Waar moest ik heen? Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. SkfltTIrtn want voor de JII1M1 boodschappen ^AAbetaal ie bil simon Op elk Arbeidsbureau ligt de Scholingskrant. Streekziekenhuis GORINCHEM a. Operatie-afdeling b. Afdeling onderwijs c. Verplegingsdienst De 79 fijnste wijnen en kazen die er op het Franse platteland te vinden zijn j de Bijenkorfj^jl 98 1,01 1,49 98 1,69 9,80 89 75 79 1,89 1,06 99 1,25 1,09 39 1,29 4,98 TROUW KWARTET DONDERDAG 6 FEBRUARI 1975 Bedrijfssluiting is een kwaad ding. Maar 't hoeft niet altijd een ramp te worden. Want als u in uw beroep niet meer aan de slag kunt komen, kan scholing de oplossing brengen. Omscholing of bijscholing. In elk geval kan het Arbeidsbureau u helpen. Niet met een kant-en-klare oplossing. Wèl met persoonlijk advies, dat tot stand komt na een gesprek over uw aanleg, uw voorkeur, uw kansen.Of u nou boekhouder of fabrieks arbeider bent, bouwvakker of winkelier. Het Arbeidsbureau schrijft dus niets voor. Maar 't helpt u op weg. Omdat u recht hebt op werk. Werk dat u ligt, waarbij u uw talenten en kennis zo goed mogelijk gebruikt. En dat een zo goed mogelijk salaris oplevert. Daarom: iedereen die werkloos is of dreigt te worden moet weten dat het Rijk scholingsvoorzieningen heeft. Om u weer aan de slag te helpen, i Wat kunnen de mensen van het Arbeidsbureau u bijvoorbeeld adviseren? Dat is niet van te voren te zeggen, want het ene geval is het andere niet. Ze kunnen bijvoorbeeld tot de conclusie komen, dat u 't best geholpen bent met een cursus aan een onderwijsinstelling. Een andere mogelijkheid: scholing in een bedrijf. U leert dan een vak in de praktijk van het bedrijf zelf. Er zijn méér mogelijkheden. In Nederland staan 27centra voor vakopleiding van volwassenen. Waar u al doende wordt geschoold of omgeschoold tot volleerd vakman. In een functie waaraan het bedrijfsleven ook straks nog behoefte heeft. De opleiding is individueel, afgestemd op de praktijk. En hij kost u niets, maar intussen krijgt u wèl een vast inkomen. U kunt er meer over lezen in de Scholingskrant. Die ligt voor u klaar op het Arbeids bureau in uw omgeving. U kunt die krant ook aanvragen door een briefkaart te sturen met naam en adres aan Schoiingskrant postbus 51, Den Haag. Pubiikatie ministerie van Sociale Zaken. Een agent bij de Spoorweg recherche komt overalzijn werk brengt hem naar stations, goederenloodsen, treinen, emplacementen en andere terreinen van NS. Hij handhaaft de orde en rust en voorkomt misdrijven en overtredingen. Zonodig maakt hij daarbij proces verbaal op. In het najaar heeft de Spoorweg recherche voor de, standplaatsen Amsterdam, Rotterdam en Utrecht weer plaats voor enkele agenten. Mannen van 23-30 jaar oud met een ontwikkeling op MULO/ MAVO-niveau, lengte tenminste 170 cm, goed gezichts- en kleurenonderscheidingsvermogen, belangstelling voor een politionele funktie en jn het bezit van het rijbewijs BE. Bovendien verwachten we van kandidaten dat zij belangstelling hebben voor het africhten van en het werken met diensthonden, aangezien daarvan bij diverse werkzaamheden gebruik wordt gemaakt. Wij bieden u, naast een goed salaris bijslagen voor onregelmatige diensten welvaartsvast pensioen bijna gratis reizen in binnen- en buitenland, ook voor uw gezin. Bovendien is t.z.t. de mogelijkheid om tot hoofdagent te worden bevorderd aanwezig. Als u belangstelling hebt voor deze funktie, stuur dan uw sollicitatiebrief met gegevens over uw leeftijd, opleiding, tegen woordige werkkring en vroegere werkgevers plus eventuele ervaring in het africhten van honden, vergezeld van een pasfoto, aan N.V. Nederlandse Spoorwegen, Antwoordnummer 780, Utrecht, onder vermelding van „Spoorwegrecherche". Nederlandse] jSpoorwegenJ 532/6-Z/Trouw In ons ziekenhuis zijn de volgende vacatures verpleegkundige meto.k. aantekening of die daarvoor wensen te worden opgeleid. docente-verpleegkundige nachthoofd Het ziekenhuis is een overheidsinstelling. De afstand van Gorinchem naar Breda, Rotterdam en Utrecht bedraagt niet meer dan 35 km. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice van het ziekenhuis Postbus 90 te Gorinchem. Dit was een advertentie Dank u. Een pubiikatie van het Centraal Bureau voor Courantenpubliciteit We hebben ook weer veel nieuwtjes, (deels exclusief) die u even moet proeven. Dat kan gedurende de hele maand februari, wanneer we uitvoerig demonstreren. U mag keuren wat u wilt. Let u daarbij vooral eens op de versheid. Bijvoorbeeld van de Paillor. die we pas ontdekten. Een lichtgeel natuurkaasje met een dunne korst, gepresenteerd op een rieten matje. De smaak houdt het midden tussen Réblochon en St.Nectaire. 240 gram. De prijs is 3.45 En een glas van onze huiswijn Maitre de Chai (rood, wit rosé) smaakt er uitstekend bij. 3.95 Als prijswinner nu 12 voor 39.- Ook nieuw is de Primat des Gaulles. per ons 1.30 Serveer 'ns samen met een Chateau Grand Maison 8.95, als prijswinner 7.95 Bij 12 flessen nog voordeliger: 84.- De Camembert Tour Eiffel (2 ons) kost als prijswinner 1.95 Een heel boeiende wijn erbij is de Volnay Clos des Chènes. als prijswinner 16.95 Speciale aanbieding: een kaasplankje met Camembert Castel, Reybino Kirsch en Brie le Favori. Normaal 5.65, als prijswinner 4.95 Als extraatje is er voor ieder een kans op een gratis weekend Parijs of een verrassend wijn- of kaaspakket. Wedstrijdformulieren liggen klaar om mee te nemen op onze levensmiddelenafdeling. Bon appétit en veel geluk! Gesneden bruin brood Gesneden wit brood vatte $Uttcnpuji4 Magere runder lappen, 1 kilo Honig Julienne- of vermicellisoep, 2 pakken ItSO-irTS Rookworst, 225 gram, vacuüm verpakt Andy allesreiniger, flakon_2rt5' Hille beschuit, 2 rollen Halfvolle koffiemelk. QO 3 blikjes a 170 gramtlO Ryvita knackebröd, pak Jacob's cream crackers, pak Kellog's corn flakes, pak Brinta, pak Varopa geroosterd brood, pak yat/eSimmfrufs Fries roggebrood, dubbelpak CQ a 200 gram <J«J Mammoet ontbijtkoek, 700 gram Bananen, 1 kilo 'Sla, 1 krop Bintjes, 5 kilo 'Gehakt, 1 kilo In Slmon-lilialen mei verkoop van vers vlees, groenten éh fruit

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14