Meuw^eUmds lamsvlees nu teller voordelig bij AH TOERISTISCHE PUZZEL BUITENLAND Lamsbout ruu met been 500gram Lamskotelet 500gram Lamsschouder m met been 500gram Lams ragoütvlees/z«028 met been 500gram w* FAMILIEBERICHTEN wielefheeft, wordt lid van het C£RY> Op vrijdag 24 januari j.l. is er een toeristische puzzel in onze krant verschenen. Heeft u deze puzzel gemist, vraag dan snel nog even een krant van 24 januari bij ons aan. Er zijn weer vele mooie prijzen ie winnen, waaronder deze /IRISTONPt portable radio SX1332 Doe mee en win deze prijs - TROUW - Postbus 859 - A'dam Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen ADVERTEREN DOET VERKOPEN DOCENTEN ENIGE WERKSTERS TROUW/KWARTET WOENSDAG 29 JANUARI 1975 DHL14/R1 De krant brengt u uitgebreid op de boogte van bet wereldgebeuren. En belpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedebands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? geldig t/m GEBORENop 23 Januari Jan Nicolaas Herman Ridderbos Heden overleed onze lieve Schoonzuster, Tante en Oud-tante Amunda Wilhelniina Dudok van Heel op de leeftijd van 94 jaar. Namens de familie: C. J. Dudok van Heel-Wiers. Amersfoort, 27 januari 1975 Rusthuis 'De Lichtenberg' Correspondentie-adres: Badhuisweg 19, Sche- veningen. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum van de Gooische Uitvaart Verzorging aan de Westerstraat 92 te Amers foort. Condoleantie-bezoek aldaar, donderdag van 19.00-19.30 uur. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben op vrijdag 31 januari om 14.00 uur op de begraaf plaats 'Rusthof aan de Dodeweg te Amers foort. Met grote verslagenheid geven wij er kennis van, dat onze medewerker, de heer J. C. van Bohemen Dr. van Noortstraat 95b te Stompwijk, op maandag 27 januari door een ver keersongeval in Zoetermeer om het le ven is gekomen. Gedurende ruim 23 jaar heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij verliezen in hem een plichtsgetrou we en sympathieke medewerker en col lega. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn echtgenote. Direktie en personeel Brinkers Margarinefabrieken B.V. Na een langdurig ziekteproces overleed in haar 75-ste levensjaar Jozina Suzanna de Loor-Leenhouts mijn lieve Vrouw, die mij steeds met raad en daad terzijde heeft gestaan, onze zorgzame Moeder, onze liefhebbende Grootmoeder. Delft: D. de Loor Den Haag: G. P. de Loor E. deLoor-Alons Velp: P. J.lfeLoor A. M. S. de Loor- Overdijkink Zaandam: Ch. de Loor A. M. de Loor-Everts Nijmegen: H. D. de Loor C. de Loor-Westbroek Utrecht: J. S. T. Burger-de Loor A. R. Burger Nieuw Leusen: D. de Loor C. A. de Loor-Roekx De kleinkinderen L. Dekker, huisgenote Delft, 27 januari 1975. Prof. Evertslaan 120. De rouwdienst zal worden gehouden in de Maranathakerk, Charlotte de Bourbonstraat, Delft, vrijdag 31 januari a.s. om 14.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de algemene be graafplaats „Jaffa", Jaffalaan 20, Delft, om circa 15.30 uur. Op 24 januari is plotseling in volle vrede over leden onze lieve Zuster en Schoonzuster Elize Jacoba van Griethutfsen in de ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam: M. H. G. van Griethuijsen Oegstgeest, 28 januari 1975 'Hofwijck', Hazenboslaan 38. Correspondentieadres: M. H. Tromplaan 58. De begrafenis heeft heden in stilte plaats ge vonden. Het gemeentebestuur van Katwijk geeft hier bij met droefheid kennis van het overlijden van zijn oud-secretaris de Heer Dirk Cornelis Otto Boekhoven Ridder in de orde van Oranje Nassau Ereburger der gemeente Katwijk. In de ouderdom van 79 jaar. In de ruim 43 jaar. waarin hij deze gemeente in diverse funkties heeft gediend, heeft hij een onuitwisbare indruk achtergelaten op al len, die met hem hebben mogen samenwerken. Katwijk, 28 januari 1975. Burgemeester en wethouders van Katwijk de burgemeester, A. G. Vermeulen de secretaris, G. Verheule, l.s. Welzalig hij. die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht. Psalm 84 3. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve Moe der en Oma Goverdina van Genderen-Hasselman weduwe van Arie Peter van Genderen in de ouderdom van 83 jaar. J. W. de Kock-van Genderen A. de Koek Diet Kees Elize 's-Gravenhage, 28 januari 1975. Waalsdorperweg 279. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 1 februari te 2 uur in de Gereformeerde Kerk, Molenstraat te Zuilichem, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. 'De Heere zal het voor mij voleindigen In de leeftijd van 84 jaar is, na een lang, maar gelovig gedragen lijden, in haar Beer en Heiland ontslapen, onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, mejuffrouw Elizabeth de Vries 'Keer weder mijn ziel tot uw rust, omdat de Heere u heeft welgedaan'. Haarlem: J. de Vries W. de Vries-de Sterke Dordrecht: M. de Vries Neven en Nichten Dordrecht, 26 januari 1975 Huize 'Johanna', Groenmarkt 21. ■Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag avond van 7.30-8.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 30 januari a.s. op de Algemene Begraaf plaats vanuit de aula. Vertrek vanaf Groenmarkt 21 te 10.15 uur. 27 januari 1975 overleed te Delft na een moe dig gedragen lijden, mijn dierbare Dochter, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Rinie Wieringa-van Wijnen op de leeftijd van 50 jaar. Dordrecht: Alphen a/d Rijn: Dordrecht: A. C. van Wijnen- Niemantsverdriet H. van Wijnen A. C. Smaal-van Wijnen P. A. Smaal Dordrecht: P. A. Smit-van Wijnen J. G. Smit Zwijndrecht: Dordrecht: C. van Asch-van Wijnen P. A. van Wijnen J. van Wijnen-Hoetabarat Neven en Nichten Dordrecht, 29 januari 1975. Vannacht heeft God tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Trijntje Valstar weduwe van Simon Vermeer. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij in haar lange leven van 91 jaar voor ons is geweest. Psalm 121. Naaldwijk: A. Vermeer P. Vermeer-Stolze L. M. Vermeer M. Vermeer- van den Akker Rotterdam: V. Ph. Vermeer M. Vermeer-Jansen Voorschoten: B. Vermeer J. C. Vermeer-van Duyn De Lier: T. van der Wel-Vermeer P. van der Wel A. Vermeer J. Vermeer-Gamfferman Delft: F. V. Vermeer C. M. Vermeer- van der Wel Rotterdam: S. N. Vermeer Klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk, 28 januari 1975, „De Rozenhof", Anjerlaan 49. Correspondentie-adres: Verspijcklaan 28, Naaldwijk. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47 te Naaldwijk op vrijdag a.s., 's middags om 2 uur. De begrafenis zal daarna plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te De Lier om onge veer 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren op donderdag a.s. van 7.30-9.00 uur ln „De Rozenhof". Anjer laan 49. Naaldwijk en na afloop van de be grafenis in de aula van de Algemene Begraaf plaats te De Lier. Bon voor inlichtingen Nga™' Adres: In open enveloppe zonder putnpl zenden aan: C.N.V.- Antwoordnr.lOJX Utrecht. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurige ziekte, ln de hope des Eeuwigen Levens, onze Zuster en Tante Cornelia Johanna Dekkers weduwe van A. van Helde in de ouderdom van 89 jaar. Namens de familie: G. Lagerwey Ex Test. 's-Gravenhage, 27 januari 1975. Correspondentie-adres Johanna Westerdijkstraat 8. Rijswijk. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op donderdag 30 Januari om 10 uur in de aula van het Haags Herv. Rusthuis, Goetlijfstraat 5 te 's-Gra venhage, waarna de begra fenis zal plaatshebben op de begraafplaats Nieuw Eykenduinen aan de Kam- perfoellestraat 2 A om streeks 11 uur. Heden nam God tot Zich onze lieve, zorgzame Man, Vader en Grootvader Hendrik Markus Markusse oud-notaris, in de ouderdom van 90 Jaar. Leiden: F. Markusse-Procé 's-Gravenhage: C. Markusse L. MarkUsse-Wagenaar Harry Dieke Leiden. 28 januari 1973. Cronesteinflat 78, Plantijnstraat. De overledene is opge baard in het Bouwcentrum Van der Lult, Haagweg 31, Leiden. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 1 fe bruari a.s. om 10.30 uur in de aula van de begraaf plaats 'Rhijnhof' te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtxamer van de be- graafp'aats. Deze portable radio heeft een uitstekende FM-ontvangst voorkeuze op 3 stations groot uitgangsvermogen, top 4000mW geschikt voor batterij en netvoeding kontinue toonregeling voor hoge tonen 2 standen toonregeling voor lage tonen zeer gevoelige teleskoopantenne afstemming met behulp van capaciteitsdioden grote ovale luidspreker vast ingestelde A.F.C. aansluiting voor platenspeler, recorder (opnemen en weergeven) en oortelefoon 14 transistoren en 15 dioden tevens aansluiting voor F.M.-buitenantenne kunststof kast met inklapbare handgreep tafmejingen: B x H x D: 30 x 15,5 x 8 cm. ,3oven de sterren daar zal het eens lichten." Heden nam God tot Zich, nog geheel onver wacht, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Segaar op de leeftijd van 81 jaar, Alphen a. d. Rijn: L. Hoogteijling-Segaar Voorschoten: W. Segaar C. Segaar-Verhaar J. E. H. Segaar-Verdouw C. Jongstra-Segaar P. J. Segaar J. Segaar-de Jong J. P. Segaar C. Segaar-Mechelse Nichten en neven Voorschoten, 27 januari 1975. Krimkade 57. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op vrijdag 31 januari a.s. om 1 uur in de aula van de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. Met verslagenheid geven wij kennis dat ge heel onverwacht op 26 januari 1975 is over leden Mevrouw M. A. Prins-Ros Wij verliezen ln haar een pichtsgetrouw en zeer gewaardeerde medewerkende en een goed collega. Directie en medewerkenden afd. longziekten Academisch Ziekenhuis Leiden. Hiermede willen wij U hartelijk dankzeggen voor uw medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Pietertje Hegeman-Koel Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Noordwijk, januari 1975 i Beeklaan 28. In vol geloofsvertrouwen is van ons heenge gaan onze lieve Schoondochter, Schoonzuster en Tante Ilcndrikje Bisschop-Hekman op de leeftijd van 48 jaar. Nunspeet: R. Bisschop C. Bisschop-Zwerwer Hoogvliet: Joh. Bisschop K. Bisschop- Spijkerman Apeldoorn: G. de Lange-Bisschop M. de Lange Beilen: Jac. Bisschop G. Bisschop-van Lenthe Balkbrug: R. Bisschop Putten: S. J.-van Dasselaar- Bisschop A. van Dasselaar Eemnes: J. S. Visser G. C. Visser-v. d. Werf Lemmer: J. Koning-Visser G. H. Koning Broek in Waterland: S. M. Visser G. Visser-Drewus Neefjes en Nichtjes Balkbrug, 27 januari 1975. Goed nieuws voor mensen met aambeien* Pön kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. Da wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- te doen 'wegdrogen'. Do iwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation Hveiv Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H 2alfmZotpmen...HMM|i,sln,lr]I CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP „JOHANNES CALVIJN" MARE 67, POSTBUS 91014 ROTTERDAM-24, TEL.: 19 05 58 GEVRAAGD zo spoedig mogelijk VOOR: GESCHIEDENIS 14 uur le en 2e graad 6 uur 3e graad en ter vervanging van een zieke collega: NEDERLANDS 20 uur 2e en 3e graad Brieven aan de rector, de heer dr. W. KJ. Walstra, tot wie men zich ook kan wenden voo^ het verkrijgen van inlichtingen omtrent de duur van de vervanging en/of de mogelijkheid tot benoeming in het nieuwe schooljaar. Klynveld Kraayenhof Co. ACCOUNTANTS VRAGEN VOOR HUN KANTOOR voor vóór kantoortijd. (Leeftijd tot ca. 40 jaar). Voor nader Inlichtingen kunt U zich telefo nisch of schriftelijk wenden tot het kantoor adres Van Stolkweg 23, 's-Gravenhage, tel. 070— 51 23 31.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14