de verpleging heeft u nodig l verpleegtehuis naaiden mentrix- assistente C et nieuwe spittaal Mensen verzorgen, die afhankelijk zijn. Het geeft je jonge leven inhoud. En je verdient er goed mee. I Informatiebon. r+\ I DIACONESSENHUIS-REFAJA DORDRECHT Wil je B-Verpleegkundige worden? groepswerker M.B.O.-analisten medisch anaiist(e) koördinerend hoofd verpleging randerode verpleegkundigen ziekenverzorgenden verpleeghuis stichting "boschenduin' scheveningen 890 een afdelingshoofd verpleegkundigen verpleegkundigen TROUW/KWARTET ZATERDAG 21 DECEMBER 1974 T20-K1I TB Voor de zusterflat van ons ziekenhuis, waarin de leerling-verpleegkundigen zijn gehuisvest, vragen wij voor spoedige indiensttreding een mentrix- assistente. Haar functie zal in samenwerking met de mentrix bestaan uit het aanwezig en beschikbaar zijn, waardoor een "huiselijke" sfeer geschapen wordt, die ruimte biedt voor recreatieve alsmede studie- gerichte bezigheden. Onze gedachten gaan uit naar een kandidate van ongeveer 25-30 jaar. Sollicitanten voor deze functie dienen rekening te houden met onregelmatige werktijden en week enddiensten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis, postbus 444 te Dordrecht. Telefonische inlichtingen worden gaarne door on ze afdeling Personeelszaken verstrekt, tel. 078- 45555. Wat houdt dat in? .Een praktische en theoretische opleiding van 3 jaar, voorafgegaan door een oriënterings periode van 10 weken. Wat leer je dan? Begrip hebben voor medemensen. Verzorging van patiënten. Iets over ziektes en ziektebeelden. Therapeutische mogelijkheden. Lijkt je dat interessant? In ons ziekenhuis zijn goede carrièremogelijkheden na het behalen van het B-diploma. De opleiding staat open voor prot. christelijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en die een MAVO/HAVO-opleiding hebben voltooid. Per 1 FEBRUARI 1975 begint de eerstvolgend pré-klinische opleiding. Daarbij zijn nog enkele plaatsen vrij. Meld je echter wel spoedig aan als je voor plaatsing in aanmerking wilt komen. Je aanmeldingsbrief of je verzoek om nadere inlichtingen kun je zenden aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □o Ermelo In ons ziekenhuis kan geplaatst worden een Deze zal als taak krijgen: het leiden van patiëntengroepen bij zowel verbale- als non-verbale aktiviteiten, in samenwerking met groeps- verpleegkundigen. Wij denken aan iemand, die wat betreft opleiding en ervaring voldoet aan de volgende eisen: sociale of pedagogische akademie; ervaring in het werken met groepen in bij voorkeur een psychiatrisch setting. In ons ziekenhuis wordt verwacht, dat het personeel werkt vanuit een christelijke levensinstelling. Zij, die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen, worden verzocht hun brieven met uitvoerige inlichtingen te zenden aan de Geneesheer-Directeur van ■|F Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo streekziekenhuis warnsveld bij zutphen Op korte termijn zoeken wij voor het labora torium van ons ziekenhuis kontakt met zo mogelijk met enige ervaring, en een met ervaring en/of belangstelling voor het isotopenlaboratorium. Rang en salaris zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Wij hanteren de rechtspositieregeling van de Gemeente Zutphen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken, Ooyer- hoekseweg 8, Warnsveld. 74-43 In het nieuwe verpleeghuis zal de verpleging plaats vinden in een tweetal beddenhuizen voor elk 180 bewoners. In de toekomstige organisatie zal de verpleging in elk beddenhuis worden ge- koördineerd door een koördinerend hoofd ver pleging. In verband hiermee zoeken wij nu reeds een tweede De Stichting Interconfessioneel Verpleeghuis „Randerode" zal begin 1976 het hiernaast afge beelde verpleeghuis betrekken; dit ver pleeghuis zal plaats bieden aan 360 bewoners, t.w. 120 somatisch zieken en 240 psychisch ge stoorde bejaarden. voor het beddenhuis, waarin 120 somatisch zieken en 60 psychisch gestoorde bejaarden zullen wor den verpleegd. Hij/zij zal ondermeer tot zijn/haar taak kunnen rekenen: de koördinatie van de verpleging: het leidinggeven aan een drietal hoofden van een verpleegetage; de uitvoering van het personeelsbeleid. De aan te trekken funktionaris(esse) zal in voor komende gevallen de verpleegkundig dlrektrice waarnemen. Voor de vervulling van deze funktie is het bezit van het diploma A ziekenverpleging, alsmede de staf- of gelijkwaardige opleiding vereist, terwijl het bezit van het diploma B ziekenverpleging en de docentenopleiding wordt gewenst. Aan het bezitten van sociale vaardigheden stellen wij hoge eisen. Gaarne verstrekken wij u geheel vrijblijvend nadere informatie over funktie-inhoud, orga nisatie, e.d. Sollicitaties kunnen zowel telefonisch als schrif telijk worden gericht aan de verpleegkundig direktrice. interconfessioneel verpleegtehuis nieuwbouw, gereed begin 1976 In dit nieuwe huis met een kapaciteit van 180 bedden zijn interessante plaatsings mogelijkheden voor (met bevorderingsmogelijkheden) en voor (zowel mnl. als vrl.). „Bosch en Duin" is een ideaal werkterrein als U prijs stelt op zee, rust en schone lucht en toch de voordelen van een stad-in-de-nabijheid niet wilt missen. De inrichting ligt n.l. op korte afstand van zee met goede tram- en busver bindingen naar de stad. Voorts kunt U in „Bosch en Duin" rekenen op een goede salariëring en uitstekende sekundaire arbeidsvoor waarden. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de direktrice, Scheveningseweg 76, die ook graag bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (telefoon 070 - 51 21 81). Mensen die bejaard zijn en daarbij ook nog geestelijk en/of lichamelijk gehandicapt kunnen niet meer op eigen benen staan. De Lozerhof geeft ze 'n goed onderdak. Waar ze goed verzorgd worden. Als patiënt; niet als geval nummer zoveel. Als mens die recht heeft op medische hulp en menselijkheid, 'n Vriendelijk woord, 'n Helpende hand. Met legio mogelijkheden voor later. Veel praktijk, weinig theorie. Naast 'n belangrijk stuk mentaliteit zijn er aan de cursus Zieken verzorgende nog een paar andere voorwaarden verbonden. De opleiding staat open voor jonge mannen en vrouwen vanaf 17 jaar met tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs. Bijvoorbeeld MAVO, LHNO (T), LTS (T), O.V.B. of Inas. De cursus duurt twee jaar met zo nu en dan theorie, een veelzijdige praktijkervaring, en samenwerking op 't medische vlak. Wat de verdienste aangaat: als leerling Ziekenver zorgende begin je meteen al met rond de f. 1.100, bruto per maand. Over de Lozerhof. De Lozerhof is een zo goed als nieuw tehuis. Modern, gezellig. Er wonen ongeveer 300 bejaarden. De staf is een jónge staf van gelijkgestemde mensen, die het onderling uitstekend met elkaar kunnen vinden. Ons huis is ook je thuis, als je dat wenst. Er zijn intern leuk ingerichte appartementjes, waar je jezelf kunt zijn. Geüit«reB8e"cM8trcekB pè Als je jong bent en het op wilt brengen om veel van jezelf te geven aan hulpbehoevende bejaarden, leidt de Lozerhof je op tot gediplomeerd Zieken verzorgende. Zinvol en dankbaar werk. Maar ook: goedbetaald werk. Ik stel belang in 'n oriënterend gesprek/ sollicitatiegesprek/uw voorlichtingsfolder* Naam m/v Adres Plaats Leeftijd Tel. doorstrepen wat niet van toepassing is. Zij ,die bovenvermelde vooropleiding niet ten volle hebben genoten,kunnen bij ons worden opgeleid tot bejaardenhelpster. In Naarden, aan de rand van het Gooi, wordt druk gebouwd aan een nieuw verpleegtehuis. Het zal plaats bieden aan 120 somatisch zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Ook zal er poliklinisch worden behandeld Om iedere patiënt een adequate behandeling en verpleging te kunnen geven, willen wij gaan werken in teamverband waarin alle disciplines uit het huis vertegenwoordigd zijn. Dit houdt in dat er ruimte wordt gegeven aan het initiatief en de bekwaamheid van alle medewerkers. In deze opzet wordt de groepsverpleging ingepast. Per 60 patiënten zullen 4 teams werkzaam zijn; 2 verpleeg kundigen en 2 ziekenverzorgenden zullen als teamleider fungeren. Omstreeks maart 1975 hopen wij de eerste 60 somatisch zieken op te nemen. Daarom zoeken wij voorspoedige indiensttreding (60 patiënten) in bezit van diploma ziekenverpleging A (en B), zomogelijk de stafopleiding, revalidatie-ervaring strekt tot aanbeveling Van ons toekomstig afdelingshoofd verwachten wij dat hij/zij: door een goed overleg de medewerkers laat delen in de verantwoordelijkheid een aktieve bijdrage wil leveren aan de ontwikkeling van de groepsverpleging over voldoende ervaring beschikt om mee vorm te kunnen geven aan het karakter van de afdeling ervaring heeft in een leidinggevende funktie (in bezit van diploma ziekenverpleging A) Van onze verpleegkundigen verwachten wij dat hij/zij.: als teamleider werkzaam is goed samen kan- werken met ziekenverzorgenden door een goed overleg ook de leerlingen laat delen in de verantwoordelijkheid in staat is afwisselend met collegae het afdelingshoofd te vervangen hi 11] idi >te ;.<cl nie voor de avond- en nachtdienst (in bezit van diploma A (en B) revalidatie-ervaring strekt tot aanbeveling Van deze funktionarissen verwachten wij dat hij/zij: ervaring heeft in een leidinggevende funktie interesse heeft voor de begeleiding van leerlingen part-time dienstverband is mogelijk in een rooster van 7 avonden/nachten werken, 7 avonden/nachten vrij, enz. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van belangstellenden een positief christelijke levensovertuiging. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wanneer u er prijs op stelt -staat in onze personeelsflat een kamer tot uw beschikking. Uw brieven kunt u richten aan Zr. A. van der Sluis, verpleegkundig direktrice, die ook bereid is telefonisch eventueel nadere inlichtingen te geven. 02159-46367 of 11846 (privé) protestants christelijk amersfoortsestraatweg 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18