de nieuwe DAF 46 gul met veiligheid en zuinig met benzine. OAF FAMILIEBERICHTEN gebouwd uit veiligheid TROUW/KWARTET DINSDAG 17 DECEMBER 1974 T8-K10 „De Here zal uw uitgang en uw ingang be waren van nu aan tot in eeuwigheid." Psalm 121 8 (onder). Voor ons onverwacht werd in het Vaderhuis opgenomen onze lieve zorgzame Moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Geertje Annigje Jongenotter-Elzerman weduwe van Willem Jan Jongenotter, op de leeftijd van 61 jaar. Barendrecht: W. Jongenotter H. Jongenotter-Gorter Honselersdijk: G. Jongenotter L. E. Jongenotter-Stip Barendrecht: J. Jongenotter W. J. Jongenotter-Braven boer Barendrecht: G. W. Jongenotter J. Jongenotter-Ouwens Harderwijk: W. R. van Mourik- Jongenotter P. van Mourik Harderwijk: R. W. Jongenotter Barendrecht: Jan W. Jongenotter Kleinkinderen en verdere familie. Barendrecht, 16 december 1974. Dordtsestraatweg 41. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: woensdagavond van 19.30- 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 19 december in de aula van de begraaf plaats en vangt aan om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben 14.10 uur. Tot onze grote verslagenheid geven wij u ken nis van het nog vrij plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde en getrouwe medewer ker, de Heer F. P. van Leeuwen echtgenoot van mevr. A. W. van Leeuwen-Henkes Begiftigd met de bronzen eremedaille in de orde van Oranje Nassau. in de leeftijd van 67 jaar. Ruim 48 jaar gaf hij zijn beste krachten aan ons bedrijf. Dankbaar zullen wij zijn ijver en nauwgezette plichtsbetrachting blijven herinneren. Wassenaar, 14 december 1974. Directie en medewerkers van Van Ede B.V. (v/h van Benten N.V.). Internationaal Meubeltransportbedrijf Wassenaar. „Ik heb de goede strijd gestreden. Ik heb mijn loop volbracht. En het geloof behouden". 2 Thimoteus 4 7 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft, delen wij u mee dat God na een moedig gedragen lijden tot Zich genomen heeft onze lieve Moeder en Oma Leuntje Peternella Jacoba Margès-Sinke Zij was 68 jaar. Valkenswaard: Hannie Jacobs-Margès Leo Jacobs Marion-Joep-Desiree Parijs: Hans Margès Nelly Margès- van der Heiden Mireille-Sacha Den Haag, 14 december 1974. Corjespondentie-adres: Mgr. Nolensstraat 7, Valkenswaard. De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 19 december a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na veel lijden werd van ons genomen mijn lieve, zorgzame Man, onze lieve Vader en Opa Charles van Lingen op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: J. van Lingen-Goedman. 's-Gravenhage, 15 december 1974. Landréstraat 387. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woens dag van 16.00-17.00 uur in de rouwkamer Rode Kruis ziekenhuis, ingang Rode Kruislaan 55. De crematie zal plaatshebben donderdag 19 december om 15.00 uur in het crematorium "Ockenburgh", Ockenburghstraat te 's-Gra- venhage/Loosduinen. Vertrek van Landréstraat 387 om 14.45 uur. Hiermede geven wij U kennis van het over lijden van onze oud-mede-directeur de heer Ch. F. Th. van Lingen Zijn sympathieke persoonlijkheid zal steeds in onze herinnering blijven. Directie en personeel, Autobedrijf „Thomson" B.V. 's-Gravenhage, 15 december 1974. Populierstraat 49. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Heden ging van ons heen in volle vrede, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Zoon en Grootvader Johannes Schoneveld echtgenoot van Johanna Zandbergen, op de leeftijd van 62 jaar. Rijnsburg: J. Schoneveld- Zandbergen Dick en Annemarie - Mare Sneek: Brenda en Herman Utrecht: Coby en Rob Rijnsburg: Jan en Elly Alphen a.d. Rijn: Fanny en Siebe Rijnsburg: Hanneke D. Schoneveld J. Schoneveld-de Koning Rijnsburg, 15 december 1974. Langevaart 6. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 7.00—8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 19 december a.s., om 2.30 uur n.m., in de aula op de begraafplaats van de Gereformeer de Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waar na de begrafenis zal plaats vinden op de be graafplaats aldaar. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.15 uur n.m. Ps. 89 1 (oude berijming): 'k Zal eeuwig zingen van Gods Goedertieren heid. Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze geliefde Zoon, Broer, Zwa ger en Oom Johannes Schoneveld echtgenoot van Johanna Zandbergen, op de leeftijd van 62 jaar. Rijnsburg: D. Schoneveld J. Schoneveld-de Koning Rijnsburg: J. Schoneveld C. Schoneveld- van der Niet Noordwijk: M. van der Niet- Schoneveld E. van der Niet Rijnsburg: L. Ravensbergen- Schoneveld J. Ravensbergen Rijnsburg: C. Heemskerk - Schoneveld F. Heemskerk Rijnsburg: D. Schoneveld N. Schoneveld-van Vliet Neven en nichten Rijnsburg, 15 december 1974. Heden behaagde het de Heere van leven en dood plotseling uit ons midden weg te nemen onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Sophia Karens in de ouderdom van 71 jaar. Zoetermeer: Joh. Karens Leiderdorp: D. Bos-Karens M. Bos Leidschendam: Jac. Karens N. A. Karens-Jeronimus Zoetermeer: R. Breugem-Karens Jac. Karens Joh. Karens M. Karens-Krijgsman M. C. A. Karens- Broekmans Nichten en neven. Katwijk a.d. Rijn, 16 december 1974. ,De Wilbert", Overrijn 7. Correspondentie-adres: Dames Karens, Voor weg 52, Zoetermeer. Op vrijdag 20 december wordt D.V. om 11 uur een rouwdienst gehouden in de zaal van de Morgensterkerk, waarna om 12 uur de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Binnenweg te Zoeter meer. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 't huis de Morgenster. Gelegenheied tot condoleren donderdag van 19.3020.30 uur in de bovenzaal van de Mor genster. Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. Na een zorgzaam leven heeft God tot Zich ge nomen, voor ons nog onverwacht, onze zeer zorgvolle Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Margaretha Verheul Weduwe van Arie Neeleman in de gezegende ouderdom van 83 jaar. Benschop: J. N. den Hollander- Neeleman M. den Hollander N. J. Maasland-Neeleman D. H. Maasland J. Neeleman L. Neeleman P. Neeleman-Hoogeveen W. Neeleman E. A. Neeleman-Veenman Klein- en Achterkleinkinderen. Bergschenhoek, 15 december 1974 Rottekade 47. Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 19 december op de algemene begraafplaats te Bergschenhoek. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 2 uur. Aankomst op de be graafplaats om circa 2.30 uur. Mijn genade is u genoeg. Diep bedroefd geven wij U kennis dat na een korstondige ziekte de Heere tot Zich heeft ge nomen mijn innig geliefde Man. onze lieve, zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom, Teunis Pronk op de leeftijd van 82 jaar.. Wij zijn dankbaar dat hij zo lang in ons mid den mocht zijn. Mede namens verdere familie, M. Pronk-Vrolijk. Kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen. Scheveningen, 14 december 1974. Kolenwagenslag 50. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuur dinsdagmiddag van 56 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 78.30 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 19 december om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 12 uur. De Heer rukte weg uit zijn werk en nam op in Zijn Heerlijkheid, mijn lieve zorgzame Man, onze Vader, Opa, beminde Zoon, Broer, Zwa ger en Oom Gerrit Delwell op de leeftijd van 65 jaar. „Gij zult mij leiden door Uwen raad en daarna zult Gij mij in heerlijkheid op nemen'. E. Delwell-den Hertog Voorschoten: Marry en Frank Aalten: Anneke en Jan Leidschendam: Elly en Gerard en kleinkinderen Rotterdam, 14 december 1974, Lambertusstraat 142a. Geen toespraken Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in zijn woonhuis, Lambertusstraat 142a te Rotterdam-Oost. Gelegenheid tot condoléance- en rouwbezoek dinsdag van 19.3021.00 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden woensdag 18 december a.s. op de Ned. Herv. Begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam-Oost. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 14.30 uur. Aan komst in de kapel circa 15.00 uur. veiHgheids-stuurinrichting- dashboaid-stootrand hendels binnen handbereik waarschuwingslichtenremvloeistof .handrem en choke ooiconstructie naar voren scharnierende motorkap gescheiden remcircuits 3-punts veiligheidsgordels enkelvoudige variomatic zuinige 850 cc luchtgekoelde motor duplex trommelremmen De belangrijkste eigenschappen van de 46 liggen niet in het uiterlijk, maar in het hart van deze nieuwe DAF. Want daar vindt u, wat de 46 tot één der veiligste maar ook zuinigste auto's in zijn prijsklasse maakt gul met veiligheid Alle kennis en ervaring van DAF bij het bouwen van een werkelijk actief veilige auto werden in de 46 gelegd Daarom kiest DAF voor vaak duurdere, maar dan ook veiliger constructies. Zoals de „De Dion-as". Eén der beste achteras-constructies, die tot nu toe alleen in duurdere auto's werd gebruikt De 46 kreeg zijn betrouwbare wegligging dank zij die .De Dion-as". Zoals de Duplex trommelremmen op de „De Dion" achteras voorwielen. Oersterke remmen met dubbele remcylinders. Ondergebracht in een gescheiden remcircuit. Zoals snellere bediening van de remmen door een verkorte pedaalslag en een lagere pedaalkracht Zoals de enkelvoudige Variomatic. DAFs beproefde versnellingsautomaat, waardoor u al uw aandacht aan het verkeer kunt besteden. Zoals een speciaal veiligheidsstuur; een samendrukbare, ultra-korte stuurkolom; bedieningshendels binnen direkt handbereik; met stootrand beveiligd dashboard; waarschuwingslichten voor remvloeistof, handrem en chokekooiconstructie3-punts veiligheidsgordels en achterin bevestigings punten voor gordels; radiaalbanden; een naar voren scharnierende motorkap. zuinig met benzine Het motorische hart van de nieuwe DAF 46 geeft hem zijn tweede belangrijke eigenschap: zuinigheid. De 850 cc luchtgekoelde motor van 40 SAE pk, gecombineerd met de enkelvoudige Variomatic springt zeer zuinig met de kostbare liters benzine om Een gemiddeld verbruik van 1 op 14 is normaal voor de 46. En op die manier verdient u met de 46 dat beetje extra- dat werke lijke veiligheid nu eenmaal kost- indirekt temg. radiaalbanden ervaar zelf DAF's nieuwe 46 Bij iedere DAF-dealer staat de nieuwe 46 vooruklaar. Omhem vanbinnen en vanbuiten te bekijken. En natuurlijk voor een proefrit Een waardevolle ervaring, die u duidelijkmaakt dat de 46 een nieuwe veilige en zuinige wagen van DAF is. Prijzen vanaf f8.970,'-( mcl B.T.W.). Uitvoeringen: de Luxe, Super Luxe, Stationcar en Bestelwagen DAF-VOLVO PERSONENAUTO NEDERLAND B.V, BEESD.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10