Wij regelden voor 300.000mensen een fijne vakantie Met Frico kaas proef je pas hoe lékker kaas kan zijn. administratief medewerker 65rS 16J95 Rabobank Q FAMILIEBERICHTEN waar je't ook koopt en hoe je 't ook eet niet vergeten... Fnco eten! om v huis te krijgen! 4.50 2.50 169.- 145.- 16.50 35.- dessins 1975 kunstkerstboom en elektr.verlichting 39.95 TROUW/KWARTET VRIJDAG 13 DECEMBER 1974 Op zaterdag 28 december a.s. hopen onze Ouders en Grootouders W. Kamphorst S. Kamphorst-van de Vis hun 40 jarig huwelijksfeest te vieren. Gaarne ontvangen zij U die dag op de receptie van 15.00-16.30 uur, in het restaurant van sporthal „de Vllethorst', Kon. Marinelaan, Voorschoten. Wim en Jane Nollie en Math Gerda en Kees Janneke en Gert en kleinkinderen. Voorschoten, december 1974 Narcisstraat 34. Heden nam de Here tot Zich Zijn moegestre den kind, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Tante Hendrika Meijer sedert 1938 weduwe van Izak Paulus de Ruijter op de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhage: I. P. de Ruijter T. de Ruijter-de Roos Kinderen en kleinkinderen Voorburg: C. J. de Ruijter A. de Ruijter-Boersma Kinderen en kleinkinderen Hamilton, Ont. Can.: C. de Ruijter H. de Ruijter-van der Meer Kinderen en kleinkinderen London, Ont. Can.: D. A. de Ruijter H. de Ruijter-Wijsman en kinderen 's-Gravenhage: H. de Ruijter G. C. T. de Ruijter-Kneefel en kinderen Breda: E. C. de Ruijter 's-Gravenhage, 11 december 1974. Condoléance-adres: Minstreelstr. 119, 's-Gra venhage. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op de be graafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a, 's-Gravenhage, op zaterdag 14 december te 11.30 uur. Vertrek van Minstreel straat 119 te plm. 11 uur. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij. Psalm 23 4. Heden ontsliep zacht en kalm mijn zorgzame en toegewijde Man, onze Vader, Behuwd- en Grootvader Philippus Johannes Vreugdenhil in leven predikant, op de leeftijd van 85 jaar. Gorinchem: L. L. H. Vreugdenhil- Bouthoorn 's-Gravenhage: A. P. Vreugdenhil Alblasserdam: L. Vreugdenhil Utrecht: het gezin Vreugdenhil- Verhave Zutphen: C. Vreugdenhil 's-Gravenhage: het gezin Lokhorst- Vreugdenhil. Gorinchem, 11 december 1974 Schelluinsevliet 31. Correspondentieadres Pieter de Hoochplaats 86, Alblasserdam. Geen bezoek, geen bloemen. U kunt afscheid nemen van de overledene voor de aanvang van de rouwdienst, die wordt ge houden maandag 16 december om 11.30 uur door de Weleerwaarde Heer Ds. C. van den Bosch in de Aula van het Streekziekenhuis (ingang Parkweg), waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorinchem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Aula op de Begraafplaats. Psalm 73 vers 12 (oude berijming) 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Na een moedig gedragen lijden werd opgeno men tot haar Heer en Heiland mijn lieve vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Helena Anthonetta Laanstra-Metz in de leeftijd van 71 jaar. Amsterdam: G. Laanstra AmstelveenE. IJlst-Laanstra H. IJlst Jelle Nunspeet: F. Laanstra G. K. Laanstra-de Bruin Paul en Edith Elburg: T. Verburg-Laanstra G. Verburg Wilma, Ton en Heieen Alphen a.d. Rijn: A. Laanstra S. R. M. Laanstra-Misch Jörgen en Natascha. Amsterdam, 10 december 1974 Petmolen 54. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 13 de cember om 14.30 uur in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdor- perban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Ik zeg tot de Heere: Mijn toevlucht en mijn vesting, op wie ik vertrouw. Psalm 91 2. Heden nam de Here tot Zich, toch nog onver wacht, na een langdurig ziekzijn, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwa ger en Oom Gerrit Knoester echtgenoot van C. J. van Blijderveen weduwnaar van T. Roos op de leeftijd van 68 jaar. C. J. Knoester-van Blijderveen Kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Scheveningen, 12 december 1974. Bevelandstraat 128. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de Pniëlkerk, Tesselsestraat 69. Condoléancebezoek zaterdag avond van 78 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 17 december om 12.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Vertrek vanaf huis om 12 uur. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega, de heer Jacob Hey mans Leiden op de leeftijd van 55 jaar. Wij wensen zijn gezin veel kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en collega's Fassom (Nederland) B.V. Na een langdurig, doch moedig gedragen lijden en in de overtuiging van eeuwig leven, is van daag overleden onze geliefde Vader en Opa Sjoerd Vriend weduwnaar van Anna Maria van Straaten, in de ouderdom van 72 jaar. Mede namens verdere familie: Sj. Vriend jr. N. Vriend-Vermeer Sandra Remko Leidschendam, 12 december 1974. Correspondentie-adres: Prins Bernhardlaan 89. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben maandag 16 december a.s. om 15 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Adrianus van Vugt weduwnaar van Wlllempje in 't Veld, ln de ouderdom van 88 jaar. De kinderen. Dordrecht. 11 dec. 1974. Bejaardentehuis 'Dubbelmonde'. Koningstraat 290. Correspondentie-adres Vincent van Goghstraat 6. Dordrecht. De overledene ligt opge baard ln de rouwkapel van •Dubbelmonde'. Gelegen heid tot bezoek aldaar vrij dag a.s. van 19 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 14 decem ber a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbel dam. om 11.30 uur. Ver trek vanaf 'Dubbelmonde' om 11.15 uur. Heden ontvingen wij het bericht, dat onze Oud- werknemer en Collega C. Nieuwenhuizen is overleden. Wij zulen hem altijd blij ven herinneren. Direktie en personeel van de B.V. Sleephel- ling Mij. Scheveningen Voor het vele warme mede leven en de grote belangstel ling ondervonden na het on verwacht overlijden van mijn lieve Man, en onze lieve Va der en Opa Arie van den Ent U verwacht vee! van uw vakantie, en terecht! Dat weten wij bij de Rabobank. De afgelopen vijf jaar verzorgden wij voor maar liefst 300.000 personen een fijne vakantie. Onze afdeling kwaliteits- kontrole houdt een nauwlettend oog op uw vakantie. Zij let erop dat zorg wordt besteed aan elk van de ruim 1500 vakantiebestemmingen. Zoals u dat gewend bent van de Rabobank. Voor een grote keus en een deskundig advies! Gezang 337 3a en 4b. Tot ondergang Zijn wij gedoemd. Als God ons niet bij name noemt Maar God zij dank hij doet ons gaan Door 't water van de doodsjordaan Wij staan geschreven in Zijn hand Hij voert ons naar 't beloofde land. Hij zei weinig, hij deed veel. Is dat niet Chris tus navolgen? Op zijn 68e verjaardag werd hij door de Heer geroepen, Wij geloven dat hij Hem nu voorgoed volgt Willem Sinte-Maartensdjjk Rotterdam: Agatha J. Sinte-Maartensdijk- Vermaat Rockanje: J. D. Sinte-Maartensdijk I. Sinte-Maartensdijk- Knape Groningen: J. C. Visser- Sinte-Maartensdijk A. J. Visser Baarn: C. J. Sinte-Maartensdijk P. Sinte-Maartensdijk- Weemhoff en kleinkinderen Rotterdam, 11 december 1974. Zegenstraat 34a. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Mon- tessoriweg 1, Rotterdam-Zuid, vrijdagavond van 7.15 uur tot 8.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 14 december a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula van de begraafplaats. Aanvang 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. De hemelse Vader nam tot Zich mijn lieve Vrouw, Pleegmoeder, onze Zuster en Tante Neeltje Arigje Bruyn-Baardman op de leeftijd van 67 jaar. Welk een vriend is haar Heiland. Fam. Baardman Fam. Bruyn Fam. Koelewijn Uit aller naam: R. A. Bruyn Hardinxveld-Giessendam, 12 december 1974. Binnendams 81. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 19.0020.30 uur in de aula van het Her vormd Centrum, Talmastraat 9 te Hardinx veld-Giessendam. De begraf.enls zal plaatsvinden maandag 16 de cember a.s. om 12.15 uur op de begraafplaats te Giessen-Oudekerk (Gem. Giessenburg). ALGEMENE KENNISGEVING 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Psalm 73 12. Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder Anna van der Dejjl weduwe van ^Villem van der Wiel, eerder weduwe van Johan van der Kruk in de ouderdom van 82 jaar. Mede namens verdere familie: J. van der Endc-van der Wiel Scheveningen, 11 december 1974. Westduinweg 204. Condoléancebezoek zaterdagavond van 7-9 uur. Oud adres: Rusthuis „De Looborch", Zeist. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 16 december te 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Westduinweg 204 te 2 uur. In Jezus ontslapen onze lieve Schoonmoed» Oma en Tante Jenneke Helena Koning weduwe van J. W. Eggink in de ouderdom van 94 jaar. Scheveningen: J. Kramer M. Kramer-Eggink Jenny en Kees Pim Hans Ina Voorschoten, 11 december 1974. Huize „Adegeest", Bachlaan 21. Corresp.-adres: Mechelsestr. 3, Scheveninge De rouwdienst zal gehouden worden zaterdi 14 december a.s. in de zijzaal van de Gerefo meerde kerk a. d. Leidseweg te Voorschote aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis plm. 14.45 uur zal plaatsvinden op de ou< begraafplaats aan de Hervormde Kerk. Na i begrafenis gelegebheid tot condoleren in zijzaal van de Gereformeerde kerk. Psalm 103 9 (berijmd Heden nam de Heere van ons, na een kor stondige ziekte, mijn innig geliefde Man, on lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager Oom Pieter de Jong in de oüderdom van 86 jaar. M. J. de Jong-Keus C. de Jong A. de Jong-Nieuwland Kleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 11 december 1974, Menninckstraat 212. Condoléancebezoek 's avonds van 79 uu De teraardebestelling zal plaatshebben maai dag 16 december te 12 uur op de Algemene Bi graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Menninckstraat 212 te 11.5 enige Nederlandse prodncente van titaandioxyde- pigmenten, dochteronderneming van American Cyanamid Company, Shell/Billiton en Akzo-Chemie zoekt een voor het Bedrijfsbureau. Hij zal deel uitmaken van een kleine groep die zich bezig houdt met het verwerken van bedrijfsgegevens (produktie, vergelijken van ver bruiken, kosten aspect etc.) en de interpretatie hiervan. Opleiding: Mulo/Mavo, aangevuld met Boekhouden. Leeftijd: ca. 20-25 jaar. Belangstellenden wordt verzocht een sollicitatiebrief te zenden aan: TDF-Tloflne B.V., l.a.v. het h^ofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 1013. Rozenburg. Mondelinge Informatie kunt u krijgen bij de heer Koehoorn (afd. Personeelszaken), tel. 010 -160200, toestel 162. Daarom mag je een fondue pas een échte fondue noemen als ie gemaakt is van Frico-kaas. Maak 'm dit weekend maar 'ns met jongbeiegen tweesterrenkaas. Kent u het recept niet? 'n Kaartje aan Frico, afdeling P.R.] Postbus 208, Leeuwarden n is voldoende, Tinneroy damesrok Een 8-baans rok op band. Natuurlijk op de lengte van de laatste mode. (65 cm). In zwart, d.bruin, grijs, roest, groen en marine. Mt. 36-46 28? Anton Pleck Kerst en nieuwjaars wensen Formaat 16x12. Een dubbele kaart met tekst: prettige Kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Met enveloppen, 2 pakjes 6 stuks Irish coffeeglas Dat is iets voor de echte genieters. Natuurlijk vertellen wij u precies hoe u een Irish coffee klaarmaakt. Glas met recept Radio-cassette recorder Afm. 29.5x19x7 cm. De radio heeft 2 golfbereiken nl. middengolf en F.M. Speelt op lichtnet of batterijen. Uitstekende geluids kwaliteit' Vouwbed Formaat 80x190. Rood frame met roodgebloemd polyether matras. Ingeklapt wordt het bed door een boven plank afgedekt; Uw logé's slapen heerlijk Flanellen lakens 100% katoen, dubbelzijdig geruwd en heerlijk warm. Extra lang. In wit en 4 prachtige uni kleu ren. 180x260 cm uni 22.50, wit 19.95 150x260 cm uni 18.50 wit Kinderbed met polyether matras en kinderslaapzak Bedje kan klein en en plat ingeklapt worden Slaapzak in diverse kwaliteiten en Dlscofoon platenmoblel Massief metalen uitvoering met ver chroomde zwenk- wielen. Er is plaats voor 150 elpees. Iets bijzonders voor de liefhebbers Boom op voet 180 cm hoog. Mooie, volle, diep groene takken. Geen uit vallen meer en het volgend jaar is de boom nog even mooi. Handige opbergdoos* wordt bijgeleverd. Vendex verlichting 16 witte of gekleurde lampjes. Deel bare stekker en 11.25 mtr. snoer. Alles in stevige boom opbergdoos. Nu twee dagenlang: ver||chting VROOM DREESMANN Geldig vrijdag 13 december en ook op de plaatselljko koopavond.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10