Glansjurkjes van Lampe.\bor december op z'n mooist HET GROTE TUINBOEK 119.- FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DGiNDivuDAGi 19,4 DRL18 Van crimplene: 2-delige maxi-japon. Wijde, korte mouw, slanke taille en schootje. In zwart, raf, roze of groen. Mt. 361 m 44: Eeri vrouw maakt van de laatste maand van 't jaar graag de mooiste maand. Vandaar dat Lampe zachte en soepele stoffen heeft uitgezocht. Vandaar ook dat ze allemaal 'n feestelijke glans hebben. En vandaar dat elk jurkje iets zwierigs heeft gekregen. Bovendien zijn veel varianten kort gemouwd, wat weer allerlei kombinaties mogelijk maakt. En wat ook zo aardig is, ze geven uw sieraden volop de kans om te schitteren. Jurkjes die glanzen maken de vrouw in december op haar mooist. Van velours: wikkeljapon op de nieuwe lengte. Korte mouw, dus ook als overdress op broek en colpull te dragen. In zwart, bruin, grijs en roze. Mt. 361/m 44. 99.- Van Diolen: overdress-japon met V-hals en wijde mouw. Steekzakken in rok, bindceintuur. Zwart, bruin of groen. Mt. 36 t/m 44: Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACIIT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw 4- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Op 9 december ging van ons heen onze Man, Vader en Grootvader Samuel Rozemond ln de leeftijd van 84 jaar. Leiden: H. H. Rozemond-Tjaden HaarlemC. Rozemond Groningen: H. B. Vriezen-Rozemond W. H. N. Vriezen Voorburg: S. Rozemond Th. M. Rozemond-Berg en kleinkinderen De begrafenis heeft in stilte plaats gevonden. Enige kennisgeving. De hemelse Vader heeft op Zijn tijd thuis ge haald Zijn kind, mijn lieve Man, onze Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Mattheus de Zeeuw op de leeftijd van 63 jaar. Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart. H'veld-Giessendam: K. de Zeeuw-Pluistet Sleeuwijk: S. T. Stlgter-de Zeeuw J. C. Stigter H'veld-Giessendam: K. G. de Zeeuw E. de Zeeuw-Mostert H. I. Ambacht: T. C. W. Lieve-de Zeeuw N. Lieve en kleinkinderen Hardinxveld-Giessendam, 11 december 1974. Merwedestraat 10. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 16.0017.00 uur ln de aula van het Her vormd Centrum, Talmastraat 9 te Neder-Har- dinxveld. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 16 december a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats Neder-Hardinxveld. Vooraf zal een kerkdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Stationsstraat 20, die om 14 00 uur zal aanvangen. „Dat ik met lichaam en ziel, beide in het leven en sterven, niet mijn, maar mijns getrouwen Zaligmakers Jezus Christus eigen ben". Jan Mattheus de Waal is heden overleden ln de leeftijd van 60 jaar. Hilversum, 10 december 1974. Kamerlingh Onnesweg 82. J. de Waal-Dreschler Jan, Willy, Heieen, Jan, Wim, Wouter, Ria, Edwin, Marco, Bram, Rijdie, Lex, Chris. en verdere familie. Geen bezoek, geen bloemen De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. A. van der Kooij, zal D.V. gehouden, worden vrijdag 13 december a.s. om 14.00 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats te Hil versum, waarna aansluitend de teraardebestel ling aldaar zal plaats hebben. Vertrek van Kamerlingh Onnesweg 82 om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Heden overleed mijn innig geliefde zorgzame Man Jacob van den Berg in de ouderdom van 73 Jaar. Ps. 73 12. Groningen, 11 december 1974. Prinsesseweg 73. H. van den Berg-Schreuder Mijn man is opgebaard in het 'Uitvaartcen trum', Nw. Boteringestraat 31. Bezoekuren donderdag en vrijdag van 45 en van 7—8 uur, zaterdag en zondag van 4—5 u. Thuis liever geen bezoek Een rouwdienst zal worden gehouden in de au la van de begraafplaats Selwerderhof op maandag 16 december a.s. om 11 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren ln de ontvangkamer op de begraafplaats. Op 9 december ging tot ons verdriet heen onze geliefde onderduik- en Pleegvader Dr. Samuel Rozemond Wij zullen hem in herinnering steeds dankbaar blijven. AmsterdamF. Beekman-Drukker E. Beekman Jeruzalem: Nannie Amsterdam: Felix en Bonny ENIGE KENNISGEVING Heden nam de Heere van ons na een langduri ge ziekte Huibertje Klein in de ouderdom van 94 jaar, Namens het gemeenschappelijk personeel: J. C. Simon, directrice. Scheveningen, 11 december 1974. Gevers Deijnootweg 59. 'Het Strangeduin'. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 16 december a.s. om 12.30 uur op de alge mene begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve Schoonzuster en Tante Gerritje Hoogenboom weduwe van Adrianus Kievit op de leeftijd van 67 jaar. H. I. Ambacht: A. de Hoog-Kievit H. de Hoog Hilversum: L. Noteboom-Kievit Numansdorp: R. Groeneweg-Kievlt L. Groeneweg Driebergen: D. Klevlt-RIJkse Oud-Beijerland: W. Kievit-van Tilburg Rotterdam: M. Kievlt-Maaten Numansdorp: W. Kievit M. Kievlt-Stolk Neven en nichten Numansdorp, 9 december 1974. „Zalig, die in Christus sterven" Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve blijmoedige Dochter. Schoondochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Sara Hendrika Nieuwstraten echtgenote van Gerard Joosse, 5128 Spaanem Avenue, Madison, Wise. 53716, U.S.A. Zij werd 55 jaar. Familie Nieuwstraten Familie Joosse Familie Krebs Scheveningen. 10 december 1974. Correspondentie-adres, Scheveningen H. J. Nieuwstraten. Maastrichtsestraat 7. Na een langdurig lijden ls op 8 december van ons heengegaan onze beste Broer, Zwager en Oom, Willem Teleng weduwnaar van Johanna van Hoven. HIJ was 78 Jaar. Mede namens verdere familie: P. Teleng. Katwijk a/d Rijn. 12 december 1974. 'De WH bert", Overrljn 7. Corr.adres: Levendaal 195, Lelden. De begrafenis heeft giste ren plaatsgevonden. In plaats van kaarten Voor het betoonde meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moe der. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Cornelia van Zanten- van Aalst betuigen wij u onze oprechte dank. Onze bijzondere dank aan allen die haar zo liefdevol heb ben verpleegd. Uit aller naam: A. van Zanten Westzljdeweg 17. Hazerswoude, december 1974 Verkrijgbaar bij uw boekhandel UVL. J. VEEN - WAGENINGEN Kostelijk boek met honderden advertenties uit de oude doos. U raakt niet uitgekeken op de 144 pagina's verbazingwekkende, soms gekke maar altijd serieus bedoelde annonces. Zij geven een levendig en suggestief beeld van 100 jaar maatschappij-ontwikkeling. Bekijk de advertenties over mode, kwakzalverij; volg de opkomst van de telefoon, de auto mobiel, de elektriciteit enz. Koop het boek vandaag nogl Prijs f 17,50 TIJDELIJKE VOORDEELPRIJS f 12,50 2000 praktische raadgevingen 1200 tekeningen 40 handige tabellen 240 zwart/wit foto'f 516 groot-formaat bladzijden 160 kleurenfoto'» nnnn r nriuMir» met medewerking van tal fu UUUK r. DUnlYllu van Nederlandse vakmensen „K! Bij uw tuinwerkzaamheden zult u dit grote boek nooit te vergeefs raadplegen. Het is een volledig handboek voor de siertuin, de groente- en de fruittuin. U vindt er letterlijk élles in - ook over allerlei dingen die u zelf voor de tuin kunt maken. Een vermaard tuinadviseur staat u van dag tot dag terzijde en leert u de juiste aanpak en methoden. 2000 raadgevingen voor groei en bloei, toegelicht en ver levendigd door niet minder dan 1600 illustraties. Een boek waar u levenslang plezier van hebtï Verkrijgbaar in de boekhandel Vijfde druk f34,90 ZOMER KEUN1NG - WAGENINGEN HET TUINBOEK WAAR |ALLES| IN STAAT]

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18