de nieuweDAF 46 gul met veiligheid en zuinig met benzine. DAF gebouwd uit veiligheid FAMILIEBERICHTEN TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE TROUW/KWARTET DINSDAG 3 DECEMBER 1974 Kil dashboard-stootrand hendels binnen handbereik waarschuwingslichtenremvloeistofhandrem en choke kooiconstructie naar voren scharnierende motorkap gescheiden remcircuits 3-punts veiligheidsgordels enkelvoudige variomatic zuinige 850cc luchtgekoelde motor duplex trommelremmen De belangrijkste eigenschappen van de 46 liggen niet in het uiterlijk, maar in het hart van deze nieuwe DAF. Want daar vindt u, wat de 46 tot één der veiligste maar ook zuinigste auto's in zijn prijsklasse maakt gul met veiligheid Alle kennis en ervaring van DAF bij het bouwen van een werkelijk actief veilige auto werden in de 46 gelegd. Daarom kiest DAF voor vaak duurdere, maar dan ook veiliger constructies. Zoals de „De Dion-as". Eén der beste achteras-constructies, die tot nu toe alleen in duurdere auto's werd gebruikt De 46 kreeg zijn betrouwbare wegligging dank zij die »De Dion-as". Zoals de Duplex trommelremmen op de „De Dion" achteras voorwielen. Oersterke remmen met dubbele remcylinders. Ondergebracht in een gescheiden remcircuit. Zoals snellere bediening van de remmen door een verkorte pedaalslag en een lagere pedaalkracht Zoals de enkelvoudige Variomatic. DAFs beproefde versnellingsautomaat waardoor u al uw aandacht aan het verkeer kunt besteden Zoals een speciaal veiligheidsstuur; een samendrukbare, ultra-korte stuurkolom; bedieningshendels binnen direkt handbereik; met stootrand beveiligd dashboard waarschuwingslichten voor remvloeistof, handrem en chokekooiconstructie3-punts veiligheidsgordels en achterin bevestigings puntenvoor gordels; radiaalbanden; een naar voren scharnierende motorkap. zuinig met benzine Het motorische hart van de nieuwe DAF 46 geeft hem zijn tweede belangrijke eigenschap; zuinigheid. De 850 cc luchtgekoelde motor van 40 SAE pk, gecombineerd met de enkelvoudige Variomatic springt zeer zuinig met de kostbare liters benzine om Een gemiddeld verbruik van 1 op 14 is normaal voor de 46. En op die manier verdient u met de 46 dat beetje extra- dat werke lijke veiligheid nu eenmaal kost- indirekt terug. radiaalbanden ervaar zelf DAF's nieuwe 46 Bij iedere DAF-dealer staat de nieuwe 46 vooruklaar. Omhem vanbinnen en vanbuiten te bekijken. En natuurlijk voor een proefrit Een waardevolle ervaring, dieuduidelijkmaakt dat de 46 een nieuwe veilige en zuinige wagen van DAF is. Prijzen vanaff8.970,-C incLB.T.W.). Uitvoeringen: de Luxe, Super Luxe^ Stationcar en Bestelwagen. DAF-VOLVO PERSONENAUTO NEDERLAND B,V„ BEESD. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Na een geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan, in de volle zekerheid des Geloofs, onze lieve en zorgzame Vrouw. Moeder en Oma Marytje Knetsch-van Klaveren op de leeftijd van 67 jsar. Katwijk: D. Knetsch Diny BrummenFreek en Joke Katwijk: Arie en Dicky Corrie en Dries Ria en Jaap en Kleinkinderen. Katwijk aan den Rijn, 1 december 1974. Kerklaan 8. GEEN BEZOEK GEEN BLOEMEN. De rouwdienst is bepaald op woensdag 4 de cember a.s. om 1 uur In het Dorpshuis aan de Kerklaan te Katwijk a. d. Rijn. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis. Wien heb ik nevens U omhoog (Psalm 73 vers 13) In volle zekerheid van zijn geloof, is van ons heengegaan onze lieve, zeer zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Willem van Santen Weduwnaar van Neeltje Clasina van der Spek, eerder Weduwnaar van Femmetje Pasterkamp in de ouderdom van 86 jaar. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Voorburg: J. v. d. Knaap-van Santen A. J. v. d. Knaap Annelies-Joan Wlm-Fem Den Haag: D van Santen N. van Santen-Moerman Willem Ineke-Rijk-Leon Femmie Marco Maassluis: H. Boekestijn-van Santen M. Boekestijn Maassluis. 29 november 1974. Noorddijk 49. De overledene ligt opgebaard in het woonhuis. Condoleantiebezoek aldaar maandag 2 decem ber 1974 van 15.00 tot 17.00 uur cn van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 3 december 1974 om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats, waarna de be grafenis aldaar zal plaatsvinden. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Heden heeft de Here in volle vrede tot Zich genomen mijn innig geliefde Vrouw, onze al tijd zorgzame Mams Antje Gerritje Riede-van der Krol op de leeftijd van 47 jaar. J A. Riede Annemieke-Henk Robert Joke Inge Hoogeveen. 2 december 1974. Wilgencamp 18. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 december 1974 om 12.00 uur vanuit de Goede Herderkerk, Lomanlaan 2, Hoogeveen Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Goede Herderkerk: aanvang 11 30 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar van 10.45 uur tot 11.15 uur. LIEVER GEEN BEZOEK THUIS. Maar (blij vooruitzicht dat mij streelt) ik zal, ontwaakt. Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw godd'lijk beeld. Psalm 17:8. In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame Moe der. Groot- en Overgrootmoeder. Zuster. Schoonzuster en Tante Huivertje Graaf-Keus weduwe van Nicolaas de Graaf in de ouderdom van 86 jaar. Mede namens verdere familie: C. Graaf. Scheven ingen, 2 december 1974. Duinstraat 99. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.308.30 uur in de consistorie van de Be- thelkerk. Jurriaan Kokstraat 175. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 5 december te 11.45 uur in bovengenoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 1 uur. God heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen on ze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Hendrik Nieuvvenhof weduwnaar van Frederika Carolina van der Burgh op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: J. Nieuwenhof 's-Gravenhage, 1 december 1974. Boksdoornstraat 50. Geen bloemen De teraardebestelling is bepaald op woensdag 4 december te 2.45 uur op de begraafplaats ..Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik-en-Dui- nen 38. Heden ging in volle vrede van ons heen mijn innig geliefde Zuster, onze lieve Tante, Oud tante en Nicht Johanna Frederika Hendrika Struys in de ouderdom van 97 jaar. In haar leven nam God een grote plaats in. Uit aller naam: H. M. A. Struys 's-Gravenhage. 1 december 1974. Haags Hervormd Rusthuis, Goetlijfstraat 5. Liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 6 december a.s. in de aula van het Hervormd Rusthuis te 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben te ca. 14.15 uur op de Alge mene Begraafplaats a/d Kerkhoflaan. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden is van ons weggenomen, onze lieve en zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Groot moeder Carolina Wilhelmina Ferdinandina Wijmans weduwe van Adriaan van der Steen op de leeftijd van 62 jaar. Vlaardingen: M. F. Kamerman van der Steen J. H. Kamerman Kavieng: H. G. van der Steen L. van der Steen-Dijk Amsterdam: A. van der Steen Vinkega: R. van der Steen E. van der Steen-Fralkin Amsterdam: L. van der Steen en kleinkinderen Amsterdam. 28 november 1974. Correspondentie-adres: Schiedamseweg 63, Vlaardingen. De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 2 december 1974 op de Oosterbegraafplaats te Amsterdam. Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen, in de volle zekerheid des Ge loofs, onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria Johanna Gijsbertha de Visser weduwe van Johannes Verkruyssen in de ouderdom van 79 jaar. „Mijn genade is U genoeg." Gouda: J. Rabouw-Verkruyssen A. C. Rabouw Santpoort: B. J. J. Verkruyssen J. S. Verkruyssen-Bolt Beverwijk: C. M. Kamink-Verkruyssen W. Kamink Uitgeest: M. J. G. van Zwol- Verkruyssen J. J. van Zwol Kleinkinderen' en achterkleinkind Santpoort, 1 december 1974. Frans Netscherlaan 1. Moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot condoleren is dinsdag- en woensdag avond van 20.0021.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 5 december a.s. om 14.00 uur op de be graafplaats „Westerveld" te Driehuis. Vertrek van het sterfhuis omstreeks 13.30 uur. Folkert Jaap 5 mei2 december 1974 Het VU-ziekenhuis was zijn thuis. Wij zijn artsen en verpleegkundigen van de afdeling 9-oost dankbaar voor alle warmte en zorg die zij onze Zoon gegeven hebben Wij hebben zijn lichaam ter beschikking van de wetenschap gesteld. Joost Bergisch Tineke Bergisch-Iedema God nam tot Zich ons geliefd kleinzoontje Folkert Jaap Bergisch 7 maanden oud. „Daar boven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon." Moge onze God de vader en moeder van Fol kert Jaap begeleiden op deze voor hen zo moei lijke weg. De grootouders: Haarlem: J. M. Bergisch J. Berglsch-Groeneweg Amsterdam: F. Iedema T. Iedema-Gaasterland Amsterdam. 2 december 1974. Heden nam de Heere tot Zich ln Zijn eeuwige heer lijkheid. onze lieve zorg zame Vader, Groot- en Overgrootvader en Zwager Casper Kort weduwnaar van E. Langeveld in de ouderdom van 85 Jaar. Katwijk aan de Rijn: P. Kort N. Kort-Bos Rijnsburg: Cath. de Koning-Kort P. Langeveld Klein- en achterkleinkinderen. Rijnsburg. 1 december 1974. Graaf Florlslaan 3. De overledene is opgebaard in de aula van "Huize Avondzon'. Gelegenheid tot condole ren dinsdag en woensdag avond van 7.30-9 uur in de aula, ingang Smidstraat. De rouwdienst zal gehou den worden op donderdag 5 december a.s. om 2.30 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Ned. Herv. Be graafplaats aldaar. In Jezus ontslapen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jan Ten Hoor Jzn. op de leeftijd van 53 jaar. De Wijk. J Ten Hoor-Ten Hoor M. A. Ten Hoor Diemen, J. Ten Hoor G. Ten Hoor-Bults ütrecht, J. Schrler-Ten Hoor L. Schrler Assen, H. L. Ten Hoor A. L. G. Ten Hoor- Kuntzel Vlaardingen. F. Ten Hoor J. M. Ten Hoor-Vlsser en Kinderen. Emmen, 1 december 1974. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen". Weerdinger- straat 150, Emmen. De rouwdienst wordt ge houden ln de aula van „De Wolfsbergen" op donderdag 5 december 1974 om 10.30 uur, waarna begrafenis op de begraafplaats te Sleen. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren ln „De Wolfsbergen". Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, on verwacht uit ons midden weg, mijn innig geliefde, zorgzame Man, onze beste Broeder, Zwager en Oom. de heer Cornelis van Bellen, op de leeftijd van 65 jaren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De overledene ligt opge baard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis Refa- ja, Van der Steenhoven- plein 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag avond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben woensdag 4 december a.s. op de Alge mene Begraafplaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf de Pauluskerk te 14.15 uur. Heden ontvingen wij het bericht dat onze Oud- werknemer en collega Albert Taal is overleden. Directie en personeel B.V. Sleephelling Mij. Scheveningen. Na een kort ziekbed ls in vrede ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader. Broeder, Behuwdbroeder en Oom Simon Hoogstraten in de leeftijd van 67 jaar. M. Hoogstraten-Mieloo S Hoogstraten M. Hoogstraten-Tol P. Hoogstraten M. Hoogstraten-Koot M. J van Leeuwen- Hoogstraten H. J. van Leeuwen kleinkinderen en verdere familie. De begrafenis is bepaald op woensdag 4 december a s. om 3.45 uur op de be graafplaats 'Rijnhof' Onze lieve Opa Simon Hoogstraten De bedroefde kleinkin deren: Leny. Hans, Sonja, Bertje, Erwln en Renzo. Leiden, 1 december 1974. Casper Kort ln de ouderdom van Jaar. God trooste de bedroefde kinderen. Rijnsburg: N. Kort Koudekerk aan de Rijn: N. Rademaker-Kort E. Rademaker Rijnsburg: M. E. Kort <;o<m1 nieuws voormensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen PUn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling vcrdwtJnt. schrompelen ook hardnekkig* aam beien. Spertl Preparation H la mild en ontsmettend. Voor direkt©, snelle, afdoende behandeling van aambeien ie er maar Mn ml '.dek Spertl Preparation!! calf en zetpillen-tntndelgTpgt De wetenschap kent tegen-1 woordlg een middel dat de blj- ïondero eigenschap heeft aam beien to doen 'wegdrogeu'. D« pijn stopt. De swelling ver dwijnt. Dit middel heet Spertl Preparation H.* hlet Spertl Preparation H ver- HET CENTRAAL KANTOOR DER HERVORMDE GEMEENTE TE 's-GRAVENHAGE vraagt voor zo spoedig mogelijk een die tevens administratieve werk zaamheden kan verrichten zoals het frakeren van de dagelijkse post en het typen van eenvoudige brieven, waarvoor een type-diploma wel gewenst is. Wij zullen gaarne uw schriftelijke sollicitatie ontvangen aan het adres Conradkade 53 of postbus 6445, Den Haag. U kunt ook telefonisch kontakt op nemen met no. (070) 61 43 51, toestel 30.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14