Goede nacht is goede moigen bij C&A 19.- *'45.- 23.- 60.- FAMILIEBERICHTEN he! NIEUW KOOKBOEl Een tevreden dag begint met een goede nacht. En daarvoor kun je gerust naar C&A. Voor de ponnen en dusters. Voor knusse avonden, romantische nachten en als u wilt, behaaglijk mijmerende morgens. Genoeg voor een vrouw om in weg te dromen. TROUW/KWERTET DONDERDAG 21 NOVEMBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. 1934 1974 Zo de Here wil hopen op 29 november a.s. onze ge liefde Ouders en Grootouders de dag te herdenken dat zij 40 jaar in het huwelijk zijn verbonden. J. van der Waaij G. van der YVaaij-vaii Vliet Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun Kinderen en Kleinkinderen. Gré en Jan Kees, Jeannette, Geertje en Joost Gerrie en Leo Hugo, Josje en Leontine Piet en Loes Marlies, Joost en Hans Jannie en Jaap Geertje Noordwijkerweg 9, Katwijk a/d. Rijn. „Zij is verlost. God heeft haar welgedaan". Heden nam de Heere tot Zich, na een lang durig. geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwd zuster en Tante, Gerritje den Heijer-de Zwart in de gezegende ouderdom van 81 jaar. C. den Heijer M. E. de Zwart-den Heijer Ph. de Zwart D. den Heijer Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 20 november 1974. Rottumsestraat 130. Condoléance-bezoek: 's avonds van 7-9 uur. Correspondentie-adres: Markensestraat 103. Op zaterdag 23 november zal om 10.30 uur de rouwdienst worden gehouden in het wijk- gebouw „Ons Centrum", Terschellingsestraat 24. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Hiermede geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze Medewerker de heer H. J. Hopma die gedurende vijftien jaren als opticien in ons bedrijf is werkzaam geweest. Wij betuigen ons medeleven aan zijn vrouw en kinderen en wensen hen in deze moeilijke dagen veel sterkte toe. Directie en Personeel Groeneveld-Dordrecht B.V. Kamerlingh Onnesweg 2, Dordrecht. Psalm 79 4. Volkomen bereid heeft God tot Zich genomen na een ernstige ziekte onze innig geliefde Zoon Cornelis Aalbert Dijkhuizen oud 27 jaar. Dank u dat Gij mij hebt vergeven. Alles wat ik heb gedaan. Namens zijn diepbedroefde ouders, zusters, broers, zwager, oom, neef en verdere familie: P. Dijkhuizen, Menninckstraat 198, Scheveningen. Vlaardingen, 20 november 1974. Richard Hollstraat 1. De begrafenis zal plaatsvinden a.s. zaterdag 23 november 1974 om 1 uur op het Holy-Kerkhof te Vlaardingen. Zalig de zachtmoedigen Mattheus 5 vers 5a. Heden behaagde het de Here van dood en leven geheel onverwachts uit ons midden weg te ne men mijn geliefde Man, onze Vader en Groot vader Drs. Lodewijk Hendrik Frederik van der Leest Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 64 jaar. Voorburg: C. A. van der Leest- Kooreneef Krimpen a. d. IJssel: M. Buizerd-van der Leest Y. Buizerd Rijswijk (Z.-H.)O. Kok-van der Leest J. G. Kok Waddinxveen: F. van der Leest G. van der Leest-Douma en kleinkinderen Voorburg. 19 november 1974. Van Faukenbergestraat 33. Geen bezoek. Geen bloemen. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 22 no vember a.s. te 12.30 uur in het crematorium „Ockenburgh", Ockenburghstraat 21. Loosdui nen. Vertrek van het woonhuis te 12.00 uur. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te 's Gravenhage geeft hierbij, mede namens de commissie van toe zicht en advies, de directie, het onderwijzend en het niet-onderwijzend personeel en de leer lingen van de Christelijke Scholengemeen schap „Overvoorde" met diepe verslagenheid van het plotselinge overlijden van de heer Drs. L. H. F. v. d. Leest Al hetgeen hij als school-dekaan en leraar aardrijkskunde in het belang van de school en van de leerlingen heeft gedaan zal in dank bare herinnering blijven. W. L. van Leeuwen K. T. Mendelts 's-Gravenhage, 19 november 1974. Psalm 27 7 (oude berijming). Heden nam God in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Cornelis Verkerk op de leeftijd van 75 jaar. Alphen a.d. Rijn: C. A. Verkerk-Nieuwerf D. Verkerk I. P. Verkerk-Oost Bodegraven: W. N. Verkerk N. L. Verkerk-Mar tens Alphen a.d. Rijn: B. A. van Zijp-Verkerk D. van Zijp J. Verkerk A. Verkerk-van Noort Boskoop: G. Verkade-Verkerk C. Verkade Nieuwleusen: T. de Keijzer-Verkerk B. de Keijzer en kleinkinderen Alphen aan den Rijn, 20 november 1974, Uranusstraat 492 (Driehoorne). Gelegenheid tot condoleren, vrijdagavond 22 november a.s. van 8.00-9.00 uur in de ontmoe tingsruimte van „Driehoorne", Uranusstraat te Alphen aan den Rijn (ingang Sterrenlaan). De teraardebestelling zal plaats vinden D.V. zaterdag 23 november 1974 op de Oosterbe graafplaats. Aankomst aula 12.00 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons Oud-Hoofd der school, de heer A. Oudkerk geb. 28-11-1904. Wij gedenken in grote dankbaarheid de lange periode, nl. vanaf 1943 tot 1970, die hij, dik wijls onder zeer moeilijk omstandigheden, het protestants-christelijke onderwijs te Hellevoet- sluis, als hoofdonderwijzer heeft gediend. Hij is daarbij velen tot hulp en steun geweest, ons, de ouders en de leerlingen, daarbij steeds wijzende op Jezus Christus, de Heer der wereld. Joh. 14 9. Hellevoetsluis, 19 november 1974, Postbus 52. Vereniging voor Scholen met de Bijbel te Hellevoetsluis: H. Tuinstra, voorzitter: J. J. ten Cate, secretaris. Met leedwezen geven wij u kennis van het plotseling pverlijden, door een droevig on- geval te Beyerland, van de heer W. F. Heize op de leeftijd van 47 jaar. Aan zijn persoon en verdienste bewaren wij de meest dankbare herinneringen. Scheepvaartbedri j f Directie en Personeel HO WA COMBI Zuilichem, november 1974. Psalm 86 15 (onberijmd) God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Joukje de Boer echtgenote van J. L. van den Berg, op de leeftijd van 57 jaar. Monster: J. L. van den Berg 's-Gravenzande: Tineke en Derk Klaverdijk-van den Berg Jan Anne Martijn Veenendaal: Corrie en Theo van Beek van den Berg Marianne Ingrid Kitchener (Can.)Annelies van den Berg Maassluis: Hannie en Teun van der Lugt-van den Berg Daniëla Monster: Els van den Berg Monster, Molenstraat. Haagweg 115. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de aula cp de Algemene Begraafplaats te Monster, Molenstraat. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag van 19.30—20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 23 november a.s. om 11 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Matthëus 5 5 De Here nam tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze geliefde Broer. Zwager en Oom Willem Vegter echtgenoot van K. Sikkema, op de leeftijd van 85 jaar. Groningen: H. Vegter-Buurma Rijswijk (Z.H.): E. Vegter-Baggerman Alta (Canada)H. Vegter Neven en nichten Assen. 19 november 1974. „Arendshorst", Klenckestraat 40. Begrafenis vanuit gebouw Pro Rege. Tolbert- straat te Leek op zaterdag, 23 november, 13.00 uur. „O God, Gij zijt mijn God Psalm 63 2. Heden is na een korte ernstige ziekte door God in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader Leendert van Heest op de leeftijd van bijna 74 jaar. G. van Heest-Vermeulen Kinderen en kleinkinderen Santpoort, 20 november 1974. Brederoodseweg 98. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 23 november a.s. 12.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Vertrek van huis ca. 11.40 uur. Tot onze diepe droefheid ging na een ernstig ziekte van ons heen, naar het eeuwige Vadei^ huis, mijn innig geliefde Man en onze Broi en Zwager Cliristiaan Harwig Hij was 65 jaar oud. Zijn geloven werd aanschouwen. A. P. Harwig-Duinkerk< -t Fam. Harwig Fam. Duinkerken Dedemsvaart, 19 november 1974. Langewijk 244. De Here nam, voor ons nog onverwachts, Zich mijn innig geliefde Man, onze zorgzai Vader en Grootvader Sjjpko Westinga op de leeftijd van 64 jaar. „Wij weten op Wie hij zijn vertrouwen had gesteld." Apeldoorn: G. Westinga-Menkveld Schalkhaar: Mini Veeneman-Westiqj! Wim Veeneman Apeldoorn: Geert Westinga Marga Tiemessen Apeldoorn: Wim Westinga Patricia Westinga-Danfe Diever: Margriet Jacobs-Westin! Wouter Jacobs en kleinkinderen Apeldoorn. 19 november 1974. Muntersdonk 30. De overledene is opgebaard, in het rouwce trum Monuta Stichting, Lool'aan 67, Apeldooi waar gelegenheid is tot tekenen van het co doleantie-register vrijdag a.s. van 14.00 16.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 23 n£ vember om 13.00 uur op de Algemene begrai plaats „Heidehof" te Ugchelen. Henderson, Toor» r i en Caltenbach v f. voor {i vrouw van t. Het nieuwe kookboek met 1000 recepten VOL dagelijkse en feestelijke maaltijden H Onovertroffen in overzichtelijkheid en kwaliteit Met meer dan 100 foto's, waarvan vele in kleur Negende druk, in afwasbare band f 17.50 Een boek van ZOMER KEUNING M WAGENINGEN W Uiterst links: Rechts: Maxi nachthemd van Rijk geborduurde duster polyester-katoen in in diverse pasteltinten, diverse frisse kleuren 100% Polyamide. isms. en c (38-46) Links: Uiterst rechts: Nylon setje bestaande Warme zachte Courtelle uit nachtpon en duster, duster met velours met romantische kantgarnering. (40-50) tresgarnering. (38 - 48) A133^

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8