)RANJE LAAT OP SCHOT Johnny Rep drie duels geschorst /"K-sfeer' herleeft soms in wedstrijd tegen Italië: 3-1 uitsers slijk E Olympiakos Piraeus weer zwaar bestraft Ajax bang voor mist VMEEUWIJK Boete voor FC Twente wegens afsteken van vuurwerk Groenewoud het werk Kortsnoj weer 'ziek' Dambond onzeker over Tiflis Uw beste wonen begint bij De Tijdgeest jy/KWERTET DONDERDAG 21 NOVEMBER 1974 SPORT T13/K13 nze speciale verslaggever JERDAM De angst is het nationale elftal van Italië voor reelste maal opgebroken. Ondanks alle beloften van met na- jach Fulvio Bernardini in de richting van een meer aanval- hgestelde 'Squadra Nazionale' heeft het verjongde Italië in jmvol Feyenoord-stadion nimmer echt aanvallende intenties e dag gelegd. Het vaak goed spelende Nederlands elftal heeft [geduldig wachtend, van geprofiteerd. Want ondanks een I tegenvaller in de vorm van een achterstand is Oranje de [edstrijd lang zo superieur aan Italië geweest, dat de uitein- 3-1 overwinning volkomen logisch en terecht was. Ook na de opgelopen achterstand raakte een op Johan Cruijff en Wim van Hanegem steunend Nederlands elftal nooit van de wijs. Doelpunten van Johan Cruijff (twee maal) en Rob Rensenbrink een totale 'bui tenlandse' produktie zorgden voor een zonnig Oranje-perspectief in de Europese schiftingsronde, waar Ne derland momenteel vier punten uit twee wedstrijden (eerder werd met 13 van Finland gewonnen) riant aan de leiding gaat. Nadat de vrijwel volle Kuip Oranje als een ware vice-wereldkampioen had binnengehaald en Johan Cruyff uit handen van de hoofdre dacteur van het Westduitse sport blad 'Der Kicker' de gouden bal ter 'gelegenheid van diens prestaties tijdens het wereldkampioenschap had ontvangen, kon Oranje in het kostelijke ambiance beginnen. Niet slechts het bijna voltallige team van de WK deed sterk herinne ren aan de mooie zomer, die pas voorbij is, maar ook de toen leven de sfeer. Het volkslied werd voor het eerst sinds jaren in Nederland uitbundig dol meegezongen; kort om, een atmosfeer die zwanger was van nationale eensgezindheid. En Nederland bleek die vokale steun meteen al meer dan nodig te hebben. Want eer er vijf minuten waren weggetikt, werd het incasse ringsvermogen zwaar getest. Gian- carlo Antognoni", de debutant van Fiorentina, bereikte de één moment door bewaker Wim Rijsbergen los gelaten goaltjesdief Roberto Bo- ningsegna. Een verkeerd uitpak kende grabbel van Jan Jongbloed was vervolgens voldoende voor een Italiaanse surprise. De kopstoot van de In ter-speler betekende 01. Maar het publiek bleef vooralsnog achter de eigen vedetten staan. Ook, toen de samenwerking bij een aandringend Italië in defensief op zicht niet klopte. Arie Haan was tot driemaal toe ongelukkig met zijn passes en dat bevorderde de rust bepaald niet. Na een kwartier leek dat voor een tweede maal noodlot tig te worden, toen Rijsbergen de doorkomende Boninsegna in het strafschopgebied waarneembaar haakte. De Rus Kazakow bespaarde bij die gelegenheid Oranje evenwel verdere ellende door rustig het spel te continueren. Maar het tekende wel de voor Italiaanse doen opmer kelijke aanvalslust voor de Azurri's. Natuurlijk, wanneer Nederland in balbezit was, trok Italië massaal terug. Elke man een tegenstander. Cruyff constant voorzien van debu tant Andrea Orlandini, Moreno Roggi op Rensenbrink, Antonio Ju- liano op Wim van Hanegem, Fran cesco Rocca op Johnny Rep en zo het hele rijtje door. Maar nog maals, wapneer de Italianen een ontsnappingsmogelijkheid zagen, kwamen zij eruit. Eén en ander leidde uiteraard wel tot een groot overwicht voor Oranje, maar het m Grieken 2-2 jNE Twee keer is West- ,nd gisteren tegen Grie- id achter geraakt, maar ^eer kwam de wereldkam- tlangszij om tenslotte met i-2 score genoegen te ne- pe twee landen speelden ledstrijd voor groep 8 voor firopees kampioenschap. Duitsland domineerde in de helft maar werd regelmatig irrast door de snelle Griekse jten. Nadat de Duitsers twee jansen hadden laten liggen, Delikaris in de twaalfde de score. Hij maakte van een combinatie tussen kis en Domazos doeltref- I de Duitsers ook daarna het jan het spel hadden kwam de let een 1-0 achterstand. Dat èrde zes minuten na de her- toen Bernd Cullmann erin de Griekse doelman Ekono- los te passeren. Griekenland echter twintig minuten voor ide bij een uitval weer voor, Eleftherakis. Maar acht mi- voor het slot zorgde Herbert }r voor de gelijkmaker. Eer- Id dezelfde Wimmer al een i de paal geschoten. INLAND-WEST DUITSLAND 2-2 12: Delikaris 1-0, 50: Cullmann -Eleftherakis 2-1, 82: Wimmer 2^2. echter: Rainea (Roem). Toe- irs: 17.000. INLAND: EkonomopoulosKlras- nides. Siokos. Glezos (Flros)Elef- l Terzanldes, Sarafis: Papaloan- felanldes). Domazos. Delikaris. I DUITSLAND: Maier; Vogts, eenbeck, Cullmann (Kapelmann), bauer; Kremers. Geye. Hoenness; >eln, Wimmer, Heynckes (Pirrung). Rob Rensenbrink scoort de gelijkmaker voor Nederland. door Matty Verkamman en Richard Matthijsse 2 0 2 0 2 55 10 10 1 3—3 itsland 10 11 2—2 0 0 0 0 0 0—0 Noord-Ierland heeft te- irkije een vrij matige presta- lleverd. Na een wedstrijd Turkije voortdurend in de was geweest, bleef Noord- l steken op een 11 gelijk- jezien de vele kansen voor de i een resultaat dat nog vrij ras. de Turkse rechtsbuiten Me- leide in de loop van de jd uit tot de grote wanhoop Noordierse verdediging. Hij de een aantal schitterende ;en, maar vooral Cemil en t misten een serie schitte- kansen. te kans voor de Turken ont- ;oen Johnny Giles, de gerou- Ierse aanvoerder, een beging, waarna Cemil de rans van de wedstrijd tóch i zeep hielp. Giles was overi- in van de twee uitblinkers in tal van de Ieren. De andere 18-jarige Liam Brady, een ij onbekende middenvelder. Ierland en Turkije zijn inge- n groep 6 van het toernooi Europese titel voor landen- E-NOORD-IERLAND 1-1 (0-0) ?ay (eigen doel)1-0, 61 Givens: schouwers: 70.000. Yasin: Alpaslan. Ismail, Zva, Engln, Selcuk, Mehmet, Meh- Cemll. Metin. Roche: Kinnear, Mulligan, )unne, Brady, Martin, Heighway. onroy, Givens. speelde op die manier zeker niet gemakkelijk. De muur van verdedi gers was vaak te goed van samen hang. Een levende schutting, die bovendien niet verzuimde de tegen stander keihard aan te pakken. Cruyff maakte een tuimeling na een grove actie van Roggi en libero Zecchini raakte Arie Haan een keer opzettelijk juist boven de knie. Met de aantekening dat met name Van Hanegem zich aan Nederlandse zij de ook niet onbetuigd liet. Maar dan, halverwege de eerste speel- helft, rendeerde de aanhoudende druk. Ruud Krol, manoeuvreerde plotseling Rob Rensenbrink vrij voor doelman Dino Zoff. En van die buitenkans profiteerde de An- derlechtspeler zeer gretig: 1-1. En Nederland wilde na die gelijk maker meer. Voorlopig stopte de aanvoer enigszins. Waarbij het op merkelijk was, dat de teruggekeerde Willy van der Kuylen met aanpas singsmoeilijkheden had te kampen. Van der Kuylen, die op het mid denveld links is georiënteerd, kon op die stek niet terecht, omdat Van Hanegem en Cruyff ook daarnaar- toe trokken. De fout van Van der Kuylen school er voornamelijk in, dat hij niet voldoende aanspeelbaar, was. Bovendien kwam zijn speciali-' teit, het schot, er enkele malen toen daar de gelegenheid voor was, niet uit. Aan het eind van de eerste speel- helft werd het gevecht aanmerke lijk grimmiger, waarbij een vuist slag van Van Hanegem tegen Roggi een triest hoogtepunt vormde. Na één speelhelft kon de conclusie luiden, dat Nederland zich na de on middellijke tegenvaller goed had hersteld, maar in totaal toch niet uit de verf was gekomen. Cruijff en aVn Hanegem speelden in top vorm, maar vooral op de vleugels onstond te weinig gevaar. Met na me Johnny Rep bleef beneden zijn mogelijke niveau. George Knobel besloot dan ook hem na rust bulten de ploeg te laten. Hij werd vervangen door Willy van de Kerkhof, die zodoende afge zien van enige minuten interland voetbal tegen Roemenië op dit in ternationale vlak zijn debuut maak te. En of het nu aan Van de Kerk hof lag of niet direct na rust nam de druk van Oranje weer gigantische vormen aan. En dat leidde direct tot een spetter van Van der Kuylen, die op de paal uiteenspatte. Kort daarop leek Wim Suurbier vrij voor de met name bij hoge ballen onzekere Zoff een beslissende pass te gaan geven, ware het niet dat de Italiaanse goallie er nog een corner uit wist te slepen. Maar de pressie bleef. Van der Kuylen schoot nog eens naast en hetzelfde overkwam Ruud Krol in een voor hem perspectief volle situatie. En na een kwartier alweer een unier- ke kans, toen de voortreffelijke Cruijff voor de zoveelste maal zijn specialiteit van de wegdraaiende voorzet ten uitvoer bracht. Van Ha negem kopte de bal stijl naar bene den voor Zoff, waar zich echter geen Oranje-klant aandiende. In andere situaties ontstond er een typerende gelegenheid voor de opduikende Jo han Neeskeps. Maar deze was duide lijk niet in normale doen, waar een zwaar ingepakt dijbeen wellicht de bet aan was. Toen het eind langzamerheid ging dringen, kwam Nederland dan toch aan een bevrijdende voorsprong. Ge zien de veldverhouding een volstrekt logische wijziging ten voordele van Oranje. Maar wel een doelpunt dat hevige protesten bij de Italianen uit lokte. Begrijpelijk en ook terecht. Want toen Johan Cruijff na een kop-combinatie tussen Van Hane gem en Rensenbrink werd aange- speeld en deksels vlug binnen schoot, gebeurde dat wel in buiten spel-positie. Kazakow wilde daar echter niets van weten en liep overtuigend richting middencirkel. Een meevaller waar Oranje voorzichtig reageerde, gezien de kwetsbaarheid van de marge. Maar wel bleef het accent op de aanval liggen. Iets waartoe de Ita lianen geen kans zagen, want on danks de achterstand bleef de speel wijze angstig van aard. Geen gok op de aanval. Maar sléchts de angst als slechte raadgever. En uiteindelijk kwam dat Nederland best goed uit. De kans op een derde goal bleef namelijk. En die werd al leen maar groter, toen Oranje de voorsprong jagend verdedigde. Met name de uitstekende Van Hanegem blonk in zijn jachten uit Een be slissende goal was er in wezen het gevolg van. Neeskens kwam zodoen de aan de bal. transporteerde rich ting Suurbier die zich uitstekend van zijn opbouwende taak kweet en op een fraaie wijze Cruijff in stelling bracht. De wereld-vedette rondde beheerst af: 3-1, Cruijffs 30ste tref fer voor het nationaa lteam. Italië was definitief verslagen. NEDERLAND—ITALIË 3—1 (1—1) 4: Boninsegna 01, 25: Rensenbrink 11. 65: Cruijff 2—1, 79: Cruijff 3—1. Scheidsrechter: Kazakov (Rusl.). Toe schouwers: 65.000. Haan. Rijsbergen, Krol; Van der Kuy len. Neeskens, Van Hanegem: Rep (Van de Kerkhof). Cruijff, Rensenbrink. ITALIË: Zoff: Rocca. Orlandini. Morlnl, Roggi: Antognloni, Jullano, Causio: Bo ninsegna. Anastasl. STAND IN GROEP VIJF: Nederland 2 2 0 0 4 6—2 Polen 2 2 0 0 4 5—1 Italië 10 0 10 13 Finland 3 0 0 3 0 2—8 in groep 6: land 4-1 1-1 00- jSEA In groep 2 speelde Wa- £en Luxemburg. Bij de rust Wales met 1-0, door een doel kan Toshack. James miste in kte helft voor Wales een straf- In de tweede helft liep de iop tot 5-0, door doelpunten hgeland, Roberts, Griffiths en ÈN Engeland en Portugal li de teams bevatten enkele I onder de 23 jaar) speelden 0 gelijk. Op Wembley waren iefst 85.000 toeschopwers aan- om de strijd aan te moedigen, dstrijd gold voor groep 1 van ropees kampioenschap. INGEN Ron Groenewoud, [iner/manager van FC Gro- I, zal met ingang van volgen- ïk zijn werkzaamheden bij de >gse eerste divisieclub weer ten. Zoals enige tijd geleden I is, was Groenewoud over- Zijn vervanger, oud-interna- Wim Hendriks, zal Groene- op free-lance-basis- blij- bisteren zo lang als nodig is. Van .onze sportredactie ZtrRICH Johnny Rep zal de komende drie wedstrijden die Ajax speelt in UEFA verband, aan de kant moeten blijven. De straf- commissie van de Europese Voetbalbond heeft de Amsterdammer geschorst naar aanleiding van zijn gedrag tijdens de UEFA-Cup wedstrijd tegen FC Antwerp in Antwerpen. Rep raakte toen slaags met René de Sayere. Het tweetal werd daarop uit het veld ge stuurd. Ook de Sayere kreeg een schorsing van drie wedstrijden. Rep zal in ieder geval in de twee ontmoetingen tegen Juventus aan de kant blijven. Mocht Ajax dan worden uitgeschakeld dan zal hij eventueel volgend seizoen zijn straf verder moeten uitzitten. om zeer forse straffen uit te gaan delen. Olympiakos mag de komende zes wedstrijden in een van de Eu ropa Cup toernooien niet op eigen veld spelen maar moet daarvoor een terrein zoeken dat op minstens 300 kilometer van Athene is gele gen. Daarnaast kreeg de club een boete van 15.000 Zwitserse francs, ruim 12.700 gulden. Olympiakos behoudt verder nog een boete van 2000 Zwitserse francs C1700 gulden) omdat de kleedgele genheid voor het arbitrale trio niet voldeed aan de daartoe door de UEFA gestelde eisen. De Grieken waren tegen deze straf in beroep gegaan maar de strafcommissie zag geen aanleiding om enige verande ring in het vonnis aan te brengen. Bij de gestraften is ook een speler van Olympiakos koploper. Het be treft Stavropoulos Charalambos die in de wedstrijd tegen Anderlecht uit het veld werd gestuurd. Chara lambos is voor zes wedstrijden ge schorst. Zijn ploeggenoot Davourlis Konstantinos heeft twee wedstrij den schorsing gekregen. Charalam bos kreeg zijn straf wegens het beledigen van de scheidsrechter en wegens onsportief spel. Konstanti nos had ook de arbiter beledigd. De UEFA strafcommissie heeft FC Twente een boete opgelegd van 3000 Zwitserse francs, ongeveer 2550 gulden. Aanleiding tot die straf was het feit dat tijdens de wedstrijd FC Tweente-RWD Molen beek (tweede ronde UEFA Cup) door het publiek vuurwerk werd afgestoken. OLYMPIAKOS Maar Rep of FC Twente staan niet bovenaan de lijst van gestraften. Onaantastbaar voorlopig troont daar het Griekse Olympiakos Pirae us. De landskampioen uit Grieken land maakt een zwart seizoen door. In de tweede ronde van het toer nooi om de Europa Cup 1 werd Olympiakos uitgeschakeld door het Belgische Anderlecht. Dat gebeurde overigens niet in Piraeus maar in Patras, het gevolg van een straf die Olympiakos had gekregen na de wedstrijd in de eerste ronde tegen Celtic. In Patras was het echter opnieuw raak. Het publiek stak vuurwerk af, er werden herhaalde lijk allerhande voorwerpen op het veld geworpen en de spelers van Olympiakos maakten zich schuldig aan onsportief gedrag. Genoeg aanleiding voor de UEFA JOHNNY REP drie duels Het Turkse Fenerbahce zal een wedstrijd voor de Europa Cup niet op eigen terrein mogen spelen. Tij dens het duel in de tweede ronde om Europa Cup 1 tegen het Poolse Ruch Chorzow werden flessen op het veld gegooid. Tevens heeft Fe nerbahce een boete van 15.000 Zwitserse francs gekregen. De UE FA verbood de Turken verder in de toekomst nog drank in flessen bin nen het stadion te verkopen. INTER MILAN Inter Milan werd door de UEFA alleen beboet. De Italiaanse club zal de UEFA 15.000 Zwitserse francs moeten betalen wegens het onge disciplineerd gedrag van de suppor ters tijdens en na de wedstrijd tegen FC Amsterdam. Er werden onder meer voorwerpen op het veld gegooid terwijl ook een aanval werd gedaan op de spelersbus van FC Amsterdam. De UEFA gaf Inter verder een berisping voor het ge drag van de spelers tijdens de wed strijd. De voor Arsenal uitkomende Terry Mancini is voor vier wedstrijden geschorst nadat hij in de interland Ierland-Rusland voor het Europees kampioenschap voor landenteams uit het veld was gestuurd. Mancini kreeg het toen aan de stok met de Rus Vladimir Kaplichny. Beiden moesten het veld voortijdig verla ten. Kaplichny kreeg een schorsing voor drie wedstrijden. Eind vorige week was Mancini overigens ook door de Engelse voetbalbond geschorst. De verdedi ger die enkele dagen eerder door Arsenal was gekocht werd voor twee wedstrijden geschorst omdat hij spelend voor zijn oude club Queen's Park Rangers tegen Ips wich Town voor de volle tribune zijn broek had laten zakken. Andere schorsingen: twee wedstrij den voor Laszlo Harsanyi van Uj- pest Dosza wegens onsportief spel tegen Leeds United: voor Tommy Smith (Liverpool) wegens onspor tief gedrag tegen Ferencvaros Boe dapest. De Brit Ducan MacKenzie van Leeds United die in de wed strijd tegen Ujpest Dosza uit het veld werd gestuurd, werd voor drie wedstrijden geschorst. GEEN TOENNAME In totaal legde de UEFA voor 65.000 Zwitserse francs boetes op. Elf spe lers kregen een schorsing. Een gang van zaken die lijkt te duiden op een forse toename van spelver- ruwing. Volgens een zegsman van de UEFA is dat echter niet geheel juist. De straffen waren niet ver hoogd en de aard van de overtre dingen was ook niet ernstiger ge worden. Volgens de UEFA-zegsman gaf dit aan dat er niet meer dan anders sprake was van spelverru- wing. 'We zijn wel teleurgesteld dat het nog even slecht gesteld is als in het verleden, maar een lange stra flijst was nu eenmaal te verwach ten. Zeker gezien het grote aantal wedstrijden dat werd gespeeld'. MOSKOU Viktor Kortsnoj is voor de laatste keer 'ziek' in de tweekamp tegen een andere Rus, Anatoli Karpov. De winnaar van tweekamp waarvoor nog één partij moet worden gespeeld, heeft het recht Bobby Fischer uit te dagen voor een duel om de wereldtitel schaken. Karpov leidt op het ogenblik met 3-2. Beide schakers hadden vol gens het reglement recht zich voor drie wedstrijddagen 'ziek' te melden. Karpov heeft die drie mogelijkheden eerder al benut. Kortsnoj meldde zich gisteren voor de derde keer 'ziek'. De 24ste en laatste partij wordt morgen gespeeld. AMSTERDAM Naar aanlei ding van het verloop van het kandidatentoernooi te Tiflis en van het annuleren door de Russische damfederatie van het congres van de Internati onale Dambond dat op 16 no vember in Tiflis zou hebben moeten plaatsvinden, hebben voorzitter Guiseppe Rizzl en secretaris Philip de Schaap in Savona (Italië) zich beraden over de maatregelen die ge nomen moeten worden. Alvorens tot een conclusie te komen moet het rapport van de afgevaardigde van de we- relddambond in Tiflis, de Ita liaan Giuggia. die nog niet in Italië was terug gekeerd, be studeerd worden. Er moet duidelijkheid komen in zake het deelnemen van een niet- lid van de FMJD (Polen) en over de wijze waarop de re glementen van de werelddam- bond zijn toegepast, zo daar al sprake van is geweest. Zeker is dat de Russische dambond de FMJD niet ge kend heeft in de samenstel ling van het wedstrijdregle ment. zoals dat in Tiflis blijkbaar is gebruikt. Nadat het rapport van Giuggia bij de FMJD is binnengekomen, zal een vergadering van de werelddambond daarover zijn mening moeten geven. Men zal daar tevens een beslissing moeten nemen omtrent het toekennen van een wereldti tel en ook over de mogelijk heden om daarin te voorzien door het spelen van wedstrij den in 1975. Italië zou derge lijke wedstrijden willen orga niseren. De eerstvolgende vergadering vindt plaats in juni 1975 in Merano of Arco. De Neder landse secretaris heeft echter aangedrongen op een spoedi ger afwikkeling van de agen da' die was samengesteld voor Tiflis. De FMJD zal niet af wijzend staan tegenover een voorstel van de KNDB het congres in december aan staande te houden tijdens het suikertoernooi in Amsterdam. AMSTERDAM In de derde ronde van het toernooi om de UEFA-cup zal Ajax zijn eerste wedstrijd tegen het Italiaanse Juventus niet 'sa- vonds maar 's middags spelen. Op 27 november aanstaande starten Ajax en Juventus in Turijn om drie uur. Ajax had om vervroeging gevraagd, omdat in het najaar vaak mist optreedt in het gebied waar Turijn is gelegen en omdat Ajax dat risico dan liever vermijdt door 's middags al te spelen. KUNSTRIJDEN Het Is zo goed als zeker dat de Oostdultse wereld- en europese kampioen kunstrijden. Jan Hoffmann, zijn titels ln het voorjaar niet kan verdedigen. Tijdens Interna tionale wedstrijden, die ln Karl-Manc- stadt zijn gehouden, heeft hij een knieblessure opgelopen. Hoffmann zal een dezer dagen worden geopereerd. TENNIS Tom Okker ls in het toernooi om het open kampioenschap van Zuid-Afrlka een ronde verder ge komen door een 1-0, 6-1. 6-4 zege op de Zuidafrikaan Derek Schroder. Ar- thus Ashe won zeer overtuigend van de Westduitser Jürgen Fassbender: 6- 3, 7-5 en de als vijfde geplaatste Marty Rlessen had ook al weinig moeite met zijn Australische tegen stander Barry Phlllps-Moore: 6-2, 6-0. VOETBAL Jong Engeland heeft in Lissabon de wedstrijd uit groep 1 van de voorronden van het Europees kam pioenschap voor Jeugd-landenteams tegen Jong Portugal met 3-2 gewon nen. De Engelsen hadden bij rust een voorsprong van 2-0 door doelpunten van Davld Johnson en Peter Taylor. Engeland behield die voorsprong tot drie minuten voor tijd. De 3000 toe schouwers zagen echter sensationele slotminuten. In de 87-e minuut bracht Mlnervlno Pletra de achter stand terug tot 1-2 en geen honderd tellen later werd het door Gabriel Mendes 2-2. Davld Johnson beëindig de de Portugese vreugderoes door ln de laatste seconden Engelands derde doelpunt te maken. TENNIS De Argentijn Gulüermo Vilas heeft het Grand Prlx toernooi van de ILTF gewonnen. Vllas won ln Buenos Aires met Orantes de dubbel- partij tegen de Argentijnen Escrlbano en Carruthers, wat hem 3 punten opleverde. Hij ls hierdoor onbereik baar geworden voor zijn concurren ten. De Argentijn, die ln de afgelopen zomer ook het Internationale kampi oenschap van Nederland ln Hilversum won, verdient met zijn eerste plagts ongeveer 260.000 gulden. ADVERTENTIE Alles voor wonen Rotterdam, Binnenwegplein, 010-141800 Amsterdam, Stadhouderskade 3, 020-160491 Hilversum, Leeuwenstraat 45/47, 02150- 14565 Tilburg. Spoorlaan 340, 013-422326 Venlo, Koninginneplein 46. 077- 16618 Amsterdam, Bilderdljkstraat 73/87, 020-181414 Osdorpplein 3-17 020-191707 020-454951 VRIJ TOEGANG, elke werkdag, óók zaterdags, van 9 tot 17 uur 30. Op koopavonden tot 21 uur. 's Maandags gesloten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 13