De Eerlijke Keuken is een beetje onze hobby Omdat wij ons net als u graag laten inspireren door vroeger. de Bijenkorf LAND VANJA FAMILIEBERICHTEN 3.95 TROUW/KWARTET WOENSDAG 20 NOVEMBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder 110. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Op zondag 1 december a.s. hopen onze Ouders R. van der Zwan G. G. van der Zwan-Borreman te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lange tijd voor elkaar en voor ons ge spaard mogen blijven is de wens van hun Kinderen. Allen die hen willen feliciteren zijn van harte wel kom op zaterdag 23 november tussen 7 en 8 uur in gebouw 'Irene', Hoofdstraat 82. Leiderdorp. Hoogmadeseweg 32. "Maar, blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal, ontwaakt, uw lof ontvouwen.' Ps. 17 8 (oude berijming) Na een zeer rijk huwelijks- en gezinsleven is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame Man. Vader, Groot- en Overgroot vader Hendrik Strootman op de leeftijd van 76 jaar. Rotterdam: S. Strootman-van Gemeren Apeldoorn: E. Strootman Vaassen: J. M. Scholts-Strootman A. Scholts Weesp: J. W. de Jonge-Strootman M. de Jonge Klundert: P. Strootman J. M. Strootman- Schreuders Lunteren: M. L. Strootman A. C. Strootman-Vroegop Ermelo: A. A. Louw-Strootman H. Louw Zwijndrecht: L. J. Strootman M. L. Strootman-de Waard Rotterdam: M. W. Moerland-Strootman B. Moerland Zwijndrecht' W. A. Hollemans- Strootman A. Hollemans ZwingelspaanH. Strootman A. W. Strootman- Veenendaal Rotterdam: G. K. A. Strootman G. Strootman-van Eijk Klundert: K. Strootman C. H. Strootman- v. d. Meerberg Klein- en achterklein kinderen Rotterdam. 19 november 1974. Van Moorselplaats 112. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend don derdagavond van 7 tot 8 uur in 'De Burcht' aan de Van Moorselplaats 2. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 22 november om 2 uur in de 'Verrijzeniskerk' aan de Springerstraat 340, waarna de be grafenis zal plaatsvinden circa 3 uur op de begraafplaats 'Oud-Kralingen' aan de Kra- lingseweg 334. Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde Zwager en Oom Hendrik Strootman I. L. van Gemeren-Barendregt A. van Gemeren-Kuülberg A. Storm-van Gemeren A. van Gemeren B. A. van Gemeren-Struijk A. van Gemeren-Konijnenburg N. van Gemeren-Maclean J. van der Meijde-van Gemeren J. van der Meijde en alle neven en nichten Rotterdam. 19 november 1974. „De Here is mijn sterkte en mijn psalm. Hij is mij tot heil geweest." Psalm 118 14. De Protestantse Theologische Faculteit te Brussel geeft met droefheid kennis van het plotseling overlijden van haar hoogleraar en decaan Dr. Jacobus Schoneveld die gedurende bijna 20 jaar de Faculteit met zijn vele gaven trouw heeft gediend. Namens de raad, de hoogleraren, de studenten, en het personeel der Faculteit: W. Lutjeharms. rector. De begrafenis vindt plaats op 20 november te Warmond. 1040 Brussel, 15 november 1974. Bollandistenstraat 40. Algemene kennisgeving Heden behaagdd het de Here, geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen mijn ge liefde Man en onze Vader en Grootvader Johan Schaart in de ouderdom van 71 jaar. de Kaag: G. Schaart-Kuijt Katwijk: J. H. Schaart M. Schaart-de Jong A. Schaart A. J. Schaart-Admiraal Joh. Schaart K. Schaart-Hoek en kleinkinderen, de Kaag. 18 november 1974. Marijkelaan 9. Rouwbezoek: donderdagavond 21 november a.s. in de Rouwkamer, Zuidstraat 103. te Kat wijk aan Zee, alwaar de overledene is opge baard. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 22 november 1974, des nam. 1.30 uur in de zaal van de Ichthuskerk, Nachtegaallaan 7. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks.2.15 uur op de begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Er is veel van hout, koper, aardewerk, porselein, glas. Vaak denk je dat al die leuke dingen uit de Eerlijke Keuken alleen maar decoratief zijn en mooi om te geven. Tot je ontdekt dat ze ook best heel handig zijn om te gebruiken. En dat is misschien wel het aardigste van de Eerlijke Keuken, vinden we zelf. Keulse potten van bruin aardewerk, met een inhoud van tot 20 liter. Normaal van 3-95 tot 49.95. Als pryswinners *t v3 te ontdoen van kaarsvet. -v/V Normaal 5.95, als prjjswinner Hont is heel fijn materiaal om in de keuken mee te werken. We hebben dan ook heel veel van hout. We hebben ook erg-mooïe aardewerken puddingvormen. Eerlijk blik en zo wordt nog mooier als 't wat gekrast is. Gebruik 't dus g Voor ons onverwacht, op Zijn tijd nam de Here tot Zich, Zijn kind. mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader, de heer Having Jacob Hopma op de leeftijd van 63 jaar. Dordrecht: M. M. D. Hopma-de Bres Ur'cos (Peru): Maaike Hopma Zwijndrecht: Jan Menke en Corrie Hopma-de Kreij Jan Menke, Esther, Nienke Dordrecht: Ruud en Lenie Hopma- de Man Dordrecht: Bert Hopma Dordrecht. 18 november 1974 Riouwstraat 130. Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 22 november a.s. op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula, te 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Geheel onverwacht heeft de Here uit onze fa miliekring weggenomen, onze beste Zwager Having Jacob Hopma in de leeftijd van 63 jaar. De achterblijvenden bevelen wij aan in de hoede des Heren. Uit aller naamJoh H. de Bres. Dordrecht, 19 november 1974. Plotseling werd uit ons midden weggenomen, onze lieve Vader, Broer. Zwager en Oom Jan van Kapel op de leeftijd van 67 jaar. Zijn leven kende veel moeilijkheden, die niet aanvaard konden worden, wat een vrede dat niet de mens oordeelt, maar Jezus Christus die hart en nieren doorgrond. Spanje: E. Schippers-van Kapel M. J. Schippers en verdere familie. Vlaardingen, 16 november 1974. Sam. Esmeijerstraat 224. Correspondentieadres Sweelinckstraat 15. Geen bloemen Geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 21 november a.s. op de algemene begraafplaats 'Holy'. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de aula om 2.30 uur door de Weleerwaarde heer Ds. W. W. Verhoef, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek van Sweelinckstraat 15 om 2.15 uur. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze Broer en Zwager H. J. Hopma echtgenoot van M. M. D. da Bres Groningen: J. S. Hopma D. Hopma-Geelof Groningen: G. G. Schierbeek-Hopma R Schierbeek Nieuw-Beijerland: A. M. Hopma W. Hopma-Pontier Hoek van Holland: K. A. Smelik-Hopma H. L. Smelik Delft M. J. Hopma A. Hopma-Zoutendijk Walvisbaai (Z.-W Afrika)A. H. Kotzé-Hopma G Kotzé Dordrecht, 18 november 1974. „Gij hebt mijn rechterhand gevat". Ps. 73. Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana van der Linden weduwe van Dirk Groeneveld. op de leeftijd van 82 jaar. Dankbaar zullen wij ons blijven herinneren wat zij voor ons en anderen heeft betekend. Barendrecht: H. L. Pot-van der Linden Schoonhoven: A. Groeneveld H. Groeneveld-van Dam Slikkerveer: E. B. Groeneveld Neven en nichten Slikkerveer, 18 november 1974. Op de Dag des Heren is in Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man Fokko Smit Op de leeftijd van 85 jaren. Na een gelukkige echtvereniging van .46.jaren. Haren, 17 november 1974. Huize 'Maarwold' 55. G. Smit-Mulder De overledene Is opgebaard in een der rouw kamers van uitvaartcentrum 'Algemeen Be lang', Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Sel- werd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 21 november a.s. om 11.00 uur in de gereformeerde kerk aan de P. Wieringaweg te Haren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 11.45 uur op de begraafplaats 'Eshof' aan de Rijksstraatweg te Haren. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het kerkgebouw. Kerkeraad en Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente te 's-Gravendeel geven met leedwe zen kennis van het overlijden van haar oud- Predikant Ds. A. J. van Heuven oud 69 jaar op dinsdag 19 november 1974 te Tiel Hij diende de gemeente 's-Gravendeel van 1946 tot 1970 en was daarna tot heden als emeritus werkzaam te Ommeren. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blij ven. De Here sterke zijn Echtgenote in het voor haar zo zware verlies. Namens de kerkeraad: Ds. J. B. Cats (praeses) M. Uitterlinden (scriba) Namens de kerkvoogdij J. Wirds (pres kerkvoogd) A. Kluit (secr. kerkvoogd) 's-Gravendeel, 19 november 1974. Heden is geheel onverwacht, rustig van ons heengegaan, onze lieve en onvergetelijke Vader en Grootvader Jacob Koster weduwnaar van Grietje de Bakker op de leeftijd van 89 jaar. Den Haag: E. A. Eduard-Koster Emmy Marina LeidenJ. A. Vavier-Koster J. Va vier Wilma en Jan Jacqueline Oegstgeest: J. Beekman-Koster J. Beekman Leiden. 18 november 1974 'Haagwljk', Beethovenlaan 2. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Haagwijk'. Bezoek aldaar donderdagayond van 7.00-7.30 uur. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 22 novem ber a.s. om 10 uur in 'Haagwijk'. waarna de be grafenis om circa 11 uur op de begraafplaats 'Rhijnhof' te Leiden zal plaatsvinden. Op 15 november 1974 is, na een zeer moedig gedragen ziekte, overleden onze Vriend en Col lega Gerard de Groot Hij was een van de trouwste en meest toege wijde leden van ons gezelschap. Bestuur Haagse Kunststichting en medewerkers van de Haagse Comedie Heden nam God, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg mijn lieve Man, onze zorgzame Va der, Behuwd- en Grootva der, Broeder, Behuwdbroe- der en Oom, de heer Cornelis van der Linden E. van der Linden- Jabaay kinderen, behuwd- en kleinkinderen. De overledene ligt opge baard in het rouwcentrum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot condole ren aldaar donderdagavond van 6.45 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 22 novem ber a.s. op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.15 uur. Dr. A. K. Corn huiarts 2e Sweelinckstra Den laag Donderdag <1 no vrijdag 22nov AFWZW Waarmmerp dokterstelefton Bon voor inlichtr Naam:. Adres: Plaats:. Een boek met schitterende kleurenfoto's van Israel, 1 1 plaatsen waar ach allerlei bij be Isa gebeurtenissen I gespeeld! In da tekst van Okka Jager gaat de bijbet erbij open, Vn naar da bijbelse historie en waardevolle kanttekenlngei afgewisseld door boeiende meditatieve beschouwingen. Door het samenspel ven woord en beeld een boek van karakter: In zqn fraaie uitvoering oen vorstelijk geschenk. Verkrijgbaar bi do boekhandel EEN BOEK VAM ZOMER KEU NINO - WAG El

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12